www.sudzibas.lv Kucēns no LKf Pirkš.-pārdošanas līgums

Kucēns no LKf - Pirkš.-pārdošanas līgums

Cilvēki, neesiet naivi!! Tie, kas saka, ka īpaši droši ir pirkt suni ar pirkšanas- pārdošanas līgumu, ir meļi. Tas ir izdevīgi tikai suņa pārdevējam, jo garantē, ka 5 dienas pēc suņa pirkšanas viņš vairs ne par ko NEATBILD. Pērkot suni ar šo līgumu, tu pats paraksties par to, ka suņa pārdevējs ne par ko neatbild. Bijām ļoti sabaidīti ar visādiem negodīgiem pārdevējiem un tāpēc galveno akcentu likām uz šo pirkš.- pārdoš. līgumu un IEKRITĀM. Nopirkām suni no it kā prestižā LKf kluba, ar līgumu, cena arī bija atbilstoši 3X lielāka nekā citiem šīs šķirnes kucēniem interneta sludinājumu portālos un rezultātā- slims kucēns, ārstēšanas izdevumi, kucēna nāve, atkal visādas izziņas un beigās izrādījās, ka suņa pārdevēja ne par ko neatbild. Sūdīga organizācija ir tas LKF un visādi žuļiki tur nodarbojas ar suņu tirdzniecību!

S Sanija 04.03.2009

Pērkot suni no kluba jūs nemaksājiet par ciltrakstiem, jo ciltsraksti maksā 9LS. Cena ir tāda kādu saimnieks uzliek, tā ir adekvāta zināmai garantijai, jo kucēnu vecāki, kas ir no kluba un tiek pāroti saskaņā ar kluba nolikumu, ir izgājuši gūžas displāzijas pārbaudes [100 Ls katram], tiek novērtēti, un kā jau zinām - izstādēs agresīvus suņus neapbalvo. Maksa par vienu kucēnu, kas izgajis visu, kas vajadzīgs t.i. vecāku pārbaudes, potes, izstāžu maksas, kucēnu vakcinācijas, attārpošanu, kuces barošanu grūtniecības laikā, kucēnu piebarošanu, samksa kucēnu tēvam, ir 200 Ls. Un tā ir tikai neicīga pašizmaksa. Tapēc padomājiet, pirms gudri spriediet.

H Hloja 04.03.2009

kamene, tā nav suņu ferma, bet gan audzētava!

Mamma 04.03.2009

Kas ir audzetava, vai tas ir kas slikts? Es nezinaju ka Milbu audzetava ir sunu ferma.

Z zuze 04.03.2009

Ja kucēnus pārdodod LKA audzētājs, kuram ir vairāki pieaugušie suņi- tā ir kucēnu fabrika, bet ja LKF audzētājs tur padsmit un vairāk suņus un bez pārtraukuma ražo kucēnus- tā ir audzētava. Nē, mīļie, sauc kā gribi- tādi pati suņu ferma vien ir.

Mamma 04.03.2009

Man jau patik ja daudz ja daudz sunjuki kopa, barinja jautrak. Un ja vel ir vieta un apstaklji kur sunjukiem augt un attistities tad tas tak ir jauki. Ferma ir tad ja tur dzivniekus kuuti.

Mamma 04.03.2009

Un vel es domaju ka nav smuki tie kaskisi starp klubiem, jo musu bralis aizgaja no LKF uz LKA tieshi LKF negativas politikas del. Tagad bralis laimigs staiga pa lka izstadem un vinjam jau daudzreiz berni bijushi.

Mamma 04.03.2009

Nu bezkaunigi aprunataji ir tie pretigie LKFniki. Mana draudzene nopirka krievu toi kucenu Favorit kluba par nieka 200 ls. Baigi smukais izauga riktigs miniks. Sver tikai 1 kg. Tak stulbie toju audzetaji- nesauksu varda kurs, bet varu to izdarit- sabiedeja nabaga meitenu ka izaugs slims monstrs vismaz uz 4kg. Tikai tagad kad Funtiks ir gadu vecs- ists skaistulis un vesels ka rutks- saimniecite atljavas to visu man pastastit. Kaut tev mele nokalstu taadus melus melojot izmaniigaa LKF toju audzetaja un superskaista salona turetaja! Tu pati esi tik skaista bet tava dveesele ir melna, skaudiga un samaitata!

