www.sudzibas.lv Kucēns no LKf Pirkš.-pārdošanas līgums

Kucēns no LKf - Pirkš.-pārdošanas līgums

Cilvēki, neesiet naivi!! Tie, kas saka, ka īpaši droši ir pirkt suni ar pirkšanas- pārdošanas līgumu, ir meļi. Tas ir izdevīgi tikai suņa pārdevējam, jo garantē, ka 5 dienas pēc suņa pirkšanas viņš vairs ne par ko NEATBILD. Pērkot suni ar šo līgumu, tu pats paraksties par to, ka suņa pārdevējs ne par ko neatbild. Bijām ļoti sabaidīti ar visādiem negodīgiem pārdevējiem un tāpēc galveno akcentu likām uz šo pirkš.- pārdoš. līgumu un IEKRITĀM. Nopirkām suni no it kā prestižā LKf kluba, ar līgumu, cena arī bija atbilstoši 3X lielāka nekā citiem šīs šķirnes kucēniem interneta sludinājumu portālos un rezultātā- slims kucēns, ārstēšanas izdevumi, kucēna nāve, atkal visādas izziņas un beigās izrādījās, ka suņa pārdevēja ne par ko neatbild. Sūdīga organizācija ir tas LKF un visādi žuļiki tur nodarbojas ar suņu tirdzniecību!

Mamma 02.03.2009

Ne, visi suni ir gudri tikai saimnieki ir dazadi.Suni perk tapec lai maju un saimnieku sargatu nevis lai mistiskus klubus uzturetu vai dazu saimnieku kaari pa izstadem vazaties apmierinatu.

H Hloja 02.03.2009

dzintar, tas ir hobijs, suns nav signalizācija, kurš jūsu māju nosargās!

Mamma 02.03.2009

Trusi a kada vaina pedigree un chapi, ja jau butu indiga veikali to netirgotu. Hloja ko dod tava sinnalizacija, ja elektribu var atslegt pie pirma staba?

Mamma 02.03.2009

Un ja tas ir hobijs ko ta kucenus pa velti nedavini?

H Hloja 02.03.2009

dzīvniekus nedrīkst dāvināt...

M Marika 02.03.2009

Ir gan taisnība par to, ka Rumbulā tirgo baigi švakus LKF vācu aitu suņus. Pati redzēju. Skats nožēlojams.

H Harmonija 02.03.2009

Kāda vaina dranķim kurā nav nekā no tā, ko sunim vajag?Tici man veikalam neinteresē, kas notiek ar suni, kurš to zarazu pēctam štopē iekšā.Vairāki suņi jau ir smagi saindējušies no viņām.Tu sastāvu kādreiz arī lasi?Suns nav trusis, viņam vajag gaļu, proteīnus, vitamīnus un tikai nedaudz kaut kādus graudus.Tajos chappi un pedigree ir tikai graudi un 2% gaļas, vitamīnu pilnīgi nekādu.Viss ko viņš apēd pa taisno iznāk ārā.Suns ir jābaro ar profesionālām barībām nevis kaut kādiem veikala zanķiem.Ja apstākļi spiedīs es labāk suni barošu ar putrām nekā indēšu nost ar tiem mēsliem.Tik pat labi var reizi dienā sunim pamest pāris ceptus kartupeļus, rezultāts būs tāds pats.Starpcitu no veikala paikām rodās atkarība, tieši tāpēc viņi tos graudus ēd, nejau tāpēc, ka garšotu.Tas ir tas pats, kas tu visu laiku pārtiktu no veikalā nopērkamajām sausajām zupiņām, čipsiem, kolām un hamburgeriem.Padomā pats cik labi jūtās tavs suns ēdot to barību.Ēdot profesionālo barību viņš nodzīvotu vismaz par gadu vairāk.Iesaku apspriesites ar labu vetārstu par suņa pareizu ēdināšanu ;)
Starpcitu, Dzintar, vai tu gribētu kādam uzdāvināt 400Ls?Diezvai, tieši tāpēc neviens kucēnus nedāvina.Daudziem cilvēkiem darbs arī ir hobijs(piemēram suņu audzināšana, zīmēšana, dziedāšana), tāpēc vien viņi nedara to par brīvu.
Iespējams tie kucēni no LKF ir švaki, jo vecāki ir pet klases, bet saimnieki izdomāja, ka baigi foršie sunīši sanāks.LKFs tādam metienam ciltsrakstus nemaz neizsniegtu.Un vēlreiz atkārtoju, ka ciltsrakstus var viltot, gluži tāpat kā diplomus un citus dokumentus!Nav jātic visam, ko redz.Vispirs uzzini kucēnu mātes oficiālo vārdu un pārliecinies vai tāds suns LKF vispār eksistē.

