www.sudzibas.lv VRV Motors Ar sīkumiem nekrāmējas

VRV Motors - Ar sīkumiem nekrāmējas

Serviss, kurš neapkalpo, jo negribas. Piebraucu, jo bamperis vienā pusē krita nost. 5 min darbs pieskrūvēt.Iegāju iekšā, gaidīju ap 10 min. Viens darbinieks runāja pa telefonu, pārējie runāja savstarpēji. Uzmanību nepievērsa. Kad beidzot ieguvu iespēju pajautāt, vai meistars var bamperi pieskrūvēt, mani uz "Tu" atšuva, ka esmu par vēlu (2 h līdz darba laika beigām) un vispār viņi neskrūvēs. Pat nepaskatījās mašīnu. Uz redzēšanos nepateica. Kā tukša vieta aizgāju. Vai tāpēc, ka esmu sieviete, varbūt tāpēc, ka tāds sīkums, bet nu pie šie smalkajiem kundziņiem nekad nebraukšu.

F

M martini333 10.09.2015

Attieksme atbilst patiesībai. Iedomīgi, it sevišķi tas, kas pa kreisi sēž. Samaksāju 50 Eur par kļūdas nolasīšanu. Nolasīja, pateica, ka mašīnai viss kārtībā...problēma man neatrisinājās. Samaksāju. Ka d pajautāju, kas par iemeslu, atbildēja - mēs tak kļūdu pateicām, ko vēl gribi. Sāka runāt pa telefionu...un lika saprast, ka tinies prom. Pilnīgi pamuļķi viņi. NBRAUCIET piie viņiem, lūdzu lūdzu. ja negribat sajusties pazemoti. Tā ir taisnība, iz dzīves.

I Ivan28 11.09.2015

O, vēl viens daunis, kas vēlās nopirkt izglītību un neraksta darbus pats! fu, kauns par tādiem studentiem! pareizi dara, ka tādus muļķus, ka tu uzmet, ja nespēj macīties, tad tiš uz sētniekiem prom!