www.sudzibas.lv www.calis.lv Citu lietiotaju publiska apsmiesana

www.calis.lv - Citu lietiotaju publiska apsmiesana

Uzdūros uz šī vecā ieraksta par Calis.lv un varu pateikt, ka arī tagad tur joprojām valda neiecietība pret citādi domājošiem. Daļa apmeklētāju ir tie izredzētie, kas drīkst gan rupji runāt, gan aizrādīt, gan izņirgt. Bet tiklīdz kāds iespurdzas no pārējās pelēkās masas, to apsauc vai izbano. Žēl, ka tie cilvēki sevi neredz no malas. iedomājušies sevi par neaizskaramiem un visvareniem un neatliek pat laika paskatīties spogulī uz sevi no malas. Sen jau šai lapai vairs nav nekādas popularitātes, savā sulā vien vārās tas nelielais klukstu bariņš.

es jau arii tiku tur riktigi aplikts un apnirgts tapec, ka es labdaribas sadaljaa luudzu palidzibu, lai man palidzetu pec ugunsgreeka. Izjutu uz savas aadas to, ka tiku netaisnigi izkengats, apvainots un tiku apsmiets tiesi www.calis.lv sadaljaa: Labdariiba.

J

K kalniņa 12.09.2011

drausmīgs portāls slimiem cilvēkiem...

A Aleks 13.09.2011

Paskatījos, ļoti garlaicīga lapa. Skuka baigākā.

? ????? 15.09.2011

esmu šī portāla lietotājs un uzskatu, ka šīs ir vissakarīgākais forums, pretstatā ar sap un citiem, nav bijis problēmu ---nekad!!!

G Gunča 15.09.2011

Portāls man patika.
Tam ir tikai viens trūkums– darbojās lēnu, nospiedu pogu, dzeru tēju, ēdu bulciņu kamēr ielādējas kārtējā lapa.
Saturs ļoti patika, tikai reklāmas pa ekrānu peld kā rēgi.
Forumā neko nerakstu, tāpēc moderātori neesmu jutis.

L Liepa 22.09.2011

tiešām drausmīgs protāls histēŗiķiem un citādi psihiski nelīdzsvarotiem

L Limenājs 07.03.2012

Ta arī ir, izredzētie lamājas.Parejos izbano.