Gaiļezers Stacionārs - Šausmīga attieksme

Attieksme seit tiesam ir sausmiga, ipasi jau uznemsanas nodala, esmu dzirdejusi kliedzienus, aiz 4.kabines durvim. Skiet, ka tur nevis arste slimniekus, bet bende un spidzina.

D

I Inese 05.06.2011

pilniigs murgs, attieksme maigi runaajot BRIESMIIGA!! Gandriiz 80 gadus vecu cilveeku, kas atvests ar aatro paliidzdiibu un kam ir slikti ar sirdi notureet gandriiz 5 stundas pienjemshanas nodalja un peec tam vinju raustiit un bljaut uz vinju taa it kaa vinjsh nebuutu nekas! Un rezuultaataa vecajam cilveecinjam palika tik slikti, ka bija jaaved uz reanimaaciju... Vai taada ir taa muusdienu mediciina? Tie nav dakteri un maasinjas, tie ir GALJAS IZCIRTEEJI un NAAVES AR IZKAPTIIM. Gailjezers ir peedeejaa MISKASTE un MEESLU BEDRE...
Un tie kas raksta pozitiivos komentaarus visticamaak tur straadaa, vai ir kaa citaadi saistiiti ar to slimniicu. Tieshaam kauns pa visu gjiimi par taadu iestaadi un par tiem cilveekiem, ja protams vinjus veel taa var nosaukt, kas tur straadaa!!!

A Artis Petersons 07.08.2017

Skatos, te sudzibas ir jau no seniem laikiem... Varu teikt, ka nekas nav mainijies: (raidijumam "bez tabu" butu obligati jaapciemo gailezers un ne tikai ar arstiem jaruna, tacu ari pa palatam japastaiga;) !