SIA "Muižniece" - Killeri uz cela

Kas ir celu satiksmes noteikumi vini vispār nezina, kas ir laipnība un komforts pat nav dzirdējusi un ja pēc ta visa jus vel lidz gala punktam nonāksiet dzīvi!, tad jums vel ir paveicis, jusu pasu laba! cilvēki labāk nenoskrejiet no cela!

S Svoj4elovek 21.01.2010

Vot vse na postoj govorjat krugom MUIZNIECE-MUIZNIECE, a teperj eti pidori resili snjatj naklejki muizniece i klejat kakieto tipo ohuennie zoltie krugi 4to bi ljudi ne dogadivalisj 4to oni to i estj ta firma pro kotoruju ljudi otzivajutsja dobrim slovom. Vedj na samom dele sami vinovati vo vsjom, nadelali govna ljudjam

D Dace 25.02.2010

SIA Muižniece nespēj nodrošināt kvalitātīvu braucienu. Cien. Muižnieces klienti, ja Jūs esat saskārušies ar Muižnieces pakalpojumu nepilnībām, ir javēršas attiecīgajās instancēs, jo Jūsu tiesības ir saņemt piedāvāto pakalpojumu kvalitatīvu. Muižniece nespēj nodrošināt drošu parvadāšanu, kaut gan tas tiek no viņu puses piedāvāts. Tāpēc nevajag noklusēt, tās ir Jūsu patēretājtiesības.

P phe 13.03.2010

Pāris reizes esmu braucis, bet neko pārlieku kriminālu nemanīju. Viens šoferītis man šķita nepārliecinošs, bet nu pārāk traki jau nebija. Heh, it kā ceļu satiksmes noteikumus kāds ievērotu?! :D Tos ievēro tikai retais.
Mans vērtējums šim servisam ir neitrāls. Ir savi plusi, ir arī mīnusi, bet braukt var.

J joneigis 15.03.2010

Es jau braucu entās reizes un nekā šausmīga navas, tiem kam nepatīk ir izlutināti cilvēki. Čakara ar nekāda nava ar vietu pasūtīšanu, bet ja mikriņš kavējas tad vainu laika pastākļu dēļ vai kads sastrēgums, bet tā ierodas laikā.

L Lilija 19.03.2010

"Estj ne sluh, a 100% info- Aija Muizniece trahaetsja s vodilami molodmi pacanami, poka Ilmar ebalom s4elkaet. On vkurse ni4ego ne mozet sdelatj, a to poedit domoj v rezekne."

омг, а это тут при чем??? Тебя вообще не должно касаться кто с кем спит.. фу, как баба на базаре, слушаешь сплетни и их потом всем рассказываешь..

Я много раз ездила с этой фирмой, всегда остаюсь довольна. Ездят быстро, платить только 5 лат, забирают и довозят до нужного места. Шоферы ездят ловко но аккуратно. И главное что график поездок очень удобный, не то что у поезда..

л Лилия 19.03.2010

"U ne'o do kolhoznika Ilmara bil muz ot kotorogo u ne'o deti kotori' tak on ej posto'anno otbival golovu, vot i rezul'tat zv'ozdna'a bolezn' i tak dalee. Kone4no do etogo govorilos' 4to u ne'o eta problema s rozdeni'a, no muz eto tot 4elovek kotori' dolzen postavit' svoego blizkogo na pravel'ni' put', skol'ko on ne starals'a vs'o okazalos' bezpolezno, hroniki ne le4ats'a i on ne viderzal i zalez v petl'u. Carstvo emu nebesnoe za ego starani'a."

Тебе не стыдно? Обливаешь грязью человека и рассказываешь всю его "подноготную".. По моему клиентов их фирмы вообще не должно волновать частная жизнь этих людей. Вот мне честно говоря плевать, кто с кем спит и как с кем строит отношения.. А тебе видать заняться нечем, раз обсуждаешь это тут.. Читать противно. Держит она под каблуком своего мужа или нет- ее личное дело. И должно быть стыдно обсуждать это тут! Женщина, конечно, с водителями жестко обращается, но если б она была мягкой и ранимой, то не смогла бы содержать фирму и управлять мужским коллективом..

