www.sudzibas.lv www.calis.lv Portāla paviršā attieksme

www.calis.lv - Portāla paviršā attieksme

Ne gluži sūdzība, bet sašutums par populāra portāla paviršu darbu. Administratori ir nekorekti, nekompetenti un pavirši. Tas kas ir atrunāts noteikumos, netiek pildīts pēc vistīrākās sirdsapziņas. Noteikumi nav sastādīti saprotami visiem un dažas detaļas nav līdz galam izdomātas.Tiek dotas atlaides cilvēkiem, kas izplata apvainojumus, nomelno citus, ievieto neētiskus komentārus. Bieži vien tiek sodīti un apcelti pavisam "nekaitīgi" cilvēki. Liela daļa publikas, kas tur pulcējas ir ar negatīvu ievirzi savos komentāros.Iespējams, ka tāda veida mikro klimats apmierina portāla veidotāju un patstāvīgu apmeklētēju, administratori Agnesi. Viņas izteikumi bieži vien ir nepārdomāti, pavirši, neiecietīgi.Ignorē konkrētus uzdotus jautājumus. Ja nevēlas publiski atzīt savu nekompetenci, tad viņai taču ir pieejami e pasti, var griezties personīgi un izrunāt problēmu. Portālā darbojas moderatori, kas pēc neoficiālas informācijas ir cilvēki, kas nesaņem atalgojumu, bet darbojas brīvprātīgi. Loģiski netiek nodrošināts viss, kas tiek solīts. Mēs drīkstam sūtīt ziņas moderatoriem, bet rīcība nav garantēta visos gadījumos. Interesanti ir tas, ka tirgus placī ir iespējams publiski tirgoties, kas, uzskatu ir mīnuss. Līdz ar to ir cilvēki, kuri, personisku iemeslu dēļ atļaujas izteikt tēmai neatbilstošus komentus.Par sludinājumu autors ir samaksājis 95 sant., ar nekorektiem izteikumiem viņam tiek izbojāta tirgošanās.Noteikumos atrunāts, ka neatbilstoši komenti tiek dzēsti.Moderators tos nesteidzas dzēst, jo nedzird, nav pie datora.Tad kur ir kautkāda atbildība?Portāls saņem 95 santīmus, atļauj vēl pēc tam citiem dalībniekiem nomelnot un pazemot cilvēku, kas ir izteicies un gribējis aizsargāt sevi. Slēdz tēmu, kur iet runa par administrācijas neizpildību, bet neslēdz tēmu, kur notiek atklāta ņirgāšanās.
Esmu vēl dzirdējusi, ka daudzi ārsti ir neapmierināti, ka portāla tiek apspriestas bērnu veselības lietas, grūtniecība, dzemdības.Tas dezinformē un kropļo jauno vecāku pieredzi. Jo, bieži gadās, sarkastiskas un ar dzīvi neapmierinātas māmiņas, kas gatavas izsūkt pēdējās asinis no citādāk domājošiem un nepieredzējušiem portāla lietotājiem. Tur ir sava mafija.Ja neskriesi pakaļ tā saucamajām Guru, tad tu neesi cilvēks.Tu nedrīksti domāt citādi. Protams, tās vai tie, kuriem ir pozitīva pieredzi, tas ir labi. Es tikai dalos ar savu.Laikam jau katram gadās ieklīst kādā citā barā starp visiem apmeklētājiem. Man gadījās ne tie labākie cilvēki. Tur nevar apspriest kautko labu, tikai kautko sliktu.Ja tu gribi parunāt par labo, tad tu esi slims, nedraudzējies ar galvu, tev vajag psihiatru utml.

N

F Fenek 22.02.2009

Bet tu tak tiešām esi slima!
Tiem, kas nav no calis.lv īss izklāsts problēmai: kundze ieliek sludinājumu par to, ka pārdot kaut ko par 15 ls. Viena cita viņai uzprasīja "vai nav tā kā pa šerpu 15 ls par tādu prasīt?". Kundze sāka lāmāties tajā tēmā. Sākās savstarpējais kašķis.
Tālāk vesels seriāls no šīs kundzes puses par to, cik ļoti morāli viņa esot sagrauta ar šādu nekulturālu, pazemojošu piezīmi.
Agneses teksts, ko šī dāma uztvēra kā aizvainojošu skanēja šādi "izdzēsu to visu jūsu penteri". Moderatoru neizdarība bija veselas 3 stundas, arī drausmīgi daudz.
Sīkāk varat palasīt šīs kundzītes gaudas par to, cik ļoti viņu apcēla šeit: http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=12386760

