Vai latvieši sevi neciena? - Ļoti dīvaini

Bieži internetā lasu cilvēku komentārus pie rakstiem un nezinu, vai tas ir viens cilvēks kas visur komentē, vai kā un es protams nesaku par visiem cilvēkiem - latviešiem, ka tādi ir, bet vismaz daudzi komentāri, kas protams ir adekvāti un pavisam normāli, pie konkrētā raksta, kurš ir negatīvs, atkal ar visādiem mēsliem, tad protams, komentārs būs attiecīgs, bet cilvēki kas raksta latviešu valodā, ka ''Latvijai bērni nav vajadzīgi, vai cilvēki ar izglītību, kas mācās, studē'' . Brīnos, cik cilvēki ir stulbi. Tas ir apmēram tā, ka tie kas dara un mācās, tie ir idioti, nekam nederīgi, bet tie kuri neko nedara, kuriem pat nav izglītības, tātad tie valstij ir vajadzīgi?
Pirmkārt! Nekāda valsts nekad nelems, vai cilvēki ir vajadzīgi, vai nav. Protams, visi bērni ir mūsu cerība, nākotne, svētība. Un mēs cilvēki - esam valsts un šī ir mūsu valsts, mūsu mājas, mūsu zeme - Latvija.
Un daudzi komentāri ir aizvainojoši un muļķīgi. Daudzi raksta, ka latvieši ir skaudīgi, riebīgi. Muļķības, jo tikai muļķis var spriest par cilvēku, par tautu, pēc kaut kādiem komentāriem.
Secinājums: Daudzi cilvēki, (laikam latvieši), ja jau raksta latviski, tie sevi noniciecina un paši pazemo.
Neaizmirstiet, ka cilvēks mūsdienās bez augstākās izglītības, nav nekas un tam ir maz iespēju, maz cerību.
Lūkosimies plaši, nevis uz kādu vienu cilvēku, kā A. Šlesers kuram nav izglītības, bet ir miljonārs.
Iespējams, tādu ir pietiekami, tomēr zaglis paliek zaglis un Dievs zagli soda attiecīgi.
Vēlējos pateikt, ka latviešiem jābūt prātīgākiem un ar lielāku pašcieņu. Ne visiem, jo daudzi latvieši ir gudri, labi, skaisti, strādīgi, kārtīgi, viss kārtībā, bet ir daļa kas noniecina sevi, kaut kādu 100 sūdu priekšā, kas ir mūsu ''Tautas kalpi'', tiesa gan, pēc visa spriežot, pēc situācijas, tad jau mēs kļūstam kā viņu kalpi. Tāpēc ceru, ka cilvēki iegūs drosmi, spēku un ies pret to visu murgu cīnīties, jo sliktāk vairāk jau nav kur.
Cilvēki esam mēs pilnīgi visi šajā pasaulē, visi dzimuši, visi mirstīgi un katrs ar savu uzdevumu un neviens nav no zelta, sudraba. Tikai mēs esam dažādi un iedalamies kā labie, sliktie... skaistie, neglītie... gudrie, stulbie... un tādā garā un katram ir savs dzīves līmenis. Jo vairāk labo cilvēku būs, jo labāka būs pasaule un vairāk vajag mīlestības un cieņu pret pasauli - zemi, kas mūs nes un ir mūsu mājas.
Sliktie cilvēki, kuri ir stulbi, ļauni, kuri dara postu, nav vajadzīgi un uz šīs pasaules ir lieki.
Valdnieks pār visu pasauli un cilvēkiem ir Dievs, kurš visu redz un visiem liks samaksāt pēc nopelniem un labos cilvēkus, kuri dzīvē ir daudz sasnieguši paši ar savu prātu, rokām un kuri bijuši pret citiem labi, tad tie tiks bagātīgi atalgoti, bet sliktie, tie saņems bargu sodu, jo pēc nāves dzīve turpinās, tikai godīgā, tīrā vidē!
Latvieši, esiet stiprāki un vairāk mīlat sevi.
Par krieviem... Domāju, ka katrs jau zinam, kāda ir degradēto krievu attieksme un uzvedība! Zem katras kritikas!
Krievi arī ir cilvēki, tomēr ir tādi, kurus nevar nosaukt par cilvēku un tādi kuri nekādu labumu nedod un absolūti nav vajadzīgi un ir zemāki par zemi. Diemžēl, tādu Latvijā it īpaši ir ļoti daudz, tāpēc jau sen laiks attīrīt Latviju un Latviešus, no krieviem un to negatīvās enerģijas!

