Vai latvieši sevi neciena? - Ļoti dīvaini

Bieži internetā lasu cilvēku komentārus pie rakstiem un nezinu, vai tas ir viens cilvēks kas visur komentē, vai kā un es protams nesaku par visiem cilvēkiem - latviešiem, ka tādi ir, bet vismaz daudzi komentāri, kas protams ir adekvāti un pavisam normāli, pie konkrētā raksta, kurš ir negatīvs, atkal ar visādiem mēsliem, tad protams, komentārs būs attiecīgs, bet cilvēki kas raksta latviešu valodā, ka ''Latvijai bērni nav vajadzīgi, vai cilvēki ar izglītību, kas mācās, studē'' . Brīnos, cik cilvēki ir stulbi. Tas ir apmēram tā, ka tie kas dara un mācās, tie ir idioti, nekam nederīgi, bet tie kuri neko nedara, kuriem pat nav izglītības, tātad tie valstij ir vajadzīgi?
Pirmkārt! Nekāda valsts nekad nelems, vai cilvēki ir vajadzīgi, vai nav. Protams, visi bērni ir mūsu cerība, nākotne, svētība. Un mēs cilvēki - esam valsts un šī ir mūsu valsts, mūsu mājas, mūsu zeme - Latvija.
Un daudzi komentāri ir aizvainojoši un muļķīgi. Daudzi raksta, ka latvieši ir skaudīgi, riebīgi. Muļķības, jo tikai muļķis var spriest par cilvēku, par tautu, pēc kaut kādiem komentāriem.
Secinājums: Daudzi cilvēki, (laikam latvieši), ja jau raksta latviski, tie sevi noniciecina un paši pazemo.
Neaizmirstiet, ka cilvēks mūsdienās bez augstākās izglītības, nav nekas un tam ir maz iespēju, maz cerību.
Lūkosimies plaši, nevis uz kādu vienu cilvēku, kā A. Šlesers kuram nav izglītības, bet ir miljonārs.
Iespējams, tādu ir pietiekami, tomēr zaglis paliek zaglis un Dievs zagli soda attiecīgi.
Vēlējos pateikt, ka latviešiem jābūt prātīgākiem un ar lielāku pašcieņu. Ne visiem, jo daudzi latvieši ir gudri, labi, skaisti, strādīgi, kārtīgi, viss kārtībā, bet ir daļa kas noniecina sevi, kaut kādu 100 sūdu priekšā, kas ir mūsu ''Tautas kalpi'', tiesa gan, pēc visa spriežot, pēc situācijas, tad jau mēs kļūstam kā viņu kalpi. Tāpēc ceru, ka cilvēki iegūs drosmi, spēku un ies pret to visu murgu cīnīties, jo sliktāk vairāk jau nav kur.
Cilvēki esam mēs pilnīgi visi šajā pasaulē, visi dzimuši, visi mirstīgi un katrs ar savu uzdevumu un neviens nav no zelta, sudraba. Tikai mēs esam dažādi un iedalamies kā labie, sliktie... skaistie, neglītie... gudrie, stulbie... un tādā garā un katram ir savs dzīves līmenis. Jo vairāk labo cilvēku būs, jo labāka būs pasaule un vairāk vajag mīlestības un cieņu pret pasauli - zemi, kas mūs nes un ir mūsu mājas.
Sliktie cilvēki, kuri ir stulbi, ļauni, kuri dara postu, nav vajadzīgi un uz šīs pasaules ir lieki.
Valdnieks pār visu pasauli un cilvēkiem ir Dievs, kurš visu redz un visiem liks samaksāt pēc nopelniem un labos cilvēkus, kuri dzīvē ir daudz sasnieguši paši ar savu prātu, rokām un kuri bijuši pret citiem labi, tad tie tiks bagātīgi atalgoti, bet sliktie, tie saņems bargu sodu, jo pēc nāves dzīve turpinās, tikai godīgā, tīrā vidē!
Latvieši, esiet stiprāki un vairāk mīlat sevi.
Par krieviem... Domāju, ka katrs jau zinam, kāda ir degradēto krievu attieksme un uzvedība! Zem katras kritikas!
Krievi arī ir cilvēki, tomēr ir tādi, kurus nevar nosaukt par cilvēku un tādi kuri nekādu labumu nedod un absolūti nav vajadzīgi un ir zemāki par zemi. Diemžēl, tādu Latvijā it īpaši ir ļoti daudz, tāpēc jau sen laiks attīrīt Latviju un Latviešus, no krieviem un to negatīvās enerģijas!