H Harmonija 04.03.2009

Kur es teicu, ka kāds sadistiski sit kucēnu vai met lejā pa kāpnēm?Kucēns līdz 6 mēnešu vecumam nedrīkst pats pa tām kāpt lejā, lielie suņi dabū displāziju, mazie locītavu un muguras problēmas.Muguru var sasists nokrītot pa tām pašām kāpnēm un arī tad, ja neapdomīgs saimnieks it kā nevainīgi lamājot suni sit viņam pa dibenu, ar to pat pietiek lai suni paralizētu uz visu mūžu.
Zinu to Funķiku, vai kā viņu tur sauc, teikšu godīgi viņš man vairāk žurkveidīgu radījumu ne suni atgādina, bet tas jau laikam tiem padušu suņiem skaitās dikti pareizi un skaisti.
Pirms kaut ko stulbi gvelž vajag kaut ko zināt, tai skaitā arī statistiku par to kādi suņi ir LKF un kādi LKA.Atšķirība ir liela.
Bet man jau vienalga no kurienes jūs savus suņus ņemiet, atšķirību saprot, kad paši iegrābjās.
Galvenais, ka mani nākošie suņi būs tikai no LKF, aprūpēti tiks labi un baroti tiks tikai ar labāko.

P Princese 04.03.2009

O, es ar atpazinu par ko iet runa. Funtiks ir skaistākais tojs, ko es zinu- super maziņš, smukulīts, baigi veselīgs un pāraktīvs. Labāku suņuku nevar vēlēties. Visi apkārtējie ģībst viņu ieraugot un grib tikai un vienīgi tieši tādu. A ja kas, Ogres princesei tas tojs nemaz nav tik smuks un ja ņem vērā, ka tas ir smukākais no viņas mājās esošajiem, jo pārējos nemaz tā nevar izvest sabiedrībā, pārāk lieli.

Mamma 05.03.2009

Trusim vislabaka bariba trusu bariba un labakie sunci- milzu zaledaji.

Mamma 05.03.2009

Kad mes savu miljumu pirkam vins ta divaini pakalejas kajinas lika, pardeveja teica kuces lifta durvis iestredzis, velak paries. Teica glikofleksu dot un areji smeret ziedi pret sastiepumiem. Bet labak nepalika tikai sliktak.

Mamma 06.03.2009

Parliecinajat zuliki un maitas ir tani kluba, neperciet tur neko un uz Rumbulu ari Nebrauciet.

A agnese 09.03.2009

Neviens nav ideāls - ne LKF, ne LKA..vienīgais ieteikums - pirms pērkat kucēnu kaut 100 reizes pārbaudiet, noskaidrojiet visu informāciju kāda vien ir pieejama un tad vēl 100 pārliecinieties...aizbrauciet uz audzētavu, uz kucēna pārdevēja mājām, lai varat redzēt kādos apstākļos līdz šim brīdim kucēns turēts utt. es pusgadu meklēju informāciju un nopirku kucēnu, ar kuru šobrīd nav veselības problēmu..suns no LKF, bet ne jau LKF varu teikt paldies par veselīgu suni..Paldies jāsaka audzētājai...tā kā ļautiņi - tiešām kucēna iegādi labāk ir plānot...organizācija ir atbildīga, bet vislielākā atbildība gulstas uz audzētāju..

K krista 27.05.2009

Papētīju kā notiek citās valstīs - audzētājs garantē, ka sunim līdz 1 gada vecumam neparādīsies ģenētiskas slimības, cits - līdz 2 gadu vecumam to, ka nebūs displāzijas. Pie mums- garantija 5 DIENAS un pēc tam pircēju kārtīgi nozākā, kad tas norāda uz suņa kaitēm, kas nav pielīdzināmas cilvēka iesnām un angīnai. LKF ir viena drausmīga iestāde, paši vārās savā sulā un pat viens otru aiz muguras aprunā.

