SIA "Muižniece" - Killeri uz cela

Kas ir celu satiksmes noteikumi vini vispār nezina, kas ir laipnība un komforts pat nav dzirdējusi un ja pēc ta visa jus vel lidz gala punktam nonāksiet dzīvi!, tad jums vel ir paveicis, jusu pasu laba! cilvēki labāk nenoskrejiet no cela!

I Ilmars 19.11.2009

Negativa attieksme

J juris 19.11.2009

normāla firma un šoferiem ar ne vainas,
par braukšanu, varbūt neievēro visus noteikumus, bet ja sēdēs astē visām ''fūrem'', blondīnēm un opīšiem tad brauksim 5stundas.
tie kas paši ir šoferi, zin kāds ir tas ceļš

U Ugis 20.11.2009

Sliktakais reitings pirmaja vieta

N normaljniepacani 21.11.2009

Tak etim gomosekam i nado

B Braucējs 22.11.2009

Šodien saskāros ar absolūti idiotisku rīcību no minētās firmas busiņa puses, tādēļ nolēmu netā paskatīties kaut ko vairāk par šo firmu ! Liels bija mans pārsteigums, ka jau ilgstošu laiku par šo firmu ir sliktas atsauksmes, bet cilvēki tāpat izmanto firmas pakalpojumus.
Šodien ap 16:50 aiz Pļaviņām firmas busiņš (tumši zila WV Caravella v.n HJ8204) veica pilnīgi idiotisku apdzīšanu aiz Pļaviņām, Rīgas virzienā. Mani pārsteidz ka šādi rīkojas firmas busiņš uz kura ir reklāma par pasažieru pārvadājumiem !

D driver 25.11.2009

Vini ir lohi pedalnie

H Hmmm 26.11.2009

Ja neņem vērā lamuvārdus, kuri te ir pārsvarā, var secināt, ka ir cilvēki ar negatīvu viedokli, ar pozitīvu viedokli un, iespējams, ka ir cilvēki, kuriem vienkārši nav ko darīt.
Katram ir izvēles brīvība: gribi - brauc, negribi - nebrauc. ja serviss neapmierina, tad sūdzības var iesniegt kompetentās iestādēs. Jauku visiem dienu.

L linko 27.11.2009

nu nez cik es ar viniem esu braucis neko pargalvigu vini nav darijuši vnk visu celu tur 120 km/h vini brauc nevis atri bet normali vairums mašinu tos businus apdzen.
ar šoferiem nav bijušas nekadas problemas. vienigais minuss ir tas ka pa sliktu celu braucot baigi krata, bet labak lai mani druscin pakrata neka es 4 stundas vilciena salšu plus vel ari ir pienemamas cenas.

A alll 27.11.2009

vot nevajag vilciens 3 stundas brauc, zilupietis 3 stundas 40 min. un ar šo firmu es vairs nebraucu, vilcienā ērtāk!

K Karlis 29.11.2009

Otvratiteljnaja kontora pridurkov, vidascaja v kazdom shofere u stancii konkurenta i pitajuscajasa ugrozatj i vidavatj sebja za kriminaljnih avtoritetov. Na samom dele - prosto zhalkie zasohshie shlepki kala vo glave s sumashedshej idiotkoj Murniece, vidajuscej sebja za dona Karleone :)))) Tak shto ezdejti s nimi dalshe, naivnie passazhiri i povishajte blagosostojanie etim urlam

S Slu4ajnijposititelj 29.11.2009

Soglasen s poslednimi dvumja komentami. Ezdjat suki gde hotjat i kak hotjat. A poslednie komenti gde popisalisj "Hmmm" i "Linko" opjatj piset eta suka aija muizniece, 4em daljse tem huze u nejo s golovoj. Po4itajte koment gde opisal 4elovek, iz kakogo ona testa sleplena

D Dana 09.12.2009

to Dima and Gunars, ja jus neticat ka es esmu ists cilveks, tad paskatieties manu profilu draugos Dana Strogonova, ja ari tad jums liksies ka es esmu Aija tad iesaku apmeklet psihiatru!!!

S spoks 18.12.2009

tas ko raksta ir PILNIGAS MULJKJIBAS, puishi brauc atri, bet VIENMER IR LAIKA-VAR REKJINATIES!!!Ja kádai vechinjai kaut kas nepatik-brauciet ar vilcienu vai autobusu-4 lidz 5 stundas REZEKNE-RIGA, nevis ar busu pa 3 stundam.PUISHI TURIETIES, NEKLAUSIETIES BABULJAS!!!

S Slu4ajnijposititelj 27.12.2009

Ilmars un Aija Muizniece

I ieva 29.12.2009

Pēdējam komentētājam žetons :D, :D, :D.

з Згзы 04.01.2010

Таких руководителей как Айя нужно пожизненно запирать в психушке! Её нельзя впускать в нормальное общество! Она Психопотка!!!
Как она обращается с подчиненными - это жуть!
Я надеюсь у Илмара хватит мозгов и смелости кинуть эту дуру! Пока она там работает, текучка шоферов будет жуткая! И много клиентов они потеряют...Из моих знакомых уже человек 15 не пользуются их услугами! Потому что нужно уважать Клиентов, а не поступать с ними как с собаками, высаживая на пол дороги...Цена у них хорошая, но за ценой спрятяня кровь и пот водителей, которые рискуют своими правами, Ваша жизнь(так как по гололёду гнать 120-130ююююсами знаете чем может кончиться), . Так что лучше поехать автобусом, но надёжней и может быть мы заставим эту психопатку пересмотреть своё отношение к работе, а самой сдаться в дурку! Айя там тебя вылечат!!!

S Slu4ajnijposititelj 10.01.2010

Ti ne prav. Ej ne odin vra4 ne pomozet, daze russkij

O o-o 10.01.2010

Руководство в этой фирме просто *******! Илмар мужик ещё нормальный, а вот его жонка Айя...Мне искренне жаль её! Таких надо пожизненно сажать в психушку!!! И водители не виноваты, это их заставляют так гнать...а как только они что-то скажут, так эта психованная орёт как резаная! Своих работников не уважает, угрожает и унижает! Думает, что у неё крыша есть...вОТ ОДИН РАЗ НАЙДЁТСЯ СМЕЛЬЧАК и надаёт ей по её крыше! Вообщем зимой с ними ездить опасно...так как дороги скользкие, а гнать их заставляют... А ещё может получиться так, что чокнутой Айе взбредёт в голову, Вас и высядят где нибудь в Екабилсе на пол дороги...Если спрятать в Дурку эту дуру, и посадить нормального оператора, то фирма расцветёт!!! Цена у них нормальная! Но пока у руля эта дура, я с ними ездить не буду!

O ohoho 17.01.2010

Ak dievs. Katram sava taisnība..

S Slu4ajnijposititelj 21.01.2010

Ilmar normaljnij parenj, potamu 4to svoego slova ne imeet. No toze poroj, ja daze skazal bi v poslednie vremja na4inaet pogavkivatj