Rīgas taksometru parks - RTP bankrots?

Vai Rīgas Taksometru parks bankrotējis? Vienā avīzes NAŠI numurā lasīju ziņu, ka Taksometru parks ir bankrotējis un daži šoferi ir izveidojuši atsevišķu uzņēmumu RTP-SKANSTE. Žēl ir gan! Man ļoti pietrūks dzelteno Volgu, kas braukāja pa Rīgas ielām.

I Inese 15.03.2009

esmu kaut ko arī dzirdējusi, ka Rīgas Taksometru parku izsaimniekojusi Linda Baltiņa un aizlaidusies.

H he 16.03.2009

Baltiņas kundze tagad strādā Dzelzceļā. Bet Taksometru parkam ir dažas sarkanās mašīnas. Bet iet uz bankrotu.

N nez 17.03.2009

Tagad takši saucās RTP-Skanste. Tādi veci sarūsējuši opeļi.

V viese 19.03.2009

Vai Taksometru parks gadījumā nepārdod savas mašīnas?

T Taksists 27.03.2009

Pilnīgs murgs. Taksometru parks ir dzīvāks par dzīvu, uz šodienu tajā strādā gandrīz 700 cilvēki, un tas ir lielākais nozarē! Un jau 15 gadus eksistē RTP-Skanste, kuras īpašumā nav nevienas mašīnas un kura spekulē ar licencēm, un tā pieder vienam no Birka padomniekiem'. Un Linda Baltiņā jau sen nestrādā dzelzceļā. Ja ir kādas vēl baumas, ziņojiet, man ir inforemācija, ar ko atspēkot!

J Judīte 27.03.2009

Linda Baltiņa strādāja Rīgas Taksometru parkā. Viņa Rīgas Taksometru parku izsaimniekoja. Kā var strādāt 700 cilvēki? Ja Taksometru parkam ir kādas 100 vieglās mašīnas Renault ? Ko jūs murgojat? Rīgas Taksometru parks nodarbojas ar vieglo taksometru pakalpojumiem.

P Pasažiere 27.03.2009

Jaa, Riigas Taksometru parks nodarbojas ar vieglo taksometru pakalpojumiem, taa kaa Riiga TAXI.

T Taksists 27.03.2009

Esmu arī es taksists. Rīgas Taksometru parks iet uz bankrotu. Viņiem pieder ap 50 sarkano Renault un viens baltas krāsas mikroautobuss. Kas tagad attīstās, tā ir Rīgas Satiksme, iegādājusies jaunus autobusus un arī uzvarēja pārvadājumu konkursā ar autobusiem Rīgas rajoan robežās.

K krievs 28.03.2009

Šodien no lidostas braucu ar sarkano taksi. Šoferītis man žēlojās, cik zemas algas . Esot jau tagad gandrīz bankrots

B BaltijasPasts 03.04.2009

laikam tiešām RTP bankrotē.

S sajūgs 03.04.2009

nav ko raustīt to sajūgu, tad arī nebūs bankrots :D

T Tūrists 26.04.2009

šodien meklēju pie Centrālās stacijas taxometru, točna nevienu RTP taksi vairs nemanīju. Stāvēja daudz citas firmas. Kur tas ir palicis RTP? Tiešām bankrotējuši?

P Piekrītu 26.04.2009

Nē viņī stāv šobrīt MTS kur maršutnieki!

A Alberts 28.04.2009

Atradu maršrutniekus, bet nevienu TAXI tur neredzēju. Dīvaini, kā tad tur takšus ielaida? Jo tie maršrutnieki pieder Rīgas Domei, un Domei ar takšiem nav nekāda sakara.

L latviete 02.07.2009

he, RTP ir jau bankrotējis

C citsjuris 16.07.2009

nu gan muld pa deviņiem mēmiem!

T Taksists 27.07.2009

Jā, RTP ir bankrotējis. Savas mašīnas pārdod

T Taksist Dmitry 19.08.2009

Kakoj bankrot?Sokratili i prodali 90 mashin, obnovili avtopark, zabrali marshrut Sloka-Dubulty-Riga, otbili ot bankovschikov Centralnij vokzal.V gorode luchshee taksi.

E Edgars 31.08.2009

Paarsmieties var :D
Taadi idioti (baumotaaji)
Riigas taksometru parkam vismaz 80 Renault, 160 Ford. 240 auto, uz katru auto 2-3 vadiitaaji + marshruta taksometri + starppilseetu autobusi. domaaju ka vismaz 700 cilveeku straadaa.
un ja nu kaads bankrotees, tad noteikti ne RTP.

J juris 31.08.2009

Tieši tā lielākā un stabilākā taksometru kompānija, baumotājiem vajadzētu pārbaudīt IP adreses un nepieciešamības gadījumā rīkoties attiecīgi pēc situācijas.
Un vispār, kurā gadā Sarmīte dzīvo, dzeltenās Volgas nav jau gadus 15, ja nemaldos.