Rīgas taksometru parks - RTP bankrots?

Vai Rīgas Taksometru parks bankrotējis? Vienā avīzes NAŠI numurā lasīju ziņu, ka Taksometru parks ir bankrotējis un daži šoferi ir izveidojuši atsevišķu uzņēmumu RTP-SKANSTE. Žēl ir gan! Man ļoti pietrūks dzelteno Volgu, kas braukāja pa Rīgas ielām.

I IneseGraudanoJūrmalas 09.07.2010

Interesanti, kas ir Juris? Kur viņš ir ieguvis nepareizu informāciju, ka Rīgas |Taksometru parkam ir lielie autobusi?
Sākšu no sākuma: Es pati dzīvoju Pie Akvaparka, precīzāk uz Muižas ielas. Pa retam braucu uz Rīgu ar deltenajiem mikriņiem. šoferītis iedod biļeti, jā, tiešām ir uz biļetes rakstīts ""Rīgas Taksometru parks""
Tikai neērtības ir stāvēt kājās.
Taču pajautāju kaimiņienei, šī arī teicās zinām to, ka Taksometru parkam pieder apmēram 20 mikriņi, kas riņķo pa Jūrmalu.
Vai Juris nejauc Taksometru parku ar Rīgas Satiksmi?
Rīgas Satiksmei ir pelēki, dzelteni, zili autobusi ar pelēkām svītrām.

J Juris 11.07.2010

Rīgas Taksometru Parkam IR lielie autobusi.Tie kursē uz Ogri, Olaini, Baldoni un Mežsētām.Mikriņi nav 20, to ir daudz, daudz vairāk.
20 mikrobusi kursē tikai uz Jūrmalu, vēl tak ir pārējās līnijas.
Tas, ka iepr.komentētāja nezin, ka parkam ir arī lielie autobusi, nenozīmē, ka tā nav.
Ieej rtp.lv mājaslapā un apskaties.
Par to, kas es esmu, tev un citiem nav jāzin.Pietiks ar to, ka esmu saistīts ar RTP.
Cilvēki ir diezgan neizglītoti un ar putām uz lūpām vienmēr cenšas parādīt savu taisnību.
Nu ja nezini, tad nevajag rakstīt, to ko nezini.

L Laura-Mežsētas 12.07.2010

Jurim! Ja jau esat saistīts ar ""RTP"", tad kāda velna pēc mežsētu večiņas tiek šmauktas uz biļetēm? Biļetes nedod gan zaļais mikriņš, gan arī tas baltais milzenis autobuss.
Kad iepriekš bija Rīgas Satixme, tad nekad laikā no Abrenes ielas viņi nevavēja izbraukt.

J Juris 12.07.2010

Cik reižu var teikt, ka zaļais NAV RTP mikriņš.NAV. Tas ir negodīgs slaucējs un pasažieru zaglis bez licences, nav viņam NEKĀDA sakara ar RTP, lai ko viņš teiktu.

L LauranoMežsētām 13.07.2010

Jurim! Jūs nekas nēesat bijuši Mežsētu kooperatīvos, tad arī nekā neziniet, kādas problēmas mums sagādā no rītiem tikšana uz Rīgu, ka jābrauc saspiestiem necilvēcīgos apstākļos zaļajā mikriņā, jāsēž uz taburetēm. Mežsētu dārzniecēm arī gribās tikt uz Rīgu. Zaļā mikriņa šoferis ir vietējais Mežsētu bagātākais iedzīvotājs, kurš drīzumā pabeigs celt māju. Pēc viņa teiktā- viņš aizvieto saplīsušus RTP autobusus. It kā esmu dzirdējusi, ka ar RTP esot viņam kaut kāds līgums noslēgts. Pirms nedēļas mans dēls Aleksandram gāja labot mikriņu.
Biļetes IR jādod, bet biļetes netiek dotas. Esam rakstījuši pat Rīgas Apriņķa Avīzei.

Z zaljavaarna 13.07.2010

redziet ko es atradu.
juri kuraa gadsimtaa tu dziivo?
uz mezseetiem brauc riigas satiksme

arii uz kekavi braujc riigas satiksme

es linki ieliku laij juus redzeetu.

