Vai latvieši sevi neciena? - Ļoti dīvaini

Bieži internetā lasu cilvēku komentārus pie rakstiem un nezinu, vai tas ir viens cilvēks kas visur komentē, vai kā un es protams nesaku par visiem cilvēkiem - latviešiem, ka tādi ir, bet vismaz daudzi komentāri, kas protams ir adekvāti un pavisam normāli, pie konkrētā raksta, kurš ir negatīvs, atkal ar visādiem mēsliem, tad protams, komentārs būs attiecīgs, bet cilvēki kas raksta latviešu valodā, ka ''Latvijai bērni nav vajadzīgi, vai cilvēki ar izglītību, kas mācās, studē'' . Brīnos, cik cilvēki ir stulbi. Tas ir apmēram tā, ka tie kas dara un mācās, tie ir idioti, nekam nederīgi, bet tie kuri neko nedara, kuriem pat nav izglītības, tātad tie valstij ir vajadzīgi?
Pirmkārt! Nekāda valsts nekad nelems, vai cilvēki ir vajadzīgi, vai nav. Protams, visi bērni ir mūsu cerība, nākotne, svētība. Un mēs cilvēki - esam valsts un šī ir mūsu valsts, mūsu mājas, mūsu zeme - Latvija.
Un daudzi komentāri ir aizvainojoši un muļķīgi. Daudzi raksta, ka latvieši ir skaudīgi, riebīgi. Muļķības, jo tikai muļķis var spriest par cilvēku, par tautu, pēc kaut kādiem komentāriem.
Secinājums: Daudzi cilvēki, (laikam latvieši), ja jau raksta latviski, tie sevi noniciecina un paši pazemo.
Neaizmirstiet, ka cilvēks mūsdienās bez augstākās izglītības, nav nekas un tam ir maz iespēju, maz cerību.
Lūkosimies plaši, nevis uz kādu vienu cilvēku, kā A. Šlesers kuram nav izglītības, bet ir miljonārs.
Iespējams, tādu ir pietiekami, tomēr zaglis paliek zaglis un Dievs zagli soda attiecīgi.
Vēlējos pateikt, ka latviešiem jābūt prātīgākiem un ar lielāku pašcieņu. Ne visiem, jo daudzi latvieši ir gudri, labi, skaisti, strādīgi, kārtīgi, viss kārtībā, bet ir daļa kas noniecina sevi, kaut kādu 100 sūdu priekšā, kas ir mūsu ''Tautas kalpi'', tiesa gan, pēc visa spriežot, pēc situācijas, tad jau mēs kļūstam kā viņu kalpi. Tāpēc ceru, ka cilvēki iegūs drosmi, spēku un ies pret to visu murgu cīnīties, jo sliktāk vairāk jau nav kur.
Cilvēki esam mēs pilnīgi visi šajā pasaulē, visi dzimuši, visi mirstīgi un katrs ar savu uzdevumu un neviens nav no zelta, sudraba. Tikai mēs esam dažādi un iedalamies kā labie, sliktie... skaistie, neglītie... gudrie, stulbie... un tādā garā un katram ir savs dzīves līmenis. Jo vairāk labo cilvēku būs, jo labāka būs pasaule un vairāk vajag mīlestības un cieņu pret pasauli - zemi, kas mūs nes un ir mūsu mājas.
Sliktie cilvēki, kuri ir stulbi, ļauni, kuri dara postu, nav vajadzīgi un uz šīs pasaules ir lieki.
Valdnieks pār visu pasauli un cilvēkiem ir Dievs, kurš visu redz un visiem liks samaksāt pēc nopelniem un labos cilvēkus, kuri dzīvē ir daudz sasnieguši paši ar savu prātu, rokām un kuri bijuši pret citiem labi, tad tie tiks bagātīgi atalgoti, bet sliktie, tie saņems bargu sodu, jo pēc nāves dzīve turpinās, tikai godīgā, tīrā vidē!
Latvieši, esiet stiprāki un vairāk mīlat sevi.
Par krieviem... Domāju, ka katrs jau zinam, kāda ir degradēto krievu attieksme un uzvedība! Zem katras kritikas!
Krievi arī ir cilvēki, tomēr ir tādi, kurus nevar nosaukt par cilvēku un tādi kuri nekādu labumu nedod un absolūti nav vajadzīgi un ir zemāki par zemi. Diemžēl, tādu Latvijā it īpaši ir ļoti daudz, tāpēc jau sen laiks attīrīt Latviju un Latviešus, no krieviem un to negatīvās enerģijas!

