www.sudzibas.lv VRK Travel ceļojuma kvelitāte

VRK Travel - ceļojuma kvelitāte

2012.gada septembra vidū tika organizēts brauciens uz Itāliju.
Neiedziļinoties sīkumos, minēšu galvenos faktus:
1. Autobusa šoferi un gide tika algoti no diviem dažādiem uzņēmumiem un diemžēl abas Puses nespēja sastrādāties, kas radīja iespaidu, ka esi nonācis koncentrācijas nometnē. Pie tam šoferi ĻOTI nelaipni.
2. UZ vietas Itālijā viesnīca bija laba, taču tranzīt'viesnīcu kvalitāte bij ļoti neapmierinoša.
3. Autobusu kvalitāte ļoti slikta un atpakaļceļā tas saplīsa. Pēc bojājuma autobuss vairs nebija braucams. Cilvēkiem tika palūgts atstāt autobusu. Pēc kāda laika atbrauca kāds cits autobuss, kas nogādāja visus braucējus līdz noteiktam punktam A, kur atkal visiem bij jāizkāpj un jāgaida autobuss no Latvijas, lai dotos atpakaļ uz Latviju. Nakts vidū diemžēl bez gida palīdzības bija jāuzmeklē kāda silta vietiņa, kur sagaidīt autobusu.
4. Autobussa šoferi ļoti nelaipni - nedz pirms tam izreklāmētās tējas, nedz kafijas autobusā netiek nodrošinātas. Par tualeti nemaz nerunāsim. :)
5. Un te nu pats galvenais - kā kompensāciju - visam šim murgam - gide piedāvā 10% atlaidi nākamajam braucienam, kuru piedāvā VRK travel! :D :D :D ..man nav komentāru par sā'du piedāvājumu! :D

K

P picco 30.10.2012

Нам тогда ещё повезло, в Италию мы ехали на этом поломанном автобусе, а обратно поехали на вашем. По пути в Италию у него сломался кондиционер, первый день в автобусе был жуткий дубак.
На второй день когда на улице было около 30, кондиционер превратился в печку и в автобус стал парилкой. Все экскурсии отмучались на этом автобусе.
Обратно поехали на другом, там кондишка уже работала.

Ещё не у одного автобуса не было горячей воды в нужном количестве, на 70 человек 4 литра воды!!!
Вместо обещанных ночей в в гостиницах, ночи были в автобусе т.к. постоянно опаздывали, в гостиницу заскакивали на пару часов. На нормальные обеды естественно тоже времени не было, только на бутерброды на заправках пару раз в день.