V Vodila 22.03.2010

B baigā.... 23.03.2010

man gan patīk viss ko piedāvā viņi...šoferīši -ne visi, bet pārsvarā ir ņirdzīgi, mūzika arī skan, un man vietas pietiek...kā parādījās šī firma, ar vilcieniem un autobusiem pat nebraucu, un visiem saviem draugiem un radiem arī lieku braukt ar viniem, tagad vēl uzlīmes krāju...vot...saimniekus nezinu, un patiesībā tam nav nozīmes kam pieder firma, galvenais ka mani apmierina pakapojums. un braukš tik un ta r viņiem...uuuun operatorīte arī tāda feina izklusās, nekad nebrēc vai neatbild neapmierinātā balsī, vienmēr laipna:)

л Лилия 23.03.2010

"Muizniece- не нахваливай себя под всякими Лилиями. с головой у тебя не в порядке, контора нелегально возит пассажиров без лицензии, часть водил бывшие урки. Большинство комментов вполне точно отражают суть об этой гнилой конторе."

У тебя паранойя по моему. Тебе везде кажется хозяйка этой фирмы :))) А мож мне надо оставить свой персональный код, адрес и номер телефона, чтоб добавить комментарий и люди поверили, что это действительно не Муйжниеце? :)

Не нравятся маршрутки- не езди. А сидеть и орать какая плохая тут хозяйка конторы это глупо!

A Agija 25.03.2010

Kas vispār cilvēkiem ir par modi, ja kāds ko dara, tad to vajag obligāti noriet un nolikt...Es ar šiem busiņiem regulāri braucu uz Rīgu un atpakaļ, nekad nav bijuši nekādi starpgadījumi. Jā, piekrītu, ka daži šoferīši ir laipnāki, daži netik...bet vai sabiedriskā transporta šoferi ir savādāki???
Katram jau ir brīva izvēle ar ko braukt, nepatīk, brauc ar vilcienu vai autobusu, kādas problēmas??? Nekad visiem nebūs labi, tada nu reiz ir mūsu latviešu daba:-)))

A Anastasija 03.04.2010

Eto dejstviteljno Warawkina kontora... Sozdajetsja vpe4atlenije, 4to etu firmu i hozjajevov, soverwenno ne interesujet, kakaja slava idet ob ih firme... Sliwala, 4to u etoj firmi net licenzii? Pravda li eto?! Posle o4erednogo hamstava po telefonu (hotela zapisatsja do Rigi), rewila pozvonitj v ih ofis...Horowo, 4to ne sdelala etogo...Tak ponjala, 4to po telefonu obs4alasj s samoj hozjajkoj - Aija, kazetsja...
Navernoje, im dejstiviteljno, vsjo ravno, kakuju reklamu oni sebe sozdajut...Strannije ljudi...

D Dagnija 16.07.2010

Varu uzreiz pateikt, esiet uzmanigi pierakstoties braucienam ar šo firmu. Par šoferu pieklajību ir pareizi teikts, rupji un bezkaunīgi, turklāt viņiem ir liela kadru maiņa. Gada laikā patstāvīgi izmantoju viņu pakalpojumus un katreizredzu jaunas šoferu sejas. Pirms brauciena šofers netiek informētsi, kas ir lielā bagāza un kas ir rokas bagāža. Viņi tagad ir gudri un par rokas bagāzu sāk plēst 1 latu. Esiet uzmanigi pieprasiet bagāžas parvadājumu noteikumus. Jums mašīnā var iesēdināt 10 cilvēku vietā 11. Dispečeres ir kā suņi no ķēdes norāvušies, ja tikai tu kaut ko teiksi par pārkāpumiem. Ar tādu attieksmi ātri vien varēs tukšās mašinas rullēt gar dzelzceļa stacijām un ķerstīt pasažierus. Ja tiešām firma neņems vērā ko cilvēki raksta, būs vien jānodod šī firma valsts inspekcijām.

E Evija 29.08.2010

Nu šoferīši nemaz nav tik slikti tagad, jo kārtējo reizi ir bijusi kārtīga kadru maiņa.Man īpaši patīk tāds gara auguma latviešu šoferītis, īsts profesionālis un braukt ar viņu ir droši-patīkami.Cerams ka tādi šoferīši ari tiks pieņemti:).Esmu gan dzirdējusi, ka reāli tajā darbā neviens šoferītis ilgāk par diviem mēnešiem neiztur, jo slodze liela un Muižnieces(saucamās Aijas)teroru tur retais var izturēt, esot rupja, nelaipna, vulgāra sieviete, bet nu to zinu tikai pēc runām no tiem kam bijusi saskarsme, kautgan pašai ari ir gadījies, ka pa telefonu viņa nelaipni ar mani runā!

E Evija 16.09.2010

Kas ir noticis!!!Atkal kadru maiņas!!!Kur palicis sakarīgais šoferitis(gara auguma, latvietis), vairs jau nestrādājot!!!Ar to muižnieces firmu tiešām nav riktīgi!!!