I

č ČangalsPleška 14.03.2011

Pozorit, vseh lati6ej! Mne kazetsja, eje nado rasstreljatj! 4to bi ne mu4ilasj!

V valis 14.03.2011

Ko nu rejaties.Latvijā neviens sevi neciena.Nav starpības krievi vai latvieši.Dzīves apstākļi abu tautību vidusšķirai pasliktinās katastrofālos tempos, bet mēs vai nu totāli klusējam un izliekamies, ka viss ir kārtībā, vai arī savstarpēju naidu kurinām .Kādi krievi jums jau 20 gadus Latviju grauj? Pašu latviskā valdība piekopj genocīdu pret tautu, bet bāleliņi verdziskā padevībā priecājas, ka elpot vēl atļauj un bailēs trīc, ka neatņem pēdējo.Mēs nevairojamies, bet straujos tempos izmirstam, tas vien jau ir rādītājs, ka dievs mūs nemīl.Dievam, laikam jau verdziskās dvēseles nemaz nav tik mīļas, jo nemīlam paši sevi.Liksim nu mieru krieviem.Es tik daudz maitas latviešus pazīstu, ka krievi uz tā fona liekas tīri jauki.Vienā laivā sēžam visi.

M Moldova 14.03.2011

Es gan neteiktu, ka dzīves līmenis vidusslānim pazeminās, jo nekas nepazeminās. Neizglītotajiem un valsts valodu ignorējošiem parazītiem visos laikos viens ceļs-zem tilta, bet vidusslānim viss ir vairāk nekā okei. Aizbrauciet uz DE vai GB un paskatieties un turienes vidusslāni-nu ne par gramu labāks par LV vidusslāni.Viņi tāpat kā mēs pāris reizes gadā brauc atpūsties, vasarā uz pludmali, ziemā uz kalna. Viņi tāpat kā mēs reizi 3 gados iegādājas jaunu, mazu un ekonomisku auto (Nevis džipu) un dzīvo cepuri kuldami, tāpat kā mēs.Bet tie, kuri nav raduši strādāt, mācīties un runāt valsts valodā, kā vienmēr smird un visus vaino fašismā, kaut gan projām netaisās braukt, jo zin, ka latvieši ir iecietīgi pret parazītiem un neņem piemēru no čečeniem, kuri sūta krievus mājās ar atpakaļ piešūtām olām.

T ToMoldova 14.03.2011

Virusslānis ar visiem miljonāriem Latvijā sastāda tikai 10%.Žēl, ka staļins budžus nenošāva, bet ļāva lēģeros izdzīvot, un nu to zaglīgās atvases māca izmiršanai nolemtos kā dzīvot.Jums, bagātniekim rūp tikai savu bankas kontu saturs, nevis tauta.

E Esesesseseseseses 14.03.2011

Moldova, ko nu dirs tagad, kā Zariņgovs?

Tu maz pati esi bijusi tai D, lai tagd dirstu par vidusslāni???

Smiekli nāk par šito tukšo šmurgulējumu! No sākuma aizbrauc, padzīvo tur, saņem tādus sadzīves apstākļus un algu, kā vāciešu vidusslānis un tad gudri spriedelē!

Šī muldoņa atgādina mūsu Saeimu, kur 100 debīliķu arī spriež, ka Latvijā visiem cilvēkiem ir viss pietiekami!

