Vai latvieši sevi neciena? - Ļoti dīvaini

Bieži internetā lasu cilvēku komentārus pie rakstiem un nezinu, vai tas ir viens cilvēks kas visur komentē, vai kā un es protams nesaku par visiem cilvēkiem - latviešiem, ka tādi ir, bet vismaz daudzi komentāri, kas protams ir adekvāti un pavisam normāli, pie konkrētā raksta, kurš ir negatīvs, atkal ar visādiem mēsliem, tad protams, komentārs būs attiecīgs, bet cilvēki kas raksta latviešu valodā, ka ''Latvijai bērni nav vajadzīgi, vai cilvēki ar izglītību, kas mācās, studē'' . Brīnos, cik cilvēki ir stulbi. Tas ir apmēram tā, ka tie kas dara un mācās, tie ir idioti, nekam nederīgi, bet tie kuri neko nedara, kuriem pat nav izglītības, tātad tie valstij ir vajadzīgi?
Pirmkārt! Nekāda valsts nekad nelems, vai cilvēki ir vajadzīgi, vai nav. Protams, visi bērni ir mūsu cerība, nākotne, svētība. Un mēs cilvēki - esam valsts un šī ir mūsu valsts, mūsu mājas, mūsu zeme - Latvija.
Un daudzi komentāri ir aizvainojoši un muļķīgi. Daudzi raksta, ka latvieši ir skaudīgi, riebīgi. Muļķības, jo tikai muļķis var spriest par cilvēku, par tautu, pēc kaut kādiem komentāriem.
Secinājums: Daudzi cilvēki, (laikam latvieši), ja jau raksta latviski, tie sevi noniciecina un paši pazemo.
Neaizmirstiet, ka cilvēks mūsdienās bez augstākās izglītības, nav nekas un tam ir maz iespēju, maz cerību.
Lūkosimies plaši, nevis uz kādu vienu cilvēku, kā A. Šlesers kuram nav izglītības, bet ir miljonārs.
Iespējams, tādu ir pietiekami, tomēr zaglis paliek zaglis un Dievs zagli soda attiecīgi.
Vēlējos pateikt, ka latviešiem jābūt prātīgākiem un ar lielāku pašcieņu. Ne visiem, jo daudzi latvieši ir gudri, labi, skaisti, strādīgi, kārtīgi, viss kārtībā, bet ir daļa kas noniecina sevi, kaut kādu 100 sūdu priekšā, kas ir mūsu ''Tautas kalpi'', tiesa gan, pēc visa spriežot, pēc situācijas, tad jau mēs kļūstam kā viņu kalpi. Tāpēc ceru, ka cilvēki iegūs drosmi, spēku un ies pret to visu murgu cīnīties, jo sliktāk vairāk jau nav kur.
Cilvēki esam mēs pilnīgi visi šajā pasaulē, visi dzimuši, visi mirstīgi un katrs ar savu uzdevumu un neviens nav no zelta, sudraba. Tikai mēs esam dažādi un iedalamies kā labie, sliktie... skaistie, neglītie... gudrie, stulbie... un tādā garā un katram ir savs dzīves līmenis. Jo vairāk labo cilvēku būs, jo labāka būs pasaule un vairāk vajag mīlestības un cieņu pret pasauli - zemi, kas mūs nes un ir mūsu mājas.
Sliktie cilvēki, kuri ir stulbi, ļauni, kuri dara postu, nav vajadzīgi un uz šīs pasaules ir lieki.
Valdnieks pār visu pasauli un cilvēkiem ir Dievs, kurš visu redz un visiem liks samaksāt pēc nopelniem un labos cilvēkus, kuri dzīvē ir daudz sasnieguši paši ar savu prātu, rokām un kuri bijuši pret citiem labi, tad tie tiks bagātīgi atalgoti, bet sliktie, tie saņems bargu sodu, jo pēc nāves dzīve turpinās, tikai godīgā, tīrā vidē!
Latvieši, esiet stiprāki un vairāk mīlat sevi.
Par krieviem... Domāju, ka katrs jau zinam, kāda ir degradēto krievu attieksme un uzvedība! Zem katras kritikas!
Krievi arī ir cilvēki, tomēr ir tādi, kurus nevar nosaukt par cilvēku un tādi kuri nekādu labumu nedod un absolūti nav vajadzīgi un ir zemāki par zemi. Diemžēl, tādu Latvijā it īpaši ir ļoti daudz, tāpēc jau sen laiks attīrīt Latviju un Latviešus, no krieviem un to negatīvās enerģijas!