I

Idiotka!:))))))))))

E Esesesseseseseses 10.03.2011

Tikko pamodos peec zapoja. Atvainojiet visi par tiem murgiem, ko seit un citaas temas pedeja laika esmu sarakstijis - esmu pardzeris jegu un ir sakusas halucinacijas. Neesmu ari visai gudrs un izglitots, lai ko jedzigu pateiktu, tapec ari sitadas mulkjibas runaju

Komentēja: Čangals Pleška 10-03-2011 [nosūtīt e-pastu]

Nu nevajag sevi tik loti nolikt, Pleska. Man ar' tik 3 klasu izglitiba, ar mokam rakstu un mazgaju tualetes, lai naudu nopelnitu. Neesam mes abi nekadi izcilie, bet dzivot jau var

Komentēja: Zinaida 10-03-2011 [nosūtīt e-pastu]

Uzreiz var redzēt, kā ĪSTENAIS latvietis darbojas, lai tik krievus nomelnotu! Kas i, sušķe Ieva, taisnība acīs kož? :D :D :D :D :D

č Čoms 10.03.2011

Ieva, Latvija izmirst ar ātrimu 30 cilvēki dienā, un uz ārzemēm ik gadus tiek adoptēti ap 9000 bērni (pārdoti).Ja latviešu valodai būtu materiālā vērtība, jūs to jau sen būtu pārdevuši, tāpat kā mežus, fabrikas, zemi.Ar kādu Dieva sodu Tu vari isskaidrot to, ka pašlaik Latvijā ir palicis mazāk iedzīvotāju, kā pēc kara un deportācijām?Laukos vispār nepaliks neviens.Kā Tu izskaidrosi to, ka krieviem Latvijā pieder lielākā daļa īpāšumu, bet latviešiem drīz pat savas zemes nebūs, tie būs spiesti vergot tam pašam nīstajam krievam.Starp citu krievu un angļu valodas ir valdosās pasaulē, toties latviešu valodai un Latvijai liktenis jau ir izlemts-vēstures mēslainē.Par to ir parūpējušies jaunie saimnieki, ES un amerikāņi.Latvieši ir no laika gala bijuši vergu tautiņa, un tāda arī paliks mūžīgi mūžam.Tie visi ir vēsturiski pārbaudāmi fakti.

Z Zinaida 10.03.2011

S kakih por fa6isti stali pod moim nikom pisatj?Mozgov nehvataet drugoi pridumatj?

č ČangalsPleška 10.03.2011

Tak i pod moim! Eje uboguju, daze i fa6istkoj to i ne nazvatj!

Z Zinka 10.03.2011

Klusu jūs tur.

Z Zinaida 10.03.2011

Eto naverno maloletnie sektanti tak razvlekajutsja.Roditelskie dengi rvut karmani, vot i besitsja.

č Čoms 10.03.2011

Ieva, varu Tevi iepriecināt.Šodien Delfos izlasīju ziņu, ka drīz Latvijā viesosies kāds no ĶInas Komunistiskās partijas līderiem, lai slēgtu līgumus par savstarpējo sadarbību.Kad šurp sāks braukt ķīnieši un turki ar savu kultūru `tu lūgsi Dievu, kaut krievi atkal atgrieztos.Arī par izglītību tikai latviešu valodā nekas neiznāks, jo Dombrovskim tomēr pietika godaprāta, lai šiem traka suņa murgiem nepiekristu.Ja netici, palasi pati DELFOS ir visa iespējamā informācija.

Z Zinaida 10.03.2011

Čangal, gde ti?Lu46e pereberjomsja na 4istoe mesto, a to zdesj uze to6nit.Vibirai pozaluisto, kuda.

č ČangalsPleška 10.03.2011

Poslednjaja zaloba! No ja poze budu!