M Moldova 14.03.2011

Biju, biju tikko Vācijā, biju Anglijā. Vācijā tagad baigi kruti ir ja ir 1500 eiro uz ķepas mēnesī. Latos tas ir ap Ls 1000, - tātad tieši tikpat, cik normālās vietā Latvijā. Anglijā vidēji drusku virs 1100 mārciņām-arī tikpat. Kas nepatīk? Es neko nediršu nezinīti. Vāciešu vidusslānī nekā tāda nav. Tāpat uzdzer aliņu, uzpīpē u.t.t. Tik nelamājās un manikīrs laicīgi taisīts, ne tā kā šeit dažam labam uz laiku ieklīdušam. Tā kā dirš te kāds cits likteņa pabērns, varens Eiropas eksperts.
To Moldova raksta, ka cik žēl, ka Staļins budžus nenošāva. Ai, ai, ai, jaunais cilvēk, cik dziļi esiet nomaldījies. Budži bija strādīgi zemnieki, kuri gribēja strādāt paši un nodarbināt citus.Un tev žēl, ka viņus nenošāva? Grūti saprotama loģika.Tātad tie, kuri nav budži, kuri tā kā krievu plukatas nestrādā ir o.k? Vēlu veiksmi tev sadzīvot ar šo atziņu.
Nevajag raudāt, bet vajag darīt! Visiem iespējas ir vienādas uz darbu uz izglītību un uz valodu. Ja kāds pats no kaut kā atsakās, tad pats vainīgs, nevis budzis, Staļins, vai fašists. Katrs savu izvēli izdara pats un katrs savu pārticību izvēlas pats. Kreivi izvēlas nemācīties valodas un nestrādāt. Rezultātā tiem nav darba, nav naudas un bērniem jādod izlietotais tualetes papīrs. Lai zīmē.

E Esesesseseseseses 14.03.2011

Uj bļe uj bļēeee... :D :D :D :D kā te viens smuki pļūtī! Varbūt nosauksi man tās vidusslāņa darba vietas Latvijā, kurās alga ir ap 1000 Ls, dirsiens tāds! Droš, ka kārtējais baltā apkaklīte, kurš sēž cauru dienu pie PC un tēlo: esu bijis visur, esu redzējis visu... :D :D :D :D :D Eiropas eksperts, Muuaahahahahahahaaaa! :D :D :D :D

N NePilsonis 14.03.2011

Pilna Latvija ar tadiem eiropas ekspertiem ka Moldova. Vairak lidzinas Moldovas ekspertam, tas gan. Tur ari tadi juk prata no nabadzibas.

M Moldova 14.03.2011

Izskatās, ka dzīvojam dažādās sabiedrībās. Latvijā atalgojums visaugstākais ir IT spečukiem, tad loģistikai, tad grāmatvežiem, tad finansistiem, tad valsts struktūrām. Pēdējā vieta ir tirdzniecībā un klientu apkalpošanā(Rimi).
Jebkurš no pirmajiem diviem pelna krietni virs Ls 1000, -
Finansisti un grāmatveži, kā arī banku vidēja līmeņe spečuki saņem vismaz Ls 1000, - uz ķepas.
Neviens no jums ar koku nav grūsts atpakaļ no šīm darba vietām. Neviens. Izvēlējāties iesvērt reņģītes tantiņai, tād tā jau ir jūsu izvēle un visi to respektē.

V valis 14.03.2011

Nu gan Moldova nolēja .Zinu cilvēkus, kas nedzer, nepīpē, mīl darbu, bet sakarā ar darba vietu samazināšanu ir bez darba gadus divus.Pēc 50 vispār darbu ir grūti dabūt pat par minimālo algu.1000 ls. saņem varbūt kāds Rīgā.Bet esmu pārliecināts, ka šis kāds neko neražo, bet administrē.Vadītāju jau tā ir par daudz.Tādos tempos jums aptrūksies ko vadīt.Žēl, ka cilvēki neredz tālāk par savu pakaļu.Ir bezdarbs, augstas cenas pakalpojumiem, degvielai.Daudzi nevar nopirkt pārtiku.Vēl sadārdzinās elektroenerģiju, līdz ar to augs cenas precēm un pakalpojumiem.Krahs ir medicīnā un izglītībā.Latvija nav tikai Rīga.Ārpus Rīgas ir loti drūma situācija.Protams, ka visos laikos ir vieninieki, kas dzīvo bez bēdām, bet kāds tam sakars ar Latvijas iedzīvotāju kopējo ekonomisko situāciju?Un nevajag cilvēkus apsaukāt par stulbiem migrantiem un sliņķiem.Varbūt par gļēviem var saukt, jo baidās par savam tiesībām cīnīties, bet tādi nu esam.

V valis 14.03.2011

Tu gan esi negudrs.Vidusslānim jābūt tautai.Un tad ir augstākā sabiedrība.Par valsti var spriest pēc tā kā dzīvo tauta.Kādas ir pensijas, kāda ir medicīna un izglītība.Visi nekad nevar būt grāmatveži, juristi, premjeri vai valstu prezidenti.Normāli, ja pelna ražošana un lauksaimniecība-tie kas mūs baro, nevis tie, kas saražoto izvadā.Ja paliks pasaulē tādi kā tu, tad ilgi nevilksiet.Nebūs ko ēst, kur dzīvot un ar ko plikumus piesegt.Arī tā reņģīte ir jānozvejo, jāiesāla un jānosver.Ar loģistiku, grāmatvedību un valsts struktūrām vien dzīvei nepietiek.Un vispār jūsu jau par daudz.Izglītība neko nav līdzējusi, zināšanas ir bet saprāta kā nav tā nav.Nespļauj tautai, ka pašu nenospļauj.