J Juris 13.07.2010

Es saprotu, ka ar jums nav jēgas diskutēt, tad brauciet vien ar to krāpnieku zaļā mikriņa izskatā un nežēlojieties!Punkts!

L LauraMežsētas 15.07.2010

Ja viņš būtu krāpnieks, tad viņš nemaz nebrauktu ar zaļo mikriņu no Mežsētām.

L LauraMežsētas 17.07.2010

Katrā ziņā zem RTP logo slēpjas vesels krāpnieku bars.
RTP palaiž pa priekšu Aleksandru ar savu busu, kas nevienam nedos sūda biļeti . Tad lepni pēc 2 minūtēm aiz Saškas piebāztā zaļā mikriņa brauc tukšs lielais RTP buss.
Pēc tam RTP varēs bļaut, ka ir iemesls samazināt autobusu skaitu uz Mežsētām, jo, redz, pasažieru ir maz.
Mežsētās, aiz veikala tiek nolieta degviela. Lielā busa šoferis ar šļauku lej soļarku iekšā zaļajā mikriņā.
Un tas jau notiek kādus 10 gadus. Vakar Mežsētu maršruta īpašnieks Saška dzēra, šodien pohains jau plkst. 6.40 mūs, Mežsētu tantes veda uz Rīgu.

J Juris 17.07.2010

Tu tiešām esi stulba.
Nesaprotu no kurienes tādus murgus var izkasīt.

L LauraMežsētas 17.07.2010

Jurim. Vai maz zini, kur atrodas Mežsētas? Ja gribi te atbraukt, tad esi tik labs un pieturā pie Centrāltirgus pl. 17.30 tevi uzrunās zaļā mikriņa īpašnieks ūsains onkulis krievu valodā un piedāvās braukt uz Mežsētām. Tu saujā viņam iespiedīsi latu un pusstundas laikā tevi viņš aizvizinās līdz Mežsētām. Mežsētās tu redzēsi veikalu, kur varēsi nopirkt kādu pudeli alus un labi pavadīt laiku.

J Juris 17.07.2010

Man pie kājas tas jūsu joptvaiciems, esmu tur bijis.
savukārt ūsainais saška lai labāk mani neuzrunā, var dabūt pa purnu.
Un vispār diskusijai nav jēgas, jo te kko iestāstīt ir kā pret sienu.
Tad brauciet ar to ūsaino sašku un NEŽĒLOJIETIES ne par to, ka viņs nedod biļetes, ne par to, ka brauc no rītiem pohains.Ja esat jūs tur savās mežsētās tādi dunduki, tad arī tādi palieciet.

L LauraMežsētas 19.07.2010

Mēs Mežsētās zinām katru kaimiņu. Bijušais Rīgas Satiksmes šoferis un tagadējais RTP šoferis Aleksandrs dzīvo kooperatīvā ""Mežsētu dārzi-2""
Sākumā Aleksandrs lielījās, ka Rīgas Satiksme esot viņam lūgusies uz ceļiem, lai viņš brauc strādāt uz Rigu pie viņiem, bet ar savu busu. Tad, kad Rīgas Satiksme nobankrotēja, uzradās Rīgas Taksometru parks.
Pēc tam mūsu kaimiņš Saška priecīgs mums stāstīja, ka Rīgas Taksometru parks ļoti lūdzot viņam strādāt tajā pašā Mežsētu līnijā, tikai ar savu zaļo busu.
Sanāk, ka Saška savu darbību ir saskaņojis ar RTP?

J Juris 19.07.2010

Nē nu vispār, kas lūdzās, tu galīgi esi nojūgusies?Rīgas Satiksme nobankrotējusi, tāpat RTP?Tu vispār saproti ko runā?
Laura, tu laikam esi pilnīga idiote, tāpat kā vēl daži šeit rakstošie.
vai tik pats saška vai viņam tuvu stāvošs cilvēks tagad izmisumā neklabina klavieri.Tak ejat ārstēties.Jūs laikam visi Mežsētās esat tādi čok-čok...