H Harmonija 27.05.2009

Krista, ieiej dogs.lv (sada'la forums)un palasi diskusijas uzreiz sapratīsi, cik šausmīgi viņi visi tur ir, kāda attieksme vienam pret otru!Visi tiek atbalstīti grūtos brīžos, sniegti padomi arī "kreiso" un LKA suņu īpašniekiem.
Audzētājam no LKF kucēnu var atdot atpakaļ arī, tad kad tas jau ir pieaudzis, tas par savu metienu nes atbildību, LKA nenesīs nekādu atbildību, ja teiksi, ka sunim iedzimta kaite tevi pasūtīs, šo audzētāju vairs nekad nesazvanīsi un klubā tev teiks, ka viņi neko nezin, lai zvana un runā ar audzētāju.
Un nevienam nav mājās pa 15 suņiem!NEVIENAM.Augstākais suņu skaits ir 5, bet tur neviens netiek vairots.Nopietnai asspalvaino miniatūro takšu audzētājai, mājās ir 4 takši, divas no tām ir dzemdējošas kuces, kurām kucēni ir reizi gadā.
Bet es zinu, kuram kreisajam audzētājam mājās ir gan 15 suņi, visas kuces dzemdē katru meklēšanās reizi, vienu brīdi pat tur bija baigais inbrīdings un dzima kropli kucēni, bet tos viņa pēc kāda laika likvidēja.

Mamma 13.06.2009

Kuraa klubaa ir audzeetava Rigair? Laikam jau nu ne LKF, jo tur ir vairak neka 15 sunji un visi tiek tureti pavairoshanai. Es noteikti nemshu suni tikai no LKF jo man patiik ta doma ka var atdot jau pat pieaugushu suni, jo smukinji un forshinji vinji ir tikai kucena vecumaa.

V vaauuu 15.06.2009

Kādas muļķības LKF nekad neatdzīs brāķi un kur nu vēl paņems suni, ja nu pa velti tad jau paņems jo nopelnīts jau ir labi var jau paņemt un iemidzināt un citiem uzrakstīt ka atrada labus saimniekus.
LKA arī ir krāpnieki arī tie pelna . Bet nopērkot brāķi pa 100 nav tik sāpīgi kā pa 700ls
Tāpēc jālasa līgumi un jāpēta suņuki un jāzin ko grib .

V vaauuu 15.06.2009

Rumbulā tirgo visi vai tas ir LKA vai LKF Jo politika ir tāda ka augšējiem slāņiem klubā kucēnus nav jātirgo Rumbulā jo cilvēki zvana uz klubiem un prasa kucēnus viņi arī savus piedāvā bet zemākie kuri nav pie varas pieskaitīti tirgo visādos veidos. Pati biju lieciniece šādam zvanam un ja tieši viņai nav kucēni tās šķirnes viņa nomelno to šķirni kā vien var un taj pašā brīdī piedāvā suņus kuri ir pārdošanā viņiem .
Negods ir visur bet suņi nav vainīgi . Un piekritīšu ne visur ir krāpnieki un kūdītāji tāpēc jāapbraukā vairākus un jārunā un jāskatās :) nevis pirkt pirmo kas pa ceļam trāpās. :(

E es 19.08.2009

MAn arī ir rūgta pieredze ar LKF, kurā vēl šobrīd esmu, bet domāju, ka nu vairs ne ilgi.Nopirku savu suņuku 2 gadi atpakaļ no manas šķirnes kluba prezidentes pa 1200eiro. Tad arī sākās, visas iespējamās slimības, nepareiza (balerīnas stāja), slima kājiņa u.t.t. Arsti mums bij otras mājas. LAi arī šis kucēns bij klubā akceptēts, kā labākais metienā, izstādēs mūs bieži brāķēja gan dēļ stājas, gan dēļ blāvas krāsas. Tagad, kad sapārojām, piedzima divi kucēni, no kuriem vienu nācās iemidzinat dēļ iedzimta brāķa un otram arī tagad ir niecīgs, bet vizuāls defekts. Un ko jūs domājat... man par šādu kucēnu, ka viņš piedzimis ir jāmaksā pārošanas nauda 300eiro+pārošanas dienā bij jāmaksā 10ls un tagad par papīriem un klubam vēl ja nemaldos kopā kādi 20ls būs. Un šo mazo kucēnu es nepārdošu, jo negribu citiem iepārdod defektīvu sunīti... Tad gribi negribi jāatstāj sev, kas nemaz nebij plānots un piedevām jāsamaksā pašai par savu suņuku(ar defektu) 280Ls...t.i. kopā ar potēm un attārpošanu... Tad nu spriediet paši... Varbūt tiešām nav vērts triekties uz klubu, ja tāpat netiek dotas pilnīgi nekādas garntijas :/

Mamma 21.08.2009

Nav starpibas LKF vai LKA . LKF visu dara rafineti un par baigo naudu. Nu tad labak nepirkt nemaz suni.