Vai latvieši sevi neciena? - Ļoti dīvaini

Bieži internetā lasu cilvēku komentārus pie rakstiem un nezinu, vai tas ir viens cilvēks kas visur komentē, vai kā un es protams nesaku par visiem cilvēkiem - latviešiem, ka tādi ir, bet vismaz daudzi komentāri, kas protams ir adekvāti un pavisam normāli, pie konkrētā raksta, kurš ir negatīvs, atkal ar visādiem mēsliem, tad protams, komentārs būs attiecīgs, bet cilvēki kas raksta latviešu valodā, ka ''Latvijai bērni nav vajadzīgi, vai cilvēki ar izglītību, kas mācās, studē'' . Brīnos, cik cilvēki ir stulbi. Tas ir apmēram tā, ka tie kas dara un mācās, tie ir idioti, nekam nederīgi, bet tie kuri neko nedara, kuriem pat nav izglītības, tātad tie valstij ir vajadzīgi?
Pirmkārt! Nekāda valsts nekad nelems, vai cilvēki ir vajadzīgi, vai nav. Protams, visi bērni ir mūsu cerība, nākotne, svētība. Un mēs cilvēki - esam valsts un šī ir mūsu valsts, mūsu mājas, mūsu zeme - Latvija.
Un daudzi komentāri ir aizvainojoši un muļķīgi. Daudzi raksta, ka latvieši ir skaudīgi, riebīgi. Muļķības, jo tikai muļķis var spriest par cilvēku, par tautu, pēc kaut kādiem komentāriem.
Secinājums: Daudzi cilvēki, (laikam latvieši), ja jau raksta latviski, tie sevi noniciecina un paši pazemo.
Neaizmirstiet, ka cilvēks mūsdienās bez augstākās izglītības, nav nekas un tam ir maz iespēju, maz cerību.
Lūkosimies plaši, nevis uz kādu vienu cilvēku, kā A. Šlesers kuram nav izglītības, bet ir miljonārs.
Iespējams, tādu ir pietiekami, tomēr zaglis paliek zaglis un Dievs zagli soda attiecīgi.
Vēlējos pateikt, ka latviešiem jābūt prātīgākiem un ar lielāku pašcieņu. Ne visiem, jo daudzi latvieši ir gudri, labi, skaisti, strādīgi, kārtīgi, viss kārtībā, bet ir daļa kas noniecina sevi, kaut kādu 100 sūdu priekšā, kas ir mūsu ''Tautas kalpi'', tiesa gan, pēc visa spriežot, pēc situācijas, tad jau mēs kļūstam kā viņu kalpi. Tāpēc ceru, ka cilvēki iegūs drosmi, spēku un ies pret to visu murgu cīnīties, jo sliktāk vairāk jau nav kur.
Cilvēki esam mēs pilnīgi visi šajā pasaulē, visi dzimuši, visi mirstīgi un katrs ar savu uzdevumu un neviens nav no zelta, sudraba. Tikai mēs esam dažādi un iedalamies kā labie, sliktie... skaistie, neglītie... gudrie, stulbie... un tādā garā un katram ir savs dzīves līmenis. Jo vairāk labo cilvēku būs, jo labāka būs pasaule un vairāk vajag mīlestības un cieņu pret pasauli - zemi, kas mūs nes un ir mūsu mājas.
Sliktie cilvēki, kuri ir stulbi, ļauni, kuri dara postu, nav vajadzīgi un uz šīs pasaules ir lieki.
Valdnieks pār visu pasauli un cilvēkiem ir Dievs, kurš visu redz un visiem liks samaksāt pēc nopelniem un labos cilvēkus, kuri dzīvē ir daudz sasnieguši paši ar savu prātu, rokām un kuri bijuši pret citiem labi, tad tie tiks bagātīgi atalgoti, bet sliktie, tie saņems bargu sodu, jo pēc nāves dzīve turpinās, tikai godīgā, tīrā vidē!
Latvieši, esiet stiprāki un vairāk mīlat sevi.
Par krieviem... Domāju, ka katrs jau zinam, kāda ir degradēto krievu attieksme un uzvedība! Zem katras kritikas!
Krievi arī ir cilvēki, tomēr ir tādi, kurus nevar nosaukt par cilvēku un tādi kuri nekādu labumu nedod un absolūti nav vajadzīgi un ir zemāki par zemi. Diemžēl, tādu Latvijā it īpaši ir ļoti daudz, tāpēc jau sen laiks attīrīt Latviju un Latviešus, no krieviem un to negatīvās enerģijas!

