SIA "Muižniece" - Killeri uz cela

Kas ir celu satiksmes noteikumi vini vispār nezina, kas ir laipnība un komforts pat nav dzirdējusi un ja pēc ta visa jus vel lidz gala punktam nonāksiet dzīvi!, tad jums vel ir paveicis, jusu pasu laba! cilvēki labāk nenoskrejiet no cela!

A Arkadij 14.10.2009

Bog ne fraer, vsjo vidit!!!

V VID 18.10.2009

части 3 статьи 218 Уголовного кодекса (за уклонение от уплаты налогов и к ним приравненных платежей, или за сокрытие доходов, прибыли или других облагаемых налогом объекттов или их преуменьшение, если этим нанесены убытки государству или самоуправлению в крупном размере).

и Игорь 06.11.2009

Эта фирма очень косяковая, не рекомендую с ними ездить и даже находиться рядом. Из достоверных источников я знаю, что у них сейчас большие проблемы с государственными структурами(налоги не платят, возят дешевле общественного транспорта, подрывают экономику Латвии, ...) и конкурентами, а конкуренты шутить не будут. Печально что могут пострадать невинные люди.

S Sluh 07.11.2009

Sluhi hodjat, 4to konkurenti u ih busikov v sidenjja passaziram vstavljajut SPIDOZNIE IGOLKI!!! Ja posle etogo resil boljse ne ezditj. Lu4se budu ezditj avtobusom ili poezdom potihoni4ku, za to mne ne4eva bojatsja. Esli u siaMuiznieca problemi, za4em nam stradatj. Davno uze pogovarivajut 4to ih potihoj davjat. Rano ili pozdno ih vsjo ravno davonut, neho4itsja v etot moment bitj, kak govoritsja ne v to vremja, ne v tom meste.

O Oleg 10.11.2009

Da sluhi raznie, nas4et igolok ja toze slisel. Ne budu j pri mne dvoe ukololisj az pisknuli kak Dzekson Maikal "au" 4em vsjo zakon4ilosj neznaju. Estj ne sluh, a 100% info- Aija Muizniece trahaetsja s vodilami molodmi pacanami, poka Ilmar ebalom s4elkaet. On vkurse ni4ego ne mozet sdelatj, a to poedit domoj v rezekne. Karo4e bordak kak bil v etoj saraske tak i budet

J Janis 10.11.2009

Vot losara, praviljno nehuj samomu molodenjkih devok sazatj vpered zaigravatj s nimi i po kolenkam gladitj

J juris 10.11.2009

Jums neapnika ņemties, ejiet pie viņu priekšniecības sūdzēties, ja kas nepatīk.Internetā jau visi varoņi, bet dzīvē baidās muti pavērt.Tas diemžēl daudziem cilvēkiem raksturīgi.

M Mareks 11.11.2009

Atbilde uz iepreikšējo vestuli kuru rakstijusi ir ''SIA Muizniece''!

Kāda jega jums sudzeties ja jus pat nemakat runat, mākat tikai blaut un draudet! Kādas jums vispar var but pretenzijas pret cilvekiem kas raksta patiesibu, es domaju ka nevien normals cilveks tapat neko sliktu nerakstitu(no zila gaisa) tas nozime ka jums ir problemas vainu ar galvu vai ar darbiniekiem! Bet laikam ar jums ar galvu nav kautkas kartiba ja nevarat tik gala ar to ka pasazierus vada ka malku, es pats divas reizes esmu braucis man pietika!esmu cilveks nevis malkas pagale!
P.S. Nepārdzīvojiet tapat jusu firmai nebus ilgs mužs! Ja jums galva uz pleciem ir tad jus iesiet stradat par setniekiem, rupnicas stradniekiem! Pieraduši majas sedet un olas kasit!

D Dmitrijs 11.11.2009

Varu tiek tikai vienu visas sudzibas par so firmu sutiet uz [slēpt]@vid.gov.lv, viniem jau ir mans iesniegums tagad viss ir atkarigs no jums, jo vairak sudzibu, jo atrak visam tiks pielikt punkts!