I Ieva 10.03.2011

Jā, jā, turpiniet muldēt te cik gribat!
Man ir pilnīgi uzdirst uz to stulbo valdību! ;)
Krievi jau visā pasaulē ir kā mēslu čupa, rupja, nekaunīga, pretīga!
Un mums jau te 10 gadus brauc Ķīnieši, Amērikāņi, u.t.t., tikai neviens vēl nav atbraucis. ;)
Atbrauks, redzēs situāciju un aizlaidīsies! ;) Neies jau vergot! ;)
Es neteiktu tik skaļi, ka visa tauta latviešu ir vergu. Nē, tā nav, bet daudzi diemžēl tādi ir, ja spēj vergot par kapeikām un neiet ielās kaut ko iesākt, kā Ēģiptē, vai citur... Nav drosmes!
Bet krievi? Ko tad brašie krievi neiet protestēt, bļaut, vai ko? Arī klusē, tāpat kā latvieši, jo viņiem ir pohuj, bet latviešiem ir bail!
Jau sen bija laiks iziet ielās, nevis klusēt! Es piebiedrotos ar prieku! Bet no 200 cilvēkiem nav jēgas...Vajag tūkstošus!
Citādi iznāk, ka 100 mēsli gar mums visiem slauka savas kājas! Ko viņi var izdarīt visiem mums? Neko!
Baidās pat no savas ēkas iziet laukā! Tikai TV un intervijās kruti! ;)

č Čoms 10.03.2011

Zini, meitiņ, nav jau palicis, kam iziet ielās.Kad braucām uz barikādēm, visi bijām vienoti gan krievi, gan latvieši, bet Tu jau nemaz nezini, kas tās tādas, jo jums skolā māca, ka viss ļaunais nāk no krieviem, bet tā nav taisnība.Latviju ar skaļiem saukļiem izzaga tieši latvieši.Tauta ielās neies, jo baidās pazaudēt visu, kas tiem vēl palicis, bet mūsu valstsvīri to vien gaida.Padomā pati, ja cilvēkam ir darbs, darba devējs negaidīs, kad viņš izstreikosies, bet vietā pieņems jaunu darbinieku.Pārsvarā visiem ir ģimenes, bet par valsdības gāšanas mēģinājumu mūsu valstī paredzēti bargi sodi ar konfiskāciju, un cilvēki negrib palikt bez pēdējā jumta virs galvas.Lielākā daļa tautiešu jau ir projām uz neatgriešanos, un krievi tur nav vainīgi.Ja Tu gribi, lai ciena Tevi, iemācies tāpat cienīt krievus, ukraiņus, jo Tevis piesauktais Dievs ir radījis visus, un visiem virs šīs zemes ir vieta, nevis tikai kādiem izredzētajiem.Lūdzu, iztiksim turpmāk bez savstarpējām rupjībām un nepārdomātiem izteicieniem.

I Ieva 10.03.2011

Zini, muļķi, paklusē! ;) Rada cilvēki un cilvēki izlemj dzemdēt bērnu, vai nē :p
Noziedzinieki, slepkavas, citi pabiras, tie gan nav vajadzīgi un labāk vecāki to, abortu būtu darījuši, jo visādi sūdi, nav nosaucami par cilvēkiem, jo sūds paliek sūds un tādu vajag izolēt no normālās sabiedrības!
Visādi narkomāni, fui, nahuj viņus? Lai dzemdē slimus bērnus? Nevajag!
Dievs tādus mēslus negrib ;) Dievs mīl LABUS, KĀRTĪGUS, MĪLOŠUS cilvēkus, kuri ir to pelnījuši un Dievs visu redz! ;)
Krievi ir nesuši visvairāk ļaunuma! ;) Jo, pavisam iespējams, dēļ tiem ir sākušās problēmas. Viņi zaga, valdība zaga un lūk rezultāts! Mums Latviešiem nekas nepaliek un mēs ciešam no visādām Rossijas žurkām! [slēpt]@
Pretīgi cilvēki, tāpat kā tu ''čom'' padibenis! ;)

Dievs visu redz, bet izdarīt viņš un sodīt var tikai cilvēku, kad tas nomirst! ;)
Bet protams - Viss nāk atpakaļ. Dods devējam atdodas! ;)

č Čoms 10.03.2011

Zini, meitiņ man Tevis tiešām žēl, bet narkotikas paņem savu, arīTavu saprātu.Piesaucot Dieva vārdu, pati izspļauj desmitiem lamuvārdu pilnīgi svešam cilvēkam.To par tiem kropļiem Tu pareizi pateici, tikai žēl, ka Tava māte neiztaisīja abortu.Tikai turpmāk neraksti par lietām, ko pati nesaproti, Tevi izsmies visi, kam nav slinkums, jo tādi kā Tu ir kājslauķi parastajai tautai, nevis padomdevēji, kā Tu lepni sevi šeit pasniedz.

