www.sudzibas.lv VRV Motors Slikts serviss, klientu mānīšana un krāpšana

VRV Motors - Slikts serviss, klientu mānīšana un krāpšana

Automašīna bija remontā pēc negadījuma (remontu apmaksāja KASKO). Mainija radiatoru. Pēc laika sapratu ka nedarbojas kondicionieris, vērsos servisā - apsolija paskatīties. Zvana un saka ka tā nav viņu vaina, esot pārsista trubiņa, kas iet uz aizmugurējo elementu. Jāpasūta jauna - remonts ap 500 eur. Saku paldies - domāju kādu laiku pabraukāš bez kondicioniera. Pienāca karstums vasarā, domāju ka vajadzētu salabot kondicionieri, aizbraucu uz citu servisu, izstāstu problēmu - ka tā un tā truba pārsista, jāmaina vai ja var tad jāsalāpa. Vakarā zvana no servisa un saka ka visas trubas vesalas, spiediens sistēmā turas, ja noturēsies arī rīt tad pildīs freonu. Beigās arī uzpildīja freonu un kondicionieris darbojas bez problēmām!
Izskatās ka VRV Motors servisa darbiniekiem bija pilnīgi poh par klientu - naudu par KASKO remontu saņēma, pārējais po. Sastāsta ka truba beigta lai klients atšujās, iespējams ka pat neapskatījās kas par problēmu, iespējams apzināti manīja, lai nav jātērējas uz freonu un vairāk varka paliek no KASKO remonta!
Slikts serviss. Meistari krāpnieki vai pilnīgi idioti, kas nesaprot ko dara vai kur atrodas!
Braucam garām un meklējam normālu servisu nevis šo krāpnieku kantori!

29.08.2023

V