Vai latvieši sevi neciena? - Ļoti dīvaini

Bieži internetā lasu cilvēku komentārus pie rakstiem un nezinu, vai tas ir viens cilvēks kas visur komentē, vai kā un es protams nesaku par visiem cilvēkiem - latviešiem, ka tādi ir, bet vismaz daudzi komentāri, kas protams ir adekvāti un pavisam normāli, pie konkrētā raksta, kurš ir negatīvs, atkal ar visādiem mēsliem, tad protams, komentārs būs attiecīgs, bet cilvēki kas raksta latviešu valodā, ka ''Latvijai bērni nav vajadzīgi, vai cilvēki ar izglītību, kas mācās, studē'' . Brīnos, cik cilvēki ir stulbi. Tas ir apmēram tā, ka tie kas dara un mācās, tie ir idioti, nekam nederīgi, bet tie kuri neko nedara, kuriem pat nav izglītības, tātad tie valstij ir vajadzīgi?
Pirmkārt! Nekāda valsts nekad nelems, vai cilvēki ir vajadzīgi, vai nav. Protams, visi bērni ir mūsu cerība, nākotne, svētība. Un mēs cilvēki - esam valsts un šī ir mūsu valsts, mūsu mājas, mūsu zeme - Latvija.
Un daudzi komentāri ir aizvainojoši un muļķīgi. Daudzi raksta, ka latvieši ir skaudīgi, riebīgi. Muļķības, jo tikai muļķis var spriest par cilvēku, par tautu, pēc kaut kādiem komentāriem.
Secinājums: Daudzi cilvēki, (laikam latvieši), ja jau raksta latviski, tie sevi noniciecina un paši pazemo.
Neaizmirstiet, ka cilvēks mūsdienās bez augstākās izglītības, nav nekas un tam ir maz iespēju, maz cerību.
Lūkosimies plaši, nevis uz kādu vienu cilvēku, kā A. Šlesers kuram nav izglītības, bet ir miljonārs.
Iespējams, tādu ir pietiekami, tomēr zaglis paliek zaglis un Dievs zagli soda attiecīgi.
Vēlējos pateikt, ka latviešiem jābūt prātīgākiem un ar lielāku pašcieņu. Ne visiem, jo daudzi latvieši ir gudri, labi, skaisti, strādīgi, kārtīgi, viss kārtībā, bet ir daļa kas noniecina sevi, kaut kādu 100 sūdu priekšā, kas ir mūsu ''Tautas kalpi'', tiesa gan, pēc visa spriežot, pēc situācijas, tad jau mēs kļūstam kā viņu kalpi. Tāpēc ceru, ka cilvēki iegūs drosmi, spēku un ies pret to visu murgu cīnīties, jo sliktāk vairāk jau nav kur.
Cilvēki esam mēs pilnīgi visi šajā pasaulē, visi dzimuši, visi mirstīgi un katrs ar savu uzdevumu un neviens nav no zelta, sudraba. Tikai mēs esam dažādi un iedalamies kā labie, sliktie... skaistie, neglītie... gudrie, stulbie... un tādā garā un katram ir savs dzīves līmenis. Jo vairāk labo cilvēku būs, jo labāka būs pasaule un vairāk vajag mīlestības un cieņu pret pasauli - zemi, kas mūs nes un ir mūsu mājas.
Sliktie cilvēki, kuri ir stulbi, ļauni, kuri dara postu, nav vajadzīgi un uz šīs pasaules ir lieki.
Valdnieks pār visu pasauli un cilvēkiem ir Dievs, kurš visu redz un visiem liks samaksāt pēc nopelniem un labos cilvēkus, kuri dzīvē ir daudz sasnieguši paši ar savu prātu, rokām un kuri bijuši pret citiem labi, tad tie tiks bagātīgi atalgoti, bet sliktie, tie saņems bargu sodu, jo pēc nāves dzīve turpinās, tikai godīgā, tīrā vidē!
Latvieši, esiet stiprāki un vairāk mīlat sevi.
Par krieviem... Domāju, ka katrs jau zinam, kāda ir degradēto krievu attieksme un uzvedība! Zem katras kritikas!
Krievi arī ir cilvēki, tomēr ir tādi, kurus nevar nosaukt par cilvēku un tādi kuri nekādu labumu nedod un absolūti nav vajadzīgi un ir zemāki par zemi. Diemžēl, tādu Latvijā it īpaši ir ļoti daudz, tāpēc jau sen laiks attīrīt Latviju un Latviešus, no krieviem un to negatīvās enerģijas!

I

č Čoms 14.03.2011

Nesaprotu, kāpēc jūsu visu nīstajā Krievijā ārzemju rūpnīcu filiāles nāk iekšā viena pēc otras, turpretī Latvijāgadrīz vias vietājās ir gandrīz visas likvidētas?Man ne pret krieviem, ne pret kādu citu tautību nav pretenziju, ja pret mani izturas kā pret cilvēku.Visvairāk es nicinu tos, kuri šķiro cilvēkus, pēc šķirām, pēc Hitlera" Mein Kampf "principa.