I

č Čoms 13.03.2011

Šīm fūrijām vienkārši nav kas iztīra cukas, tādēļ bauro kā aizkautas.Kā nekā marts-kaķu mēnesis klāt.Bet šīs laikam tik neglītas, ka neviens sevi cienošs vīrietis pat par polšu nekāpj virsū.

M martins 13.03.2011

par trako marta laiku runajot:

E Esesesseseseseses 13.03.2011

Ieva, Tu pati esi viena liela HUIŅA, taustiņu klabinoša dzīves problēma! :D :D :D :D

M martins 13.03.2011

Čoms, ja godigi labprat padiskutetu ar tevi ari turpmak. yinu, ka manas yinasanas ir pamatigi robi, tadel velos uyklausit dazadus viedoklus.

č Čoms 13.03.2011

Ja tu esi tas pats Martins, kurš diskutēja vakar, man arī nav nekas pretī, bet ja tā ir kāda provokācija, tad labāk nē.

nebaidies

č Čoms 13.03.2011

Tev šovakar dīvains rakstīšanas stils, kāpēc?

Dīvaini!
Jūs aizstāvat tiešām savas zemes postītājus? Vai?
Krievi kā tauta ir vienkārši šausmīga, nekārtīga un bezkaunīga!
Kādi krievu bērni Latvijā staigā apkārt? Ļoti daudzi nemācās, staigā ārā vēlu vakaros, dzer, traucē cilvēkiem mieru un nerunājot par to kas notiek Centrā, Centrāltirgū un daudziem zināmajā vietā ''Maskačka'' kas ir urlu paradīze un mājvieta. Dzirdot lamu vārdus, tad tie visbiežāk nāk tieši no krieviem!
Krievi lielākoties ir īsts posts, kas rada ļaunumu Latvijai un rada sliktu priekštatu pasaulē par Latviju, jo visi sliktie darbi, slepkavības, noziegumi, speciāla dedzināšana ārā, māju apzīmēšana un citi sūdi, nāk tieši no krieviem. Jau pēc apģērba un purna var saprast kas ir kas.
Krievi, kuriem te nekas nepieder, izturās kā mājās un dara ko vēlas un beigu beigās tiek apcelti latvieši, par to, ka tie nav labāki... Tā jau ir, ka problēmu nerisina un vaino citus, pie dažiem mēsliem!

E Esesesseseseseses 13.03.2011

Ieva, ko Tu tur aita tagd dirs par krievu bērniem, paskaties labāk uz latviešu bērniem! Te tieši iederas teiciens: kaimiņa acīs skabargu redz, bet savējā baļķi neredz! Tu taču esi viens zemisks radījums, par cilvēku grūti nosaukt!

Un par naida kurināšanu Tevi maita vajadzētu tā slānīt, ka aizmirstu kā pašu sauc un kad dzimusi, krople! Sist, sist un vēlreiz sist šitādas maukas!

č Čoms 13.03.2011

Bet ja to dara apdzērušies latvieši, tad tas ir normāli?Arī daudzi latvieši nevar atļauties savas atvases sūtīt skolā.Tad jau lauciniekiem vajadzētu ienīst pilsētniekus, jo tiem ir sētnieki, kas attīra durvju priekšu, un pilsētniekiem laucinieki, jo tiem kartupeļi nav jāpērk veikalā.Arī veco ES dalībvalstu pilsoņiem ir visas tiesības tāpat izrīkoties ar tur strādājošajiem latviešiem, kā tu gribi izrīkoties ar krievvalodīgajiem.Un ko tu gribi iesākt ar krievu miljonāriem, kuriem pieder ievērojami daudz īpašumu Latvijā?Ja ķersies viņiem klāt, droši vien tevi pašu atradīs kādā kanalizācijas akā jau krietni sadalījušos.

