Rīgas taksometru parks - RTP bankrots?

Vai Rīgas Taksometru parks bankrotējis? Vienā avīzes NAŠI numurā lasīju ziņu, ka Taksometru parks ir bankrotējis un daži šoferi ir izveidojuši atsevišķu uzņēmumu RTP-SKANSTE. Žēl ir gan! Man ļoti pietrūks dzelteno Volgu, kas braukāja pa Rīgas ielām.

S Sloka 01.08.2011

No šodienas var pasludināt RTP bankrotu. RTP ir zaudējis tiesības apkalpot Jūrmalas līniju.

P pasaziere 18.10.2011

Uz Olaines maršrutu RTP darās kaut kāds sviests. Mikriņi nedod biļetes, šoferi brauc kā traki, nelaipni.
Esam sūdzējušies Olaines domē, Olaines domei pie pakaļas.
Vai nevar izslūdināt konkursu par jaunu pārvadātāju? Es dzirdēju, ka Maxi taxi gribot strādāt.

J Juris 12.11.2011

Skatos, Maxi taxi uzdarbojas.Pasažiere iespējams ir Maxi-taxi pietuvināta persona.Teikšu tā, Maxi-taxi vācaties prom no šī maršruta, jūs strādājat nelegāli, bez atļaujām un licencēm, novācat legālajam pārvadātājam pasažierus un nemaksājat nodokļus. Bet gan jau drīz šos mazos baltos mikriņus likvidēs no maršruta.
Uz Olaini kursē RTP lielie autobusi, nevis kkādi mistiski mikriņi, kuri ''it kā'' nodarbojas ar neregulāriem pārvadājumiem.Nē, viņi kursē regulāri, tiem ir savs saraksts un tie brauc pirms lielā autobusa un novāc pasažierus.Tas ir nelikumīgi un nesaprotu, kāpēc RTP, tāpat Olaines dome un arī paši iedzīvotāji to pieļauj.

P pasaziere 20.02.2012

RTP ir dziļi vienalga par Olaines virziena pasažieriem.
Maxi taxi bija ērti, un vismaz es tiku sēdēt

A aspaL 22.04.2014

RED CAB tas ir brends akceptēts TM, bet pati kompanija A/S Rīgas taksometru parks.
Šogad bija 65 gadu jubileja, būs vēl arī 100.

A aspaL 22.04.2014

Red Cab tas ir brends apstiprinats TM, A/S "Rīgas Taksemetru parks" pat nav uz bankrota slikšņa. Patreiz +/- 170 takši braukā pa Rīgas ielām un ir vienīgā taksometru kompānija kura maksā pilnā apmērā visus valsts noteiktos NODOKĻUS katru mēnesi laikā.