Mamma 03.03.2009

Parliecinajos existe, vecaki cempini.

M Marika 03.03.2009

Pilnīgs trulums. Ja kucēni vai suņi ir švakas kvalitātes, tā uzreiz iet runa, ka tie nemaz nav LKF suņi vai arī ciltsraksti ir viltoti. Muļķības! Ir TĀDI KROPĻI redzēti ar LKF NEVILTOTIEM ciltsrakstiem, ka mati stāvus ceļas. Žēl, ka te bildes nevar ielikt ar konkrētiem suņu un audzētāju vārdiem. Smuka galerija iznāktu. A pirkti tika pa dārgo.

Mamma 03.03.2009

Laikam kaunas pasi no sava masveida razojuma.

V Vija 03.03.2009

Nu nav jau tā ka ražo masveidā sūdus, suņiem nav ne vaina, tikai to starpā pietiekami liels procents ir arī viduvēju un ļoti zemas kvalitātes suņu. Vienkārši izstādēs jau viņus neviens nerāda.

L Labijs 03.03.2009

Piekriitu Vijai. Ja var nopirkt 6, 5 kg jorku ar lkf dokumentiem un tas nevienu neuztrauc, jo tika samaksāti tikai 'nieka' 500ls un par taadiem grashiem nevar neko prasiit, nu ko tur lai saka. Mums ir liidziigs gadiijums- 3 gadiigs labradors ar ljoti smagu displaaziju (suns praktiski nevar staigaat), arii tikai nieka 500ls par invaliidu. Un vecaakiem bija visas paarbaudes, kas paardodot kuceenu tika arii ljoti uzsveerts.

Mamma 03.03.2009

Man ir amerikanu bulldogs ar ljoti smagu displaziju, praktiski suns nevar staigat. LKF dokumenti, ari pirkam Rumbula no krievu sievietes. Samaksajam 500 ls.

R Rasa 03.03.2009

Mēs pirkām Vācu aitu suni ar Lkf radurakstiem, pirkām Ogrē, sunim ir iedzimti nenosvērta psihe- ļoti bailīgs, nervozs, nepadodas dresūrai. Kad ņēmām, jau bija tāds, domājām, augs un pāries, jo audzējām ar mīlestību un tas nav pirmais suns ( kaut ko no suņu apmācības arī saprotam), bet diemžēl arī raksturs var būt iedzimts. Un lēts 'mūsu suns noteikti nebija- pa to naudu varēja 2-3 v/a suņus nopirkt ne ar tik šikiem radurakstiem, bet noteikti ar labāku psihi.

A Armands 03.03.2009

Jūs jau kucēnus pērkiet no audzētājiem, bet ne no kluba.Audzētāji vienkarši ir šajā kluba rģistrēti, lai varētu dabūt cilcrakstus un piedalītie istādēs.Man pašam ir bīgls un es viņu iegādājos bīglu audzētavā Valmiera.Labāku un atsaucīgāku audzētaju vel neesmu saticis un suns man ir perfekts un nekad nav slimojis.Tātad nevajag spriest kādu vienu noteiktu gadijumu, LKF ir normāls klubs Latvijas līmenī.Bet ja Jums kaut, kas nepatīk iegādājaties suni piemēram Anglija, Austrija, Beļģijā par trīs reizes lielaku cenu no labakiem pasaules klubiem un arī tur jums nebūs nekādas garantijas vai jūs saņemsiet to labāko suni, jo nevienam nav nekadas intreses adot labākos suņus ārpus valsts robežām

Mamma 03.03.2009

Man ari ir amerikas buldogs ar LKF ciltsrakstiem ljoti skaists un liels bet pavisam slimas kajinas nabagam . Saimniece no kuras pirkam ari ir krieviete tada mutiga, daudz ko sasolija. Nepatik ta atmosfera kluba neviens neko nepaskaidro, vienmer iedzersanas. Es tur vairak nerados, pat kluba neiestajos, tikai ciltsrakstus iznemu.

