www.sudzibas.lv Kucēns no LKf Pirkš.-pārdošanas līgums

Kucēns no LKf - Pirkš.-pārdošanas līgums

Cilvēki, neesiet naivi!! Tie, kas saka, ka īpaši droši ir pirkt suni ar pirkšanas- pārdošanas līgumu, ir meļi. Tas ir izdevīgi tikai suņa pārdevējam, jo garantē, ka 5 dienas pēc suņa pirkšanas viņš vairs ne par ko NEATBILD. Pērkot suni ar šo līgumu, tu pats paraksties par to, ka suņa pārdevējs ne par ko neatbild. Bijām ļoti sabaidīti ar visādiem negodīgiem pārdevējiem un tāpēc galveno akcentu likām uz šo pirkš.- pārdoš. līgumu un IEKRITĀM. Nopirkām suni no it kā prestižā LKf kluba, ar līgumu, cena arī bija atbilstoši 3X lielāka nekā citiem šīs šķirnes kucēniem interneta sludinājumu portālos un rezultātā- slims kucēns, ārstēšanas izdevumi, kucēna nāve, atkal visādas izziņas un beigās izrādījās, ka suņa pārdevēja ne par ko neatbild. Sūdīga organizācija ir tas LKF un visādi žuļiki tur nodarbojas ar suņu tirdzniecību!

M mikijmauseens 27.02.2009

Nu LKFs ir tads pats suds ka vis LV...un nevajag te reklameeties, viss balstas uz biznesu, unnaudinam, un lai but labs biznes ir jaiegulda diezgan daudz reklama un skaistos sauklos...tapec i tadas cenas,
Ir labi suni LKfa un ir loti struntiigi viduvejibas, kuri tomer daziem tiek raditi ka LOTI LABI...ta ka nevajag te bekoties un dirsukoties...

H Hloja 27.02.2009

tas nav biznes, tas ir hobijs, cilvēkiem kam sirds neko nejūt, suņi liekas tikai lopiņi ar kuriem var taisīt biznesu!

L Loreta 27.02.2009

Mikijmauseen, tas ir ļoti latviski- nekam neticēt un labāk visu noliegt, kaut kas labs jau arī notiek!!

I I&O 27.02.2009

"Vot tagad vilku gribu, visu laiku to filmu par reksi skatos- baigi gudri suni. Tikai rumbula pirksu."

Nu, ja vienīgais "vilka" kritērijs ir stāvas ausis, tad var pirkt arī Rumbulā. 90.-tajos gados taču bija tā, ka daži vecajam 'moskvičam' piesēja 'merša' emblēmu pie radiatora režģa...

H Harmonija 27.02.2009

Kucēnu audzēšana nav nekāds bizness, labiem audzētājiem no LKF viss aiziet mīnusos, viņi paņem tikai to, ko par kucēnu maksājuši(veselības pārbaudes abiem vecākiem(maksā 100Ls), samaksa suņa saimniekam par pārošanu, potes, mikročipi, barošana...)Jūs nekad neesat ne redzējuši ne dzirdējuši ar kādu atdevi un mīlestību viņi tur ar tiem suņiem ņemās!
Tajā pašā favorīta suns tiek sapārots ar pirmo, kas pagadās, kucēni tiek pabaroti ar kaut ko nebūt(ir dzirdēti pat gadījumi, kad viņus baro ar makaroniem aplietiem ar eļļu)

H Hloja 27.02.2009

lai tie cilvēki skrien uz savu rumbulu, tikai lai pēc tam nežēlojas, ka sunim problēmas!

Mamma 27.02.2009

NU tadi dunduki es tak saku Rumbula pirkts jau 10 gadi ka, vel ne reizi nau slimojis!

