www.sudzibas.lv VRK Travel JS route slikts servis un vrk travel ļoti sliktas kvalitātes sniegtais ceļojums

VRK Travel - JS route slikts servis un vrk travel ļoti sliktas kvalitātes sniegtais ceļojums

Iesniedzu savu sūdzību pirms nedēļas, bet atbildes nekādas! Lai gan iegādājos ceļojumu js route nevienā brīdī mūs neinformēja, ka ceļosim ar negatīvu atsauksmju kompāniju vrk travel...
Esmu zvanījusi uz js route, aizsūtījusi sūdzību un aizpildījusi ar negatīvu atsauksmi vrk travel anketu, bet tā arī neviens nav sazinājies ar mani! Tāpēc vēršos šeit

sūdzība

ekskursija uz krakovu. 25.10-28.10.
1. Ierodamies viesnīcā hotel fero express vēlu vakarā, bijām nogurušas pēc garā ceļa un devāmies gulēt. No rīta saprotam, ka istabiņa nav ērta diviem cilvēkiem. Gulēt bija neērti. Vietas maz telpa bija ļoti slikti vedināma, gaisa temperatūra istabā bija brīžiem augstāk kā +25 grādi. Manai mammai bija ļoti grūti kā astmas slimniece. Vēlāk pārbaudot booking.com mūsu numuriņš atbilst vienvvietīgajam! Līgumā bija minēts izmitināšana divvietīgā numurā! Kad informēju grupas gidu alekseju par šo situāciju viņš teica, ka par to atbild ofiss, lai vēršos ar sūdzību tur. Lai gan ir ļoti neērti gulēt, vaicāju vai nevar dabūt citu numuru. Viņam bija grūti izskaidrot situāciju angļu valodā viesnīcas darbiniekam. Tāpēc izdarīju to pati. Rezultātā viesnīca ir pilna un nav brīvu numuru. Tikām brīdināti par nepietiekamo personālu viesnīcā un tāpēc brokastis bija tik nepietiekamas. No siltajiem tikai divu veidu desas un olu kultenis. Varbūt ja viesnīca nevar nodrošināt prasības ko piedāvājiet ceļotājiem jāizvēlas cita viesnīca! Tas nav jāpiecieš!

2. Otrā diena ekskursija krakovā! Ar vietējo gidu ne austiņas iedeva, lai visu varētu dzirdēt, ne pilsētas kartes! Gide elizabete pārvietojās tik ātri, ka vecāki cilvēki netika līdzi! Daži atpalika, jo fiziski nevar tik ātri paiet! Puse ekskursija nav dzirdēta, bet samaksāts 10 eiro x2! Brīvais laiks tika pavadīts ātri atrodot vietu, kur paēst pusdienas un tad maldījamies, lai atrastu ceļu uz autobusa stāvvietu. Laika nav daudz, jo jābrauc uz veļičku.
Pēc šī brīva laika grupas gids aleksejs ir paspējis jau apreibt no alkohola!
Braucam uz veļičkas sāls raktuvēm. Nu jau visa grupa pamanām, ka gids ir alkohola reibumā. Viņš dodas nopirkt biļetes mums parāda, kur tirdziņš. Apmēram 30 min brīvais laiks suvenīru iegādei! Atgriežamies pie ieejas sāls raktuvēs, bet mums nav sarunāts vēl sāls alu pavadošais gids. Palaidām divas citas grupas līdz sagaidījām savu. Ļoti nepatīkami, kad mums ir iereibis gids, kas nevar neko nokārtot. Un protams angļu valodas barjera iereibušajam gidam sagādā grūtības izteikt savas vajadzības. Sagaidot pavadošo sāls raktuvju gidu rodas pilnīgs pretstats! Ātri tiekam uzņemti un dodamies interesantā ekskursijā sāls raktuvēs.