H Harmonija 03.03.2009

Tā ir RUMBULA!!Hello, cilvēki!Tāpēc jau tur nav jāpērk suņi, ka tur salasās visādi idioti ar izbrāķetiem kucēniem.Un ne vienmēr veseliem, labiem vecākiem dzimst labi kucēni.Arī pilnīgi veseliem cilvēkiem mēdz kropļi dzimt!Iespējams kuce netika labi kopta, iespējams dzemdē par biežu(tas ievērojami pasliktina kucēnu kvalitāti) un iespējams, ka audzētājs melo.Un tas, ka kucēni izskatās slikti var būt tāpēc, ka audzētājs tos nemaz nekopj, jo slimiem kucēniem LKF ciltsrakstus NEKAD neizsniedz.Un neņem neviens uz pārdošanu līdzi vecāku titulus un ciltsrakstus!Takā droši par to, ka vecāki ir čempioni jūs nevarat būt!
Varat te muldēt cik uziet, bet LKF ir labākais klubs visā Lv un sadarbojās viņi ar labākajiem klubiem pasaulē, takā nevajag te dirst, ka suņi no LKF ir šausmīgi, riebīgi, slimi u.t.t.Vajag skatīties, ko pērc, savākt informāciju par audzētāju un tad lemt pirkt kucēnu no šī audzētāja vai ne.Arī labos klubos mēdz gadīties krāpnieki, atšķirība tikai, ka LKF tādu ir gaužām maz.
Un jorks par 500Ls ir lēti, jo tas jorks!Populārākā šķirne šobrīd.Par 500Ls var nopirkt brāķiti ne izstāžu uzvarētāju.Jā, nauda ir liela, bet labs suns maksā dārgāk.
Un displāziju var dabūt arī jaunajās mājās, piemēram ļaujot kucēnam pašam pa kāpnēm iet, pārāk noslogojot, ja kucēns dabū spēcīgu sitienu pa muguru.Displāziju dabūt var ļoti vienkārši.
Un tiem, ka te Ambuldogs ar displāziju.Vai tad pērkot neredzējāt, ka kucēns ir slims?Kāpēc pirkāt slimu suni?Laikam jau tāpēc, ka pie audzētāja kucēns bija pilnīgi vesels, displāziju dabūjāt paši nepareizi apejoties ar suni.Displāzija ir redzama arī mazam kucēnam.

M Miesnieks 03.03.2009

Trusis zarnas izlaidīs, aizstāvot LKF. Tipiski- ja kroplis vai brāķis ir nopirkts LKFā, tad vienmēr tam atradīsies objektīvs iemesls- vai nu saimnieks-sadists spēcīgi sitis kucēnam pa muguru, vai pa trepēm nolidinājis, vai vienkārši ir pilnīgs idiots, jo Daugavgrīvas ielas klubā ir uzķēries uz falšu kinologu, kas tur pa kaktiem piedāvājis kucēnus ar viltotiem dokumentiem.

Mamma 03.03.2009

Tas taisniba ka Rumbula var nopirkt LKF kucenus, es tur nopirku skaistu un veseligu bernes ganu suni - audzetaja Milda Busa no skaistas Milbu audzetavas. Tiesa uz izstadem neejam jo sunitis dikti bailigs.

K Kamene 04.03.2009

Vai tā nav tā suņu fermas īpašniece Milda Buša no Jelgavas rajona, kurai bez pārtraukuma ir pārdošanā veseliem bariem kucēni- zelta retriveri, kaukāzieši, Bernes ganu suņi, rotveileri, bulmastifi... ātrumā pat visus nevaru atcerēties.