www.sudzibas.lv Swedbank Nepieklaajigs jautaajums

Swedbank - Nepieklaajigs jautaajums

Nesen atpakalj kad mainiiju taadu lielaaku valuutu kasiere-kunjasmeita uzdeva stulbu, idiotisku jautaajumu-"Ja driikst vaicaat, kaadam meerkim paredzeeta shaada konvertaacija?"
VOT PIENAAKUSHI LAIKI, KA VISAADAS IDIOTES KASIERES PIEPRASIIS MAN TE ATSKAITES KAADAM MEERKIM ES MAINU VALUUTU!!!
tu shaurpierainaa nieciiba pati neapjeedz ka valuutas mainja var buut tik vienam meerkim-naudas teereeshanai aarzemees!!!
Ar kautko tik absoluuti stulbu veel nekad nebiju saskaarusies! KAUNS SWEDBANKAI, KA PIENEM DARBAA TIK APROBEZHOTAS MULKJES!!!

E Eseseseseseseses 21.01.2010

oi, oi, oi..jo dziljaak mezaa, jo vairaak malkas..teema, kura seit tiek komenteeta, nav aizmirsusies?

V Vineta 24.01.2010

piekrītu Mincei, autorei nudien derētu apgūt pieklājības pamatprincipus... droši vien, ka kundzīte pie sava kapitāla tikusi ne jau ar to smagāko darbu, jo pēc inteliģenta cilvēka, kas pelna naudu ar savām zināšanām viņa neizklausās...

L lapsa 26.01.2010

Rakstītājs pāršāvis pār svītru. Domāju, ka meitene nav jāvaino par šādu jautājumu, viņa ir tikai maza skrūvīte lielajā mehanismā. Tā varētu būt bankas politika, ka jāuzdod šāds jautājums. Nenoliedzu, ka naudas tērēšana ir ļoti personīga lieta, taču finansu iestādēm arī kaut kadā veidā jātiek pie informācijas, un visvieglāk to paveikt caur klientu apkalpošanas administratoriem.

MacBeton 26.01.2010

Vot kur tādi lohi tiek pie naudas?
Meitene viņam gribēja varbūt piedāvāt kontu. Moš tur akcija kaukādai kartei kas der kautvai Mozambikā. Gribēja palīdzēt lai tev nav skaidra nauda jānesā līdz. A tu viņu šitā! Šitādiem vajadzētu aizbraukt un nekad nebraukt atpakaļ! Kas ir diezgan iespējams ja papisīsi savu čunguru kautkur tajā galā. Riebjas šitādi kretīni! Šis ir tieši tas faktors kas Latviju ir iedzinis sūdos līdz ausēm.

M moldriks 30.01.2010

Kāds sakars bankai ar naudas izcelsmes skaidrošanu, ja tā vienkārši jāsamaina, kāda tur legalizācija saskatāma, kāpēc piemēram 1000 - 20000Ls nevar sakrāt, piemēram, 20g. garumā? Kāpēc cilvēkam jāuzmācas ar savām kartēm? Plēsiet ādu tiem, kas nevar kredītus apmaksāt, nevis lieciet citiem par to maksāt_Nevienā likumā nav rakstīts, ka man par saviem zeķē iekrātajiem līdzekļiem būtu jāziņo swedbank.

E ee 03.02.2010

"Kāds sakars bankai ar naudas izcelsmes skaidrošanu" -vistiešākais :) Negribi neko skaidrot par naudas izcelsmi un tērēšanu, ej uz valūtas maiņas punktu un maini tur, neviens ar varu nevelk nevienu nevienā bankā un nepiespiež mainīt valūtu. BAnka atbild par naudu ko apkalpo un sniedz kvalitatīvus pakalpojumus, patīk Jums tas vai nē. Jūs taču negribētu viltotu naudu saņemt pretīm, vai ne? Ja negribat viltotu naudu, tad esat pieklājīgi un solīdi un saprotiet šo niansi un izmantojiet bankas pakalpojumus, ja ir pofig, tad neejat uz banku bet mainat savu naudu citur.

