Gaiļezers Stacionārs - Šausmīga attieksme

Attieksme seit tiesam ir sausmiga, ipasi jau uznemsanas nodala, esmu dzirdejusi kliedzienus, aiz 4.kabines durvim. Skiet, ka tur nevis arste slimniekus, bet bende un spidzina.

D

B Brigita Las-Lasa 26.09.2009

Vispirms japaskatas uz sevi, ka mes izturamies pret parejiem, ka runajam, aprunajam, esam neapmierinati, jo nav naudas, nezinam kas mus sagaida.Vai tad dakteri dzivo cita Latvija.Man pasai uznemsana trauceja lielais dzeraju un bonzu daudzums, vinu lamasanas un smaka, un vel palaiz rokas.Paldies dakteriem un masinam.

: :) 26.09.2009

Ārprāts :(

I Ieva 09.10.2009

Jā, ir nācies viesoties Gaiļezera uzņemšanā daudzas reizes šajā gadā. Tas totālākais vājprāts nevis uzņemšanas nodaļa. Atved slimnieku kritiskā stāvoklī - vemj asinis, kājās neturas. Bet tur sēdi un gaidi 2 stundas, kamēr atbrīvosies kāds apskates kabinets. Tad jau labāk mājās nomirt nevis viņu koridorā. Briesmīgi. Par nodaļām neko sliktu neteiktu, bet uzņemšana ir zem katras kritikas patiešām.

Mamma 09.10.2009

Gadi iet un nekas nemainas uz labo pusi, silti iesaku no tas vietas izvairities ja dziviba vel darga.

. .. 16.10.2009

Labākā slimnīca.. ārsti, kas šeit strādā izglāba man dzīvību...!! Visu cieņu slimnīcai!!

L Liga 17.10.2009

Atveda tur masu, vinai bija iedzimta sirdskaite .Arsts saka nirgaties, kapec iedevam Nitroglicerinu, jo sapeja vinai loti sirds.Pateica mums, ka kauna mums nav (atvedam at taxi), mulki mes esam, cik naudu mums ir, jo bez 100 Ls vins pat runat ar mums negrib un kad mammai palika tur pie vietas slikti no teikta, izdzina mums ara un pateica, ka nevajag tur simulet.Patreiz masa atrodas Stradina, reanimacijas nodala, mamma -kardiologijas nodala un es domaju griezties Veselibas inspekcija, jo tada attieksme nav normala.

V viktors 01.12.2009

nezinu, bet mani uznjemshana arsts apskatija 5 min. laika. principa mani atveda un es pec 15 min jau biju uz operaciju galda un tas bija ap 23 00 vakara. nu nez es to visu labako. medmasas arii ljoti laipnas un dakteri arii. :)

D dino 01.12.2009

seit nemak arstet. !cilveks ar sagriestu kaju aiziet uz uznemsanu aretiem saka ka man kaja kaut kas duras vins saka ka kaja nevar but stiklu...noguleju no sestdienas lidz pirmdienai...un iznakot ara no slimnicas otridien konstateju ka kaja kaut kas duraas...ar adatu un pinceti izvilku 7stikla gabalus...(Vai tad taa ir arstessana?)

L leny 01.12.2009

nu ja laikam man ar kas japasaka!pirms neilga laika es sini slimnbiica nostradaju 6 menesi pa masu paliigu, un atskatijos vairak ka vajag!!!pirmkart ja nevestu visus bomzus un dzerajus uz gailezeru!tad vis notiktu kaut drusku bet atrak, jo ar bomziem un dzreajiem ir janonemas ilgi, itseviski tadi kuri pacel rokas, ka nakas saukt apsargus utt!!!to ka cilvekiem neziin cik ilgi jasez gaitenos lai tiktu kada kabine ieksa nau arsti vainigi, jo vienkarsio cilveku ir loti daudz!!!un tgad ka pirma slimnica ir slegta tad vel vairak, pats stradaju kad nebija slegta, un reizem ka no rita sac stradat pat nau laika aiziet uz toleti kurnu paest, darba tur ir loti daudz!!!protams ir ari arsti, masinjas un sanitari kuru attieksme pret pacientiem ir drausmiga!!!bet katra zinja tapat tur pret nekustigu cilveku izturas ka pret galas gabalu, jo reali savadak nevar, jo ja katru cilveku apcubinas, darbs neies uz prieksu un rindas, un miruso cilveku bus vairak!!!un taka tagad algas un vissparejais ir apgriests tad dezur arstu kas strada ir krietni mazak, tapec ari tas rinadas ir tik lielas!!!taka reali arstus nevajag vainot

