www.sudzibas.lv VRV Motors Briesmīgs uzņēmums

VRV Motors - Briesmīgs uzņēmums

Briesmīgākais autoserviss kādā esmu bijusi, ņemot vērā, ka būts daudzos.Sākšu jau ar briesmīgo attieksmi pret klientu, ja esi sieviete, tad nemaz vari tur nerādīties, "brauc augumā", ka maz neliekas, vēl beigās pasaka frāzes "Jūs vispār zināt, kas Jums mašīnā ir? Jūs vispār saprotat kādēļ tādu nopirkāt???" Kaut tā bija vnk. drauga mašīna, palūdza, aizvest uz turieni, pazvanīju draugam, viņš jau, protams, visu komplektāciju saprot un zināja, kas viņam tur ir vai nav. Ak jā, kad iedevu draugam tel. lai runā, pilnīgi cita runāšanas maniere. Un sāksim ar viņu darbību, braucu, lai pielabo sīkumus, kurus draugs sarakstīja uz lapas, jo par cik mašīna samērā jauna, nekas tur tāds nebija, protams, rēķinu saņēmām labu labo, izdarīta nebija puse, pat spuldzīti nenomainīja, kas bija izdegusi. Par cik mans draugs ir pedantisks un grib, lai mašīna visu laiku ir perfektā tehniskā kārtībā, veda pēc laika, lai nomaina eļļu, eļļas filtrus vai ko tādu, šoreiz pats, protams, veda, atkal sarakstīja sarakstu, ko, lai izdara, rezultātā jāmaksā 350EUR rēķins, pievilkta kāda skrūve un VISS un ATKAL NEIZDARĪJA TO, KĀDĒĻ VISPĀR BRAUCA UZ ŠO SERVISU!!!Tādēļ rezumē - sievietes diskriminē, un attieksme pret darbu briesmīga, nedara to kādēļ cilvēks brauc, vnk. nosūc naudu tiešākajā nozīmē par neko, ja vēl draugam pašam nebūtu sajēga šajā jomā, tad vēl tā, bet, nu, nekad vairs tur nerādīšos un iesaku Jums arī apdomāt labākas vietas, kurp doties :) Jo cilvēkus, kas vnk. aizbrauc un nesaprot no mašīnām neko var tur čakarēt uz urrā, ko arī šis autoserviss dara!!!

M Milaha 19.11.2014

Piekritu katram vardam! Sausmigs serviss ar sausmigo attieksmi pret sievietem! Tik pretigi ar manim nerunaja vel neviens cilveks, raudaju visu celu lidz majam.
Un pie visam, tas "mehanikis" pat nezinaja ka masinaj var but dazadas komplektacijas un tuvas gaismas var ieslegties manuali neviss automatiski.
NEIESAKU NEVIENAM !!

K Kristīne82 07.04.2015

Jā, attieksme pret sievietēm zem katras kritikas, īpaši no paša vadītāja (laikam tas ir vadītājs, vai galvenais menedžeris)... var just, ka cieņa pret sievietēm šim cilvēkam nav ieaudzināta! Klaja ņirgāšanās!

O [email protected] 06.07.2015

Sveiki netikai pret sievietēm. Man bija laiks kad volvo egaja ka vajag, iepied pedāli bet, nejiet uz priekšu, ar pilnu jaudu,
Aizbraucu uz vrv, apstastiju kas par lietu.
Atbilde no viņu puses- Pamēģini izbraukt caur apved ceļu, mož aizies!!! WTF???
Vārds pa vardam, nu un beigās sarunaju ka tomer mašinu varu actāt piešiem, jo rīt itka atnakšot viņiem tūr kaut kāds profiņš un viss būs oky.
Pienāk rītdiena, vakāra braucu pakaļ autiņam, nu lūk cipa viss ir oky, bija jānomaina motora spilvens viens gabals.
Samakaāju par spilvenu 95 eiro + darbs 25 eiro par maiņu.
Ok, braucu prom, esmu8 nonācis pie Mukusalas apļa un saprotu ka, ņihuja tur nau nekas sataisit, nejiet ta mašīna, ta ka vajadzētu.
Atveru vaļā kaputu, woooow spilvens pat nau pieskruvēts, viena skruve un ta pati nau pieskruvēta.
Ok, pieskrūveju pats, bet autiņš ta nejiet.
Aizbraucu uz pazīstamu servisu, un kas izradās?????
Bukse ta nekur nau pie vainas bet gan, gazes pedalim vadiņš vai kontakt kaut kur nav, nomainu kas maināms, izmaksa 25 eiro.
Un bliežu kā ar jaunu autiņu.

