www.sudzibas.lv VRV Motors Attieksme pret klientu un drausmīgas cenas

VRV Motors - Attieksme pret klientu un drausmīgas cenas

Neiesaku nevienam braukt uz šo servisu.
1. Attieksme pret klientu ir drausmīgāka nekā cccp laikā gastronomā. Sevišķi no tā frukta kurš sēž kreisajā pusē.
2. Summas, kurš leprikons izdomā šīs olimpiskās summas par detaļām un darbiem? Vrv laikam tiešām joprojām atrodas cccp laikos un domā ka viņi vienīgais serviss. Nododot auto summa ir viena, bet pie saņemšanas rēķinis ka būs klāt kādi 30%. ,
3. Kapēc tik ilgi marinēt autiņu servisā, varētu padomāt ka viņiem ir daudz klientu ar šādu attieksmi.
Pretīgs uzņēmums.

K

Sigita Bronze 29.03.2018

Autors ķēms. PSRS laiki vecākiem cilvēkiem liekas daudz labāki nekā mūsdienas tieši tāpēc, ka cilvēku attieksme bija laipnāka. I call bullshit on this.

A annakanna 29.03.2018

Manuprāt ir vienreiz jāņem priekšā tie Rīgas autoservisi, jo vairums vienkārši nodarbojas ar naudas izspiešanu. Īpašnieka norādītā vaina reti, kad ir novērsta, kaut kas vēl papildus salauzts un par to visu x2 jāmaksā pa virsu. Bojāra raidījumam būtu labs temats, uztaisīt mašīnai vienkārši atrisināmu defektu un izbraukāt Rīgas autoservisus. Tad tik jūs redzētu brīnumus un pasakainus ciparus.

K Kristīne P 25.02.2021

Nepiekrītu par attieksmi un cenām! Saku lielu paldies atsaucīgajam servisam! Viennozīmīgi iesaku, darbinieki zinoši un ļoti atsaucīgi. Lai saprotams, īsumā par situāciju, kas varēja izvērsties stipri vien savādāk, manam BMW saplīsa stūres mehānisms, izmaksas, lai to nomainītu grozās ap 1000 EUR, bet ņemot vērā zinošos darbiniekus, tika noskaidrots, ka tieši šis stūres mehānisms BMW rūpnīcā tika atsaukts, un rezultātā BMW dīlers ar VRV motors starpniecību visu nomainīja un izdarīja pilnīgi bez maksas, šķīros no 35 EUR par evakuatora pakalpojumiem! Tas ir gandrīz kā laimēt loterijā! Milzīgs paldies!

S Sia Visimeistari 26.03.2022

Vienkarsi daudzi cilveki iedomajas ka visam jabut par velti
Bet visu servisu standarta izcenojums ir 40-55 euro stunda
Bet VRV motors vismaz adbild par darbu un rezerves detalu kvalitāti
Kas grib letak tad lai velkas uz pagrides servisiem
Kad pec servisa ka izbrauc ara no boksa un samaksa vairs vins tevi nezina
Personigi visu laiku kops es apkalpojos VRV Motors man nau nekadu problemu
Salidzinot ar pagrides servisiem