K KristīnaDērica 14.12.2009

Jatiekat uzņemšanā un jums ir vajadzīga urologa palīdzība, dievs pasarg ja jums trāpīsies Dr. Geldners.Viņa attieksme bija vienkārši briesmīga. Man bija tāda sajūta, ka es esmu viņu iztraucējusi teju dzert.Maz ka viņš bija nelaipns, viņš man vēl nepareizu diagnozi uzstādīja. Nākošajā dienā atgriezos ar ātrajiem slimnīcā.Paldies dievam bija cits ārsts un viss beidzās labi.

K Kamilla 08.05.2010

Diemžel satiekos ar skarbo realitati! arste - dežurante ir neadekvats cilveeks.
ļoti vajadzeja arstes palidziiba, bet to nesaneemu, saņemu tikai negatiivismu.

vai ir kadas strukturvienibas, kuri kontrole arsta-dezuranta uzvediibu un izturesanos pret slimniekiem? kapec arsti neaarste kad pie viniem atbrauc arkartos gadijumos, bet tikai pasmeejas? ( varbut man tikai ta gadiijas), bet looti ceru ka šai arstei arii ta kadreiz gadiisies, atpakaļ atgrezisies!

protams, par kompitenci nav ko runatat! cerams ka kadreiz tur ievedis kartiibu!

E elinamasina 12.08.2010

bija LOTI interesanti lasit par" savu "slimnicu...jaaaaaacilveku attieksme pret medpersonalu ir dazada bet lielako ties negativa ...skumji...
pati stradaju viena no sis slimnicas nodalam, nemetisos aizstavet savus kolegus, jo tiesam ir tadi EXemplari kurus pasai noklustot slimnica negribetos sastapt...
bet pacientiem, vai ka tagad ir pienemts saukt KLIENTIEM ir jasaprot kada situacija ir valsti un cik liels finansejums ir atvelets medicinai, tostarp uznemsanas nodalas labiekartosanai...un mediku algas ir atsevisks jautajums ...masinjas raujas 2 darbos lai varetu izdzivot...pacientu plusma ir tris karsojusies pec slimnicu slegsanas un esosais medpersonasl vairs nespej ar pilnu atdevi stradat, bet jaunus darbiniekus nenem, vel jo vairak esosos draud samazinat...un ja vel atnak pac. kurs nepaspejot izkapt no atras palidzibas masinas sak stadit savus noteikumus nu atvainojieT!!!...katrs uznemsanas darbinieks caurmera pa dezuru saskaras apmeram ar 100-150 pacientie, plus vel vinu radi...vai tas ir normali???kadu jus attieksmi saigaidat no nomocitiem darbiniekiem, ticiet ja ari ir gadijies kads nepatikams staprgadijums, tad tas nebija speciali!

O OTTOlarintologs 16.08.2010

Es strādāju uzņemšanas nodaļā un man ir kauns par saviem kolēģiem, viņas pat savā starpā nepārtraukti kasķējās un lamājās.Neko tādu iepriekš nebiju novērojusi.Diemžēl citu darba vietu atrast nevaru, bet aizietu no šeienes pie pirmās izdevības, tieši darbinieku-kolēģu dēl.

