LV RU
www.sudzibas.lv VRK Travel Krāpšana, maldināšana, pakalpojumu nenodrošināšana.

VRK Travel - Krāpšana, maldināšana, pakalpojumu nenodrošināšana.

2017. gada 29. novembrī portālā KUMI.lv iegādājos divus kuponus VRKtravel organizētajam ceļojumam SPA atpūta Tallinā. Izvēlējos ļoti laicīgi, jo vēlējos pavadīt ar vīru romantiskas brīvdienas tuvu valentīndienai, kā arī mūsu iepazīšanās datums ir 13. Februāris. Šobrīd esam atgriezušies no minētā ceļojuma, bet gaidītās atpūtas vietā jūtamies ļoti vīlušies un vēlamies saņemt kompensāciju no jūsu firmas, jo:
1. Esmu tikusi maldināta ar celojuma nosaukumu – spa atpūta tallinā. Kuponā, kura foto nosūtu pielikumā, ir minēta viesnīca pirita top spa. To es sagaidīju, biju meklējusi informāciju internetā, man bija draugu atsauksmes. Autobusā uzzināju, ka viesnīca būs cita. Bija iecerēta pastaiga gar jūru, tā mums izpalika.
2. Kuponā minēts spa apmeklējums viesnīcā. Uzskatu, ka to, kas atrodās viesnīcā Ecoland, nevar uzskatīt par spa zonu. Varbūt nelielai kompānijai, bet nevis ap 50 cilvēkiem, kuri minētajā datumā nakšņoja viesnīcā un bija ieradušies ar 2 (!) autobusiem... Bija viena 4 vietīga turku pirts, viena duša, baseins 3x10m. Cilvēki stāvēja rindā uz pirti, rindā uz dušu, baseinā ūdens netīrs... Sajutāmies vienkārši pretīgi, apkrāpti, cilvēka cieņu pazemojošā situācijā. 4 vietīgā pirts telpā brīžiem bija ap 12 cilvēku, kājās stāvot centās “relaksēties”. Manuprāt – cilvēka cieņu pazemojoši.
3. Kuponā ir punkts par vakariņu iespēju – zviedru galdu. Arī šāda iespēja netika piedāvāta.
Vēlos, lai cilvēki uzmanītos un nejustos sarūgtināti, izmantojot šīs firmas pakalpojumus.
Uzskatu, ka vrk travel ir veikusi maldināšanu. Es nekad nebūtu iegādājusies šos kuponus, ja zinātu, kas slēpjās aiz izkārtnes spa atpūta tallinā.
Vēlamies saņemt izkrāpto naudu, jo minēto pakalpojumu mēs nesaņēmām. Mūs apkrāpa un izmānīja naudu, vilinot ar nosaukumu. Tā nebija spa atpūta tallinā.

Komentāri (9)

Nudien nepaveicās. :( Žēl, ka sanāca tā sabojāt brīvdienas.

V VRK Travel Pārstāvja atbilde 15.02.2018

Labdien Cien. Inguna Serda, atbilde uz Jūsu pretenziju.

Pēc līguma nosacījumiem Jums vajadzēja sazināties ar mūsu kompāniju pēc kupona iegādes un sniegt pilnu informāciju par tūristu datiem un kontaktiem un noslēgt līgumu, kas nebija no Jūsu puses noslēgts. Mēs bijam tiesīgi anulēt Jūsu ceļojumu pēc noteikuma "Kuponu ir jāidzrukā un jāiesniedz uz vietas" Jūs varat iepazīties ar šo noteikumu Jūsu kuponā, sadaļā "NOTEIKUMI". Mūsu kompānija nāca Jums pretī un pati pieprasīja Jūsu kontaktus no "KUMI" un sazinājās ar Jums lai Jūsu reģistrācija būtu saglabāta. No kupona iegādes dienas 30.11 līdz dienai 02.02, kad VRK Travel pieprasīja Jūsu datus pagāja 2 mēneši.
Diemžēl, viesnīca tika mainīta jānvārī, bet tādēļ ka Jūs neizpildījat saistības starp klientu un tūroperatoru, nesniedzat savus kontaktus, mums nebija iespējas Jums paziņot par viesnīcas maiņu.

