www.sudzibas.lv SIA "Muižniece" Katastrofāla attieksme pret klientiem

SIA "Muižniece" - Katastrofāla attieksme pret klientiem

Šis kantorelis (par uzņēmumu saukt viņu būtu pārspīlēti) turpina savu melno darbu.

Pēc tam kā viņi paši neizpilda savas saistības (nenodrošina reisu uz kuru cilvēks ir pierakstījies) un ievieto klienta telefona numuru pašizdomātā "melnajā sarakstā" (kas nozīmē, ka viņi uz šo numuru vietas autobusos nerezervē), mēģina visai rupjā veidā (histēriski kliedzot) pierādīt, ka vainīgs ir bijis pasažieris, t.i., ka viņš pats ir piereģistrējies uz citu laiku un neieradies (īstenībā - iepriekš nebrīdinot atceļ braucienu [lai uzzinātu, ka brauciens ir atcelts klientam pašam ir viņiem jāzvana] un negribīgi piedāvā reisu pēc stundas, bet kad klients ir izvēlējies braukt ar vilcienu, tēlo apbižotos).

Kronis visam ir klienta nosaukšana par traku, ieteikums iet ārstēties un apmeklēt baznīcu, bet kad ar viņu (operatori vai kā viņi sevi paši dēvē) mēģina konstruktīvi runāt, tiek pārtraukta telefona saruna.

Par to kā viņi brauc (zemu lido), šķiet, jāstāsta (kas nezina - citās sūdzības ir aprakstīts) nav tāpat kā par to, ka biļetes par braucienu viņi arī izsniedz tikai pēc uzstājīga pieprasījuma, līdz ar to nodokļus arī maksā tikai "pēc noskaņojuma".

Liekas, ka tādas lietas kā "darbs ar klientu", "firmas publiskais tēls" un vienkārši parastas pieklājīgas uzvedības normas nav pazīstams šiem darboņiem.

P

I Ilmars 28.10.2010

Aijai Muizniecei jau visu dzivi neiet!!!

Ir pilnīgi precīzi tā kā aprakstīts. Dabūju pats uz savas ādas izbaudīt. Par elementārām pieklājības normām tur vispār nav ko runāt. Pēdējā reizē bez tā, ka man tika iedota tikai pusvieta arī vien mazs puika bija nosēdināts aizmugurē uz grīdas. Vienīgais ko pa telefonu gan īpašniece, gan operatore spēja pateikt, ka jāmaksā tāpat tie 5Ls, neviens vārds ar atvainošanos vai ko tamlīdzīgu. Tas buss izskatījās tāds kā nelegālos imigrantus vestu. Ne jau par velti tiem busiem ir tonēti stikli.
Starp citu, tagad tas uzņēmums saucas SIA "CEĻA VĒJŠŠ".

L Līga 04.11.2010

arī par pus vietu samaksāju tāpat tos 5Ls, ne domas par atvainošanos un mazākai cenai nepiekrita, lai gan tā nu nebija runāts. ja cilvēks kaut mazliet ir bailīgs, viņam ir bail braukt. zinu tādus daudzus. šoferi pie stūres vienā laidā dzer energy drinkus. it kā jau labi, ka nemieg nost, bet liekas, ka firmas panākumu ķīla ir spēja nolasīt pašnāvniekus... :(

X xxx 04.11.2010

Zaidi v poisk i naberi MUIZNIECE, poiskovik vidast tebe ku4u vsego.
Obrati vnimanie na killeri uz cela, tam po interesnee mozno o nih po4itat

X xxx 04.11.2010

Cela vejss eto vsjo slajpa i zoltie krugi na masinah toze.
Eto 4to bi sbitj vas s pontoligi, potamu 4to vse uze znajut 4to takoe MUIZNIECE i gde ee mozno naiti v nete.
Daze v GOOGLE esli nabratj MUIZNIECE on vidast vam vsju pravdu o nih,
a CELA VEJSS vidast purgu gde ni4ego ne jasno.
Karo4e kak bili oni MUIZNIECE tak i ostalisj

T Timur 24.12.2011

Я была слегка в шоке, когда позвонила этой бабе, что не ресепшене, и отменила рейс (собственно, по довольно веской причине, хотя это к делу и не относится) и услышала в ответ "СУКА!". Она из леса недавно похоже выбежала и открыла свою быдлоконтору. Куда ей до культуры речи...

Z Zigis53 29.01.2012

Šodien, 29, 01, 2012 es zvanīju un lūdzu vienu vietu braucienam uz Rīgu, bet piebildu, ka man būs vajadzīgs čeks. Pie viena palūdzu operatorei, lai šoferi brauciena laikā neuzgriež uz visskaļāko krievu popmūziku, negribu 3, 5 stundas pavadīt kā Krievijā.
Viss bija labi, un vietas rezervēja.
Te pēkšņi zvans no aizslepenota tlf. numura, nenosauc kas zvana, bet saprotu, ka laikam pati Muižniece, jo paziņo, ka TIEŠI PRIEKŠ MANĪM VIETAS AUTOBUSĀ NAV! LAI ES BRAUCOT AR SAVU MAŠĪNU VAI TAKSI. Es mēģinu iebilstu, ka izsniegt čekus par maksājumu ir likumīga prasība, tomēr "stingrā kundze" oponē - "vai es zinot, cik tagad maksā benzīns?". Vēl dažas replikas no kurām nojaušu, ka galvenais atteikuma iemesls ir nevēlēšanās izrakstīt čeku un maksāt nodokli. Beigās kundze nosauc mani par "čangali" un nomet klausuli.
Lūk tā īstenībā darbojas sauklis "Mums noteikti ir pa ceļam", tomēr es neturu ļaunu prātu uz Muižnieces kundzi, jo saprotu, ka tas aiz izmisuma kad firma iet uz grunti. (๏̯͡๏)