www.sudzibas.lv Kucēns no LKf Pirkš.-pārdošanas līgums

Kucēns no LKf - Pirkš.-pārdošanas līgums

Cilvēki, neesiet naivi!! Tie, kas saka, ka īpaši droši ir pirkt suni ar pirkšanas- pārdošanas līgumu, ir meļi. Tas ir izdevīgi tikai suņa pārdevējam, jo garantē, ka 5 dienas pēc suņa pirkšanas viņš vairs ne par ko NEATBILD. Pērkot suni ar šo līgumu, tu pats paraksties par to, ka suņa pārdevējs ne par ko neatbild. Bijām ļoti sabaidīti ar visādiem negodīgiem pārdevējiem un tāpēc galveno akcentu likām uz šo pirkš.- pārdoš. līgumu un IEKRITĀM. Nopirkām suni no it kā prestižā LKf kluba, ar līgumu, cena arī bija atbilstoši 3X lielāka nekā citiem šīs šķirnes kucēniem interneta sludinājumu portālos un rezultātā- slims kucēns, ārstēšanas izdevumi, kucēna nāve, atkal visādas izziņas un beigās izrādījās, ka suņa pārdevēja ne par ko neatbild. Sūdīga organizācija ir tas LKF un visādi žuļiki tur nodarbojas ar suņu tirdzniecību!

Mamma 05.01.2009

Vo, vo man ar to pasu kaiminiene stastija, i tadu nauda prasa, ka nav kauna.

Mamma 06.01.2009

Es jau vienreiz teicu te ka rumbula nopirku stafiku, cena normala bija i stafiks jau 10 gadi, bet ne reizes nau slimojis. Vot tagad vilku gribu, visu laiku to filmu par reksi skatos- baigi gudri suni. Tikai rumbula pirksu.

O Olga 06.01.2009

Lai cik dižciltīgas un veselas ģimenes kucēns (mazulis) būtu, droši vien gadās gadījumi, kad tie mirst. Nu laikam jau tas ir normāli. Kopējais negatīvais viedoklis ir pilnīgi aplams. Man paši ir sunīte no KF, tīģerbokseris. Nav slimojusi un arī kucēni dzimst burvīgi un veseli. tomēr pēdējo reizi 2 nomira drīzpēc dzemdībām, bēdājāmies paši, bēdājās sunīte.Par KF, vismaz bokseru klubā vadība ir augstā līmenī, ļoti profesionāla un atsaucīga. Arī naudas nav nekādas ārprātīgās, un kuces pirms pārošanas ir jāpārbauda. Lai gan kā teicu, vienmēr gadās izņēmumi. Un ne jau KF ir pie tā vainīga. Tāpat, domāju, ir dažādi saimnieki tām kucītēm. Iespējams, ka dažiem tas ir bizness un mazajiem kucēniem netiek pievērsta pienācīga uzmanība. Bet kucēnus jau pieskata saimnieki, nevis KF.

Mamma 06.01.2009

kf-kreslu fabrika.

M Meitene 06.01.2009

Nopirku miniatūro sunīti no paziņas un ziniet, izauga tik smuks, kādu neesmu vēl redzējusi ar cilstrakstiem.Neslimo un ir tik gudra! Manuprāt, nav jēga pirkt suņus ar līgumiem, vienīgi jau tiešām ir šķirnes, kuru bez ciltsraktiem nevar dabūt - jorkširas terjeri u.c

Mamma 07.01.2009

vispareizak laikam no pazinam, draugiem pirkt.

Mamma 09.01.2009

andri kadu suni tu tur iepirkies tik nelaimigi...

K Kristina 15.01.2009

А какая это была порода что за питомник в котором вы щенка купили? От чего щенок умер, какой диагноз врач поставил? Неужели вы подписали договор в котором говорилось что через 5 дней заводчик не за что не отвечает?

B Baiba 20.01.2009

kas tad tas par dīvainu līgumu.caur kuru klubu pirkāt to suni?tur jau drīzāk ir jānes atbildība pārdevējam. visas ārsta ziņas par kucēnu veselību iedeva līdzi? šaubos vai līgumā ir punkts, kas paredz ka pēc 5 dienām pārdevējs nepar ko neatbild. LKF ir standarta līgumi, kur vēl pārdevējam ir daudz pienākumi. tur vē veselu gadu pārdevējs regulāri seko līdzi kucēna attīstībai. kaut kā neticās

Mamma 05.02.2009

Taisniba, tas LKF garante ar ligumu tikai 5 dienas.

A Adamssa 05.02.2009

Nu bet kā suņa pārdevējs var zināt, ka kucēns ir slims, ja līdz tam nav simptomi?!!... Dzīvnieks ir dzīva radība, nevis veļasmašīna, kuru garantijas laikā nomaina, visi var slimot un noteikti visi reiz nomirs, kādas tad garantijas tiek sagaidītas no pārdevēja?!... Man arī ir šķirnes suņi ar ciltsrakstiem un kucēniem bija dokumenti no kinoloģiskās briedrības, bet nekad negribētu saviem suņiem tāda tipa pircēju kā rakstītājs... Izskatās, ka vienīgais, kas satrauc ir izdotā nauda un iespējams suņuks saslima pie jums... :((

Mamma 05.02.2009

Tad nevajag platities ar ligumu un apgalvot ka tas dod kadas garantijas.

A Adamssa 05.02.2009

Ar galvu vajaga domāt, pērkot no LKF ir garantija, ka suns ir tīrasiņu šķirnes, ar ciltrakstiem, nevis ka viņam piemīt nemirstība un neslimošana...

Mamma 05.02.2009

Nu neticu es tam LKF un viss.

Mamma 24.02.2009

Labi ka te atradu tadu rakstu, gandriz jau iegrabos.

V Vita 25.02.2009

Es, nopirku suņuku bez pirkšanas pārdošanas līguma un manam suņukam naktī palika slikti 2dienas ārstējām, bet nekā.Diagnoze-parvovīruss.Suņukam bija pirmā pote{ciltsraksti}-sanāk tā ja kucēns būtu vel 2nedēļas dzīvojis pie mātes nebūtu nomiris, jo no mammas viņš saņem antivielas pret slimībām{kamēr to zīž), bet audzētāja steidzās pārdot, jo vajadzēja braukt uz ārzemēm atpūsties un nebija mazuli vienīgo palikušo kur atstāt{viņš bija pats mazākai}.Man ir mācība uz visu mūžu nekad neņemt kucēnu ātrāk pirms nav bijusi otrā pote.No tāda vīrusa neizdzīvo 2mēn.2d. veci mazuļi.Ja, ir bijusi otrā pote viņam jau ir imunitāte.

L Laine 25.02.2009

Es arī pirm četriem gadiem Rumbulā no bagāžnieka nopirku īstu Vācu aitu suni. Viņš vēl šodien ir sveiks un vesels un priecājas par dzīvi. Krīzi nekādu neizjūt. Ļoti gudrs, tā kā Latvijas krievs visu perfekti saprot, bet runāt nerunā.

Mamma 25.02.2009

Paldies Laine iedrosinaji, es ari gribu Rumbula pirkt. Visas tas runas per tiem klubiem mani atbaida.

N nika 25.02.2009

Es arī suni nekad nepirktu ne no lkf ne no viņiem līdzīgas organizācijas, par to papīra gabaliņu ko viņi sauc par ciltsrakstiem tā kucēna cena tiek uzsrūvēta līdz bezjēgai.

Mamma 25.02.2009

Paldies Nika, man nemaz nava tik lielas naudas ka tai smalkaja Daugavgrivas ielas klubaa prasa..