I

E Eseseseseseseseses 12.03.2011

Martins patiesiibaa ir sakariigaakais komenteetaajs par so teemu. Ja kaads juut nepieciesamiibu nolamaat vinju divos nepaplasinaatos teikumos, luudzu, atvieglojies!
Oficiaalaa versija pret metro, par kuru savaa laikaa iestaajaas arii lielais vairums latviesu, bija taa, ka pazemes transports ar konstanto vibraaciju sagraus Vecriigu, t.i., veco eeku pamatus. Vai tas tiesaam bija galvenais iemesls vai arii kas cits-nezinu, bet no sodienas viedoklja metro Riigas pilseetai buutu ljoti nodereejis, kaut vai tik vienkaarss kaads ir Lisabonaa, ljoti atvieglotu satiksmi galvaspilseetaa...

M martins 12.03.2011

un kas gaja? cilveki gaja, vai agitacija gaja? un uz kurieni ta agitacija aizgaja? pakarties aizgaja? kadi jus latviesi, ja rusicisma pilni jusu teksti? redzams, ka krievu valoda teicamniece esi bijusi, bet latviesu valoda nulle.

M martins 12.03.2011

es ari lasiju par to oficialo viedokli- peros dikti, lai saprastu, kas un ka bija patiesiba, bet velos uzzinat vai mans viedoklis saskan ar citu viedokli, tadel gaidisu secinajumus. ;)

č Čoms 12.03.2011

Ne tikai metro, bet pat Daugavpils HESu neatļāva celt.Krievu milzīgie energoresursi, un bezsaimnieciskums ir zināms, je esmu izbraukājis plašo Krievzemi līdz pašam Klusajam okeānam.Pasaules lielvalstis visu laiku ir slēgušas visādus slepenos līgumus, un nevar droši zināt, kam mēs esam notirgoti.Nezin cik bagāti latvieši būtu, un vai līdz šim kāds būtu dzīvs, ja Hitlers būtu uzvarējis.Tagad ES ir tieši tāds pats sojuzs, kā PSRS, un tagad latvieši ir spiesti braukt uz bagātajām valstīm, kā savā laikā krievi, un viņus arī visi zākā par migrantiem.Ja tu esi tik labs vēstures zinātājs, pasaki, kuros kapos ir apbedīts Boļeslavs Maikovskis, slavenais ebreju šāvējs, kuru meklēja, bet neatrada ne KGB, ne MOSSAD?Un pasaki, kāpēc mēs pēc brīvības atgūšanas no bagātākās valsts PSRS esam palikuši par nabadzīgākajiem ES?Tikai nevajag piesaukt krievu mīlestību, vai ko citu.Man ir daudz paziņu, krievvalodīgo, bet visi viņi runā latviešu valodā.

č Čoms 12.03.2011

Eseseseseseseses gribēja paslavēt Martinu, bet saņēma nopēlumu.Par metro tanī laikā rādīja TV raidījumā "Labvakar".Cik atceros, tika visādos veidos ķengāts Rubiks par metro celšanu.Pēc oficiālās versijas tikuši vākti paraksti pret šo metro būvi, bet toreiz PSRS bija uz sabrukšanas robežas, un domāju, ka nevarētu atļauties šādu projektu.Tā, draugi ir lielā politika.

