Supernetto - APKALPOŠANA

21.08.2008 iepirkos Super Netto veikalā, kas atrodās Pļavniekos Saharova ielā. Plauktā paņēmu preci, bet cenu zīmi nekur nevarēja redzēt. Tirdzniecības zālē nebija neviena pārdevēja, kurš varētu pateikt preces cenu. Pienākot pie kases, palūdzu kasierei noskaidrot preces cenu. Neapmierinātā tonī kasiere atbildēja ka viņa to izdarīt nevar. Preci vai nu uzreiz jāpērk vai nē!!! Tad es pateicu, ka pirms preces iegādāšanās es gribu noskaidrot cik prece maksā un tirdzniecības zāle cenu nevar sameklēt. Kasiere atbildēja, ka tā nav viņas vaina un bez brīdinājuma noskanēja un pieskaitīja pārējiem maniem pirkumiem. Nevar saprast kurš SUPER NETTO atbild par to, lai tiktu sakārtotas cenu zīmes, lai nenotiek šādi incidenti pie kases.
No izsniegtā čeka noskaidroju kasieres vārdu un uzvārdu LARISA PIMENOVA. Var jau saprast, ka grūti nostrādāt tās garās stundas kasē, bet uz elementāru lūgumu taču var atbildēt normālā tonī un tomēr kaut kādā veidā noskaidrot cenu. Vai arī SUPER NETTO veikalos tā ir tik liela problēma vai arī preču cenas tagad tiek turētas lielā noslēpumā no pircēja???

Runājot par avīzēm internetā tās arī nav laicīgi iepublicētas!!!

K

D D1 08.08.2009

Kasē cenu pārbaudes opcija ir speciāli atslēgta lai kasieri nevarētu muhļīties.
Tieši tādēļ katrā Super Netto veikalā (arī Saharova ielā esošajā) ir izvietots aparāts, pie kura var pārbaudīt cenu ... nevajag no nekā iztaisīt problēmu !!!

J Jānis 13.09.2009

Tāpēc ir iespēja atskaitīt nost preci vēl pirms esi pateicis viss. un pat ja esi pateicis viss, pēc tam vari pārbaudīt čekācenu un iet sūzēties - starpību noteikti atgriezīs, ja protams cenas nesakritīs, tā ir RIMI iekšējā politika.