M martini333 10.09.2015

Jā. Pilnīga taisnība. Tādus servisus avjag ar lielu lielu līkumu apbraukt. Viņi ir DURAKI . IR !!!
Man autiņam kaut kur gaisa šņākoņa bija. Pirms skatīt auto, tas vīriņš (mazākaais augumā no šefiem) iesēdās pie stūres, es blakus. Domāju, kas tagad tiks darīts... Izbrauca uz ielas, iespieda pedāli grīdā, un tā mauca... es prasu ko TU DARI ??? Viņš atbildēja: ja līdz tyam tur kokam (liels koks ceļa malā pēc 500m) nenoslāps, tad jāmeklē vaina nav... turbīnas ārspiediena vārsts troksni rada.. :) VO BĻA kāds idiots... Un ja nu viņš nokauj manu mašīnu... tad būs sorry, tur jau nebija kaut kas kārtībā.., apmēram.. Un aj nu man diena savā biznesā ir saplānota līdz stundai...un netieku uz tikšanos?? Pilnīgi ČAU ar to servisu un personālu. Tālu tālu viņi ir no patiesības. Ko var gribēt, ja cilvēkam laužas ārā izglītības neskartā daba.

S Shilovskoye Moloko 05.04.2016

Был в этом сервисе когда купил машину volvo s80 2008, первое что сказали, что у меня в двигателе трещина и что придется заплатить где-то 4к, чтобы всё окей было )) езжу 2 года и всё хорошо, лучший сервис по volvo, что я нашел это volvo club eu :)

I Inga Mārupe 28.04.2016

Nepiekrītu! Mana pieredze ir pozitīva! Ja ir bijusi nepieciešamība, piezvanu un parasti jau tajā pašā dienā problēma tiek risināta, neskatoties uz to, ka pārstāvu sieviešu dzimumu un papildus komplektācijā - esmu blondīne. Foršs vadītājs, man patīk.

A alex1.ie 21.10.2016

Сорвался ремень генератора,купил в рост авто2ремня и антифриз.Поменяли.заплатил30евро.На следующий день опять сорвался .Поменяли еще раз.Второй счет44евро.Говорят что мне продали некачественный ремень в грос авто.АЯ думаю что они его Косово поставили .А вину свалил на магазин.Никому не советую этот сервис.Дорого и некачественно.

K Kapracis1 05.11.2016

Katrā ziņā es arī esmu pret to servisu, neieteiktu pat lielākajam ienaidniekam. Lieta tāda, ka bija automātiskā kārba noplīsusi, aizveda uz VRV motors un teica, ka sataisīs, solīja 2 dienās, sanāca gandrīz 2 nedēļas, aizvedot bija pus bāka degviela, ar ko var nobraukt 500 km gandrīz, kad mašīnu dabūju atpakaļ deg degvielas lampiņa, pirekšējais buferis viss ar mušām nolipis, priekšējie diski melni, no bremzēm sabiruši un tagad esmu nobraucis apmēram 1000 km un parādās paziņojums par ātrumkārbas remontu. Par "it kā darbu" paprasīja 1000 eur. Cik redzu neesmu vienīgais, kas ir neapmierināts ar šo "servisu", spriediet paši.............

V vasarasraibumi 15.11.2016

Nepiekrītu sūdzībniekiem. Nopirkām lietotu Volvo V70, nepaveicās - gadu pēc iegādes sāka lūzt viss pēc kārtas. Izmēģinājām visādus servisus, sajūta tāda, ka lielākajai daļai rokas no pakaļas aug. Tipa "saremontē", paprasa simtiem eiro, bet pēc dažām dienām visas vainas atkal ir atpakaļ. Beigās aizvedām uz VRV, lai gan dzīvojam vispār otrā Rīgas galā, un tas BEIDZOT izrādījās serviss, kur cilvēki spēj gan bremzes jēdzīgi sataisīt, gan gāzes iekārtu saregulēt, gan saplīsušu sajūgu nomainīt, un vispār - jebko. Radiem, kas brauc ar Volvo V50, līdzīga pieredze - vazājas pa n-tajiem servisiem, neviens bremzes nevar sataisīt, tikai piestāda simtiem eiro rēķinus. Aizveda uz VRV - tur tas bija dažu stundu jautājums un bremzes kā jaunas.
Ja par attieksmi pret sievietēm - man viss šķiet ļoti sakarīgi. Brūnacainais čalis vienmēr visu paskaidro un, ja paprasa, dod arī kādu padomu. Sirmais, apaļīgais, gan ir krietni strupāks komunikācijā, bet es pieņemu, ka cilvēki uz darbu dodas strādāt, nevis koķetēt ar kundzītēm, kas neko nesaprot no mašīnām (tajā skaitā arī ar mani), tāpēc mani tas netraucē.

