www.sudzibas.lv Swedbank Nepieklaajigs jautaajums

Swedbank - Nepieklaajigs jautaajums

Nesen atpakalj kad mainiiju taadu lielaaku valuutu kasiere-kunjasmeita uzdeva stulbu, idiotisku jautaajumu-"Ja driikst vaicaat, kaadam meerkim paredzeeta shaada konvertaacija?"
tu shaurpierainaa nieciiba pati neapjeedz ka valuutas mainja var buut tik vienam meerkim-naudas teereeshanai aarzemees!!!
Ar kautko tik absoluuti stulbu veel nekad nebiju saskaarusies! KAUNS SWEDBANKAI, KA PIENEM DARBAA TIK APROBEZHOTAS MULKJES!!!

M Michael 25.07.2010

Hahah -Idji NAHUIJJJJ!!!

M Michael 25.07.2010

Andrej-tev suns ir atsukajis riktigi un tu esi izdrazis suni pakalja!

C cove 25.07.2010

Andrejs i smirdigs zoofils..

D Dadad 30.07.2010

:D :D :D

A andrejs 06.08.2010

njaa 765 tagad ir Michael un Cove25 nav ko dariit:D juus abi vecie sunju piseeji, prieks juus sheit atkal iesmirdinaat;)
naaciet nu man pasuukaat:D:D:D

Z Zane 07.10.2010

Sākumā meklēju atsauksmes par darba devēju Palink, tad nejauši uzgāju šo atsauksmi par Swedbank. Kādu laiku tur esmu strādājusi, esmu arī iepazinusies ar šajā iestādē uzstādīto augsto darba kultūru, tāpēc varu droši teikt, ka darbiniece šo jautājumu neuzdeva "Lai apmierinātu savu personīgo ziņkāri", varbūt niansēs tiešām viņa nerīkojās īsti profesionāli, bet īsti objektīvu viedokli šeit laikam nebūs iespējams uzzināt, un laikam jau nevienu tas arī īsti nerūp. :D Un galu galā, vienmēr jau arī var vērsties pie filiāles vadības.
Ja sākumā likās, ka sūdzības rakstītāja nedaudz pārspīlē, tad izlasot līdz galam šo sūdzību, sapratu, ka pārspīlē un vēl pietam ĻOTI ĻOTI!!! :D
Un komentāru arī- tik emocionāli... :D Nenosmieties... :D:D:D

Piedodiet, ka savā komentārā nepieminēju nevienu zvēriņu!! :D:D:D

T TagadIzrakstuEs 09.10.2010

Bankas darbiniekiem ir liela spriedze un atbildība, bet maksā ļoti maz par darbu!
Ņēmu no konta naudu bankā, 20Ls, iedodu pasi, parakstos,
viņa man: paraksts nesakrīt;
es viņai: ej dir$t;
viņa man, iedodot naudu un pasi: Visu labu, uz redzēšanos;

E Egils 26.05.2011

''VOT PIENAAKUSHI LAIKI, KA VISAADAS IDIOTES KASIERES PIEPRASIIS MAN TE ATSKAITES KAADAM MEERKIM ES MAINU VALUUTU!!! '' A Kas tu, Pasaules naba esi? Tev pat nedrīkst pajautāt??? Izskatās, ka pati neesi to naudu pelnījusi. Un ar šādu attieksmi, diez vai kāds tevi darbā ņemtu, es toč nē!!!

T ToEgils 04.07.2011

A kas tev pa dalu kas to naudu pelnija???????? Citiem redz nav jaastraada pie kaada, bet citi straadaa viniem! Tu suuda gabals esi un vienmeer buusi tikai izpildiitaajs!! LOL

E Edgars 21.07.2011

Jedritvaikociņ, pie rīta kafijas šitie teksti riktīgi uzlabo garīgo. Nešaubos, ka arī potenci! Raksta autor, dārgie komentētāji - Rakstiet vēl!!! Jūs vajadzētu pieņemt humoršovā, pārsistu meistarībā pat Krieviju. :D

E Euge 29.10.2012

Добрый День!
Хочу поблагодарить!
Подавал рекламацию в Банк!
Все сделали замечательно! Лучший банк!

E Euge 29.10.2012

Хочу поблагодарить!
Писал рекламацию, всё вернули спасибо большое!

xy-files 12.10.2014

Lol, es teiktu tai kasierei kaut ko smiekliigu, ka pirkshu lidmashiinu vai kaut ko tamliidziigi. Tas jau sen zinaams ka Swedbankaa tie darbinieki atsaldeeti, nezinu vai taa ir vadiiba, kas padara vinus tadus vai kas cits.