N NoMalas 22.02.2009

Un tādas personas tur cālī mīt'!Pilnīgi nepatiesi, sagrozījusi informāciju.Tā "Kundze" esmu es. Diemžēl šī tēma ir jau izdzēsta. Ja atradīsies kāds, kas vēl var apliecināt, ka es vis tur nelamājos, bet atgādināju noteikumus. To jau visdrīzāk varētu vaicāt Agnesei.Gan jau viņai kautkur dziļumos ir noglabājušās nesen izdzēstās tēmas.Tātad noteikumi ir lamas. Tu pati apvaino cāli.lv. tavs izklās'tijums ir visai kļūdains un sasteigti neirotisks.
Ja tu uzskati, ka mani neapcēla susuarrana un pārējās vistas, tad tu kļūdies.Tu arī esi viena no tām, kas skrien tajā melnajā pavadā kā nohipnotizēta.Ir tikai viens secinājums, bezdarbība noved pie degredācijas.
Vai tu vēlies vēl par to parunāt?
Katram ir izvēle, skatīties cālī vai nē. Es izsaku savu viedokli no savas pieredzes un izdaru secinājumus.
Sapratu arī to, ka nav vērts tur vispār kautko sakarīgu teikt, jo neviens nesaprot.Visiem uz acīm ir melnas saules brilles ar aizsvīdušiem stikliem.
Starp citu, tu ar savu komentu, nupat atkal pierādīji to ko es cenšos apgalvot.Paldies Tev.:)

K Kaitējums? 22.02.2009

"Interesanti ir tas, ka tirgus placī ir iespējams publiski tirgoties, kas, uzskatu ir mīnuss."
Pati saprati ko uzrakstīji? Ja es pērku pavalkātu drēbi, tad vēlos tirgoties. Tu vēlies pārdot dārgāk, es vēlos nopirkt lētāk. Normāla situācija tirgus laukumā. Pat dažos veikalos var tirgoties.
Intereses pēc pārlasīju noteikumus. Nekas nesaprotams tur nav. Gramatiskās kļūdas ir, bet tas nekaitē saprast tekstu.
Gribu izteikt milzīgu paldies šim portālam! Ļoti noderīga un plaša informācija. Kopš ieviesa ziņas no tvneta, vairs vispār nav vajadzības citos portālos.

N NoMalas 22.02.2009

Redzi šī publiskā tirgošanās kādreiz aiziet nepareizās sliedēs.Kad kāds atļaujas ierakstīt ne pa tēmu, kas noteikumos ir atrunāts. Par noteikumiem, tos vajadzētu pārstrādāt un ielikt termiņus cik ilgā laikā moderatori izdara korekcijas.Tas arī viss.:)
Kas tur tik noderīgs tajā informācijā?Manuprāt virspusēja.Daudz negatīva forumos.

K Kaitējums? 22.02.2009

Virspusēja? Neesmu atradusi vēl tādu tēmu par kuru nevarētu uzzināt cālī. Ja nav rakstos, tad var pajautāt forumos. Personīgi esmu atrisinājusi daudzas problēmas tieši ar cāļa palīdzību. Atradu servisu vecajam autiņam, ievācu informāciju par jauno mašīnu, dabuju meistaru kamīnam, atradu vienu darbinieku, sāku sekot savai ēšanai (gribu kļūt ar laiku par veģetārieti), uzzināju par labu frizierīti (apmeklēju nu jau trešo gadu), saņēmu juristu ieteikumus šķiršanās lietā un uzturlīdzekļu piedziņā. Varbūt nemāki pajautāt un izmantot meklētāju?
Bezjēdzīga saruna sanāk. Daži cālī atrod visu, ko vajag. Citi spļaudās. Visiem labs nebūsi. Man nāk vēmiens no salkanām runām citos portālos, bet citiem tieši tas arī patīk.

N NoMalas 22.02.2009

Katram sava gaume.Tu esi atradusi daudz, tevi neviens nav izsmējis. Man izgāja savādāk.Un es esmu sašutusi. Man atkal nepatīk, ka cāļi pārsvarā raksta tādā parastā valodā un izteicieni nereti ir tādi, ka neko pat lāgā saprast nevar. Katram individuāli.

M me 23.02.2009

nesaprotu, kur problēma. Neapmeklē to cāli un viss! P.S. Zināšanai - neesmu neviena no cāļa diskutētāju kategorijām, es šo portālu vispār neapmeklēju, tā kā šis pavisam neitrāls viedoklis no malas

A AneteJansone 24.02.2009

Visvairāk jau cieta tas Dārziņu Jānis. Viņš pie mums divas reizes bija uz Sociālo dienestu lūgt palīdzību, tad viņš izstāstīja mums arī par cāli. Viņš tiešām uginsgrēkā zaudēja mitekli. Viņš interneta vietnē cālis.lv nav nevienu maldinājis. Tagad viņam palīdzam risināt jautājumu par sociālās istabas saņemšanu Bolderājas sociālajā mājā.

