SIA "Muižniece" - Killeri uz cela

Kas ir celu satiksmes noteikumi vini vispār nezina, kas ir laipnība un komforts pat nav dzirdējusi un ja pēc ta visa jus vel lidz gala punktam nonāksiet dzīvi!, tad jums vel ir paveicis, jusu pasu laba! cilvēki labāk nenoskrejiet no cela!

V Vitamin 18.06.2009

Uvazaemie druzjja. Ne zabivajte posesjatj takze ANTIREKLAMA.LV v razdele AVTO/TRANSPORT tam mezdu pro4im toze estj koe kakaja informacija o etoj GNILOJ firme.

T toms 20.06.2009

nu nezinu... cik reizes esmu braucis ar so firmu, nekad nav bijusas nekadas problemas...
soferisi ir loti laipni, palidz iekapt un izkapt. panem somu padod somu. pilniba ideali.
un galvenais kad atri un leti tieku no rigas uz rezekni un no rezeknes uz rigu... nesaprotu ka ta var runat pa tik labiem cilvekiem, kas dara tikai to labako prieks mums...

K Kristīne 23.06.2009

Neciešu to Muižnieci, drausmīga sievietedomā, kā tikai naudiņu no visiem ievākt! CILVĒKI PADOMĀJIET ĻOTI KĀRTĪGI PIRMS BRAUCAT AR VIŅIEM! Kad kaut kas notiks ar JUMS, tad jau būs par vēlu domāt! Gan pati Muižniece, gan visa viņas "banda"- stulbi un aprobežoti cilvēki!!!

A Aleksandrs 23.06.2009

tavai muizniecei uzridisu pazistamus celu policistus, gan apcirtis vinu velmi nesties ka galva sistiem, un vel ka tik tuvaka laika nedabu kadu parbaudi sava saraskina kantori.

I Ilona 25.06.2009

ārprāts!! JA NEPATIK, NEBRAUC..bet nevajag apdirst..esmu braukusi..mani draugi brauc un nekadu problemu..laipni shoferi..operatore ari jauka, parzvana parjauta..ja kas mainas uzreiz pazinjo..un nebrauc nemaz vinji tik atri, ja paverot, ir ari tadi, ka shos businjus apdzen, ta ka nevajag dirst virsu..manuprat, tas ir erts variants, ka atrak nokljut riga, tas pats gandriz, ka ar vieglo laika zinja...citu cilveku attieksme ir atkariga no jusu attieksmes, pirmkart..Un vel, ja notiek kada nesaprashanas, tad galu gala katrs no mums kljudas, bet nevajag uzreiz ta firmu noniecinat..

V Vitamin 29.06.2009

Esli kane4no nravitsja ehatj s nimi v takih uslovijah tipa v bagaznike, radi boga delo vase. Mojo mnenie 4to skoro eto vsjo prekratitsja, s ih maneroj ezdi ja bi ne riskoval, pozdno budet kogda ljudi uze postradajut

J janķelis 29.06.2009

Nu draugi miļie, var redezt ka jus visi smuki diršat, jo ja ta butu taisniba tad jus jau sen butu teikuši to šoferiem un sudzejušies viņu priešnieciba, nevis te kautkada saita rakstijušies. Es nezinu, es braucu ar viniem katru trešo dienu un es Nekad neesmu redzejis tadus šusmu darbus ko jus te stāstat, jo viss ar viņiem ir labaks neka sabiedriskajiem transportiem kaut vai tas ka tu vari klausīties muziku un vari jekapili izkapt pastaipit kajas kas ar nevienu citu transportu nv atļauts!!! Taka es iesaku ka ar so sia muižnieci var braukt un tas sanak pat izdevigak manam makam!!!:)

A Aleksandrs 29.06.2009

Man gadas braukt uz Rigas pusi, cik reizu nav nacies pamanit mezoniga atruma aizdrazamies sos apzimetos, tumsiem stikliem busus.Nesaprotu, kur vinu traka ipasniece salasa tadus soferus???Nesaku neko, ja kam atrak vajag, brauciet.Bus atri un leti.

