www.sudzibas.lv Kucēns no LKf Pirkš.-pārdošanas līgums

Kucēns no LKf - Pirkš.-pārdošanas līgums

Cilvēki, neesiet naivi!! Tie, kas saka, ka īpaši droši ir pirkt suni ar pirkšanas- pārdošanas līgumu, ir meļi. Tas ir izdevīgi tikai suņa pārdevējam, jo garantē, ka 5 dienas pēc suņa pirkšanas viņš vairs ne par ko NEATBILD. Pērkot suni ar šo līgumu, tu pats paraksties par to, ka suņa pārdevējs ne par ko neatbild. Bijām ļoti sabaidīti ar visādiem negodīgiem pārdevējiem un tāpēc galveno akcentu likām uz šo pirkš.- pārdoš. līgumu un IEKRITĀM. Nopirkām suni no it kā prestižā LKf kluba, ar līgumu, cena arī bija atbilstoši 3X lielāka nekā citiem šīs šķirnes kucēniem interneta sludinājumu portālos un rezultātā- slims kucēns, ārstēšanas izdevumi, kucēna nāve, atkal visādas izziņas un beigās izrādījās, ka suņa pārdevēja ne par ko neatbild. Sūdīga organizācija ir tas LKF un visādi žuļiki tur nodarbojas ar suņu tirdzniecību!

Mamma 26.02.2009

Un piesedzas ar ligumu, kas garante tikai pardeveja labumu.

Mamma 26.02.2009

Man vemiens nak to visu lasot.

N Nadine 26.02.2009

Nesaprotu, kāpēc viens par foršu, veselu, šķirnīgu kucēnu var atļauties prasīt 250-300 ls, bet cits pārdod pa 500 ls sūdu un vēl nekaunas to atspēkot ar runām, ka labie jau ir tikai no 700, -

Mamma 27.02.2009

Nu es domaju citi sevi iedomajas paraki esam . Un vel un vel unvel...

A anna 27.02.2009

vai kāds no Jums ir bijis uz suņu izstādi un zin cik tas maksā? NĒ, jūs to nezinat!!! vāi kāds no jums zin cik izstādes sunim vai kucei ir jāapmeklē un kādus novērtējumus jāsaņem lai varētu radīt pēcnācējus? NĒ, jūs to nezinat!!! es jau nemaz neuzdošu jautājumus par obligātajām suņu veslības pārbaudēm, barošānām, potēšanām, galu galā par audzētajā ieguldīto darbu...Tapēc, ja nav vēlēšanās to zināt, tad brauciet vien uz rumbulu, vai vēl labāk ejiet uz patversmi, tur ir pilns ar Rumublā nopirktajiem suņiem, kuri pēc tam izaug lieli, bet ne tādi kādus jūs iedomājaties un ātri vien nonāk uz ielas kā nevajadzīgi...

L Loreta 27.02.2009

Suns piekrītu!!! lēts ir tikai siers peļuslazdā!!!

Smadzenu puderetaji.

H Hloja 27.02.2009

Cilvēki ko jūs te vāraties, jūs nemaz nezināt cik tas viss maksā!
Rumbulā jūs suni varat npirkt ar ciltsrakstiem kuri ir viltoti, rumbulā kucēnu vecēkiem nav veselības pārbaužu, tātad ja kucei ir bijusi slima, tad kucēni pārmantos šo slimību!
LKF suņiem OBLIGATI jāveic veselības pārbaudes, lai nedzimtu nesmuki un neveseli pēcnācēji!
izstāzu kuce un tās pārošana izmaksā dārgi!
potešana kucēniem-parasti100
barība kucei, kucēniem-150
pārošana-vidēji200ls
pārbaudes-50ls
ciltsraksti-80ls(visiem kuc.)
Un vēl par izstādēm-1000ls
Suņu saimnieki suni ved uz izstādēm pat uz poliju, krieviju, vāciju utt., lai tikai dabūtu dažus burtus uz lapas, lai varētu saņemt pārošanas atļauju!
pats kucēns-100ls
cilvēkam kam ir tas 6, 5 kg smaigais yorks ir pircis savu suni ar viltotiem ciltsrakstiem un droši vien ir suni pārbarojis!!!
Arī suņi slimo tāpat kā cilvēki un neviens ārsts cilvēkbērnam no dzimšanas nedot garantiju, ka viņš nesaslims!
ESmu pirkusi suni no LKF un viņš ir aleģisks, taču izrādījās ka alerģija ir mana vaina, arī no rumbulas man bija suns kurš jau sen ir miris, jo mātei nebija veiktas pārbaudes!
Katrs normāls škirnes suns maksā vidēji 500ls!

M madara 27.02.2009

Tad jau iznāk, ka tu tik braukā pa izstādēm, vāc savus titulus, bet to visu jānomaksā nākamiem kucēnu pircējiem, jo redz tu šitādu naudu esi izlicis pa izstādēm vazādamies.

Mamma 27.02.2009

Ui hohma ! A kapec tik daudz sudzibu par LKF bet visi kas pikusi Rumbula tik priecigi un apmierinati ar saviem suniem?

H Hloja 27.02.2009

Uz izstādēm ir jāiet un jāvāc tituli, lai varētu PĀROTIES
olga, kā tu zini ka tā ir taisnība?

L Loreta 27.02.2009

Madara, ar galvu draudzējies???! 500Ls ir vēl maza maksa labam sunim, mēs visi tādus gribam, ja jau maksājam normālu naudu, un lai jau muld, ka suns tiek ņemts savam priekam, ka nav vēlme pēc tam pārot, staigāt pa iztādēm. Tas ir apsveicami, ka cilvēks, kas nodarbojas ar suņu audzēšanu apmeklē izstādes, domā par sugas uzlabošanu un nopietni pieiet pie veselības pārbaudēm. Ticiet tādu audzētāju nav daudz!!! pārsvarā tik liek mazām kucītēm ražot un ražot, neizlaižot nevienas ieņemšanas dienas, pohuj uz kucītes veselību, kucēnu veselības nākotni!!! Tracina stulbi cilvēki, kas neko nesaprot.

A anna 27.02.2009

LKF nīdēji, brauciet vien uz Rumbulu!!! tā teikt - tiem, kas brauc ar opeļiem nesaprast kapēc ferrari tik dārgi maksā ;)

suns :) spiežu roku!!

suns-pilnībā piekrītu!

Mamma 27.02.2009

Man nepatik Opel, ko tu muldi vai vispar zini kads Ferrari izskatas?

L Loreta 27.02.2009

Olga, zini ka ir simbolisms- tieši jau nav jāsaprot, varbūt arī cita marka :DDDDDDDDDDDD

Mamma 27.02.2009

Ti mne zubi ne zagavarivai!

a Ti nepugaj :DDDDDDDD

H Hloja 27.02.2009

olga, ja neko par suņiem nesaproti, tad labāk nerunā!!!