E Endija 24.02.2009

Mani tracina, ka cālī ir tikai dažas dienas, kad tirgus laukumā var tirgoties bez maksas, pārējās reizēs no Tevis kāš latu. Arī, ja vēlies kautko nopirkt, kāš latu.
Vēl mani izrīna fakts, ka cālis administrācijai un viņas ķēdes suņiem (moderatoriem)ir pieejamas IP adreses, un ja kautkas nepatīk IP adresi nobloķē uz forumu.

K Kaitējums? 25.02.2009

Tevi kāds piespiež tur tirgoties? Ir speciālas vietnes ss.lv, zip.lv - tirgojies tur, ko lien cālī? Jeb cālī labāk var tomēr notirgot bērnu mantiņas?
Par latu par pirkšanu ir meli. 35 saņtiki maksā.
Lai tevi izbrīnītu pavisam, varu pateikt, ka tavu IP adresi redz jebkura saita, portāla, foruma, vietnes un kas nu vēl administrācija un moderatori. Un pilnīgi visur noteikumos ir teikts, ka nevēlamos cilvēciņus atslēgs. Arī šeit tavu IP adresi redz administrācija. Un delfos, apollo, 1188 un jebkur citur.

Mamma 25.02.2009

Es ari esmu mamma bet Calis man dikti nepatik.

F Fujaks 26.02.2009

Eu nu ārstējieties, sīkie pat ik ļoti neiespringst par draugiem.lv kā dažs/a labs/a par to cāli, joptvai dzīvojiet mierīgi un ņemiet verā, ka tā ir tikai virtuālā vide

N NoMalas 27.02.2009

Virtuālā vide, kas kāš naudu un ģenerē negācijas. Nav jau tā, ka tur visi apmeklētāji ri naidīgi un sarkastiski.bet principā novērots ir tas, ka pati administrācija ir tā, kas ir pieļāvusi dažiem labiem tur uzvesties kā pasaules nabām. Tā valodā kādā tur tiek risinātas tehniskas vai kādas citas problēmas ir gaužām nabadzīga un cilvēki neiedziļinās tajā ko citi raksta, tikai atļaujas atvērt slēptas tēmas, kurās izņirgā un noniecina citus. Man tas liek domāt par to, ka tie, kas piedalās šajā nomelnošanā, vai tie, kuriem patīk citiem kautkā iekost, ir paši nelaimīgi un neapmierināti cilvēciņi. kas nezin kā sevi nodarbināt un kuri ir kompleksu pilni un atriebības kāri. Nu nav neviens pelnījis, ka cilvēks ar kautkādu negatīvu pieredzi atļaujas uzgāzt samazgas kādam citam, lai tikai justos piepildīts, ka nu kādam arī ir tā kā viņam gadījies.
tas cālis man bija vajadzīgs, lai tirgotos.bet atradās cilvēki, kas izbojāja to visu pasākumu, izveda mani no pacietības administrācija un protams, es nenoturējos un kautko atļāvos pateikt, līdz ar to manai IP adresei ceļš uz to samazgu bedri ir slēgts.:)

M maate 28.02.2009

nez, nez... it kā forums domāts vecākiem, pāris reizes tur pabiju un sapratu - Mafija, tur darbojas, toni nosaka vecie, jaunie netiks draudzīgi uzņemti.

F Fenek 01.03.2009

Ņirdzu jau kuro dienu par šo tēmu. Jūs esat mazohistes? Jums drausmīgi nepatīk tajā portālā, bet turpinat tūr līst? Jūs pašas saprotat, ka esat vislābākā reklāma tam portālam? Nepatīk, bet līdīšu! Tas nozīmē tik vienu, ka visa nepatika ir tikai aiz skaudības. Normāli cilvēki nelien tur, kur viņiem nepatīk. Paldies, ka ieteicāt jaunu lasāmvielu ;) Pirms tam nebiju cālī līdusi, jo domāju, ka tas ir tikai mammām, izrādījās, ka var palasīt arī par citām noderīgām tēmām.

Mamma 01.03.2009

Nu re un tada gara tur ir izredzetaa elite...

Mamma 01.03.2009

Vistveidiga kapec tu tik rupja? Te katram ir briva iespeja izteikties.

Mamma 01.03.2009

Vistveidiga uzskatami paradija kadai auditorijai Calis.lv domats.

Mamma 01.03.2009

Javeido cits forums kur dzeesisim aaraa rupjaas tiines.

Mamma 01.03.2009

Tas ir jauki, es tikai atbalstu domu par citu draudzigaku forumu.