R Robis 03.02.2010

Ja būtu vairāk tādu kā 765 valstī sen jau būtu kārtība.
Ir vajadzīgi cilvēki, kuri nebaidas izteikt savu viedokli, nebaidas stāties pretī vairākumam bailīgu, aizspriedumainu ļaužu.
Arī man nepatīk debīlie jautājumi no banku puses. Risinu vienkārši - esmu atteicies sadarboties ar latvijas bankām un jo īpašu nožēlu izjūtu par plukatām swedbankā.

E ee 03.02.2010

to Robis_nu nezinu gan, kādu Tu tur gan kārtību saskati cilvēkā, kurš neprot pat īsti līdz galam noformolēt savu viedokli, bet gan pretīgā veidā kaut ko gvlež. Uz tādu jau nav pat par ko apvainoties-viss, kas cilvēkā vien ir negatīvs, veļas ārā katrā vārda galā, ko pārdabūn pāri savai mutei. Ne ētikas, ne pieklājība, ne savākšanās. Dēļ tādas kārtības tagad visa LV ir pakaļā, jo visi kaut ko murgo, eksplodē par elementārām lietām, paši neko tā īsti nespēj ne izdarīt, ne sakārtot, ne rast risinājumus. Bet toties rīkles LV iedzīvotajiem ir gana skaļas - bļauj tik par to, ka nav tas, nav šitas, tas ne tā paskatījās, tas ne tā paprasīja. Ak!!! :) Nabadziņi! :)

H haahh 04.02.2010

Letiņi ir viena sūda jebala tauta! Ar to tikai kā ptet pabirām jāattiecas!
Pilnībā atbalstu 765! Well done!

R rojs2 08.05.2010

765 = kuņasmeita.

H haaaa 23.05.2010

Rojs2=sapists kuņasdēls!!!
kretins...

R rojs2 23.05.2010

Haaa tāds tādu pazīst.

E ES 11.06.2010

Bankas darbiniece rīkojās likumu ietvaros, vēl varēja paņemt arī Tavu dokumentu kopiju utt.! Palasi likumus, Debīlo Kundzīt :)

7 765 04.07.2010

To es.
Debils/la te esi tikai tu.Nekur likumos nav rakstiits ka bankas darbiniece var mutiski intereseeties priekshkam man vajag mainiit naudu.Bankas darbiniece riikojaas ljoti netaktiski un nekompetenti, radot iespaidu ka veelas vien apmierinaat savu personisko zinjkaari.Ja buutu prasiijusi aizpildiit oficiaalu veidlapu, tas buutu pavisam kas cits.Kaut gan man nav nekaads pienaakums dot vinjiem nekaadu informaciju.Var jau apgriezties pa 180 graadiem un iet aaraa no taadas stulbas bankas.
Taa kaa DEBILAIS?/LAA "es" padomaa ar galvu ko te dirsi!!!

E Eseseseseseses 04.07.2010

> 765

tu veel neesi nomierinaajusies, slimniece?

A andrejs 04.07.2010

765-laikam tevi suns izdraazis, un desu tev nokoda, vai arii pelmeni no kaajstarpes izgrauzis:D

7 765 04.07.2010

< Eseseseseseses
Ko tu atkal uzvelcies, daune?

H hihihihihihihihi 05.07.2010

Jūs tak te visi esat traumēti! Neko citu nezinat kā kasīties savā starpā.Vnk riebjas lasīt.

A andrejs 05.07.2010

765...tu esi slims!!!
es zinu ka tu ņēmi mutē sunim, un vēl ar Hihihihihihihihi kniebies!!!
ai ai ai...

H HAHAH 22.07.2010

Bērnudārzs XDD
"Nesen atpakalj kad mainiiju taadu lielaaku valuutu"
varu iedomāties cik tur bija XD

765 varu ieteikt tev aiziet uz baznīcu un piedod sev ko te esi saputrojusi