Rīgas taksometru parks - RTP bankrots?

Vai Rīgas Taksometru parks bankrotējis? Vienā avīzes NAŠI numurā lasīju ziņu, ka Taksometru parks ir bankrotējis un daži šoferi ir izveidojuši atsevišķu uzņēmumu RTP-SKANSTE. Žēl ir gan! Man ļoti pietrūks dzelteno Volgu, kas braukāja pa Rīgas ielām.

L lauramežsētas 26.07.2010

Juri- kā tu zini, ka viņš brauc bez licenzes?
Vot, katru dienu viņš brauc ar zavu zaļo busu uz Mežsētām, no Gogoļa pieturas. Sagaidi, iekāp, un pats visu uzzināsi no viņa mutes, ka viņš strādā Rīgas Taksometru parkā.

J Juris 28.07.2010

Zalja Vaarna. Tā informācija ir tīīk veca, ka bail :D Uz Ķekavu jau sen vairs nebrauc 844 autobusi :D
Un tas zaļais buss tik tiešām ir no malas, bet Jūs jau varat atļaut sev mālēt acis ciet, man jau POO...tik riebjas klausīties no nezinošiem cilvēkiem nepatiesu informāciju.

D Dave 28.07.2010

Inese Grauda No Jūrmalas tev vajadzētu apskatīt RTP mājaslapu, savādāk tu no Jūrmalas tālāk nekur neesi tikusi un neko nezini. RTP ir arī lielie autobusi.

M melnszakjis 30.07.2010

Kaa lai neziniitis zin to ka zaljais buss brauc nelegaali?

L Liene 30.07.2010

Lai jau nezina, bet ja nezina, tad nevajag te runāt un apstrīdēt, ka tā ir.

C cumcik 31.07.2010

Juri, kas tu tāds esi? Ja Tu skaidri zini, ka uz Mežsētam zaļais buss ir nelegals, tad ko tad pats sēdi pie kompja un nekā lietas labā nedari?
Tad arī tu baidies no Mezsētu zaļā busa šofera? Jā, mūsu Latvija ir tiktal korumpēta, ka mēs čurājam biksēs.
Internetā mēs tik gudri spriežam, bet reāli nekā pasākt nevaram.

P Pasažiere 02.08.2010

Juri, ja tu zinātu, kādi zārki Taksometru parkam pieder? Vai tos var nosaukt par autobusiem? Tu maz zini, kādi sagrabējuši autobusi brauc uz Mežsētām, Olaini? Taisni bail kāpt iekšā. Krēsli puteikļaini, cieti, pagulēt nevar.

J Juris 03.08.2010

Nu ja vislabāk jau ir kādu nomelnot, nevis mācēt konkurēt ar godu. Pasažiere un vēl daži līdzīgie negatīvie komentētāji varat ievērties atvilknē.
Skatieties, ka tas zārks jums kādreiz pa kluso neuzbrauc virsū.
Stulbeņu bars!
Un par nepatiesām baumām un publisku nomelnošanu starp citu var sanākt lielas ziepes, tā kā labāk neaizraujaties.

Juri!
Tās nav nepatiesas baumas.
Uz Mežsētām un no Mežsētām tiešām brauc zaļš buss TX 8092, un zaļā busa šoferis apgalvo, ka viņš strādā zem Rīgas Taksometru parka karoga.
Es jau tur nēesmu vainīgs, ka viņš tā mums saka, ka strādā Taksometru parkā.
Kam var sanākt ziepes? Drīzāk ka tev...
Jo tu pat nezini, kur ir Mežsētas. Tu nezini, ka zaļais buss brauc katru dienu regulāri.
Aizbrauc uz Mežsētām un paskaties, tad tu redzēsi, ka es nebaumoju. Zaļais buss točna reāli braukā!

L LauraMežsētas 03.08.2010

Vakar Saška bija tādā pālī, šodien viss busa salons smirdēja pēc šnabja.
Vai tas ir normāli?
Atvainojiet, pirms brūkat mums Mežsētu tantēm virsū, padomājiet arī par sniegto kvalitāti.
Vai tas normāli ka man jāsmērē sava kleita uz netīriem krēsliem?
Ja Saška brauc un ved cilvēkus, tad no viņa ir tiesības mums prasīt kādu atbildību, lai uzlabo savu busu.