I

I Ieva 22.03.2011

Jā, protams, vismaz Valīti izdomā ko savu, nevis kā lohs raksti ka ''pumpaiņi tīņi''. ;D
Ne visi tīņi ir pumpaini. :)
Esmu patriote un man riebj, ka manu tēvzemi piedirš kaut kādi okupējošie tarakāni!

E Esesesseseseseses 22.03.2011

Āāāāāā, kā vakars tā mazā kucīte Ieva ar pie pc piemetusies! :D :D :D Laikam ienāca lai uzķertu šeit orgasmu no komentāriem un bik iemasturbētu sev smadzenes! :D :D :D :D

S Sonya 22.03.2011

Nu cilvēki, mīļie! Lai Ieva labāk rakstās šeit, nevis iet un kaut ko dara savas lietas labā, jo vienalga viņas pašlepnums un aklums/netālredzīgums vedīs viņu uz pagrimšanu. Un mēs taču negribam, lai bērniņiem ir slikti. Lai priecājas kamēr var. Viņa nesapratīs nekad, ka jau sen nav gandrīz palikusi tāda valsts, kas ir ar vienu valodu. Tajā patī Īrijā, uz kuru tā tiecas latvieši, ir 2 valodas - Īru un angļu, Šveice - angļu, franču, vācu un u.c. un visas oficiālas. Un paskat, vai slikti tām valstīm dzīvojas? Cilvēki ir lielākais ekonomiskais resurss. Angļiem ar nepatīk, bet viņi saprot labumu no šiem imigrantiem. Tā kā Ieviņ, ej pamācies vismaz ekonomiku, lai saprastu, vai tiešām krievi traucē Latvijai normāli attīstīties.

č Čoms 23.03.2011

Sveiciens visiem!Manuprāt Ievas saimnieki ir viņai tik tālu sazombējuši smadzenes, ka viņa pati neapj`wdz ko raksta.savā sūdzībā viņa piemin Dievu.Interesanti, vai viņa pat zina par 10 Dieva baušļu esamību.Iesaku izlasīt un pārdomāt savu rīcibu.Varbūt tiešaām saimnieki šai labi maksā par naida kurināšanu, un pats dīvainākais, ka Ieva kā īsta krievu partizāne izlien darīt savus melnos darbus tieši naktī, kad vecāki jau guļ.Laikam bail, ka tie šādu filozofiju var arī nesaprast, un liegt mīļajai meitiņai pieeju internetam, un tusiņus ar pārējiem āriešu rases pārstāvjiem.

6 69 24.03.2011

Ieva --- stulba patriote ! Lai tu staigatu ar pliku dirsu pa savu brivu zemi !!!

A Aizdevumapiedāvājumu 26.03.2011

sveiki
Mēs aizdevuma naudu cilvēkiem un uzņēmumiem, kam nepieciešama finansiāla palīdzība.
Vai jums ir slikta kredītu vai ir nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus? Ļaujiet man
izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs palīdzētu saņēmējvalstīm ticami
Mēs būsim priecīgi piedāvāt aizdevumu 3% procentu rate.you varat sazināties ar mums
pa [slēpt]@gmail.com

č Čoms 27.03.2011

Loti labs piedāvājums patriotiem, mebūs jāskraida plikām dirsām, un jāgaudo kā suņiem mēnesnīcā!

P Pipssarzačaausim 08.09.2011

Mums ar Latviju maz darīšanu, visu nepieciešamo-šnabi, cigas, zāles, degvielu pērkam Krievijā daudzreiz lētāk nekā šeit.

D DD 01.12.2011

Tik "gudra" meitene, vispār šausmas!!))) Esmu krieviete valsts pilsone, saņemu bakalaura grāgu angļu valodā dienas nodaļā. Mācības apvienoju ar darbu un maksāju nodokļus, tajā pati apjomā kā pieagušie cilvēki. Runāju 5 valodās (varbūt ne tīk brīvi un lakoniski ka dzimtajā valodā, bet tomēr), tāpēc ceļojot jūtos kā mājās jebkurā valstī. (dzīvoju ārzemēs apmaiņas programmas ietvaros)

Ko lai teiktu, tu vari turpināt kliegt - 'Runājiet valsts valodā!!" Nevienām nav nekādas intereses par latvijas pilsonību; cilvēki, kuri ir gatavi maksāt, vienkarši vēlās nobaudīt Šengienzonas priekšrocības un starptautiska biznesa iespejas.

Latvija ir mana māja tikpat daudz kā tavēja. Tu pati sevi necieni.

Visu labu.