E Esesesseseseseses 10.03.2011

Dievs tādus mēslus, kā Ieva negrib ;) Dievs mīl LABUS, KĀRTĪGUS, MĪLOŠUS cilvēkus, kuri ir to pelnījuši un Dievs visu redz! ;)

Ieva, pabrīdini bērns savus vecākus, ka drīz Tevi tas pats, kuru Tu, sīkā padauza, vislaik lamā paņems Tevi priekšā! :D :D :D :D
P.S. Ieva, ceru, ka nedzemdēsi tādus pat IDIOTUS, kā TU! :D :D :D :D

I Ieva 10.03.2011

Lūk, jau krievi raksta, aiz nika Čoms un Esesesseseseseses, kauna Jums nav?
Sūdi! Rossijas pabiras! Prom! ;)
Es esmu vesela un gudra ! :) Bet Jūs? ;D
Dieva kļūdas :D

T ToEsesesseseseseses 10.03.2011

Šī laikam ir zudusī paaudze, jo viņiem pēcnācēju vairs nebūs.Kādreiz www.aisbergs.lv lasīju informāciju, ka ar ģenētiski modificētās pārtikas palīdzibu ir paredzēts atstāt tikai 10% planētas iedzīvotāju.Pie tam vēl tur bija rakstīts par potēm, ko meitenes saņem un viņas tiek sterilizētas.Cerēsim, ka mūsu Ievai būs paveicies, un vairs nepiedzemdēs pus Latvijas ar garīgajiem kropļiem.Ņemot vērā, ka šādā pašā stilā tiek rakstītas līdzīga sakara sūdzības, man ir aizdomas, ka darbojas tikai vies cilvēks, kurš zem dažādiem vārdiem raksta muļķības, lai sanaidotu latviešus ar krieviem.Kad sāc minēt vēstures faktus, nevar uzrādīt pretargumentus, tikai vienīgas lamas par it kā krievu sliktajām īpašībām.Pamēģini kādreiz Tu šiem stulbeņiem likt priekšā ko pašsaprotamu, redzēsi reakciju.Visu labu.Čoms.

č ČangalsPleška 10.03.2011

Ubogaja! Tebe daze lati6i pi6ut, 4to ti dura! :)

č Čoms 10.03.2011

Uz šis zemes dzīvoju jau vairāk par pus gadsimtu, bet neesmu redzējis nevienu muļķi, kurš neapgalvotu, ka ir gudrs. Izlasot Tavu rakstīto, secināju, ka Tevī ir vairāk krievu gēnu, nekā visiem šeit komentējušajiem kopā.Izlasi pati savus komentārus un saskaiti rusicismus.To Tavā rakstītajā ir pārpārēm.Un pie kādas konfesijas Tu piederi, ka piesaucot Dievu, vari lamāt visus pēc kārtas?Nu, bet Dievs visiem ir viens.Domāju, ka Tev rītā derētu apmeklēt Tvaika ielu, varbūt profesionāli ārsti ko vēl var līdzēt.Ir vēl labāka metode, kā Tevi vest pie prāta, aizej vakarā, pastaigājies pa Maskačku, domāju, ka viena seansa pilnīgai izārstēšanai pietiks.

č Čoms 10.03.2011

ŠI ieva taču ir tā pati Zilgma Kraukle, vai Krauķe, kuru no spokiem.lv izmeta kā applēstu, kā arī šeit sevi ir parādījusi ar sūdzībām par lauku un pilsētas prioritātēm, kā arī par seksu pirms 18.Šādus maitasputnus sen būtu laiks sabāzt maisā un samest kanalizācijā.