Vai latvieši sevi neciena? - Ļoti dīvaini

Bieži internetā lasu cilvēku komentārus pie rakstiem un nezinu, vai tas ir viens cilvēks kas visur komentē, vai kā un es protams nesaku par visiem cilvēkiem - latviešiem, ka tādi ir, bet vismaz daudzi komentāri, kas protams ir adekvāti un pavisam normāli, pie konkrētā raksta, kurš ir negatīvs, atkal ar visādiem mēsliem, tad protams, komentārs būs attiecīgs, bet cilvēki kas raksta latviešu valodā, ka ''Latvijai bērni nav vajadzīgi, vai cilvēki ar izglītību, kas mācās, studē'' . Brīnos, cik cilvēki ir stulbi. Tas ir apmēram tā, ka tie kas dara un mācās, tie ir idioti, nekam nederīgi, bet tie kuri neko nedara, kuriem pat nav izglītības, tātad tie valstij ir vajadzīgi?
Pirmkārt! Nekāda valsts nekad nelems, vai cilvēki ir vajadzīgi, vai nav. Protams, visi bērni ir mūsu cerība, nākotne, svētība. Un mēs cilvēki - esam valsts un šī ir mūsu valsts, mūsu mājas, mūsu zeme - Latvija.
Un daudzi komentāri ir aizvainojoši un muļķīgi. Daudzi raksta, ka latvieši ir skaudīgi, riebīgi. Muļķības, jo tikai muļķis var spriest par cilvēku, par tautu, pēc kaut kādiem komentāriem.
Secinājums: Daudzi cilvēki, (laikam latvieši), ja jau raksta latviski, tie sevi noniciecina un paši pazemo.
Neaizmirstiet, ka cilvēks mūsdienās bez augstākās izglītības, nav nekas un tam ir maz iespēju, maz cerību.
Lūkosimies plaši, nevis uz kādu vienu cilvēku, kā A. Šlesers kuram nav izglītības, bet ir miljonārs.
Iespējams, tādu ir pietiekami, tomēr zaglis paliek zaglis un Dievs zagli soda attiecīgi.
Vēlējos pateikt, ka latviešiem jābūt prātīgākiem un ar lielāku pašcieņu. Ne visiem, jo daudzi latvieši ir gudri, labi, skaisti, strādīgi, kārtīgi, viss kārtībā, bet ir daļa kas noniecina sevi, kaut kādu 100 sūdu priekšā, kas ir mūsu ''Tautas kalpi'', tiesa gan, pēc visa spriežot, pēc situācijas, tad jau mēs kļūstam kā viņu kalpi. Tāpēc ceru, ka cilvēki iegūs drosmi, spēku un ies pret to visu murgu cīnīties, jo sliktāk vairāk jau nav kur.
Cilvēki esam mēs pilnīgi visi šajā pasaulē, visi dzimuši, visi mirstīgi un katrs ar savu uzdevumu un neviens nav no zelta, sudraba. Tikai mēs esam dažādi un iedalamies kā labie, sliktie... skaistie, neglītie... gudrie, stulbie... un tādā garā un katram ir savs dzīves līmenis. Jo vairāk labo cilvēku būs, jo labāka būs pasaule un vairāk vajag mīlestības un cieņu pret pasauli - zemi, kas mūs nes un ir mūsu mājas.
Sliktie cilvēki, kuri ir stulbi, ļauni, kuri dara postu, nav vajadzīgi un uz šīs pasaules ir lieki.
Valdnieks pār visu pasauli un cilvēkiem ir Dievs, kurš visu redz un visiem liks samaksāt pēc nopelniem un labos cilvēkus, kuri dzīvē ir daudz sasnieguši paši ar savu prātu, rokām un kuri bijuši pret citiem labi, tad tie tiks bagātīgi atalgoti, bet sliktie, tie saņems bargu sodu, jo pēc nāves dzīve turpinās, tikai godīgā, tīrā vidē!
Latvieši, esiet stiprāki un vairāk mīlat sevi.
Par krieviem... Domāju, ka katrs jau zinam, kāda ir degradēto krievu attieksme un uzvedība! Zem katras kritikas!
Krievi arī ir cilvēki, tomēr ir tādi, kurus nevar nosaukt par cilvēku un tādi kuri nekādu labumu nedod un absolūti nav vajadzīgi un ir zemāki par zemi. Diemžēl, tādu Latvijā it īpaši ir ļoti daudz, tāpēc jau sen laiks attīrīt Latviju un Latviešus, no krieviem un to negatīvās enerģijas!

I

E Esesesseseseseses 10.03.2011

Cien. komentētāji, laikam jau visiem ir viss skaidrs un nerušināsim vairāk šo Ievas mēslu bedri, pietiek plēsties mums ar Ievu (cilvēciņam ir problēmas, ko padarīsi!). Vēlu visiem veiksmes, tiksimies cerams citā, ceru, ka ne bedrē! :) :) :) A-tā!

č Čoms 10.03.2011

Ar labunakti visiem!