č Čoms 14.03.2011

Aizmirsu pieminēt, ka Krievija visus šos gadus ir barojusi "bagāto " Latviju, jo godprātīgie Latvijas pilsoņi par ubaga grašiem, ko tie sanem algu un pensiju veidā fantastiski dārgo degvielu, cigaretes, degvīnu.Visas šis preces par krietni zemāku cenu nāk no Krievijas.Runa nav tikai par latgali, bet gan arī par Rīgu, pagājušā gadā pats par to pārlicinājos, kad vajadzēja no Rīgas atvest lielgabarīta preci 250 km attālumā, izpalīdzēja paziņas, kuri atrada kādu privāto braucēju, kurš ar smago mašīnu atveda par 0, 3 Ls par nobraukto km, atpakaļceļš arī ietilpa šajā cenā.Ja Latvijā valdītu saimnieki, nevis izsaimniekotāji, ar Krieviju varētu attīstīt tādu tirdniecību, ka ES mums mūžam nebūtu vajadzīga, un dažu desmitu gadu laikā to pat apsteigtu.

A Augusts 14.03.2011

coms ir krievu padomjuu laika pabira kas tagad joprojam dzivo ar savu stulbo komunisma devu galva un nespej samierinaties ar jaunajiem laikiem
un ka lai nebaro savus krieveljus ka dzivo latvija? ja pasi nespej aizvakties uz krieviju tad paest jasuta uz latviju

č Čoms 14.03.2011

Šādi augusteļi man ir pilnīgi tukša vieta, tie man var tikai atsūkāt, nevis mācīt dzīvot.Ej labāk nopērc vazelīnu, lai saviem zaglīgajiem žīdalēniem labāk varētu ielīst dirsā.

č Čoms 14.03.2011

Esmu ievērojis, ka visiem šiem pseidopatriotiem nemaz latviešu valoda nav ieinstalēta datoros.Jājautā, kā uzdevumā jūs šeit duļķojat ūdeni, lai sanaidotu tautas?Par sevi varu teikt, ka man ir tīri latgaliskas asinis, ar nelielu zviedru asiņu piejaukumu.Jūs visi, kas te gudri diršat par krievu dzīšanu, tūkstošiem latu algām, ārzemju braucieniem, pabraukājiet pa Latvijas laukiem un mazpilsētām, tad redzēsiet īsto Latviju, un nav brīnums, ka kāds lauku vecis jums par šādu filozofiju pašiem iegrūž cūku duramo tuteni zarnās.

V valis 14.03.2011

Kā domājam tā dzīvojam.Savās bēdās citus vainojam.Ir kāda daļa cilvēku, kas tālāk par paša pagalmu neredz.Viegli vainot visā krievus vai vienalga ko, jo tad nav jādomā kāpēc ir tā kā ir.Latvieši izbrauc uz dzīvi citās zemēs.Tur dzimst bērni, kuri nekad nerunās latviski.Izbraukuši ir visi radu bērni, kaimiņu bērni un visi tur saprecas ar cittautiešiem.Nu nav tie krievi, bet kāda gan starpība.Valsts izmirst, bērni nedzimst.Pēc laika šeit nebūs latviešu.August, tu varbūt to nepiedzīvosi, bet tik un tā tam jānotiek, jo diez vai teritorija paliks neapdzīvota.Ja būtu uz šo zemi citi plāni, tad gādātu par bērnu pabalstiem un veicinātu dzimstību.Šeit tikai kapus paplašina.

Z Zinka 15.03.2011

Me huele a soledad!

J Juris 15.03.2011

Ieva var reāli priecāties, jo urlas no LV izbrauc.Viņi gan, nez kāpēc, nebrauc uz etnisko dzimteni, bet dzenas uz Europu.Manā ģerevņā jau pilns urlu, nevar normāli pa ielu pastaigāt un veikalos ieiet.Sajūta kā D-pilī.Un vēl tādi sašutuši, ka te negrib ar tiem pa urliski runāt.Grūti jau ir cilvēkiem, kam tikai viena rieva, un tā pati pakaļā.

з Зинаида 15.03.2011

Зинка ты охуела!

J Juris 15.03.2011

Ieva var reāli priecāties, jo urlas no LV izbrauc.Viņi gan, nez kāpēc, nebrauc uz etnisko dzimteni, bet dzenas uz Europu.Manā ģerevņā jau pilns ar idiotiem latviešiem, nevar normāli pa ielu pastaigāt un veikalos ieiet.Man vislaik ir sajūta kā krievu pakaļā būtu es savu stulbo galvu iebāzis.Un vēl tādi stulbie letiņi sašutuši, ka te negrib ar tiem pa urliski runāt.Grūti jau ir cilvēkiem, kam tikai viena rieva, un tā pati pakaļā, kā piemēram man! Piedodiet, esmu šodien pohains un smirdīgs.

