www.sudzibas.lv www.calis.lv Citu lietiotaju publiska apsmiesana

www.calis.lv - Citu lietiotaju publiska apsmiesana

Uzdūros uz šī vecā ieraksta par Calis.lv un varu pateikt, ka arī tagad tur joprojām valda neiecietība pret citādi domājošiem. Daļa apmeklētāju ir tie izredzētie, kas drīkst gan rupji runāt, gan aizrādīt, gan izņirgt. Bet tiklīdz kāds iespurdzas no pārējās pelēkās masas, to apsauc vai izbano. Žēl, ka tie cilvēki sevi neredz no malas. iedomājušies sevi par neaizskaramiem un visvareniem un neatliek pat laika paskatīties spogulī uz sevi no malas. Sen jau šai lapai vairs nav nekādas popularitātes, savā sulā vien vārās tas nelielais klukstu bariņš.

es jau arii tiku tur riktigi aplikts un apnirgts tapec, ka es labdaribas sadaljaa luudzu palidzibu, lai man palidzetu pec ugunsgreeka. Izjutu uz savas aadas to, ka tiku netaisnigi izkengats, apvainots un tiku apsmiets tiesi www.calis.lv sadaljaa: Labdariiba.

J

S sigita 06.05.2008

Jutu Jums lidzi.
Tikai - vai ir kaut viens forums, kur nebus apsmiesana, izkengasana utt. Piedodiet, bet izskatas, ka latviesi bez ta vienkarsi nespej. Pat www.dr.lv, kur, liekas, raksta, samera pieklajigi laudis, pat tur dazkart uzpeld diezgan asi vardi.
Par calis.lv - palasiet sadalu "veseliba"! :)))

J Jaaniitim 07.05.2008

Aizmirsi pastāstīt kāpēc tevi tur izsmēja. Pāris cilvēciņu tagad gan apdomā, vai nevajadzētu tev policiju uzrīdīt par blēdīšanos. Ja viss beigsies tikai ar tevis apņirgāšanu, tad varēsi uzskatīt, ka esi dzimis laimes krekliņā.

J jaanis111 14.05.2008

Par ko policiju? Par to, ka dzivoju nozelojama zaru buudaa? tas, ka man nav kur dzivot? Tapec jau cilveks nav jaapspej un nav japanirgajas par vinu. Caalii luudzu praktisku palidzibu.

J jaja 09.07.2008

Arī mani ļoti pārsteidza portālā cālis.lv valdošā kārtība, ja to tā var nosaukt. Tā kā man ir dažādas veselības problēmas, mēdzu ieskatīties cāļa forumā veselība. Un vairākkārt gadījies tā, ka manu komentāru (kurš nav nedz rupjš, nedz kā citādi sabiedrībai "kaitīgs") vienkārši izdzēš. Patiešām nesaprotu - kāpēc tā.
Ne www.dr.lv, ne arī delfu forumā man tā NEKAD nav atgadījies.
Tāpēc, mīļie cilvēki, cālim. lv jāiet ar lielu līkumu.

C c 29.07.2008

Zaru būdā ar internetu? Interesanti.

I ina 29.07.2008

Esmu cāļa apmeklētāja jau vairākus gadus. Nav bijis nekādu problēmu. Ļoti patīk šis portāls .

I ina 29.07.2008

Bet Jāni, vai tad tev cilvēki nepalīdzēja?

M marta 29.07.2008

Jāni, ar tavām psiho problēmām tev vispirms ir jāgriežas pie speciālistiem. Ir viegli izmantot lētticīgas sievietes savu ambīciju piepildīšanai, bet tikko sāk tev puiedāvāt konkrētus piedāvājumus, konkrētus padomus kā organizēt savu dzīvi - panesas lamu vārdi. To nevari, tas nesanāk, tie ir slikti utt.
Es arī apmeklēju www.cālis.lv, bet ne reize man koments nav izdzēsts, ja tas ir bijis pa tēmu, nav bijis aizskarošs utt.

U Utopija 29.07.2008

Es domaaju, ka arii shii diskusija ir jaapaatrauc, jo mineetais personaazh Jaanis ir psihiski slims cilveeks, . Protams ir kategorija, kura to nesaprot un apsmej. Bet atcereesimies, ka pats Jaanis arii to nesaprot. Es labpraat vinjam paliidzeetu, bet bez meliem un pasakaam.

