www.sudzibas.lv www.calis.lv Citu lietiotaju publiska apsmiesana

www.calis.lv - Citu lietiotaju publiska apsmiesana

Uzdūros uz šī vecā ieraksta par Calis.lv un varu pateikt, ka arī tagad tur joprojām valda neiecietība pret citādi domājošiem. Daļa apmeklētāju ir tie izredzētie, kas drīkst gan rupji runāt, gan aizrādīt, gan izņirgt. Bet tiklīdz kāds iespurdzas no pārējās pelēkās masas, to apsauc vai izbano. Žēl, ka tie cilvēki sevi neredz no malas. iedomājušies sevi par neaizskaramiem un visvareniem un neatliek pat laika paskatīties spogulī uz sevi no malas. Sen jau šai lapai vairs nav nekādas popularitātes, savā sulā vien vārās tas nelielais klukstu bariņš.

es jau arii tiku tur riktigi aplikts un apnirgts tapec, ka es labdaribas sadaljaa luudzu palidzibu, lai man palidzetu pec ugunsgreeka. Izjutu uz savas aadas to, ka tiku netaisnigi izkengats, apvainots un tiku apsmiets tiesi www.calis.lv sadaljaa: Labdariiba.

J

A AneteJansone 24.02.2009

Visvairāk jau cieta tas Dārziņu Jānis. Viņš pie mums divas reizes bija uz Sociālo dienestu lūgt palīdzību, tad viņš izstāstīja mums arī par cāli. Viņš tiešām uginsgrēkā zaudēja mitekli. Pie tam viņš ir pēc 9. DEĀK lēmuma oficiāli atzīts redzes invalīds. To pierāda izdrukas no Gaiļezera slimnīcas. Viņš interneta vietnē cālis.lv nav nevienu maldinājis. Tagad viņam palīdzam risināt jautājumu par sociālās istabas saņemšanu Bolderājas sociālajā mājā.

K Kaitējums? 24.02.2009

Nepagāja ne divi gadi, kad sociālie sāk meklēt viņam dzīvokli!
Kā tad cieta Jānis? Viņu arī drausmīgi pazemoja savāktās cālī mantas un nauda?
Vai Jānis stāstīja tikai par briesmīgo cāli, jeb tomēr pastāstīja cik daudz viņam tur tika saziedots? Pati viņam nodevu drēbes un desmitnieku. Kāds brauca jumtu labot tajā būdiņā, pārējie drēbes vāca. Kāpēc viņš nepastāsta par savu draugu Hariku, kurš īstenībā bija vainīgs pie tā kašķa toreiz? Tieši tas draugs sākumā Jāni apcēla ar vienu niku, tad nāca žēlot ar citu niku. Tikko pameklēju un atradu, ka tās bildes, kuru dēļ sākās kašķis, joprojām ir pieejamas fotki.lv. Arī tās bildes, kuras ir datētas ar to datumu, kad viņš it kā bija slimnīcā, bet viņu redzēja kādā pasākumā ar padārgu fotoaparātu kaklā. Neviens jau nesaka, ka viņam nav nepieciešama palīdzība. Noteikti nepieciešama, tikai nevajag ticēt gluži visam, ko stāsta cilvēks, kuram redzes problēmas nav vienīgās.

D Dacīte 24.02.2009

Arī es cālī rakstos katru dienu :) un nav gadījies gadījums, k ad mani apsmej, bet tas ir tikai tāpēc, ka nelieku tādas tēmas, kurās lūdzu padomus, labdarības utt. Čatoju tikai ar sava "klubiņa" biedriem.
bet vispār es piekrītu, ka tur ir liels katls, kurā visi vārās un grib parādīt cik nu kurš kruts!! Palasot sadaļas - labdarība, attiecības, kašķīs, pļāpiņa u.c. tāda sajūta, ka tur tikai milionāri novākušies!!!

A Andris 24.02.2009

WTF ir www.calis.lv????
kāpēc ir jaiet šādās lapās???

M maate 01.03.2009

Kas ir Cālis? Ieej, paskaties... Pajautā kādam padomu un gan jau tiksi nolikts pie vietas. :D
Varēsi no sirds izkasīties (ja nu dzīvē tev nav tādas iespējas...).
nepatīk man tas viss... Tā jau dzīvē ļaunums ir pietiekoši...

L Londa 08.03.2009

Jo neviens nepieļauj iespēju, ka šis autors varētu nebūt pats Jānis :D
Un ja cilvēki nēesat par konkrētu lūdzēju pārliecināti, tad izsakiet šaubas nevis pārliecinoši saucat par meli.

R risot 09.03.2009

Nu pat psihologijaa cilveeks pasuudzeejaas, ka uzeedusi 40 kg, ir skiirusies un vienai ir skumji.
Uzreiz atnaaca viena gudraa un teica, ka taa esot desa...
Taada jokaina attieksme, uzreiz pasmieties par citu beedaam.

Mamma 09.03.2009

Calis. lv saits kas domats gara atpalikusham mammitem.

N NoMalas 15.03.2009

Māmiņām, kuras ir degredējušās un dzīvē nav guvušas piepildījumu.

S Speciālists 15.03.2009

Jā, tas Janka dzīvo tādā sarkani nokrāsotā būdiņā. Pie šamā biju te atplēsis pirms mēneša. Šim vedu aķi, lai viszmaz šis var rādzīņu klausīties. Bet elektrības dzīve ir ahujeķ kur traka. Laikam tomēr Janka mums nav melojis. Ko nu iesāksim? :D

N NoMalas 16.03.2009

Jānim vajadzētu griezties pie cilvēktiesību aizstāvjiem un portāla īpašniecei vajadzētu atbildēt par savu vistu baru. No viņas varētu piedzīt ne vienu vien morālo kompensāciju.

N NoMalas 16.03.2009

Es domāju kompensāciju par morālo kaitējumu.:)

E ex-Speciālists 16.03.2009

priecājies, tirliņ, ka tevi ānusā neizvālēja. ar sūdainu koku.
nepiederu pie Agneses apjūsmotajiem (man gan viņa patīk), bet mani tā ne-par-ko nekad nav nahrenizējuši.
lai gan pa lielam - reāls p0k3m0nu tuss tur notiek. tai pat laikā, pateicoties cālim, esmu saticis daudzas jaukas sievietes. un pat 1 veci.

K Kaitējums? 16.03.2009

Es pati esmu palīdzējusi Jānim. Tas vistu bars, kā te saka kāds, Jāņa būdiņai jumtu izremontēja, viņam mantas sadāvināja un naudu sadeva. Morālo kompensāciju būtu jāpieprasa tiem, kas palīdzēja viņam, bet viņš aplēja ar samazgām.

A AndrejsKovaļskis 17.03.2009

Nez, nav viņš nevienu aplējis sar samazgām. Pats viņam vedu silto ziemas segu. Lai nenosalst. Viņš bija visiem ļoti pateicīgs par palīdzēšanu.

N NoMalas 18.03.2009

Tādi maniaki cālī arī izrādās mīt.Es runāju par Ex-speciālistu.

Mamma 18.03.2009

Cali pardot izsole- naudu labdaribai, bernunamiem un bezpajumtniekiem.

Mamma 18.03.2009

Un shausmas tas ex- specialists, re kadus pievelk tas calis.

V vija 21.03.2009

vai tad calis.lv nav portals sievietem??

M maate 21.03.2009

Portāls sievietēm...
Un pēc sievietēm izslāpušiem vīriešiem... :D