Taxi

Peedeeja laikaa man pilniigi neveicaas ar taksiem, pilniigi riebjaas...izejot no Stockman ar pilnaam rokaam, eju uz autoostas pusi, tur vienmeer pilns ar takshiem. Visi kaa sazveerejushies...jautaa uz kurieni, un tad domaa braukt vai nebraukt. Un ja man jaabraucaas uz Slokas un Kalnciema krustu, jamie saka nebrauks. Murgs!Kas buutu ja arii kirurgs taa piem teiktu, aklaa zarna...nee, taadu neopereeshu, par maz. Pagaidi veel paaris iekaisumus un tad naac!Chiiksteetaaju tauta, labaak pastaavees ar taadiem pashiem blakus, pasitiis visu dienu klachu kaada sieva, kaada miiljaakaa un tad vilksies maajaas un deelam teiks :'Teetis shodien nekaa nav nopelniijis taapeec ka visaas sievietes ir frigidas!" Fui. Stulbie vechi!