www.sudzibas.lv Kucēns no LKf Pirkš.-pārdošanas līgums

Kucēns no LKf - Pirkš.-pārdošanas līgums

Cilvēki, neesiet naivi!! Tie, kas saka, ka īpaši droši ir pirkt suni ar pirkšanas- pārdošanas līgumu, ir meļi. Tas ir izdevīgi tikai suņa pārdevējam, jo garantē, ka 5 dienas pēc suņa pirkšanas viņš vairs ne par ko NEATBILD. Pērkot suni ar šo līgumu, tu pats paraksties par to, ka suņa pārdevējs ne par ko neatbild. Bijām ļoti sabaidīti ar visādiem negodīgiem pārdevējiem un tāpēc galveno akcentu likām uz šo pirkš.- pārdoš. līgumu un IEKRITĀM. Nopirkām suni no it kā prestižā LKf kluba, ar līgumu, cena arī bija atbilstoši 3X lielāka nekā citiem šīs šķirnes kucēniem interneta sludinājumu portālos un rezultātā- slims kucēns, ārstēšanas izdevumi, kucēna nāve, atkal visādas izziņas un beigās izrādījās, ka suņa pārdevēja ne par ko neatbild. Sūdīga organizācija ir tas LKF un visādi žuļiki tur nodarbojas ar suņu tirdzniecību!

N nika 25.02.2009

nemaz jau tik smalks tas klubs nav, tāpat suņi slimo un ne visi saražotie kucēni ir izcili. izcilas ir tikai cenas...

Mamma 25.02.2009

Esmu to jau dzirdejusi no daudziem un ne to vien!

Mamma 25.02.2009

Es ari zinu ka ne tik dizciltigi sunji ir veseligaki un izturigaki.

L Liene 26.02.2009

Man ir 3 suņi kas ir pirkti LKF un es esmu ļoti apmierināta. Lai saglabātos šķirne ir nepieciešams to uzraudzīt. LKF uzrauga, lai savā starpā tiktu sapāroti labākie no šķirnes pārstāvjiem. Tas tiek darīts izstādēs. Lai atļautu pāroties ir jādabū atzinums no vairākiem ekspertiem ka konkrētais suns ir labākais no šķirnes, Vēl lai dabūtu atļauju pāroties ir jābūt atzinumam, ka suns ir vesels un ir jaiziet visādas pārbaudes. Un tikai veseliem un skaistiem suņiem ļauj pāroties. Tālākais jau ir atkarīgs no audzētāja un ja vēlas pirkt suni tad pirmais ir jānoskaidro atsauksmes par konkrētu audzētāju. Pēc ciltsrakstiem ar arī noskaidrot kādi bija vecāki kāds iepriekšējais metien un citi radi pēc kā arī var skatīties kas tur varētu beigās sanākt. Arī redzēt cik psihiski līdzsvaroti ir citi radi. Tomēr kucēni ir dzīvas radības un metienā nevar būt visi perfekti un šovklases tapēc arī vienu pārdod pa lielāku naudu, bet citu pa mazāku, kā mājas mīluli kuru nevajadzētu izmantot ciltsdarbam. Kad kucēns ir pārdots ir lietas par ko audzētājs var atbildēt un ir lietas par ko nevar un viena no tām ir vai jaunais saimnieks pildīs audzētāja ieteikumus vai nē.

A agnese 26.02.2009

Ne jau LKF tiek tā kā jūs rakstiet "milzīgā summa". LKF par ciltsrakstiem ir aptuveni 10Ls..neesmu audzētāja, bet saprotu kāpēc ir tik lielas summas..pati nopirku kucēnu pa 350Ls ar LKF ciltsrakstiem..ar veselību ok..nekādu sūdzību..šobrīd ir ļoti daudzi krāpnieki, tādēļ pirms pērk kucēnu ir daudz laika jāpatērē, lai uzzinātu visu info un nopirktu LABU kucēnu par atbilstošu cenu ( ar 2 nullēm)...es gan nepirktu suni Rumbulā ..nesaku, ka Rumbulā nevar nopirkt veselīgu suni, bet, ja bez ciltsrakstiem, tad suns nav tīršķirnes un nav garantija..mūsu tautai vēl augt un augt līdz saprast ko nozīmē suņu audzēšana..un par līgumiem..man ar ir pirkšanas līgums un kaut kā nevienā punktā neredzu 5 dienu garantiju...man suns jau ir gadu mājās, bet vēl joprojām kontaktējos un pat braucam atrādīties pie audzētājas..tā kā skatieties līdzi pērkot... un nosodot vienu, nevajag par sliktajiem pataisīt visus...

Mamma 26.02.2009

Kurus visus? Es nevienu neapvainoju, gluzi otradi priecajos par veseligiem un skaistiem sunjiem Rumbula. Un galvenais bez jebkadam tur klubu saistibam un par pienjemamu cenu.

