www.sudzibas.lv Taxi taxi pakalpojumi

Taxi - taxi pakalpojumi

Braucu no lidostas ļoti bieži, bet tāds joks pirmo reizi! tekot lidz Berģiem man taksiste- jauka meiča paprasija 20 ls, par ko biju šokā. Mīļie pasažieri- esat uzmaīgi jo ari maigās būtnes krāpjas un tad vēl čeku neizsit. Taksistes vārdu nezinu, bet mašīnas nr .ir 47. UZMANIETIES!!!

E Esseseseseseses 18.08.2010

Nebriinos, ka tevi sitaa apcakareeja, jo izskataas, ka tu daudz neko nesaproti - taksu firmas nosaukumu neesi uzrakstiijis, taksistes vaardu arii nezini; tad, kad vinja tev prasiija tos 20, - latus, nevareeji paskatiities skaitiitaaju (bet tas jau visticamaak nemaz nebija iesleegts) vai pateikt, ka tik daudz nemaksaasi... Labpraatiigi ljaujies apcakareeties, bet peec tam pravas kacaa...Bez tam - 20, - ls no lidostas liidz Bergiem - tas ir daudz? Kaut gan - esmu ieveerojusi, ka cels NO lidostas vienmeer ir daargaaks nekaa identisks uz lidostu..))