A a 28.02.2009

Nu, jā es arī baigā biznesmene esmu, kas iegūs baigo peļņu kucēnu ar LKFa c/r tirgojot...
Nerēķināšu kucēna pašimaksā ne kuces apmācību, izstādes, ne veselības pārbaudes, tikai to, kas tieši saistīts ar kucēnu.
1. Pārojums Vācijā 800 Eiro
2. Ceļš turp atpakaļ, viesnīca, vēl ap 500 Ls
3. Kuce palika tukša.
4. Atkārtots brauciens pie kobeļa Vācijā kādi 400 lati (benzīns mazliet lētāks palikās)
5. Ķeizars 200 Ls.
6 Rezultātā ir viens kucēns, kurš vēl jāpotē, jāčipo, jāattārpo (ap 50 Ls) un jābaro..
Rupji rēķinot izmaksas ap 2000 Ls, ja kucēnu ar pārdošu par 5 daļu no pašizmaksas, vienalga būšu lielākai daļai baigā biznesmene, kas uz kucēnu rēķina iedzīvojas. Bet nu nevaru sapārot ar tuvāko, lētāko man interesē lai tiešām tēvs derētu konkrēti manai kucei. Vienīgais tagad ilgi jārēķina, kad vēl nākošo metienu varēšu atļauties. Cerība jau bija, ka vairāk kucēnu būs un tad arī mīnusi nebūs tik lieli, bet pieciešamāki.
Bet, piekrītu, ka tai pat laikā arī par 150 pārdodot Rumbulā var gūt ne mazu peļņu ( tēvs dzīvo turpat, nav nekādu veselības pārbaužu, kuces apbērnojas 2x gadā, potēm, čipēšanai naudu neizdod, baro ar to, kas paliek pāri un par to, kur tiek bērni maza bēda).

Mamma 28.02.2009

Ko tu muldi, tikko no Rumbulas, nebija manu Vilka. Paritis vecu apskretusu un apsaubamu autinju no kuriem tirgoja tos smalkos LKF kucenus un prasa 300 ls! Un ir ljoti neapmierinati ar savu izslaveto klubu. Nosalusi ka prusaki un doma ar ko savus reksus pabarot, jo pirceja neviena. Un klubs ari nepalidz, tikai naudu slauc.

H Harmonija 28.02.2009

Dzintar, ļoti paveicies, ka tavs krancis no Rumbulas ir vesels, ļoti daudzi suņi no turienes nomirst nesasnieguši pat pusgadu vai visu mūžu mokās ar kaut kādām iedzimtām kaitēm.
Neviens no LKF netirgo kucēnus tirgū, visi saimnieki tiek rūpīgi izvēlēti un nākošiem saimniekiem jābrauc pie audzētāja, lai būtu iespēja aprunāt visus sīkumus par audzināšanu, barošanu un suņa uzturēšanas izmaksām.Un vēlreiz atgādinu, ka CILTSRAKSTUS MĒDZ VILTOT un vai tu tiem tirgoņiem prasīji, lai viņi parāda vai tiešām tiem suņiem ir LKF ciltsraksti?Nē protams!Ja jau pateica, tad taču taisnība.
Teikt var daudz, bet ne vienmēr tā ir taisnība.Iespējams kucēnu mātei vai tēvam bija ciltsraksti, taču kucēni ir bez tiem, vēl pilnīgi iespējams, ka viens no vecākiem ir PET klases(nederīgs vaislai)un saimnieks vienkārši ir bezatbildīgs.

B Barrijs 28.02.2009

Nu ko jūs te ņematies? Gribiet lētu suni, uz priekšu - redz, cik daudz pastāstu, cik lieliskus suņus Rumbulā tirgo! Pērciet tur! SS.LV arī pilns ar suņiem pa Ls 50, pa Ls 10 un pat pa brīvu! Ir taču brīvais tirgus!

Kas liek iet uz to BRIESMĪGO LKF? Neviens tak nespiež. Tie, kas zina, ko viņi grib un kāpēc, tie vienkārši iet uz LKF, pērk suni tur un nečīkst par cenām.

Bet tiem, kas īsti nesaprot, paskaidrošu, ka pat krancītim, lai to izaudzinātu līdz likumā noteiktajām 8 nedēļām un vēl savakcinētu un sačipotu, pašismaksa nav un nevar būt zemāka par 100 latiem pie šodienas cenām. Ja tirgo par lētākām naudiņām, tad ir divas iespējas:
1) pārdevējs ir kāds pustraks miljonārs, kam kucēnu ražošana ir dārgs hobijs (nez, cik mums tādu pustraku miljonāru Latvijā varētu būt? Baidos, ka neviens);
2) kucēnu audzētājam ir dziļi pie kājas gan kucēnu, gan kuces veselība (pagrūst putras bļodu nav liela māka). Vakcīnu un čipu nebūs.