E e. 09.09.2010

Pilnīgas muļķības, ka cilvēkam, ir situācija, kas apdraud dzīvību uzņemšanā jāsēž un jāgaida!! ja problēma nav tik nopietna, tad nekas jau arī nenotiks, ja būs mazliet jāpagaida.
Cilvēkiem jau patīk tikai visu kritizēt. Tad slikti ārsti, tad māsiņas . Tikai dažreiz vajaga piedomāt arī pie savas attieksmes, jo tas, ka Tu esi slimnieks nenozīmē, ka ārsti un māsiņas ir Jūsu apkalpojošais personāls, kam ik pa brīdim jāskrien un jājautā kāda jūsu pašsajūta!

J Janis 10.11.2010

Kad nokļuvu Gaiļezera uzņemšanā ar lauztu roku par sanitāriem nav nekādu sūdzību, bet par ārstiem gan.

Attieksme kā gestapo- auksta un neiejūtīga, neuzskatīja par vajadzīgu izskaidrot ko darīt un kur griezties, kad bija uzlikts ģipsis.

Ieteiktu kādreiz ar slēpto kameru nofilmēt šos necilvēkus, kas tur str';adāt un parādīt visai sabiedrībai kopumā, ātri mainīsies attieksme pret klientu un smaids parādīsies uz lūpām, tas, ka smags darbs nav aizbildinājums nesmaidīt un neizturēties laipni pret pacientu.

A asja 18.02.2011

Bija operācija, nezinu, vai tā bija māsiņa, vai ārsts, bet nevarēja iedurt vēnā, puse ampulas, durot vēnā, iztecēja uz grīdas...operācijas laikā es visu dzirdēju un jutu sāpes, bet nevarēju parunāt. Pēc tam teicu ārstei, ka es jutu un dzirdēju ko runā apkārt...man atbildēja ...tā gadās.

J JJ. 01.03.2011

Gaiļezera sudianie ārsti! it seviški Saulītis sr...jeb... stradajiet...tik atcerieties kā jūs padlas it seviški tu Saulīt atceriss kā pret slimniekiem tā dzīve pret tevi! un atceries jebkuram slimniekam ir ģimene un tu suka nezini kāda! [slēpt]@ tādēļ dari savu darbu labi jo tev par to maksā peni! [slēpt]@vēl reizi dzirdēšu par tevi sūdzību no cilvēka... nu tad labi kad tu būsi tur slimnīcā!pietiekami ir dēļ tevis cilvēks naudu tērē brauc.. domā un cer...

J JJ. 01.03.2011

Sūdi jūs esiet! [slēpt]@ nesaku par visiem jo ceru, kad ir ārsti kas pilda savu pienākumu! un respect tiem dzīve jums dos visu labu! bet jūs pārējie sūdi ejiet nahuj tiksmim galā ar jums ir arī Bez Tabu! padļugas...Saulīt is pa trasi ...suka

D D 23.03.2011

Atnācu uz uzņemšanu uz tīrīšanu pēc bērniņa zaudējuma - atnācu kā man teica uz 8.00, bet izrādās bija jāierodās līdz 8.00, tad nu ko man nācās atklausīties un sūtīja mani mājās, lai nākot atkal citu dienu...lieki teikt, ka man jau tā bija smagi ap sirdi...paveicās, ka satiku pazīstamu Dr., kurš visu mierīgi sarunāja...

M Madara 24.05.2011

Jā arī mana vecmāmiņa ir slimnīcā viņa nokrita mājās pie gūltas un pazuda runas veids tagad es neko nesaprotu ko viņaa man saka bet kaut arī es ceru vis būs labi arī ar manu vecmāniņu!
Es cīnīšos cik vien varu lai viņa būtu ar manīm kopā it visur un es tevi sapratīšu un tu mani!
Tu biji un būsi šeit starp mums.
Tagad viņa ir pie manīm mājās. Pagājušas jau 3 dienas un viņu atkal aizveda uz GAIĻEZERA SLIMNĪCU. Viņai sāka pa muti tecēt putas mēs saucām ārā atro palīdzību. Tagad viņa guļ reamācijā. ES CERU TU NĒSI NOSALUSI?