L LauraMežsētas 21.07.2010

""Mežsētu dārzu"" kooperatīzi izveidojās vēsturiski no 1962. gada, kad toreizējā Padomju laika valdība nolēma piešķirt zemesgabalus labākajiem Olaines rūpnīcas darbiniekiem. Mana mammīte arī ieguve šeit zemesgabalu, pēcāk atjaunotas Latvijas laikā atļāva valdība mums šos zemes gabalus privatizēt, ar iespējām būvēt mājas.
Kad biju maza meitene, es atminos dzeltenus ikarusus autobusus, kuru galapunkts bija Rīgas autoostā.
Pēc tam galapunktu pārcēla no Abrenes ielas. Toreiz autobusi bija tik pilni, ka vienkārši cilvēki nelaimīgi bija spiesti gaidīt stundu nākamo autobusu. Tad Rīgas Satiksme pieņēma darbā Aleksandru, kas toreiz ar sarkanu mikriņu palīdzēja Mežsētu tantēm nokļūt ātrāk uz Mežsētām no Rīgas.
Tagad mūs it kā ved Rīgas Taksobusu parks, kuru kvalitāte ir zem katras kritikas. Autobusiem durvis pa ceļam krīt ārā, krēsli smilšaini, šoferi nikni paliek, kad kāda večiņa palūdz biļeti.
Ar Saškas mikriņu braukt vēl trakāk- Saška liek sēdēt pa ceļam uz taburetēm, salons piepīpēts, biļešu kā tādu nav.

J Judīte 21.07.2010

Mums uz Bausku tā pati problēma- šoferi rupji, biļetes nedod, brauc, kā grib.
TX-7903 busiņa šofere nedod biļetes.

N nomalas 21.07.2010

rakstiet uz rigas domi ja soferi tuz mezsetam nedot biletes. ari nelegalajiem busiem jadot ceki par braucienu. vajag so jautajumu atrisinat.

J Juris 21.07.2010

jā.jā, ''izēdiet'', to sašku ar zaļo busu laukā, pats ar bailēm vienmēr laipni aiz muguras brauc pieturā aiz RTP busiem un autobusiem, laikam saprot, ka nelegālais un traucē.
Saška>mans padoms>busu zaļu krāsot nevajadzēs, nogrūd tāpat no kraujas, bet pats aizej pakaries!

L LauraMežsētas 24.07.2010

Juri, kas tu tāāāāds esi? Vai maz tu to Sašku esi redzējis? Viņš pārliecinoši mums te, Mežsētu tantēm stāsta, ka RĪgas Taksometru parks pat liekot strādāt viņam svētdienās, cik sapratu, ka viņam esot jāstrādā uz tā zaļā busa katru dienu bez brīvdienām.
Iemesls ir tāds, ka viņš aizvieto tos autobusus, kas ir pa ceļam no Mežsētām uz Rīgu ir saplīsuši, vai mētājās grāvī, vai arī citi šoferi ir piedzērušies.
Tāpēc arī Saška brauc ar savu zaļo busu katru dienu, arī pēc iepriekšējās dienas dzerstiņa.
Ja esi kkāds tuvs paziņa Rīgas Taxometru parkam, tad plz uzzini, kā tas Saška tur Taxometru parkā tika iekšā strādāt? Viņš ir nenormāls babņiks, un dzērājs un rupeklis :D . Bet kādu krutu māju viņš būvē.

J Juris 24.07.2010

Tā kā ar jums Mežsētu dundukiem nav jēgas vairs loģiski diskutēt, jo tas ir kā pret sienu un jūs gvelžat slima suņa murgus, tad vnk ejat ratā ar savu Sašku, zaļo busu un Mežsētu dzerstiņiem.
es nesaprotu, kā var ģenerēt tik slimus murgus, kā tu laura mēžsētas un vēl te viens otrs.
Duraki ibiorio, goda vārds!
un ja viņš tiešām stāsta tādas pasakas, tad jūs viņš vnk drātē smadzenēs utt.par māju es neticu, viņš pelna labi ja maizītei.ar tādu busu bez licenzes, pasažierus zogot māju neviens neceļ.Glupie Mežsētu muļķi.