www.sudzibas.lv Swedbank Nepieklaajigs jautaajums

Swedbank - Nepieklaajigs jautaajums

Nesen atpakalj kad mainiiju taadu lielaaku valuutu kasiere-kunjasmeita uzdeva stulbu, idiotisku jautaajumu-"Ja driikst vaicaat, kaadam meerkim paredzeeta shaada konvertaacija?"
VOT PIENAAKUSHI LAIKI, KA VISAADAS IDIOTES KASIERES PIEPRASIIS MAN TE ATSKAITES KAADAM MEERKIM ES MAINU VALUUTU!!!
tu shaurpierainaa nieciiba pati neapjeedz ka valuutas mainja var buut tik vienam meerkim-naudas teereeshanai aarzemees!!!
Ar kautko tik absoluuti stulbu veel nekad nebiju saskaarusies! KAUNS SWEDBANKAI, KA PIENEM DARBAA TIK APROBEZHOTAS MULKJES!!!

T To Baiba 15.01.2010

Autore/s par tādu lietu, kā noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas likumu nav dzirdējusi/is?

Pie netipiskām un lielām finansu darbībām bankai ir ar likumu noteikts pienākums noskaidrot līdzekļu izcelsmi un izmantošanu, lai gadījumā, ja ir pieprasījums no drošības iestādēm, ir ko uzrādīt.

B Baņkieris 15.01.2010

Žēl, ka sūdzības autore nepārzin Latvijas likumdošanu un tādēļ vaino bankas darbiniekus.
Ja tiek mainītas lielas naudas summas, tad bankai ir pienākums paintresēties kādiem mērķiem tas tiek darīts.
Tāpat bankām tagad būs jāziņo VID par personām, kas regulāri iemaksā naudu savos kontos paši, nevis darba devējs vai kādas citas personas darījumu rezultātā!

E Eseseseseseseses 16.01.2010

zinaasanas par likumdosanu ir viena lieta, bet autorei nu gan ir liimeniitis - izsakaas trakaak nekaa vecenes tirgus laukumaa. sakaarto galvu un tikai tad lien no savas migas aaraa un komunicee ar cilveekiem...

H haahh 16.01.2010

Ar galvu man absoluuti viss ir kaartiibaa atshkiriibaa no tevis, Eseseseseseseses, kura lien kaa ute visaas suudziibas kasiities pa visu.Un ne tev te man noraadiit kad man komuniceet ar cilveekiem un kad nee!
Vnk zajebali Latvijas idiotiskie iedziivotaaji un komuniceejos ar vinjiem taadaa liimenii kaa tie to ir pelnniijushi, jo riebiikaak, jo labaak!!! Un man absoluuti neruup neviena viedoklis par manu liimeni, jo iipashi taveejies, Eseseseseseseses !
Vai tev viss skaidrs tu nieciiba?

J Jāzeps 17.01.2010

Nu re, 765, kāpēc gaidi pret sevi normālu attieksmi, ja pret citiem ar tādu nicinājumu izturies? Domā, ka esi parāks par to bankas darbinieku tikai tāpēc, ka tev vairāk naudas? Ņifiga neesi. Tieši otrādi, šādi runājot, parādi savu līmeni un to, kāds pats esi mazvērtības kompleksu mākts indivīds. Viss tā arī notiek, kā tu izturēsies pret cilvēkiem, tā viņi pret tevi. Man, nez kāpēc, problēmu nav ne bankās, ne veikalos. Es izturos pieklājīgi pret apkalpojošo personālu, viņi tāpat pret mani. Ja man kāds uzdod šādu jautājumu, ja man tas liekas nepiedienīgs, varu paprasīt, kāpēc viņi jautā, un gan jau normāli paskaidros.

H haahh 17.01.2010

Nee, gluzhi otraadi, man ir lielveertiibas kompleks.
Un tu te daudz nemuldi par to ko nezini kaa viss noriteeja tai stulbaa bankaa!

S sūdumuša 17.01.2010

Tiešām sūdzības autoram/ei nav labi ar galvu :))

H haahh 17.01.2010

Tu tieshaam esi izveeleejies/usies atbilstoshu niku- Sūdumuša .Nedirsi te ...

S Sint 17.01.2010

[slēpt]@Piekriitu 765

T tututu 18.01.2010

Autora teksts, protams, nesmuks, bet lietas būtībai piekrītu. Swedenes darbinieki ir nekompetenti nekauņas. Viena man zvanīja, lai paziņotu, ka depozīta līgums beidzies un, kad teicu, ka zinu un naudu izņemšu, jo tagad viņi piedāvā 1, 7!!!% gadā :))), darbiniece man pavaicāja, vai tad man to naudu vajag un KO ES AR TO DARĪŠU!!! Uzskatu, ka tas ir vismaz bezkaunīgi.

I Ingus 19.01.2010

Izklausās pēc histēŗiķes, kurai kakas galvā:)Vienmēr ir izvēle-nepatīk LV, brauc dzīvo citur!