V Vitamin 07.07.2009

Dumaju vsjo 4to pisetsa s negativom pisut obi4nie ljudi ot vsej dusi, 4tobi drugie delali vivodi, kotorie uze stolknulisj s etimi demanami. Nu sootvetstvenno poloziteljnie otkliki pisut sami kak vam skazatj, koro4e govorja tem kto pitaetsja na etom zarabotatj.

A anna 09.07.2009

Normāla attieksme, šoferi un apkalpošana! Jā, varbūt kādam liekas, ka skrien pa ātru(tie var braukt ar sabiedrisko busu), bet ja vajag ātri tikt Rīgā, tad kāpēc šo fimas pakalpojumu neizmantot?

V Vika 14.07.2009

тут и так все понятно хозяйка Айя больная на голову озабоченная., ее вообще нужно изолировать от общества..хотя за деньги она вам жопу вылижет..

J Janka 15.07.2009

U etoj sarazkinoj kantori net dazhe licenzii na perevozku passazhirov.I esli shto-ona ni za chto ne otvecaet. Vivodi delajte sami

V Vitamin 22.07.2009

Eta firma u nejo estj toljko nazvanie i naivnie pasaziri, ja udevljajusj kak oni esjo derzutsja. Ja rabotal u nih i poetomu otve4u za svoi slova. esli estj voprosi, bez problem otve4u vsem, e-mail vnizu. Kstati mozete zajti na sajt ANTIREKLAMA.LV AVTO/TRANSPORT KARJERA/RABOTA ja tam uze ostavljal komentarii. A hozjajka psihopadka Aija menjaet niki tipa URLA, MIKKI... koro4e pitaetsa zapudritj mozgi posetiteljam etogo zame4ateljnogo sajta. VITAMIN FOREVER.

V Vitamin 25.07.2009

Tam gde napisanno tipo, tebja esjo tramvaem ne sbilo? Eto to4no pisala Aijka, po ejo pisjmu vidno 4to 4elovek ne druzit golovoj pritom pomoemu s rozdenija u nee takaja problema!!! a nik u nee tam podhodjasij, vidno ne lezit dusa, i ho4et sebe takoe imja

J juris 25.07.2009

man jau liekas konkurentu safabricējums...pretīgi, ja neprotat konkurēt ar godu, bet ja patiesība, tad ņemu vārdus atpakal`.

P Passazhir 26.07.2009

ubogaja kontora s bolnoj na golovu baboj. licenzii na perevozku net.

V Vērotājs008 26.07.2009

Kādi konkurenti? Visa problēma tur ari ir ka vīniem konkurentu principa nav, tikai legālie pārvadātāji, to vīni ari izmanto! mūsu tauta taču zināt kāda pacietīga ir turklāt pa pašu savu naudu, tikai retais pateiks patiesību vīniem! Bet reāli viņu kantori neskaidro iemeslu dēļ joprojām neslēdza, kaut ari sen vajadzēja!

L Līga 26.07.2009

skoro ix kantoru zakrojut znaju ob etom iz nadjoznix istochnikov.

A Aleksandrs 26.07.2009

Naudu sie iekase bileti nedodot, tatad nodoklus nemaksa.Soferi, krievi, satiksmes noteikumus neievero, parsniedzot atrumu, bagazas nodalijuma ierikoti neerti sedekli, lai tik cilveku vairak piebazt.VID am butu ko pastradat.

V Vitamin 26.07.2009

Da bilo bi ne ploho eslibi ljudi pered tem kak svjazivatjsja s nimi, sprasivali bi u nih sootvetstvujusie dokumenti!!! Tipa licenzii na perevozku ne gruzov, a passazirov. I kstati u vaditelej dolzno bitj razresenie na perevozku ljudej kak u taksistov, a takze kategorija gos jazika i t.d, t.p...