I Ieva 13.03.2011

Var jau redzēt, ka vienai idiņam, vai kucei zem nika Esesesseseseseses ir smagas veselības problēmas, ja caurām dienām kakā vienā portālā un smadzeņu darbība ir apgrūtināta, tāpēc te izliek savu žulti un debīlās prāta ''spējas''. ;)
Čoms, man liekas ir tā pati persona, kas Esesesseseseseses ;D Ja arī cits, tad nu idiots, kas idiots :P
Esesesseseseseses - pati tagad iekriti savos sūdos ;) Ko uzreiz meties pie latviešu bērniem, kāpēc, ko?
''kaimiņa acīs skabargu redz, bet savējā baļķi neredz'', šis teiciens atbilst tev, stulbo kucīt ;)

Čoms, jau idiņš tāds pats, ja kas, tad jau metas klāt pie krievu miljonāriem :D
Un vēl jau sāk iejaukt citas valstis ;)
Idiotam ja nav ar ko argumentēt, vai runāt par lietu, tad sāk iejaukt svešus cilvēkus, valstis un iziet ārpus temata un sāk runāt nevis par krieviem, bet jau par spāņiem, ķīniešiem!
Aborta atlieka, tu! ;D

č Čoms 13.03.2011

Uzreiz var redzēt, ka narkotikas dara savu.Ieva tikko ir baudījusi kārtējo dozu, un viņai sākušās halucinācijas.Neviens normāls cilvēks šādus traka suņa murgus pat baigajā pālī nebūtu spējīgs sarakstīt.Labāk muļķe ej izgulies, un no rīta aizbrauc uz Tvaika ielu, varbūt vēl ko var līdzēt, ja nē, tad tevi steidzami jāizolē no sabiedrības.Un turpmāk neraksti par lietām, ko neesi redzējusi un nesaproti.

I Ieva 13.03.2011

Ej dirst ;) Es rakstu kā ir un patiesību, bet tu vari aurot un domāt savus sūda sapņus cik vēlies ;)
Tev vieta podā, pie sūdiem, jo sūds tu esi! ;)

č Čoms 13.03.2011

Ieva, tu savu sūdzību iesāki ar Dieva vārdiem, bet kas tā par ticību, kur mērķa sasniegšanai izmanto lamuvārdus.Uzraksti nākošo sūdzību, kas būtu identiska šai, bet Dieva vietā būtu minēts visvarenais Satana.Domāju, ka tavai jaunajai sūdzībai komentētāju un atbalstītāju netrūktu.Zini, kad rītā iesi uz skolu, neaizmirsti uz atvadām par sūdiem nosaukt savus vecākus, kā arī visus pretimnācējus.Lai turpmāk nevajadzētu internetā gaudot kā kucei mēnesnīcā, sagādā sev joberi, vēlams no tiem pašiem krievvalodīgajiem, un dzīve uzreiz liksies rožaina.Ja gribi dzirdēt, kā debesīs enģeļi dzied, sameklē nēģeri vai pakistānieti.Žēl, ka šonakt tev nāksies pavadīt laiku divvietulībā ar falloimitatoru.

I Ieva 13.03.2011

Jā, esmu Dievticīga un svarīgs man ir tikai Dievs un mana tēvzeme!
Un mani vārdi, nāk no Dieva un viss! ;)
Kā pats runā? Pašam no mutes sūdi birst laukā, bet māci mani?
Stulbais krievs!

č Čoms 13.03.2011

Un patiesības eliksīrs ielija kā sperma Ievas plaši paplēstajā mutē!Āmen!

в Вacя 13.03.2011

Ieva, nomierinies!

č Čoms 13.03.2011

Tā sīkā padauza laikam sarijusies gribamzāles un ņemas tik gaudot.Bigs, nemaisies viņai pa kājām, citādi arī trāpīsi samazgu spaini no šis kazas.

E Esesesseseseseses 13.03.2011

Ieva, Tu mazgadīgā narkopadauza, palasi savus slimos suņa murgus!
Kaut Tevi mauka, tie Tevis pašas lamātie krievi sabarotu visos iespējamos Tava ķermeņa caurumos! :D :D :D :D
Cerams, ka vismaz nedzemdēsi tādus LOŠUS-pēcnācējus, kā pati, mātīte, ibio! Riktīga sterva! :D :D :D :D :D

E Esesesseseseseses 13.03.2011

Ieva: Un mani vārdi, nāk no Dieva un viss! ;)
Un patiesības eliksīrs ielija kā sperma Ievas plaši paplēstajā mutē!Āmen!

Tas kontekstā labi izklausās! :D :D :D :D :D :D :D