M martins 10.03.2011

mja par kadiem krieviem jus te runajiet?
cik zinu, tad lv dzivo tikai krievvalodigie, jo krievi dzivo krievija.
pie pagrimuma jau tie nav vainojami, bet pie nepatikamiem sadzives apstakliem gan- urlas, gopotas utt.
tikai nepamaniju- kura mirkli ta tautas sanaidosana sakas?
pa pilienam, pa pilienam... un tagad divas saskeltas masas, kuras nekad nesadarbosies.
ari krievvalodigo prese lv nodarbojas ar sabiedribas skelsanu, ta ka pajautajiet pasi, kam tas ir izdevigi.
un kad ists latvietis izjut naidu pret krievvalodigajiem- nu, manuprat, tas tikai passaglabasanas instinkts.
maz jau mus latviesu palicis- vairak tadu chista latvisko.

A aleksa 11.03.2011

Jā...sarakstījusi murgus, domu gājiens kā olgofrēnam-domas kā blusas, pilnīgs sviests. Pie tam autore ir maita (neapsaukajos, bet saucu lietas savos vārdos), ziniet, Ieva, perls, ka "krievi arī ir cilvēki" stipri ož pēc nacisma, goda vārds. Tātad, mans secinājums-dvēselīte tāda melna, uzskati-šauri, intelekts-nepalīzdēs arī augstākā izglitība.

I Ieva 11.03.2011

Jā, jā, kaut kā vienalga! ;D
Krieviem ir Krievija ;D Bet mūsu krieviem kas? Nekas! :D
Lai brauc un dzīvo uz Krieviju un liek mierā Latviju !;)
Vismaz latviešu pensionāriem būs pensijas jo nauda ietaupīsies! :D

A Aleksa 11.03.2011

Ieva, esmu krieviete un Jums pasaku atklāti un godīgi: latvieša lielāka problēma ir cits latvietis. Un nekur es, piemēram, braukt netaisos, jo esmu pilsone, maksāju milzīgus nodokļus (no kuriem tiek uzturēti Latvijas pensionāri, vienalga- krievi, latvieši vai gondurasieši) un zinu latviešu valodu labāk nekā, piemēram, Jūs, bet nu ko tur ar apdalītu būtni strīdēties, turpiniet rakstīt nesakarīgus teikumus un gūt orgasmu no tā, ka esat latviete. P.S. Tikai garā vājš cilvēks lepojas ar savu izcelsmi un citus uzskata par otro šķiru...

M martins 11.03.2011

esiet latviete. tas ta gramatiski pareizak butu, Aleksa ;)

Z Zinaida 11.03.2011

Oi, nu dura ja, izvenite vse, kto citajut moi bred, dura ja.

č ČangalsPleška 11.03.2011

Martins, a ti na russkom tak napishi, kak aleksa na latishskom!

č ČangalsPleška 11.03.2011

A ja pidar i nemogu s etim spravitsa poetomu i pju ctobi legce bilo

Ieva sela na pipisjku
i poshla po krugu
peremjali ej vse sisjki
bol'she tak ne budet

Z Zinaida 11.03.2011

A jūs runājat par urlām, gopņikiem un treņikiem??? jūs vispār redzējāt latviešu jauniešus???? viņi tak pēc izskata jau var redzēt ka debīli! brēc un kliedz, mūžīgi ar atvērto muti un bikses karājas... vajadzētu viņus visus izsūtīt uz laukiem tālāk no Rīgas, lai var galu galā normāli elpot.

M martins 11.03.2011

kam man to smirdigo krievu valodu? doma es valodas neprotu? varu tev kaut vaciski uzrakstit, bet krieviski nerakstu, jo nav man nekada ekonomiska, fiziska vai gariga sakara ar so valsti un kulturu.
toties esmu parliecinats- ja es butu okupantu pectecis krievija, tad krieviski prastu labak, par daudziem iedzimtajiem aborigeniem.
luk par sadiem degradetiem izdzimumiem ari runaju - changals pleska
pateicoties musu varonigajiem atbrivotajiem, pilna lv ar tadiem urlam.

в Вacя 11.03.2011

Nu nu, razognalsja! Seičas adresoček tvoj uznajem.

Z Zinaida 11.03.2011

MArtins uzhe polnie shtanishki nalozhil! teperj ja ponimaju, pochemu u latishni wtani visjat vse vremja kak u url poslednih.

M Master 11.03.2011

oj Martins, skoro budet vtoroj gos jazik i togda u tebja budet shans pokazatj, kak bistro ti uchishsja

Z zarinsjanka 11.03.2011

Piekrītu Čomam! Tai rakstītājai ir lielas problēmas gan ar psihi, gan ar pieredzi...

M Master 11.03.2011

janka janka met granatu! pochemu vi takie nedalekie ?

Z zarinsjanka 11.03.2011

Martin - tu esi stulbenis pat tāpēc, ka neesi sapratis, ka Čangals ir ... meitene!

I Inga 11.03.2011

Autorei: tu laikam esi viena no tiem latviešu bezģeļnikiem, kuri sēž mājās un no nekonedarīšanas zaudē prātu ? raksti romānus vai vienkārši ej par apkopēju strādāt, nebūs laika tādus stulbumus te rakstīt.

Kaut gan šaubos, ka tādu kā tu prihisko pieņems par apkopēju...