A asais123 17.11.2016

Man liekas, ka tīri normāls servis. Pie viņiem 2013 gadā laboju stūres reiku problēmu nav . Automātu salabolu pa 560 eur Vēl bija darīšana ar elektrības problēmām ,meistars ātri tika galā .

B BravoCharlie 29.11.2017

Šausmīgs serviss! Vistīrākā čakarēšana! Braucot sāka lekt apgroezieni, ieslēdzas dzineja avarijas režīms un vairāk par 2,5 pagriezieniem necēlās, noslapināju un vair pielaist neizdevas. Aizvilkam auto uz to servisu, tur man pat nejautaja, kas par vainu, pienemsanas nodosanas aktu arī nesastādīja, teica ka zvanīs. Komunikācija šausmīga, zvanīju pati, sāka stastīt man par kvēlsvecem, ka itkā divas kvēlsveces jāmaina un viena ir nolauzta un viņi mēģinās to izurbīt, jau takā posmā rādījs aizdomas, jo ne kvēlsveču indikātors nedega, ne arī mašīna iedarbinājas tā itkā sveces ne visas darbotos. Bet pats foršākais bija tas, ka ne viņi uzvanīja un pateica, ka viņi identificēj šādu problēmu un remont izmaksas tik un tik un iespējas ir šādas un tādas un nejautāja vai es ar mieru veikt remontu, nē viņi bezkaunīgi vienkārši blieza! Uzzvanot orto reizi jau izrādījas ka man jāmaina degvielas sūknis un Latvijā tāda neēsot un jāsūta no Lietuvas un jāgaida! Pēc šādiem spagetti uz ausīm nu galīgi viss kļūva skaidrs! Aizbraucam iz servisu un teicam ka mašīnu gribam paņemt atpakaļ! Kur receptionists sāka stāstīt jau pavisam atšķirīgu no 3 stundu iepriekš stastīta un teica, ka nomainīja augstspiedien sūkni, iztirīja sietiņu un ielika tpakaļ mani veco degvielas sūkni, itkā tir viss esot ok! Tad vēlreiz stāsts mainījās! Tagad jau teica, ka nomainīja augstspiediena sūkni! Teicam vēlreiz ka mašīni gribam paņemt atpakaļ, viņš teica kā tas nav iespējams, jo cena vēl nav sarēķināta un viņam vēl no rīta jāparbauda, vai mašīna iedarbināsies! Vēlreiz teicam lai sarēķina visu uz doto momentu un mašīnu mēs ņēmām, tad viņš paaugstināja balsi un itkā mašīna piederētu viņam teica “ jūs vispār dzirdāt ko es jums saku, man vēl jāparbauda vai viss lēc un jāpatur viņa līdz rītam, jo mēs taču dodam garantiju remontam” kas nu gan izklausījas jau smieklīgi! Uzstājām atgriezt mašīnu un piestādīt rēķinu! Teica kā jāuzgaida un pēc min 15 māšīnu izripināja. Tad tē vēlreiz remonta stāsts mainījas un izrādījas, ka ne augstspiediena sūknis arī netika mainīts, viss kas tika izdarīts: nomainītas divas kvēlsvece (vecas viņi izrādīt nevarēja) nomainīts drgvielas filtrs, un iztirīts sietiņs bākā! Par ko tika sastādīts rēķins 330 eiro! Iekasēts 300 eur! Sākumā čeks iesists tikai par 200 eur! Uzstāju lai čeku izsīt par visu pavadzīmē norādīto summu, par visiem 300 eur! Drausmīgs sūda serviss!

S Sia Visimeistari 26.03.2022

Protams musu laielaka dala Latvijas balini pieradusi sataisit vienu problemu no 10 problemam jus jau nesaprotat
Ka ir daydzas problemas ko parasts cilveks nesaprot
Bet kad vinam pasaka vin atliek uz nakotni
Gala rezultata ta nenomainita detala salust un saboja kadu blakus detalu

Nu protams Dadeland ka doma tikai vienai dienai
Tie kuri pelna maizi ar auto tie saprot ka bau jegas taisit vienu sikumu labak sataisit visu