Z zarinsjanka 14.03.2011

Pareizi, Vali! Tas darītājs diemžēl paliek pakaļā, kamēr tas sēdētājs, pļāpātājs dzīvo cepuri kuldams un pat nenojauš no kurienes viss nāk. Bētu paldies pateicis, bet nē vēl apdirš.

č Čoms 14.03.2011

Moldova pieder pie valsts darbā nodarbināto kantoristu elites, kuru neiespaido ajgu samazinājums, par tādu lietu, kā par minimālo algu viņa nav dzirdējusi.Laukos un mazpilsētās no 100 iedzīvotājiem tikai viens ir no viņas izdaudzinātā vidusslāņa, un tie ir tieši valsts darbā strādājošie, un daži turīgākie zemnieki.Ja domā, ka es blefoju, lai atrauj savu noganīto pakaļu no krēsla un izbrauc ārpus Rīgas un pārliecinās par zelta trūkumcietējiem, kuri valstī ie vairākumā, jo tieši cilvēki ap 40-50 ir tie, kas jau gadiem ir reāli bez iztikas līdzekļiem.Laukos pie tiem pašiem zemniekiem jāstrādā par vēdera tiesu, par algu un darba līgumiem neviens pat neiedrošinās runāt.Ja tādi bija arī ulmaņlaiku budži, tad viņus tiešām nevajadzēja vest prom, bet gan pie tuvākās sienas.

Vali, tu nu gan muldi... Latvijaa ir latviesu valdiiba. LOL
un dabiigi ka deel viniem tagad ir smagi un traki
labi ka nav krievi, tad token beigas un Latvijas vairaak nebuutu.
Un vispar piekriitu jo ta ari ir, Latvija ir latviesu valoda un valsts latviesu tautai un cilvekiem. latvija ir latvija un viss un taa ar buus, viena valsts, viena tauta-cilveeki, viena zeme un viss paareejais kas ir latvijas.
citiem nav ko savas netiiraas rokas baazt kur nevajag un krievi var doties dirsaa, jo tie suudi ir vainiigi lielaa meeraa, jo krievi muusu zemee, un vinjiem svesaa zemee nema kreditus un nevar atdod. luuk, krievi ir powsts
latvija pieder latviesiem un viss...latviesu zeme un dzimtene
tapec naw ko muldeet!

M Moldova 14.03.2011

Nu labi necepās te, būs jau lab' !
Zarinsjanka paldies tev vecīt! Paldies!
Pārejie mani te sāk vainot valsts ķibelēs. Skat cik ātri vainīgos meklējam! Es jau neko tādu nepateicu, tikai izteicu savu viedokli.
Vēl jāpiebilst, ka neesmu es baltā apkaklīte, taču ja būtu, tad, cik sapratu pēc negatīvisma, būtu jānokaunās, cik spēka par to apkaklīti. Neesmu arī viņa.Nav arī tā, ka man viss pie kājas, ka esmu pierijies pasaules labumus un par vienkāršo tautu man nospļauties. Es tieši ļooooooti vēlos, lai tā tauta vairs nav tik vienkārš, ka gaida palīdzību no citiem. Es ļoti vēlos, lai tauta izglītojās. Es gribu, lai visi pelnītu daudz naudas.Es gribu, lai krievi runātu valsts valodā un cienītu valsti, kura tiem sniegusi patvērumu. Es gribu, lai cilvēki būtu draudzīgi visā pasaulē.