Uz to brīdi kad Jūs nopirkāt ceļojumu bija plānota izmitināšana viesnīca "Pirita SPA" vēlāk viesnīca bija samainīta uz "ECOLAND SPA" balstoties uz līguma nosacījumiem, kurus mēs ievērojām.
Ar līguma nosacījumiem Jūs varat iepazīties šajā punktā (pielikumā arī līgums):
3.3. Ja TŪROPERATORAM pirms CEĻOJUMA ir zināms, ka atsevišķi pakalpojumi ārzemēs netiek sniegti vai neatbilst CEĻOJUMA programmai, TŪROPERATORAM ir tiesības mainīt attiecīgo pakalpojumu pret līdzvērtīgu. Pakalpojums ir līdzvērtīgs, ja tas atbilst standartam, kāds paredzēts CEĻOJUMA programmā un būtiski negroza CEĻOJUMA mērķi un nolūkus.
Viesnīca ir līdzvērtīga un atbilst 3* viesnīcas standartam.

Jūs norādat informāciju par to ka kompānija krāpj Jūs, vēlāmies Jums paziņot, ka Jūsu iemaksātos 44 eiro / par personu bija iekļauts:
- brauciens komfortāblā tūrisma klases autobusā
- izmitināšana viesnīcā
- Brokastis viesnīcā
- grupas vadītāja pakalpojumi
- ceļa un transporta nodokļi
! Par ko kompānija samaksāja pilnā apmērā.

Uzskatam naudas atgriešanas pieprasījumu par nepamatotu, tādēļ, ka visi cenā iekļauti (iepriekšminētie) pakalpojumi no Jūsu puses tika izmantoti.

Atkartosim,, ka klients nav nokārtojis saistības ar tūroperatoru un tūroperators bija tiesīgs anulēt šo braucienu klientam.

Dīvaini, ka ekskursija saucas SPA atpūta, jo acīmredzot par SPA pakalpojumiem VRK Travel piemirsa samaksāt, un vadoties no sūdzības teksta arī ar brokastīm kaut kas nav bijis kārtībā.

I Inguna Serda 17.02.2018

Jūs varējāt informēt par viesnīcas maiņu 2. februārī, kad kārtojām formalitātes...Tas netika izdarīts!
Nauda par ceļojumu tika samaksāta jau novembrī.
Jūs šobrīd pubilcējat pavisam CITU aprakstu, kāds ir manis nopirktajā kuponā. Jūs nesniedzat tos pakalpojumus, kurus es iegādājos! Kārtējie meli un atrakstīšanās no VRKtravel puses...

Sigita Bronze 15.02.2018

VRK Travel - ej ieskrieties - cilvēki gribēja atpūsties un tu to izbojāji - nevari normāli izveidot atpūtu - ej prom no šīs nozares.

Pacco_al 15.02.2018

Lasīju vienā tūrporatora līgumā apmēram tādu punktu: "Ceļojuma aģentūra neuzņemās atbildību par nepielidītām cerībā un gaidām...".
Laikam precīzi šis gadījums. Mēs bijā plānojuši to un to, bet nesanāca.
44.- EUR nu neiznu, pēc jūs apraksta laikam neko citu arī nevarēja par šādu naudu gaidīt. SPA zona trīszvaigžņu viesnīcā noteikti nav ar melnu Āfrikas marmoru izklāta utt.
Nezinu... laikam ideālisms. Žēl protmas tīri cilvēciski, ka nesanāca, kā bija cerēts, bet...

I Inguna Serda 17.02.2018

...:)) Nevajag melnu marmoru... bet rindas pie vienígás pirts un dušas arí nevajadzētu.

I Inguna Serda 17.02.2018

Lūk, mans kupons..

I Inguna Serda 21.02.2018

Pateicos par izrādīto sapratni, VRKtravel atmaksāja man ceļojuma summu pilnā apmērā!
Inguna S.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes