VRV Motors - Обман

Не советую ехать ремонтировать машину в этот сервис, обещают быстро и качественно но на деле, неделю маринавали завтраками и в итоги долго место 3 дней ремонта на 8 дне отдали, дорога и как оказалось сплашной обман, проделанные работы были мифами, просто заглушили трубку и всё, в другом сервисе увидели и посмеялись как дурят людей.

11.04.2019

Компания получила уведомление об этой жалобе

Z

C Celiniece 11.04.2019

Nu ja Tev ir veikto pakalpojumu čeki, mainīto detaļu apmaksas kvītis, cita servisa rakstisks atzinums-neredzu problēmu vērsties atkārtoti servisā ar lūgumu pārskatīt savu veikto darbu apmaksas pamatotību. Pie tam pastāv arī PTAC. Atsevišķos gadījumos ļoti efektīva institūcija un papildus VID, kam var lūgt veikt pārbaudi saskaņā ar ir kā veiktajiem darbiem un mainītajām detaļām, kuras neparādās Tava automašīnā.