VRV Motors - Обман

Не советую ехать ремонтировать машину в этот сервис, обещают быстро и качественно но на деле, неделю маринавали завтраками и в итоги долго место 3 дней ремонта на 8 дне отдали, дорога и как оказалось сплашной обман, проделанные работы были мифами, просто заглушили трубку и всё, в другом сервисе увидели и посмеялись как дурят людей.

11.04.2019

Компания получила уведомление об этой жалобе

Z

C Celiniece 11.04.2019

Nu ja Tev ir veikto pakalpojumu čeki, mainīto detaļu apmaksas kvītis, cita servisa rakstisks atzinums-neredzu problēmu vērsties atkārtoti servisā ar lūgumu pārskatīt savu veikto darbu apmaksas pamatotību. Pie tam pastāv arī PTAC. Atsevišķos gadījumos ļoti efektīva institūcija un papildus VID, kam var lūgt veikt pārbaudi saskaņā ar ir kā veiktajiem darbiem un mainītajām detaļām, kuras neparādās Tava automašīnā.

lilija 07.08.2021

Ļoti uzskrūvētas cenas.

S Sia Visimeistari 26.03.2022

Nezinu kas tev par problemam bija bet cik vini ir taisijusi manas masinas nekad nau bijis problemas
Pat tad kad nebija dabonamas orginalas detalas manam auto uzlika kinieti virsu par kuru mani vispirms jautaja
Un kad tas kiniesu gultni izbira
Visu salaboja pa garantiju man tikai nacas piemaksat starpibu par orginalajiem gultniem

A Aivars Lūciks 18.06.2022

Problēmu apmākts ir tas VRV, nevaru nepiekrist