3. Ekskursija jasna gòras klosterī.
Uz jautājumu kāpēc klosterī ir gan vīrieši, gan sievietes viņš nezināja kā arī daudz citas lietderīgas informācijas. Teica, ka var paskatīties google un atrast. Izdalīja mums teritorijas kartes no kurām neko nevarēja saprast. Sākās viņa vadītā ekskursija par kuru esam samaksājuši 10 eiro x2. Parādīja kur ir labierīcības, parādīja kur ir ārpus klostera teritorijas "lētais" tirdziņš, kas ir ļoti nepareizi, jo ticīgi cilvēki labprāt iepērkas klostera teritorijā, un tad parādīja pārtikas veikals żabka un ceļu uz svētās melnās madonnas bildi un pats teica staigājiet paši tālāk! Bija svētdiena un bija ļoti daudz cilvēku uz dievkalpojumu. Lai izstāvēt rindu uz dievmātes bildi vien pagāja 30min. Kad iznācām ārā pat nezinājām uz kuru pusi doties! Par ekskursiju samaksāts 10 eiro x2! Par ko? Ka mēs paši esam to izstaigājuši? Atgriežoties visi pamanīja, ka grupas vadītājs aleksejs nu jau ir manāmi iereibis!

Ceļš uz latviju! No viņa saprotam, ka pusdienas būs tikai lomžā bistro. Viņš pat nepieminēja, lai paēdam kaut ko šeit ja ir iespēja. Tā nu pusdienas ēdam 17.00
paldies, šoferiem gatim, kas noorganizēja mazās pieturas kamēr aleksejs piedzēries gulēja.
Par ekskursiju kopumā esam ļoti neapmierinātas. Gida pakalpojumi latviešu valodā arī bija tikai daļēji. Viņam nav izpratnes par to ko teicis. Skatījāmies daudz filmas neko daudz par poliju tā arī nepastāstīja. Un atpakaļ ceļā uzlika smagu filmu "cietais rieksts" gulēt nebija iespējams, bet vajag jo nākošajā dienā uz darbu. Par ko var maksāt ir ekskursija sāls raktuvēs un transfērs uz veličku. Par pārējo esam ļoti vīlušās. Par viesnīcā izmitināšanu līgumā minētais nav izpildīts. Ļoti nepatīkama pieredze un atmiņas būs par šo ceļojumu. Esam ļoti neapmierinātas. Vēlos kompensāciju par nepatīkamo pieredzi un par līgumā neizpildītājiem punktiem. Jūs kā pakalpojumu sniedzējs, neesiet izpildījuši līgumā minētos piedāvājumus. Un gids atkārtoti ir alkohola reibumā, jo šī nav pirmā sūdzība par viņa alkohola lietošanu!

Pievienoju pielikumā:
viesnīcas numuru ar temperatūras rādījumu
video ar iereibušo gidu alekseju
jasna guras klostera ekskursijas karti

ļoti ceru saņemt kādu kompensāciju. Jo šāda kvalitātes pakalpojumus nav jāapmaksā patērētājiem.
Paldies!
Ar cieņu, laura

04.11.2019

L Laura 04.11.2019

Iereibušais gids Aleksejs

L Lailailai 04.11.2019

Sen tā nebiju smējusies. Klau-Laura, strādāju tūrismā, bet ne VRK, bet tici man-es te pat nezskaitīšu, bet Tava sūdzība nogrims nebūtībā. Tāpēc, ka uz 70-80% ir neadekvāta. Un tāpēc, ka iespējams atlikušās 29-35 anketas no Taviem grupas biedriem ir apmierinošas un labas.

L Lapsene00 12.12.2019

Īstā lo** atbilde. Jebkura pretenzija ir vērā ņemama, it sevišķi tāda, ko aprakstīja Laura. Ja esi pieradis paciest visu, tas nenozīmē ka arī mums tas jādara.

L Laura 08.11.2019

Pateicamies VRK travel par nepatīkamās situācijas atrisinājumu. Un paldies par profesionālu risinājumu un sapratni! Ceram uz drīzu tikšanos! Paldies!