www.sudzibas.lv www.calis.lv Portāla paviršā attieksme

www.calis.lv - Portāla paviršā attieksme

Ne gluži sūdzība, bet sašutums par populāra portāla paviršu darbu. Administratori ir nekorekti, nekompetenti un pavirši. Tas kas ir atrunāts noteikumos, netiek pildīts pēc vistīrākās sirdsapziņas. Noteikumi nav sastādīti saprotami visiem un dažas detaļas nav līdz galam izdomātas.Tiek dotas atlaides cilvēkiem, kas izplata apvainojumus, nomelno citus, ievieto neētiskus komentārus. Bieži vien tiek sodīti un apcelti pavisam "nekaitīgi" cilvēki. Liela daļa publikas, kas tur pulcējas ir ar negatīvu ievirzi savos komentāros.Iespējams, ka tāda veida mikro klimats apmierina portāla veidotāju un patstāvīgu apmeklētēju, administratori Agnesi. Viņas izteikumi bieži vien ir nepārdomāti, pavirši, neiecietīgi.Ignorē konkrētus uzdotus jautājumus. Ja nevēlas publiski atzīt savu nekompetenci, tad viņai taču ir pieejami e pasti, var griezties personīgi un izrunāt problēmu. Portālā darbojas moderatori, kas pēc neoficiālas informācijas ir cilvēki, kas nesaņem atalgojumu, bet darbojas brīvprātīgi. Loģiski netiek nodrošināts viss, kas tiek solīts. Mēs drīkstam sūtīt ziņas moderatoriem, bet rīcība nav garantēta visos gadījumos. Interesanti ir tas, ka tirgus placī ir iespējams publiski tirgoties, kas, uzskatu ir mīnuss. Līdz ar to ir cilvēki, kuri, personisku iemeslu dēļ atļaujas izteikt tēmai neatbilstošus komentus.Par sludinājumu autors ir samaksājis 95 sant., ar nekorektiem izteikumiem viņam tiek izbojāta tirgošanās.Noteikumos atrunāts, ka neatbilstoši komenti tiek dzēsti.Moderators tos nesteidzas dzēst, jo nedzird, nav pie datora.Tad kur ir kautkāda atbildība?Portāls saņem 95 santīmus, atļauj vēl pēc tam citiem dalībniekiem nomelnot un pazemot cilvēku, kas ir izteicies un gribējis aizsargāt sevi. Slēdz tēmu, kur iet runa par administrācijas neizpildību, bet neslēdz tēmu, kur notiek atklāta ņirgāšanās.
Esmu vēl dzirdējusi, ka daudzi ārsti ir neapmierināti, ka portāla tiek apspriestas bērnu veselības lietas, grūtniecība, dzemdības.Tas dezinformē un kropļo jauno vecāku pieredzi. Jo, bieži gadās, sarkastiskas un ar dzīvi neapmierinātas māmiņas, kas gatavas izsūkt pēdējās asinis no citādāk domājošiem un nepieredzējušiem portāla lietotājiem. Tur ir sava mafija.Ja neskriesi pakaļ tā saucamajām Guru, tad tu neesi cilvēks.Tu nedrīksti domāt citādi. Protams, tās vai tie, kuriem ir pozitīva pieredzi, tas ir labi. Es tikai dalos ar savu.Laikam jau katram gadās ieklīst kādā citā barā starp visiem apmeklētājiem. Man gadījās ne tie labākie cilvēki. Tur nevar apspriest kautko labu, tikai kautko sliktu.Ja tu gribi parunāt par labo, tad tu esi slims, nedraudzējies ar galvu, tev vajag psihiatru utml.

N

Mamma 01.03.2009

Nu man ari likas ka nevajag lasit sliktos portalus.

Mamma 01.03.2009

Ja un vienmer pastam iespeja veidot pasam savu forumu.

I intereseejos 01.03.2009

mamma, gailis, anna, vista - juus vienmeer kopaa rakstaat?

M maate 01.03.2009

Līst vai nelīst šajā portālā ir katra brīva izvēle. Pirms pāris gadiem pāris reizes ielīdu, jo tur aktīvi darbojas draudzene... Nepatika. Nepatika attieksme. Mana personiskā attieksme - tur darbojas, toni nosaka dzīvē apspiestas, nogurušas māmiņas, kas sadzīvē uzkrājušos žulti izgāž uz citiem - savādāk domājošiem. Nenormāli besīja, ka, manuprāt, galīgi neadekvātas un nepieredzējušas māmiņas dod nenormāli "gudrus" padomus bērnu audzināšanā, barošanā, PAT ārstēšanā... Jā, īsti zīdaiņkopības guru...
Un pirms pāris mēnešiem ielīdu atkal... Nekas nav mainījies. Skumji.
Un kur iet, iesaistīties jaunajām māmiņām? Gribas tak parunāties ar kadu, kas Tevi saprot. Ieejot šajā portālā IR jārēķinās, ka tiksi nozākāts...
AAAA... kroņa nummurs... Bet pēc tik daudziem gadiem joprojām atceros...! Stāsts tāds: kāda mamma ciemojās pie mums, arī jaunajiem vecākiem. Mans vīrs paziņas bērnu pacienāja ar mūsu pudelīti (šķiet sulu) viņas gandrīz gadu veco bērnu. Viņa šokā par mana vīra rīcību, jo, redz, bērnam pietiek tikai ar mātes pienu. Mazulis gandrīz gadu vecs vēl nekad nebija padzerties dabūjis - ne ūdeni, nē tējas... pat ne vislielākajā vasaras karstumā! Un šādi rīkoties bija ieteikusi kāda Guru Cālī... "Bērnam līdz gada vecumam pietiek TIKAI ar mātes pienu!" OMG!

Mamma 01.03.2009

Man liekas taas ir ljoti jaunas nepieredzejushas mammas, tapec tik kategoriskas. Truukst dziives pieredzes un ari labas audzinashanas.

E Elīna 01.03.2009

Tu samkasā 95 santīmus un domā, ka esi apmaksājusi darba samaksu moderātoram un vēl nodrošini tehniskio darbību portālam, un vēl nes peļņu 24 stundas diennaktī/7 dienas nedēļā veselu nedēļu, ja?
Pati nevēlies strādāt tādas stundas par tādu samaksu? Lose.
Valsts iestādēm ir noteikums atbildēt uz epasta vēstuli dienas laikā. Privātajiem tāds nav, bet uz tavu tika reaģēts 3 stundu laikā (!!!) tu vēl iedrošinies sūdzēties?

Mamma 01.03.2009

Atvaino, ja aizskaru saapiigaa vietaa, bet par losi varbuut nevajag mani saukt, vai pret savu mammu tu ari taa ruji?

A AnetaLase 01.03.2009

Kā tas ir iespējams, ar veselo prātu pat neaptverams, ka Agneses kundze atļaujas tik negatīvi un naidīgi uzņemt sev adresēto un pamatoto kritiku Sūdzībās.lv.?! Tas bija pŗātam neaptverami, ka kritiķus tai vietā lai labotos viszemiskākā kartā sauca par PARANOIĶIEM pat nesapazdam šī vārda nozīmi. Liels kauns un publisks fuij šai seklajai un vulgārajai sievietei- "Cāļa turētājai".

T to Anete Jansone 01.03.2009

Vai nevarētu kādu linku uzrādīt, kur tad Agnese ko teica par kritiķiem? Un kur tika izmantots vārds paranoiķi? Izskatās, ka ir sākta kāda konkrēta nomelnošanas kampaņa. Ja sākumā visas šīs "sūdzības" izskatījās vienkārši smieklīgas, tad tagad jau te velk uz parastu apmelošanu. Zemiski un muļķīgi.

T to Anete Jansone 01.03.2009

Atvainojos, uzvārdus sajaucu. Jēga gan no tā nemainās.

A AnetaLase 02.03.2009

Agnese vārdu "paranoiķis" lietoja nodaļā"kašķIs" turklāt vairākkārtīgi.Tas tika adresēts autoram ar parakstu No Malas, publicēts 20.02'09.

Mamma 02.03.2009

Un kaapec mani par losi nosauca?

D dsgds 02.03.2009

A ko jūs no portāla, kuram autori ir krievi gribat?Tas tak normāli apdirst vienam otru.

Mamma 02.03.2009

Ko tu saki, vai tiesham krievi, portals tachu latviski?

A AnetaLase 02.03.2009

Vistveidīgā esat Jūs Agnesīt, jo Jūs jau reiz izteicāties, ka portāls "Sūdzības.lv" esot vislabākā reklāma Jūsu vistu saitam. Ak, būtu Jūs labāku niku sev piemeklējusi, citādi tik atpazīstama esiet, ta kā nebija vērts tā slēpties!

ī īpašniece 02.03.2009

Palasījos kas tajā portālā notiekas, nu tīneidžeres tur ietusē.Brīžam pretīgi pat lasīt tos infantīlos tekstus.Visu caurstrāvo vulgaritāte un neiecietība.

Mamma 03.03.2009

Pilniigi piekriitu Ditai.

I Ilze 03.03.2009

Tas pats sakāms arī par citiem personāžiem, kuri labdarības sadaļā lūdz palīdzību un vēlāk tiek apmeloti, nozākāti.

ī īpašniece 03.03.2009

Nelasīju nekādu tur labdarības sad. Tikai cilvēkam no malas dīvaini, ka nosaukums stuipri neatbilst saturam.Vajadzēs tagad visiem savējiem reklamēt kā nevajag darīt un kur nevajag netā iet:)

K KirilsSolovjovs 04.03.2009

Cālī arī man uzlika nepamatoti banu, jo lūdzu palīdzību kā students. Tomēr tur jauniņos lietotājus izspiež ārā. Ar cieņu Kirils