P pepe 26.02.2009

Kas ir sunim pieņemama cena?
Vai vispār ir kādam nojausma cik izmaksā izaudzināt kucēnu metienu? Cik izmaksā vajadzīgās veselības pārbaudes pirms pārošanas? Cik jāmaksā vaislas sunim, īpaši, ja viņš atrodas citā valstī? Cik maksā pareizi barot māmiņu pirms un pēc dzemdībām, kaut gan tas jādara visu kucītes mūžu.
Varu vēl piebilst to, ka pagājušā gadā manas izmaksas vidēja auguma (42-50cm pieauguša suņa lielums) 8 kucēnu barošanai, attārpošanai, vakcinēšanai, sildīšanai, 2x kinologu apskatei, ciltsrakstiem, tetovēšanai- pāri par 1000 ls, tas bez veselības pārbaudēm suņu veselībai pirms pārošanas, jo manai šķirnei tas nav jāveic, un man paveicās, ka par pārošanos bija jāmaksā TIKAI 150 ls.
Jā, un neviens jau naudu neņem par to, ka kucēnus visu laiku jātīra, jāmaina paladziņi vai autiņi, un par negulētām naktīm arī neviens naudu neprasa.

A agnese 26.02.2009

visi ir domāti audzētāji, jo īpaši kuri ir LKF sastāvā...nezinu vai Jūs tieši Laima, bet daudzi LKF kopumā te noķengāja, lai gan pēc komentāriem secinu, ka tikai retais vispār zina kāda loma ir LKF tieši kucēnu pārdošānā...lielākā atbildība tomēr ir uz audzētāju...un klubā neviens nespiež iestāties..izņemot, ja grib piedalīties izstādē...tā ir brīva izvēle..pirms par kaut ko spriest, tomēr iesaku iedziļināties tēmā...
Leila man ir nojausma cik laika un naudas ir jāpatērē, tāpēc apbrīnoju tos godprātīgos un fanātiskos audzētājus...es NEKAD neuzņemtos... pat ne vienu metienu...manā uztverē tas ir hobijs ar mīnusies maciņā...un pērkot kucēnu man nav žēl audzētājam piemaksāt 100Ls vēl tiešajiem kucēna izdevumiem...tā kā cena no 200 un uz augšu ir tikai normāla..protams, ir pašam pircējam jāskatās un jāizpēta no kā tiek iegādāts kucēns...krāpnieki pie mums LV ar netrūkst..

Mamma 26.02.2009

Nu te tik daudz negativa par klubiem vispar, tas mani biede un tad tas lielas naudas kas klubiem ka mesli jamaksa, redz Leila raksta 1000 ls. Es taku to suniti sev priekam njemu nevis lai mistiskiem klubie naudu maksatu.

M Marina 26.02.2009

Es arī savu sunīti Yorku nopirku LKF Daugavgrīvas ielā- smuks un mīļš, tikai šausmīgi liels- 6, 5 kg. Ir jau bišķiņ tāda sajūta, ka esmu par saviem 500 ls tā kā apčakarēta.

K kucensnoLKF 26.02.2009

Tā nav taisnība!

K Kuce 26.02.2009

Ir gan taisnība!!! Ha hahahahahaha

P pepe 26.02.2009

Marina! Vispār šovklases jorki maksā no 700 ls. Ja pirkāt par 500, tad laikam Jums nebija doma iet uz izstādēm. Un pirms pērk kucēnu, jāmeklē kādi bija šī suņuka senči. Internetā visu var atrast.

M Marina 26.02.2009

Kas nav taisnība??? Un 500 ls ir pietiekami liela summa, lai man būtu vimaz standartam atbilstošs suns, nemaz nepretendējam uz šovklasi.

A Arta 26.02.2009

Ārprāts, pa 500 ls cilvēks nopērk nestandartīgu suni un kādam vēl nav kauna teikt, ka pa to naudu jau neko īpašu nevar prasīt. Cūkas un nagu maucēji!

N Nardicum 26.02.2009

Laima!
Tie 1000 Ls netika ne LKF ne kādam klubam, bet tika izdoti par kucēnu attārpošanu, čipēšanu, vakcinēšanu (samaksāti vetārstam) un par barošanu (veikalam)
Ja gribi izaudzēt normāli suni, tad tur ir jāiegulda, un ja gribi iegūt metienu, tad ir jāiegulda n-reizes vairāk.

P Pirdicum 26.02.2009

1000 ls par attārpošanu, vakcināciju un barošanu???????????????? Nē nu var jau d...st, bet...

A agnese 26.02.2009

ak jē..cik var skaidrot, ka klubiem netiek tās milzonīgās summas..es brīvprātīgi iestājos klubā, neviens nespieda...gada biedra nauda ir 10Ls un tā ar ir tikai, lai segtu kluba administratīvās izmaksas, pārējā darbība ir hobijs...es arī, pērkot kucēnu, domāju - tikai mājas mīlulis, bet tagad apmeklējam gan paklausības, gan aizsardzības nodarbības, piedalamies izstādēs...tas ir mans hobijs...
un summa par kucēnu var sasniegt pat 3 nulles...jo īpaši, ja kāda šķirne, kurai kucēm problēmas ar grūsnību..piem., čihuahua..kucīte pati sīciņa, kur nu vēl mazie...noteikti zirņa lielumā...bet parasti summas par kucēnu aptuveni svārstās lielajām šķirnēm 200-500Ls...mazajām 300-un uz augšu...

Mamma 26.02.2009

LKF slikta aura, tur skaudigi un mantrausigi viltibnieki.

Hobijs- mantrausiba.