J Juris 03.08.2010

Laura Mežsētas>Jā, zinu gan, ka zaļais buss tur braukā, zinu gan busa numuru, gan arī to, ka tas ''pisnesmenis'' jums stāsta pasakas par to, ka strādā RTP.
baumas ir viss šis topiks, kuram absolūti nav nekādas jēgas, jo daudz kas te ir sarakstīts ir slima suņa murgi.

L LauraMežsētas 03.08.2010

Piekrītu tev, ka šis topiks ir baumas.
Vajag šo topiku dzēst, un tad es atvēršu vaļā citu topiku, tieši par problēmām ar Mežsētu mikriņiem.
Juri, ka tu zini, ka tas zaļais buss braukt nelegāli, pēc taviem vārdiem, tad kāpēc Taksometru parks nekā tam zaļā busa varonim nekā nedara?
Vai tad toč nevar tam Saškam nekā izdarīt?
Man ir jārevē nezāles, es arī nevaru pieturā stāvēt un bļaut Mežsētu tantēm---NEBRAUCIET AR SAŠKU, bet gaidiet lielo balto busu, kas būs pēc stundas.

Juri, ja tu esi kkāds tur saistītais ar RTP, tad tiec galā ar Sašku, un lai Saškas vietā brauktu lielais buss.
Mūsu valstī valda totāls bardaks.
Vai tu zināji to, ka lielie busi arī nedod biļetes? Vai arī iedod saņurcītu papīra gabaliņu?
Jau tā svēt'dienās vakaros lielie busi ir pilni, ka stundu jāstāv kājās.

Tā kā neaiztāvi RTP. Tu daudz ko nezini...
Man pohuj par to biļeti, bet, lūk, pēc mēneša noņems mums tos pašus busus, jo nav braucēju.

I Indra 03.08.2010

Vini tgd saucas RED CAB :) un viss viniem labi! :)

V vilhelms 10.08.2010

Bet latviešu valodas problēma taksistiem ir gan...

P pasaziere 26.08.2010

Vakar sēdēju savā pieturā pie Akvaparka, piebrauca dzeltens mikriņš, stāvu, stāvu, gaidu, kad atteisīsies durvis...
A nekā- šoferis durvis neatvēra un fiksi aizbrauca projām.

O olaijniete 19.09.2010

rigas taksometru parkam atnjeema licenziju uz Olaijni.
Jaunais parvadatajs ir maxi taxi, atri, erti, tik no ritiem jastav saspiestiem mikrina. Ka es noskaidroju no maxi taxi soferiem, vini esot kaut kada konkursa piedalijusies uz Olaijnes marsrutu.
Divaini sanak, ka Rigas taksometru parka autobusi brauka pa Olaini un uznem pieturas pasazierus.
Ko vel paskaidroja Maxi Taxi soferis, ka RTP busiem nav tiesibu braukt uz Olaijni.
Tatad- ja gribi braukt legali, stavi ka idiote pietura un gaidi Maxi taxi, kas brauc reizi stunda.
Ja gribi brauk nelegali, tad kaap ieksaa RTP lielajaa busaa un brauc ar viniem.

P passaziere 15.10.2010

ko jūs te diršaties?
RTP pieder daži deltenie mikriņi.
Šiem nav lielo autobusu.
Nah vajag dirst?
Kur viņkiem ir redzēti lieli autobusi?
Paskatieties, kādi mazi mikrobi kursē gar manām mājām Vaivaros, bļeģ.

J jaunķemerniece 31.10.2010

Strādāju SPICĒ, dzīvoju Jaunķemeros.
Pie Stices mikriņi ir tik pilni, ka vnk šoferis nevar vsus gribētājus paņemt.
KAd beigsies šī ņirgāšanās par Jūrmalas pasažieriem?

M Mežsētas 10.05.2011

Vai pirmdienu rītos pieturā ""Celtnieks"" var tikt iekšā autobusā? Gribam atpakaļ Rīgas satiksmi!

J Jūrmalniece 03.07.2011

RTP parks strādā zem katras kritikas. Tas nebija normāl, ka 2 h nīku pieturā, lai tiktu iekšā Jaunķermeru mikriņā, jo visi kā viens brauca vakar uz Jomas ielas svētkiem. Savukārt es dzīvoju Jaunķemeros. Uz Jaunķemeriem vilciens nekursē!!!
Papildus mikriņi nebija organizēti.
Jūrmalnieki, izsakiet savas pretenzijas!!!
Kamēr klusēsim, nekādu uzlabojumu nebūs. Kad Saulkrastos bija Jūras svētki, pagājušo gadu EkspressAdaži organizēja papildus autobusus uz Saulkrastiem.