Rīgas taksometru parks - Rupjš taksists.

Mēs, tautudēli, rīta agrumā, pēc deju ansambļa ballītes nostopējām Rīgas Taksometra parka dzeltenzaļo Volgu. Nosaucām galamērķi, taksists pamāja ar galvu, ka der. Sākām braukt mājup. Bija 1987. gads. Skaitītājs tikšķot skaitīja kapeikas, bet taksists stūrēja Volgu. Pēkšņi pusceļā mūsu taksometru apdzina motociklistu bariņš. Kam Jawa, kam Emka, kam Jupiters. Pēc brīža jau pieci-seši matiem plīvojot brauca mūsu taksometram priekšā. Bet mūsu taksistam nez kāpēc nepatika, ka tiek apdzīts, viņš sāka nervozi dīdīties un mēs sapratām, ka visticamāk sagaidāma kāda replika. Par cik tajā naktī mēs bijām tautudēli, ar tautumeitām tautiskā ritmā visu nakti kustējušies, bijām atbilstoši mentāli etniskā noskaņojumā un gaidījām no taksista kaut ko tautiski etnogrāfisku savas neapmierinātības raksturošanai. Piemēram:
Kas kaitēja man dzīvot
Savā bleķa kumeļā
Vienmēr sauss man deguntiņš
Nekait vējs, ne lietutiņš.
Vai arī:
Taksistam laba dzīve
Četru ratu kumeliņā
Mocim tikai divas kājas
Netīrs viss mundierīt's

Taču taksists pārtraucot klusumu skaļi sacīja: "Rokeri bļeģ!" Mēs bijām šokā par šādu rupjību klientu klātbūtnē. Tā kā ja jūs nākotnē negribat sabojāt sev rītu, tad nebrauciet ar taksometru.

G

M MārīteBizBiz 19.10.2009

Es arī būtu šokā, vēl ilgi uz taksometriem nevarētu paskatīties.

J Johanssssssss 19.10.2009

Nedo diess kko tāāāāāādu piedzīvot!!!

J Jawa 19.10.2009

Vislabākie tajos laikos bija čehu moči un Emka.

E Emka 19.10.2009

Čežetam motori tā nejājājās, kā jafelei.

E Eseseseseseseseses 19.10.2009

ha, ha, ha...nee, ar to mergli-taksistu vinja dzeltenzalajaa volgaa nekad nebrauksu, sitaa izrunaaties klientu klaatbuutnee..nu nee...bet galvenokaart laikam nebrauksu, jo netieku uz 1987. gadu...

B Bruno 19.10.2009

Tas ir skandāls!

J Ju6ka 20.10.2009

Es tai laikā biju tautumeita bet tādu pasākumu neatceros

H hehehe 20.10.2009

Rigas Taksometru parks jau sen kā bankrotējis

B Bruno 21.10.2009

Vajadzēja izsaukt Lady Taxi. Tad arī atbrauktu jums tautu meita.

Z zaķīts 13.07.2010

Pa mežu braukā zaķitis ar savu jauno RED CAB auto, ierauga vilku, prasa šim - gribi ar jauno auto pavizināšu, vilks saka - labi, pēc kāda laika braukājot pa mežu, ierauga lapsu, zaķits saka vilkam - es tev parādīšu baigi labo fīču, zaķits nolaiž durvju stiklu un pasauc lapsu - red bull dzersi, lapsa pienāk pie auto un iebāž galvu pa logu, tikmēr zaķits nedaudz paceļ stiklu, tā lai lapsa nekur netiek, izkāpj arā un pamīlē lapsu, pēc tam atbrīvo to un aizbrauc, kādu laiciņu pabrauc, vilks domīgi nosaka - nuuu mašinai man nesanāks, bet durvis tiešām nopirkšu!