A annija 21.01.2011

Visam piekrItu, bez tam, salonā grand ļoti skaļa mūzika.Nesen braucot, pat gadījās ka šoferis ir reketieris-par nelielu mugursomu(nevis tūristu)papildus biļetei izspieda 1.ls.Uzzvanot uz norādīto numuru-sieviete teicās noskaidrot, kā rādās skaidros tik ilgi, kamēr pūcei aste ziedēs...

A Anita Znotina 24.01.2011

Labdien.Ar Muiznieces businiem braucu regulari.Ja atrums ir paliels, bet zinu ka gala merki noklusu laika.Un par bagazu maksaju, jo tagad visos autobusos nem samaksu 20%nobiletes cenas.Par autovaditaju nevaru teikt neko sliktu.Iekapjot apvaicajas vai labi jutos atras brauksanas laika.Ja ne tad piedavaja sedet prieksa.Nebija jaosta citu smirdigas kajas un nelaba alkahola smaka.Un labi butu, ja rakstitu tikai tie, kas ir braukusi ar siem busiem, nevis visi kam skauz vai nav ko darit!skaust un nedarit neko ir viegli.Nevienu ar varu ieksa nevelk.Un kada kuram dala par otru-ka mak ta pelna.Bet otru apsaukat un aprunat ta ir latviesu visspilgtaka ipasiba.

H Helena 26.01.2011

Labdien! Dodoties talajaa celjaa uz Latgali arii regulaari izmantoju SIA Muizniece autobusu pakalpojumus. Vienmeer viss bijis kaartiibaa, buss norunaatajaa vietaa un laikaa. Ja kaadas izmainjas, esmu laiciigi sanjeemusi zvanu, ka, piemeram, busa izbraukshanas laiks paarcelts par 20 min. Esmu dzirdeejusi, ka kaadu aizmirsts pabriidinaat par busa kaveeshanos un ir bijis jaastaav aaraa 20 min... Esmu dzirdeejusi, ka viena konkreeta operatore ir nelaipna, ja veelaties atcelt rezervaaciju, ir gan plusi, gan miinusi, tas ir cilveeka faktors! :) Cik es esmu saskaarusies ar konkreeto uznjeemumu, shoferu attieksme vienmeer bijusi pozitiiva, vienmeer paliidz ar bagaazhu, taa kaa autotransportos biezhi cieshu no sliktas duushas, shoferis vienmeer piedaavaa seedeet priekshaa. Parasti braucu apmeeram vienaa laikaa, tapeec gadiijushies tikai 3 dazhaadi shoferi, visi laipni. Protams, iespeejams, ir arii kaads nelabveeliigaaks shoferis, bet visi mees esam tikai cilveeki un pashi zinaam, kaa personiigaas probleemas ietekmee garastaavokli. Tiktieshaam, neviens ar varu juus nespiezh izmantot shiis kompaanijas pakalpojumus. Pprotams, cilveeki ir dazhaadi, kaadam aatrums liekas biedeejoshs, tam ir paredzeeti vilcieni, bet ja jaasteidzas, tad tas nav risinaajums, turklaat arii cena mikroautobusiem ir pienjemama. Nav ko no mushas puust ziloni, vienmeer ir izveeles iespeejas, pameegjinaajaat ko jaunu (busu), nepatika, ir arii citi varianti, kaa tikt liidz galameerkjim, viss atkariigs no prasiibaam. Ticu, ka ir cilveeki, kam vilciens liekas komfortabls, personiigi es nevaru panest 4 stundas garo braucienu vilcienaa un 4 stundu garumaa skatiities uz kokiem, celjsh liekas veel taalaaks, arii nedeeljas otrajaa pusee vagoni biezhi vien ir paarbaazti un daudzi cilveeki celju iisina malkojot alkoholu, tachu ir cilveeki, kurus netraucee piedzeerushies jaunieshi, piebaztie vagoni, katra individuaala izveele! Vienmeer atradiisies gan piekriteji, gan pretinieki! Jauku dienu! :)

J Juris 15.02.2011

Izskatās, ka Helēna nav informēta par vilcienu kurš brauc 2h 55 min. ja apmierina siļķu mucas "komforts" un killeri uz ceļa tad tik brauc!

M marlene 14.09.2012

Tak uze ezdit novaja firma, s licenziej, zeltie nomera, vsegda vidaet cheki, voditeli ezdjat akkuratno, pravda poka 4to malo rejsecv v denj.

1 1234rz 18.06.2015

Dažas dienas atpakaļ SIA Muižniece, slepkavas, ar savu bezatbildīgo attieksmi atņēma sievietei dzīvību, kā arī vēl avārijā cietušie. Avārijas notiek regulāri...