M martins 12.03.2011

velreiz atkartoju ipasi apdavinatajiem- ar ko mes bijam bagati padumju laikos? uz parejo savienibas valstu fona? vai salidzinajuma ar citam pasaules valstim? ar rupnicam, kuras nebija konkuretspejigas, ar novecojusam tehnologijam? vai ar blokmajam? vai ar to, ka viss notika pec superplana un deficita principa? bet ta jau bija visa tava milaja savieniba..
Tavu Maikovski nezinu un man prieks par to.
Toties zinu atseviskus pagrides cinitajus, kuri cinijas pret totalu debilismu un planu ekonomiku, rusifikaciju un tautas iznicinasanu, kuri cinijas par Latviju.
stalins saka hitleram: davaij sudus savaram! maukas bijam, laiks tads gars, someness nav bijis kars!

E Eseseseseseseseses 12.03.2011

Eseseseseseseses gribēja paslavēt Martinu, bet saņēma nopēlumu.
___________________________________________________
????????????????????????????? kur un tiesi kaa?

Vienkarsi sajaa forumaa ir persona, kura ljoti miil izteikties izmantojot citu cilveeku nikus. Laikam atkal buus jaaaizraksta bezjeedziigajiem sudzibu.lv adminiem (un pielikumaa jaanosuuta attieciigie linki, jo vinji pasi so informaaciju savaa lapaa nespeej atrast), lai sie atrisina situaaciju...

Daudz ironijas un sarkasma sovakar, bet neviens taapat nav izklaastiijis ticamu versiju, nu vismaz oficiaalo..

E Esesesseseseseses 12.03.2011

Eseseseseseseseses, aita blondā, jo Tu ātrāk aizbrauksi jo labāk - vismaz nesmilgstēsi te par savām negācijām! :D :D :D :D Laimīgu taciņu blozga mazā! :D :D :D :D

č Čoms 12.03.2011

Martin, kādu cieņu nocitiem gribi sagaidīt, ja sāc uzvesties kā zīdainis.Krievija tanī laikā visus savus resursus izšķieda kara rūpniecībā, tāpēc tautsaimnieciībai tika piegriezta maza vērība.Milzīgos kara objektus visā savā godībā esmu redzējis visvisādus.Starp citu PSRS laiku VEFa produkcija bija atzīta visā pasaulē, un tieši latviešu izstrādātās ierīces, ne krievu.Tu raksti par grāmatām un autoriem, bet kā tu vari būt pārliecināts, ka tur rakstītais nav safantazēts, totirs es tev stāstu par to, ko esmu pats savām acīm redzējis, un dzirdējis no dzīviem aculieciniekiem.Es pat pazinu personīgi "brīvības cīnītāju", kurš bijis prasts bandīts, atsēdējis savu, atgriezās Latvijā, un pēc brīvības atgūšanas ieguva politiski represētā statusu.

M martins 12.03.2011

un mans komentars, par latviesu valodu bija adresets daila dzimuma parstavei ieprieks, pec kurs rakstita vareja saprast, ka pa latviesu skolam agitacija staigaja.
par resursu izlietosanu- nevar konkuret razotne, kura ar vienadiem resursiem sarazo 1 lidzvertigu preci, bet taja pasa laika arvalstu uznemumi sarazo 10 tadus.
parbuvet maju, ja ta jau pasos pamatos ir nepareizi buveta iznak daudz dargak, ka to nojaukt un uzbuvet jaunu. tas pats saistiba ar rupnicam. tadel nevajag blaut par pazaudetajam rupnicam, kuras bija nekonkuretspejigas. nu nebija mums specialisti, kuri spetu attistit tas pasaules konkurences apstaklu limeni.
par parejo, kas seit tika atstats- 5. kolonna, tauta, kura neprot stradat utt.
tas, ka valsti viss nolaists un atdots- pateicoties mums zinamiem cilvekiem, un ari nezinamiem. V-pili viens tads uz privatiem pasakumiem ar zelta spieki brauka :D bet prese kluse.
tici man- esmu studejis arvalstis, stradajis arvalstis- prakse un lieliska iespeja salidzinat. mums vel augt lidz vinu limenim, lai spetu konkuret. izpildlimeni esam labi, jo lv pastav totalitarais vadibas stils- attiecigi ir perfekti vaditaji, tacu arvalstis(Europa) pastav attistosais vadibas stils, kas nozime, ka vaditajam ir jaizprot ne vien procesi un normativi, bet ari cilveki un to attistibas iespejas, ka ari jastimule tas.
tacu visa pamata ir speja izveidot konkuretspejigu uznemumu- sis prasmes un zinasanas mums veljoprojam trukst.
ka ari cilveki veljoprojam nespej parvaret spidiga papiris sindromu. ja padumju savieniba butu kerusies pie ta, kas zin, varbut veljoprojam mes butu padumju savieniba un ka kuba vilktu eksistenci.

