Rīgas taksometru parks - (NE)Izsauc taksometu

Vakar gadījās jauki pavadīt vakaru, aizķēros centrā un mājās nācās bruakt ar taksi. nolēmu zvanīt kā dzirdēt "zolīdai" firmai, lai nepičakarē vai kā tamlīdzīgi. Viss jau būtu labi, ja ne vien tas, ka taksi izsaucu 02.45, laipna balss teica, ka lai gaidu zvanu, kad taksis būs klāt. Zvana vēl nebija 03, 30, tad mans mērs bija pilns, izgāju uz ielas, noķēru citu 2 minūšu laikā, jo tukši takši pa ielām Rīgā nav nekāds retums. Ja tik ilgi jāgaida, tad jābrīdina! Tā ka ja gribat nonākt mājās un ir iespēja noķert taksi, labāk iesaku rīkoties tā, nevis paļauties uz izsaukumu, kuru varbūt jāgaida ilgāk kā stundu bez brīdinājuma.

I

L Lady 13.12.2008

Piektdienun svetdien taksi jaagaida 1 stundu, jo visi grib braukt tuset

I Ieviš 18.12.2008

bet vajag tad brīdināt, kas tad dispečere nezin, ka visas mašīnas aizņemtas? plus manīju uz ielas vairākus RTP takšus ar iedegtu uguni, tātad brīvus... Plus STUNDAS laikā nerodas brīva mašīna centrā? neticu!

L Lola 18.02.2009

Ieviš dispičere nevar runāt vienlaicīgi i ar tevi i ar taksometru vadītājiem, pašai vajadzēja pārzvanīt pēc brīža!

A Alviksa 28.02.2009

Atvainojiet, Rigas taksometru parks ir bankroteejis

K Kro 10.03.2009

RTP ir viens no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem šajā jomā, izmantoju gandrīz ik dienu jau 4 gadus, bijuši smieklīgi gadījumi... tas gan. Bet lieka naudas plēšana un krāpšnās nekad. Ziemassvētkos pat atsūtīja apsveikumu uz mājas adresi :)

S Smile 07.04.2009

Nu tas jau būtu pārāk, ja jau klientiem izsaucot taxi vēl jāprazvana!!! kur tad serviss? beidzās tie laiki ka ir jāgaida taxi sundu! nākamreiz izvēlies pārbaud'tās vērtības...

A A 23.06.2009

Nu, nē! Tomātiņi ir paši labākie!!!

B Baltic 19.10.2009

Baltic Taxi rullē :))