Par vakcīnām laikam visiem tā kā jau aptuveni skaidrs - var paveikties, un kucēns neko nenoķers, un var nepaveikties - un tad ir dārga un bieži vien bezcerīga ārstēšana, kas beidzas ar kucēna nāvi.

Par barošanu - nu iedomājieties paši, kādas kvalitātes suns var izaugt, ja bērnībā, tajās tik svarīgajās pirmajās nedēļās nav saņēmis pilnvērtīgu uzturu no kuces, un otrajā mēnesī uz putrām vien dzīvojis? Smuks, resns un apaļš jau izskatīsies (ja vien nebūs pilns ar tārpiem), bet nekādu cerību izaugt par kvalitatīvu un veselu suni.

Ja tas jūs apmierina, jo suns jau ir tikai suns, tad ir OK, jums nemaz nevajag tos dārgos LKF suņus - pērciet, kas iet pa lēto un dzīvojiet laimīgi cerībā, ka suns izskatīsies vismaz aptuveni pēc solītās šķirnes.

A agnese 28.02.2009

man ir opel un suns ar ciltsrakstiem :D, kurš pirkts par milzonīgu summu no ļaunā LKF, kurš tiek vazāts pa izstādēm un uz nodarbībām un kuram tiek tērēta puse mana algas, kura ar nav maza...un tad sanāk, ka mans hobijs ir mantrausība..nevis vnk mans hobijs :D
nav vērts te skaidrot...lai takš pērk cilvēki Rumbulā...kā saka, būs aitas, būs cirpēji..

Mamma 28.02.2009

Tie bija LKF kuceni, un nelaimigie saimnieki LKF biedri. Paradija dokumentus, diplomus, i lielais suns apvazata driska piesiets pie bagaznieka bedigs sedeja. Aizbraucat pasi skatities ja man neticat. Un par to izslaveto LKF kvalitati es savam acim pats tagad redzeju- nozelojami netiri un netik smuki lai es par tadu kaut 50 ls dotu. Ja nu vienigi aiz zelastibas.

A anna 01.03.2009

Dzintar, nezinu ko tu lieto, bet labāk pārstāj, nav labi veselībai ;)
p.s. nez ja tu pieetu rumbulā pie uztjūnēta zaparožeca bet tirgonis tev parādītu BMW tehnisko pasi, kurā ir ierakstīts tieši šīs mašīnas numurs un apgalvotu ka tas tiešām ir BMW- tu arī ticētu un nopirktu???

Mamma 01.03.2009

Lietoju es teeju ar citronu. Bet uz Rumbulu var katrs pats aizbraukt katru sestdienu unsvetdienu un parliecinaties par izslaveto LKF kvalitati. A nabaga kucenu audzetaji - LKF biedri stasts ka tas ipasi dargas veselibas parbaudes tualete uz naglinas sprauz, jo nevienu kucenu pirceju tas neinterese.

Mamma 01.03.2009

Un vispar es pardomaju - nepirksu Rumbula, tur nekas vairs nav ka agrak. Pirksu Lielvarde, ZIP. lv tik forsus Reksisus reklame a cena tikai 120 ls. Smuki, veseligi un nedargi.Nevis no tiem naudas rausejiem un smadzenu cakaretajiem.

H Hloja 01.03.2009

Un pēc tam būs 1 rexītis patversmē, jo no jūsu sākotnējiem tekstiem, par šiem suņiem, varēja redzēt, ka no šiem suņiem neko nejēdzat!Nu neizaugs jums viņš tik gudrs, kā esat iecerējuši un suns jums kļūs lieks!

Mamma 01.03.2009

Es savus sunukus miilu, ja jau stafiks 11 gadi man, tu ko doma es kads tupaks. Suns tak gimenes loceklis . Un es labi barosu ar specialam sunu baribam, ne ta ka te citi ar putram. Un macisu savu suni lai mani mil bet svesu koz nost.

H Harmonija 01.03.2009

Tikai stulbs un neaudzināts suns citus kož nost.Gudri suņi paiet garām un pat nepievērš uzmanību;kož tikai tad, ja saimnieku vai viņa mantu aiztiek.Un kas ir pēc tavām domām speciālā barība?Chappy, pedigree, dogo vai varbūt vēl kāds cits dranķis?

K Kuce 01.03.2009

Tieši TĀ...!!!