č Čoms 12.03.2011

Martin, lielais vēsturniek, ja tiešām esi tik liels patriots kā izliecies, pasaki kurā vietā atradās fotogrāfijā redzamais objekts, tad tiešām tiksi uzskatīts par cienījamu pilsoni.

___________________________________________________
"nesmilgstēsi" pareizaa rakstiiba ir "nesmilKstēsi", Einstein...
un brunete starp citu

tev rocinja pie klaviatuuras pielipusi, ka visu laiku rakstaas :D :D :D :D ?

M martins 12.03.2011

es ar pazinu brivibas cinitaju- manu tevu.
nu, aj atradisi un izlasisi Barkana gramatu, tad diezin vai tev gribesies apgalvot, ka meli rakstiti.
Daugavas udenu gramata izdota padumju laika Kanada, ja nemaldos. parsutita ar risku, publiceta ar pseidonimu, arzemju latviesu atbalstu.
domaju, ka izlasot pamanisi daudzas lietas, kuras likas pasas par sevi saprotamas. meitene jau itka neko tadu neraksta- tikai par savu dzivi.
censos izvetit, ko lasu, jo pat vesturnieku darbos par konkistadoriesu cinam pret actekiem pastav diametrali preteji viedokli- viens uzskata, ka cina piedalijusies 5000, cits ka 45000 kaujinieki. vesture ir tak viena netura palaistuve ne, ko ? :D

č Čoms 12.03.2011

Martin, nevajag salīdzināt pili ar ateju.Kāpēc citās valstīs demokrātiski ievēlēta valdība rūpējas par SAVAS tautas labklājību, radot labvēlīgus apstākļus uzņēmējdarbībai, bet pie mums visu tikai likvidē, un samazinot tautai algas, palielina nodokļus?Ja tev ir tik daudzas ārzemēs iegūtas izglītības, tev tas ir man, kā vienkāršās tautas pārstāvim jāmāk saprotamā veidā, nepieminot krievus, PSRS un citas muļķības, paskaidrot.

č Čoms 12.03.2011

Martin, visu cieņu tavam tēvam, kurš bija brīvības cīnītājs, tajos laikos tas bija liels risks.Drošības iestāžu redzeslokā varēja nonākt itin ātri, arī man ar viņiem iznāca pāris reizes saskarties, un tieši par nacionālām lietām.Bet lai cik dīvaini tas nebūtu, pēc brīvības atgūšanas patriotisms aiziet nebūtībā, jo ir jādomā par izdzīvošanu, kas pašu izcīnītajā Latvijā nav viegli.
Ar labunakti visiem!