Z Zinka 15.03.2011

Da!!! Da

о Олег 15.03.2011

Хуй на-работать надо!

6 69 16.03.2011

Ja sheit ir tik slikti, pardosim, vai pat atdosim musu Latviju kadam bagatam valstim, bez shaubam dzive ies uz priekshu !

T ToAnna 16.03.2011

Latviju var pārdot droši, tā pat pie jaunajiem saimniekiem izdzīvos, bet Rīgu ar visiem shēmotājiem, žuļikiem, deputātiem un pārējiem zagļiem atstāt, lai tie vārās savā sulā, citādi ņems un izzags atkal.

S Sonya 16.03.2011

Tiešām, vienmēr brīnos, kāpēc latvieši ignorē to faktu, ka paši kaut kuri ir iebraucēji... tieši tā iebraucēji, nevis tā kā mums Latvijā jau paaudze noveco, kas šeit ir dzimuši. Mēs taču neesam tādi kā arābi, kas visu laiku karo pret saviem pilsoņiem, jo viņiem mazliet savādāka reliģija - mēs esam civilizēta tauta. Eiropā visas valstis ir ar daudzām nācijām. Ju zinam labi ekonomiku, tad zinam faktu, ka cilvēku resusrs ir svarīgākais un dārgākais - jo vairāk cilvēku, jo labāk. Tagad domājam, kas būs, ja visi krievvalodīgie aizbrauks. Un dārgie, paskatījos statistiku par bezdarbu. Ja pretstatīt visus nelatviešus (krievus, baltkrievus, ukraiņus, poļus, lietuvieši, ebreji, u.c.) latviešiem, bezdarbnieku ir apmēram vienāds skaitlis. Tā kā nelatvieši tā pat strādā un maksā nodokļus, kur ir jūsu problēma???? Visur ir sava vēsture, un ja jūs negribētu tik dikti, lai ir tāda situācija ar krieviem, noteikti kaut ko darītu vairāk par bļaušanu, bet tā, dārgie, klusējiet, nav latviešiem talanta vadīt tādu aparātu kā valsts. Integrēšana ir svarīgākais politiskais aspekts... nu ko, latvieši labāk runā krieviski nekā savā valodā, kad redz, ka cilvēks nezin latviešu valodu. Tiešām, kur ir pašcieņa... ???

Kas par Moldovu - tas cilvēks muld... Latvijā nav vidusslāņa vispār. No kurienes viņa, rastos, ja vidēja alga 300ls Rīgā. No tā jāsamaksā vairāk kā puse par komunāliem un pārējo par ēdienu, protams, par kādu braukāšanu uz ārzemēm nevar būt runas. Varbūt ārzemju kpmpānijas ir tādas algas, par kādām stāsta Moldova, bet varu noteikti teikt, ka tajā pašā kompānijā, tādā pašā amatā tikai Vācijā alga būs 3-reiz lielāka. To es zinu pēc mūsu ārzemju kompāniju filiāļu Latvijā piemēra. Ir kompānija, kura saviem IT speciālistiem maksā 400ls, bet tādiem pašiem Zviedrijā alga ir 1700 eur. Ir starpība???! Un kā var salīdzīnāt Latviju ar valstīm, kuras visu sev pašas ražo - mašīnas, sadzīves tehniku, apģērbu utt., un teikt, ka Latvijā ir tāds pats līmenis kā viņiem ( bija minētas Vācija un UK). Tas taču absurds. Tur ar MINIMĀLO algu cilvēks var samaksāt par savu privātmāju komunālos, kredītu par to un 2-iem auto, pabarot un apģērbt ģimeni, aiziet pie ārstiem, un vēl kaut vai vienu reizi gadā aizbraukt uz lielu ceļojumu, bet vairākas reizes uz mazākiem... Un mums minimālais ir 180ls UZ PAPĪRA. Nu tagad, gudrinieks, Moldova, paskaiti kam tev pietiks ar šādu algu... Man piemēram atnāca komunālie 190ls.

M martins 16.03.2011

tu tacu esi tupa

č ČangalsPleška 16.03.2011

Sonjka molodec! A lati6nja, pokazala, 4to umeet segodnja!

6 69 16.03.2011

Toc4no, tak i est6 . Vis6la na pole posrat6, daleko mene vidat6 .

S Sonya 16.03.2011

Ou, Mārtiņ, ļoti cienīga atbilde... ļoti argumentēta... Visbeidzot, nevajag teikt citiem, ka viņi ir "tupi", kamēr nezini par ko iet runa.

I irina 17.03.2011

Pocitala tut Ievu, gde-to ja eto uze slihala pro viswuju rassu!
A!Vspomnila na urokah istorii nam pro Gitlera rasskazivali1