www.sudzibas.lv Taxi Uzbrukums

Taxi - Uzbrukums

Šis taksits, kas regulāri atrodas šajā vietā pie no problem bāra aizskar cieņu un pielietu fizisku spēku.
Pats strādāju vakaros vecrīga un taksometra vadītājs uzskata, ka visa Vecrīga pieder viņam.
Vakar stāvot pie No problem bāra šis taksists pienāca no aizmugures un fiziski aizskāra un draudēja ar vēl lielākiem miesas bojājumiem ja vēlreiz atradīšos kaut kur domu laukuma teritorijā.
Es nesaprotu kāpec šim taksistam ir šādas tiesības tā uzvesties.
Numurs taksometram TX -6807
Bildē redzams taksis, neiesaku braukt ar šo briesmoni!

A anoniimais 17.08.2012

esmu redzējis, ka šis taksists aptuveni 16 gadīgam strādājošam puikam, kurš pelna sev kabatas naudu vasarā, braukājot uz tiem velo taxi, piedraud salauzt degunu nu dien briesmīgi!

A anonims22 17.08.2012

Vienā reizē gadījās saskarties.. Latviešu valodu iemacījies joprojām nav un skaitītāju ieslēgt nemāk!

A anonims22 17.08.2012

R ruu 17.08.2012

Šo taksistu gadījumā nerādīja Tautas Balsī? Kur viņš visiem draudēja

S Serjoga003 29.03.2016

Ruslans Jerušunas Šis taksists naw labs .Jo viņš ozž pēc alkohola .Neiesaku citiem klientiem lietot viņa pakalpojumus.Tie reāli ir briesmīgi.Nēsmu nekad redzējis tādu taxistu. Nezinu kā ir ar citiem taxistiem bet šis tiešām ir briesmīgs