E Eseseseseseses 19.01.2010

mjaa, cieniitaa autore izklausaas peec paargribeejusaas histeerikjes ar attieksmes probleemu, kura atbraukusi no saviem irijas zemenju laukiem tagad maaciis vienkaarsajiem latviesiem uzvediibas kultuuru..jo pasai taa pa visaaam viileem lien laukaa...tu izklausies kaa 100 gadus nedabuujusi, histeeriska, prasta fuurija ar plasu lamu vaardu kraajumu. drosi vien arii kaujies publiskaas vietaas...bet piekriitu iepriekseejam rakstiitaajam - sii paarspiileetaa agresivaa uzvediiba parasti ir taapeec, ka cilveeks ir loti nedross, kompleksu maakts un uzskata, ka labaakaa aizsardziiba ir uzbrukums...ja tads sastopas ar miermiiliigu cilveeku, tad no siis sarunas varbuut ari izies kaa 'uzvareetaajs', bet, ja taadam naakas komuniceet ar nosveertu un paspaarliecinaatu cilveeku, kurs prot argumenteet savu viedokli, tad blaure aatri vien tiek nolikta pie vietas...

H haahh 19.01.2010

< Eseseseseseseses
Visi tie tavi leetie spriedeleejumi te ir galiigi garaam.Tu neesi uzmineejusi absoluuti neko par maniim!!! Katrs jau peec sevis spriezh.Nu jaa, tas jau ir tikai tavs, subjektiivais veerteejums!
Taa vien rodas iespaids ka tu esi prasta, nevienam nevajadziiga shmara, kurai vieniigies hobijs un nodarboshanaas ir kasiities pa internetu! Iedzer nomierinoshas zaales, ja kaadas suudziibas vai komentaari tik ljoti uzvelk vai uzkriit uz nerviem!

Viss ko tu maaki dziivee ir cauraam dienaam kverneet forumos un suudziibaas un gvelzt visaadas mulkkiibas ko neviens tik un taa nenjem pa pilnu.Buutu aizpildiijusi laiku ar kautko noderiigaaku!

' 19.01.2010

Ak dievs, cik neglīti teksti no 765... kas par daiļu valodiņu...
Bankai jādara tas, ko liek noteikumi. Ja jau jautāja, tātad bija tā jājautā. Nu kā to var nesaprast. Un sliktais garastāvoklis attiecības neuzlabos un jautājums skaidrāks netiks.

7 765 19.01.2010

Taa bija nekauniiga stulbas bankas darbinieces nekauniiga zinaatkaare, nekas vairaak. Un man nav nekaads pienaakums apmierinaat visaadu mazvertiigu, bezsmadzenju radiijumu, kaadi straadaa tur zinaatkaari. Vina bija tikai suuda kasiere, NEKAS VAIRAAK!

J Jurčiks 19.01.2010

Bitīt matos :) Man arī ir daudz nauda un ko tagad? Es diemžēl nestrādāju zemeņu laukos. Es strādāju sev. Autorei varu pateikt lai iet ārstēties. Laikam dzīve ir pamatīgi apbižojusi :))

7 765 20.01.2010

No kurienes tu Jurciks raavi ka straadaaju zemenu laukos, tev ko ir halucinacijas? Tu par seviim te runaa, ka jaaiet aarsteeties? Kautkaads mulko saiets. Nezinaaju ka shis saits ir populars starp visaadiem pajoliniem, savaadaak nebutu sakusi sho diskusiju!

P pufa 20.01.2010

765 nemācēja atbildēt, ka nedrīkst vaicāt. Kas attiecas par negodīgajiem līdzekļiem- bankas darbiniekam ir tiesības noskaidrot līdzekļu ienākumus, izsniedzot aizpildīt speciālu veidlapu klientam, nevis jautājot mutiski, jo tā nav bankas operatore kompetence- noskaidrot naudas līdzekļu iegūšanas legalitāti.

M MINCE 20.01.2010

NU KO LAI SAKA...AUTORE IR VULGĀRA UN APROBEŽOTA, JO TĀDUS RUPJUS VĀRDUS LIETOT...IR VAIRĀK KĀ NEPIEDIENĪGI.UN TĀ BANKAS DARBINIECE IR VIENKĀRŠI RĪKOJUSIES ATBILSTOŠI NOTEIKUMIEM- JA SKAIDRĀ NAUDĀ KONVERTĒ LIELU SUMMU, VIŅAI TAS OBLIGĀTI IR JĀDARA...TĀ KĀ AUTORE VAR UZSKAITĪT SIEVIEŠU DZIMTES SUŅUS KRIEVU VALODĀ CIK VĒLAS, UN JA NEPATĪK JAUTĀJUMI, TAD VALŪTU VAR KONVERTĒT ARĪ PAGRABIŅU KANTORĪŠOS, NEVIS BANKĀS...

J Jurčiks 20.01.2010

A ļoti izskatās ka tu tur strādātu :) Tāda nogurusi un apvainojusies uz visiem.