č Čoms 14.03.2011

Starp citu tieši latviešiem Latvijā pieder vismazāk īpašumu nekā sveštautiešiem.Pat krieviem pieder tik iespaidīgs daudzums Latvijā esošo uzņēmum.Dāņu, leišu veikali, čečenu gaļas kombināti, leišu piena pārstrādes kombināti, krievu Latvijas balzams, tā varētu turpināt līdz bezgalībai.Un cik ir tādu īpašumu, kas it kā skaitās latvietim, bet reālais saimnieks ir ārvalstnieks.Tanī pašā laikā, kad valstī ir simtiem tūkstošu bezdarbnieku, Latvijā iepludina tūkstošiem viesstrādnieku, maksājot tiem katram mēnesī ap tūkstoti Ls algu.Latvija izmirst ar ātrumu 30 cilvēku dienā, un gadā uz ārzemēm adoptē (pārdod) ap 9000 bērnu, kuri nav un nebūs valstij vajadzīgi.Viena cietumnieka uzturēšana diennaktī valstij izmaksā 11 Ls, turpretī bērnu pabalsts ir 8 Ls mēnesī.Tas nav nekas izdomāts, šie dati ir ņemti no dažādiem interneta avotiem.Un pie kā šada valsts politika var novest, izdomājiet paši.Kamēr tauta naidosies savā starpā, tikmēr valstvīri izzags pēdējo, un atvērs vārtus tumšādainajiem musulmaņiem, kuri pēdējos latviešus un krievvalodīgos padarīs par saviem vergiem, nevis saimniekiem.Uz ko ir spējīgi musulmaņi, ja tie ir vairumā, esmu redzējis pats savām acīm.

ja ja protams
paskatieties labak kas daras jusu krievija kura noziegumu ir nenormali daudz un vienkarsi sausmigi un slikto zinju ir vairak neka labo zinju.
kada tur aug jauna paudze, vnk drausmas, ipasi krievijas laukos daras briesmas jo sikie tur vienkarsi nodzeras un nospragst jo neko nedara un nav nekadu merkju izlist no savas sudu bedres bet tur bedre piedzimst un nodzeras.
krievija ir sausmiga valsts ar sausmiguiem cilvekiem...
latvija vismaz berni kas ir laukos, ir normali un ir ar merki sasniegt dzive un dzivot skaistu dzivi un dara un macas
tadu kas neko nedara ir ljoti maz
taaka nav ko salidzinat suda krieviju ar labo latviju!

č Čoms 14.03.2011

Šeit taču bija runa par Latvijā esošajiem krieviem, nevis pat to, kas notiek Krievijā.Tur jau no laika gala ir bijušas dažas paraugsaimniecības, unparaugrūpnīcas, ko parādīt ārzemniekie, kad tanī pašā laikā nomalēs dzīvojošajiem reizi mēnesī ar helikopteru pieved pārtiku.Ja runa ir par Latvijas laukos dzīvojošajiem bērniem, tad tie parasti ir nodzērušos un degradējušos vecāku atvases, kuras ar nikotīnu un alkoholu iepazīstas jau pirmsskolas vecumā, un nemaz neatpaliek no saviem pilsētas vienaudžiem, vienīgi narkotikas tie nevar atļauties, kaut gan bija gadījums, kad pamestā objektā tie vija tikuši pie padomjlaiku civilās aizsardzības aptieciņām, un sarijušies POV tabletes, cerēdami iegūt kaifu.Lauku bērniem kaut ko sasniegt dzīvē ir gandrīz neiespējami finansu trūkuma dēļ.Ja ieviesīs tikai maksas augstāko izglītību, tiem vairāk par mēslu dakšām, labāka izglītība nebūs piejama, vienīgi bezdarbnieku rīkotie manikīra un floristikas kursi.

A Augusts 14.03.2011

coms tu man liekas esi viens no tiem kas lien dirsa krieviem ja vien esi latvietis
jo ir tadi stulbi latviesi kas nodot savu tautu un dzimteni, ka valdiba piemeram un tadi cilveki kas lien dirsa krieviem un grib but ari ka krievs jo nemil pats sevi
tas nav normaali.
krievija ir liela valsts ar daudziem cilvekiem tapec protams ka miinusu un ljaunuma bus daudz daudz vairak.
bet laba neka tur nav jo tur visa sistema ir vel trakaka neka latvija!

N NePilsonis 14.03.2011

Muaahahahahaaa! Svētais Augustīns iepurkšķējās! :D :D :D :D :D
Augusts, Tava vieta laikam ir blakus Pīļknābim un pārējiem debīliķiem, kuri domā, ka pie visām šaizēm Latvijā ir vainīgi tikai un vienīgi krievi! :D :D :D :D Aizej labāk izlaizi SVF ānusu! :D :D :D :D Svetoša hrenova! :D :D :D