D Dana 12.11.2009

mjaa...ja godiigi man nav ko teikt...skatos te visi tik labi paarzina celu satiksmes noteikumus, uzreiz rodas jautaajums a ko tad juus darat sajos businos?peerkat tad savas masiinas un braucat kaa gribat!!!cik reizes esmu braukusi nav bijis nevienas suudziibas pret so uznemumu...soferi patiikami jauni cilveeki, kuri paliidz kaa var, apstaajas kur vinjus paluugsi, kas nav iespejams ja brauc ar autobusu vai vilcienu...es uzskatu ka tas prieksh manis ir izdeviigaakais variants kaa aatri un erti nokljuut man vajadziigajaa vietaa, ja kaadam tas nepatiik protasm ka var izmantot gan autobusu, gan vilcienu...un man liekas ja uznemumam nebutu licenses tad tas jau sen butu aizverts...

D Dana 12.11.2009

un veel, vienmer atradisies kads cilveks kuram kaut kas nepatiks, tas ir dabiski...tapec es uzskatu ka nevajag apvainot ne ipasniekus, ne tos kuriem kaut kas nepatika...

D Dima 12.11.2009

Vot pozalu'sta hoz'aeva opjat' prikriva'utsja 4uzimi inenami, poslednie JURIS i DANA. Vs'o pita'utsja prikrit' svo'u zopu tem samim opravdiva'uts'a i sami stro'at iz seb'a geroev. A na samom dele im v lico mozno tol'ko pljunut', potamu 4to pidori oni gno'nie srazu na4ina'ut kak uze pisali orat', podnimat' kipis i ugrozat' pri etom zalu'uts'a vsem podr'ad. Bol'se vseh umni4aet Aija Muizniece, tak kak ona rabotala v mentovke poka ejo ne vignali za poddelku dokumentov, vi teper' hot' ponimaete s kem imeete delo. Net ni odnogo menta kotori' 4toto ne ukral i ne voruet, vse bivsie menti obratite vnimanie kak ni stranno o4en' horoso ustroeni, poetomu ona seb'a i s4itaet umnee vseh v okruge. S ne' to l'udi i ne hot'at sv'azivats'a, u ne'o o4en' bol'sie problemi s golovo' ej ne mozet pomo4 ni odin vra4 - daze russki'. U ne'o do kolhoznika Ilmara bil muz ot kotorogo u ne'o deti kotori' tak on ej posto'anno otbival golovu, vot i rezul'tat zv'ozdna'a bolezn' i tak dalee. Kone4no do etogo govorilos' 4to u ne'o eta problema s rozdeni'a, no muz eto tot 4elovek kotori' dolzen postavit' svoego blizkogo na pravel'ni' put', skol'ko on ne starals'a vs'o okazalos' bezpolezno, hroniki ne le4ats'a i on ne viderzal i zalez v petl'u. Carstvo emu nebesnoe za ego starani'a.

A Anton 12.11.2009

Лозунг

A Anton 13.11.2009

Лозунг

G good 15.11.2009

siaMUIZNIECE, fu kaka. Kategori4eski protiv poljzovatjsja uslugami dannoj kantori, i ne komu ne rekomenduju. Ve4no kakieto problemi! Bil moment kogda nas 4utj ne ubil voditel, probil koleso po doroge iz Rigi v Ekabpils i s Ekabpilsa v Rezekne nikomu ni4ego ne skzav tjanulsjsa s probitim kolesom 30-40km/h do ku4i mi vse esjo i opozdali na celih 2 4asa!!!

Z Znjaudzinjsh 17.11.2009

TURIES TALAK NO MUIZNIECE SIA

G Gunar 18.11.2009

Dana(aija) ovca tuporilaja huli ti ne podpisivaes svojo imja? Reputacija u tvoej firmi vsjo ravno kak bila v govne tak i budet. Blja vi tam takie umnie ja prosto v ohuevatore, na samom dele ne toljko postojaljci, no i gosti znajut gde vi reguljarno pudrite mozgi ljudjam o svoem ohuennom servise. Vas servis skoro budet stojatj i gnitj vozle doma, potomu 4to ludi bojatsa ezditj s vami. Zdu ne dozdusj poka vi ne ubjote nevinih ljudej i konkretno ne votrjotesj. Uda4i

л Лида 18.11.2009

Я все не пойму, не ужеле государство не может прикрыть эту шарашку.

L lol 18.11.2009

ja ne ponimaju otkuda u ljudej stoljka vragov??

л Лида 19.11.2009

Потаму что, на то людей что бы все делать по человечиски. За исключением некоторых нелюдей, которые людей не считают за людей обращаются с ними как с животными и делают разные пакости в свою пользу