A A-ladze 30.07.2008

Muļķības un pasakas. Ar to "svešo" noknābāšanu parasti gan ir tā, ka "noknābāti" tiek tie, kuri nolaižas līdz TVNeta un tamlīdzīgu nevietu komentāru līmenim.
Neviens saprātīgs un nežvankstoš cilvēks tur netiem ne nolikts, ne kā citādi apcelts. Vismaz neatceros manījis.

C Ceja 30.07.2008

Es arī esmu bieža šī portāla apmeklētāja... lai arī neko daudz nekomentēju, taču, manuprāt, katrā otrajā tēmā kādam tieks "uzklupts mugurā". Pati vienreiz izsmieta par to, ka pārrakstījos un uzrakstīju vienu vārdu nepareizi, tas tiešām ir sviests!!! Tur dominē daudzas personas, kurām par VISU ir savs dzēlīgs viedoklis!!!

S susuranna 30.07.2008

Parasti, ja uzdod tajā portālā jautājumu par kaut ko tā tiek uzskatīts, ka tā ir rekmlāma un ja ne tieša tad slēpta reklāma. Kaut kāds slimīgums ir tur.

U Utopija 30.07.2008

ieprieksheejo tok nerakstiija Suse, jo vinja neuzdod jautaajumus, bet atbild, komentee tos, haha

L Lolita 30.07.2008

tas nav tikai Cālis. bet citos saitos. Piemēram tauta.lv diskusijas vispār tika slēgtas.

S SarmīteSudare 01.08.2008

Pati biju lieciniece tam, kā jūs to nabaga Jāni burtiski noknābājat. Kauna jums nav pasmieties par cilvēku, kuram patiešām iet grūti. Nonākt nelaimē var ikviens no mums.

A Aneta 03.02.2009

Es pmeklēju "Cāli" ilgstoši. Esmu pastāvīgā apmeklētāja statusā. Man pat ir izveidojies savs draugu pulciņš. Tā pat nekad nerakstu rupjības vai kā citādi kļūstu nekorekta, atšķirībā daudziem citiem šī portāla Agneses Vīdneres izredzētajiem, kuriem ir atļauts pilnīgi viss. Man nav nekādu aizrādījumu, bet man nesaprotamu iemeslu dēļj Agnese Vīdnere ik pa laikam izbano, pilnīgi bez kāda iemesla. Pieļauju domu, ka viņai nepatīk cilvēki ar savu personīgo viedokli, jo nesastāvu viņas apjūsmotāju lišķu bariņā un tas grauj vīņas ambīcijas. Esmu vienmēr neitrāla. Riebjas Agneses Vīdneres visatļautība un nievājošā attieksme. Turpmāk es vairs neiešu šai portālā. Pie kam esmu ievērojusi, ka Vīdneres k-dz ir savos izteikumos asa, reizēm pati rupja un aizskaroša.

S ssss 04.02.2009

bet vai tu - jāni - padomāji, cik daudzi tev no cāļa palīdzēja, un uz daudziem piedāvājumiem tu tikai uzšķaudīji? tavas mūžīgās rizes par to, ka tei nesaprot, tu nevari strādāt, tevi nep[ieņem drbā. tik pats jau ne reizi np[iezvanīji DD, tikai p
ikstināji, pats sev ne reizes nepalīdzēji, tik gribēji, lai tev visu gatavu pasniedz. es cālī rakstos jau gadiem. neesmu ne pozitīva, drīzāk negatīva, bet nekad neesmu ne izbānota ne kā citādi traumēta. varbūt vienkārši savu attieksmi vajag pamainīt?

Z Zaiga 04.02.2009

Cālī necieš krāpniekus, tādus, kā šī topika autors. Lūk tas gan ir tiesa!

P ParCāli 04.02.2009

Jau sen rakstu Cālī un ar neesmu ne apsmieta, ne komentāri tiek dzēsti. Pilnīgi piekrītu A-ladzes komentāram, ka "uzklūp" tikai tad, ja ir kāds iemesls, tā kā sākumā labāk pašam jāapskata, ko esi rakstījis un kā pats uzvedies interneta vidē.
Jā, ir cilvēki ar krietni asu mēli un asiem komentāriem, bet arī tie nerodas no zila gaisa.

E Erika 04.02.2009

Es cālī ne reizi vien esmu pateikusi ko riebīgu bet nekad neesmu izbanota, arī mans oponents nekad nav ticis izbanots. Pateikt asu ir kas viens, apņirgt kas cits. Tie kurus izbano paši nav pūkaini un es labi atceros kā Jānim cilvēki no cāļa skrēja palīgā un vēl uztraucās par viņu. Tapēc Jāni - nemelo!