I Ieva 12.03.2011

Smieklīgi :D:D:D
Es rakstu par to, ka krievi Latvijā vispār nevajag bet te iet runa par visādām huiņām :D lol ;)

M martins 12.03.2011

nu mans uzskats ir sads:
valstij nav ilgtermina attistibas plana, jo nav kompetentu personu, kuras spetu tadu istradat. katra valdiba aprobezojas ar budzeta istradi gadam, bet ilgtermina- uznemejdarbiba istermins ir 5 gadi, tacu valsts attistibai sads posms pat par isterminu nav saucams.
tad ko gaidit no vadibas, kuras ilgtermina domasana aprobezojas ar gadu, ka ari aiznemumu, kurs ir istermina problemu risinasanai pareduets.
ari paslaik tiek spriests par iespejam atmaksat aiznemumu istermina, tacu veljoprojam neesmu redzejis nevienu planu ilgtermina, kura butu izstradatas konkretas vadlinijas, pie ka tureties.
katra valdiba velk deki uz savu pusi- vienai tas bija finanses, citai turisms, citai lauksaimniecieba.
tanu valsts ka laivele metajas no vien krasta uz otru, bet rezultata ta nav, jo resursi tiek izsmelti.
un parasti mes visi ieejot veikala nemam lidzi aploksni un pastmarkas, lai varetu savu naudinu uz arvalstim nosutit.
sveice eisberg salatus audze uz vietas. lidzko sezona beidzas un tirgu ienak italu vai spanijas produkcija, ta pardosanas apjomi sim produktam saruk lidz pat 60 %. spej uztvert valsts iedzivotaju attieksmi pret savu produkciju? bet ka ir latvija?
tici man lv ir bijusi labi projekti, bet nogrimusi, del ta, ka atbalsts tie metats visu laiku un nav koncepcijas pie ka pietureties.
paslaik viss daritais atgadina curasanu bikses ziemas laika.
ka godmanis teica savas lekcijas- krizes laika ir jasamazina nodokli, lai stimuletu ekonomiku, tacu valsts dara visu otradi vienkarsa iemesla del- ja ta nepalielinas savus ienemums, tad valsts aparats parstas darboties, jo tas bus bankrotejis.

Smieklīgi :D:D:D
Komentēja: Ieva 12-03-2011 [nosūtīt e-pastu]
___________________________________________________
Ieva (ja tu tiesaam esi Ieva; driizaak izklausies peec taa idinja, kas seit ar daudziem nikiem raksta), tava teema bija tik nesakariiga, ka vairaak par triis teikumiem neizlasiiju. Un :D:D:D:D liek domaat, ka seit raksta tas pats ieprieks mineetais idins; nomierinies; ir sesdienas vakars, aizaj un izklaideejies kaut kur, riigaa naktsdziive ap so laiku tikai saakaas...

č Čoms 12.03.2011

Labrīt visiem!Skatos, Mārtiņš tomēr nav aizgājis no tautas, un prot reāli domāt.Tiešām, pie mūsu valdības piekoptās politikas tādas Latvijas drīz nebūs.Laimīgi var justies tie, kuri savu dzīvi ir iekārtojuši kādā no ES valstīm, kā arī tie, kuri izsaimniekojot visas tautas bagātības dažu dienu laikā kļuva par miljonāriem.

Ieva, nemaisies lūdzu pieaugušu onkuļu sarunās, jo no tām tu tāpat neko nesaproti.Tu visu laiku bļauj, ka krievi jādzen prom, bet kādēļ?Tad jau mūsu bāleliņi arī ir jāraida ārā no ES valstīm, jo ir tādi paši kā krievi.Un gluži tāpat ir ar valodu mācīšanos, jo parasti tie nonāk kopienās, kur sarunvaloda ir tieši krievu-tava nīstā valoda.Es uzkatu, ka cilvēks ir bagātāks, jo vairāk valodu zina.Ar krievu un angļu valodas zināšanām var droši doties pasaulē, toties latviešu valodu ārpus Latvijas ganreti kurš sapratīs.
Lai jums jauka šī diena!

E Esesesseseseseses 13.03.2011

NU lab, Eseseseseseseseses, lab, pierunāji, brunetes arī izceļas, bik vieglākā pakāpē! :D :D :D Skatos, Tev tagd arī tā naciste Ieva ar vaiss nepatīk! :D :D :D Varbūt miesīgā māsa??! :D :D