Rīgas taksometru parks - RTP bankrots?

Vai Rīgas Taksometru parks bankrotējis? Vienā avīzes NAŠI numurā lasīju ziņu, ka Taksometru parks ir bankrotējis un daži šoferi ir izveidojuši atsevišķu uzņēmumu RTP-SKANSTE. Žēl ir gan! Man ļoti pietrūks dzelteno Volgu, kas braukāja pa Rīgas ielām.

A Anete 04.09.2009

Edgar- RTP neapkalpo autobusu maršrutu Rīga-Dubulti-Sloka. Tur strādā Nordeka. Un pa rajona autobusiem brauc arī Nodeka un Rīgas satiksme, arī Galss Buss un Adažu Ekspresis
. RTP nav vispār neviena lielā autobusa. RTP ir sakanie takši un daži dzeltenie mikriņi FORD, kas ved tūristus pa viesnīcām.

B brauceja 10.09.2009

Vakar es braucu ar RTP tādu vecu Volgu, ka bija bail. Soferis ik pa laikam iedzēra alu, smirdēja viss salons. šausmas.

J Judīte 24.09.2009

Jā, RTP ir jau bankrotējis. Mikriņus pārdevuši, tagad viņu vietā strādā Nordeka.

S sarmite 11.10.2009

RTP jau ir kaa bankroteejis

K Kita 05.12.2009

Anetei: Starpcitu RTP nav vairs sarkanie tomāti - Red Cab ir atsevišķs uzņēmums! Un Tev par nožēlu - dzeltenie mikriņi APKALPO Rīgas - Jūrmalas maršrutus + vēl daudzus citus, kas arī ir RTP pamatdarbība. Ir arī lielie autobusi (!!!) - Olaines maršrutos un vēl kaut kādos, ja nemaldos, bet par tiem es zinu mazāk.

S Sarmīte 09.12.2009

Jā, red CAB ir atsevišks uzņēmums, tātad RTP vairs nenodarbojas ar taxi pakalpojumiem. Sanāk, ka RTP vairāk nav sarkano tomātu. Ja kas, uz Olaini brauc MAXI TAXI baltie mikriņi, jo tur RTP zaudēja licenci.

Uz Mežsētām ved Limuzīnu centrs.

P pasaziere 22.02.2010

Vēl jau RTP turās, bet drīzumā vispār bankrotēs. Takšus pārdod

J Jūrmala 07.05.2010

Uz Jūrmalu braukā dzeltenie mikriņi, kuriem durvis krīt ārā. Bet tos jau apkalpo Jūrmala-SV.
Uz Olaini braukā "Tālava" uzņēmums, kam ir tiešāks sakars ar "Rīgas Satimksmi".
Uz Baldoni brauc "Vita-2" busiņi, no zivju paviljona.

B Bauska 21.05.2010

Uz Sarmām vizina kkāds dzeltens mikriņš. Tipa Vita-2 moš .
A ber uz Jūrmali nekad RTP nav braucis.

P prīma 29.06.2010

Lssīju, ka Rīgas Taksometru parkam atņēma Olaini.
Tagad tur brauc Aksjonova jaunais Maxi taxi

Z zolitude 01.07.2010

kas apkalpo 236. mikrinu?

J Juris 01.07.2010

Kas tie par debīliem komentāriem, nekas nav bankrotējis, uzņēmums ir stabils, pat ļoti, kādas muļķības jūs te rakstāt.Izskatās, ka kkādi baumotāji saradušies, jūs gaīgi esat nojūgušies.
RTP apkalpo Jūrmalu, Ķekavu, Mārupi, vēl visādus mazdārziņu rajonus, tāpat Daugmali, lielie autobusi apkalpo Ogri, Olaini, Baldoni un Mežsētas.Ir jauna Setra, vecākas Setras, Mercedes Sprinter, vario, fordi sen jau kā palikuši kā tikai pasūtijumu auto.
Izskatās, ka raksta kkādi stulbi konkurenti, pie tam iespējams viens un tas pats cilvēks, ļoti interesanti, ka tēma tiek ''it kā'' pacelta ik pa pāris dienām.Administrācijai ieteiktu pārbaudīt iepriekšējās IP adreses, par nepatiesu baumošanu var sanākt sods.
Vai tikai pats maxi-taxi genka vai Mežsētu zaļā mikriņa ''varonis'' saška vai kkas tamlīdzīgs neuzdarbojas???Jūs esat pasažieru zagļi strādājat bez licences un atņemat RTP klientus.
Un par to dedzināšanu, vai ti genādijs pats nenodedzināja savu mikriņu.
Kkāds murgs, katrs te var ierakstīt bezmaz ko grib, bez jebkādas atbildības sajūtas.

J Juris 01.07.2010

Tā kā nekas nav bankrotējis, tās ir absolūtas muļķības, ko te daži(vai drīzāk viena un tā pati persona raksta), visur ir licences un nekas nav zaudēts.
ceru, ka to maxi-taxi un zaļo mikriņa sašku vienreiz policija sašņorēs uz ilgāķu laiku.

O Ogrezžurka 05.07.2010

koooooooo??????? Uz Ogre braujkt RTP autobuse?
Laij memelsh niekus? RTP NEKAD nau braucis uz OGRE! Uz OGRE brauc Nordeka zilie autobuse.
Es dzīwoju pati pie OGREs Elwi man gar māji brauc Nordeka laijkam kādas 4 reizes dienā. Uz Rīgu biļete maksā 1, 40 ls.

а Александр 05.07.2010

Ot Александрa.

Ha "Mežsētas" сады нужно идти Автобус- SIA ""лимузинy центрc""

Зеленый и серый микроавтобус на маршрут "": 859 Рига- Meжceтac"" принадлежит Александру oт""Лимузинy центрc"".
Мы имеем лицензию на маршрут "" : 859 Рига- Meжceтac""

Z zaļāvarde 05.07.2010

ja cilweeks ir nepiejskaitaamz, tad jau war raxtiit internetaa wisu drazu.
Es esmu zaļa warde. Es ēdu kāpurus. Es dzīwoju Marupē.
No Mārupes brauc 25. autobuss zils tāds ar baltu svītru uz vēdera.
Laijkam tā skaitās Rīigas Satixme. :P
Ja kas, Rīgas Taxometru parkam nau lielu autobusu. Laijkam tie Setri domāti ir tie pelēkie mikriņi uz Zepniekkapni
Zinašanai- Rīgas Taksometru parka maršrutkas ir laijkam apskatāmas tur kur 23. troleijbusa galapunktc.
Uz Jūrmali un Kekavu, ja nemaldos Silakrogu, Zakumuizju, Baloziem, zepniekkalnu brauc rigas taksometru parx.
Taxometru parkam ir peleeki mikrini, divi balti uz Ziepnekkalnu, un dzelteni mikrini .
Es esu ārstējusies Jūrmalas Vaivaru sanatorijā.
So rudeni brauksu tur arī ārstēties.

J Juris 06.07.2010

njā, tik tiešām slims komentārs šis un vēl pāris kā zaļai Vardei vai Ogres žurkai.Pilnīgi aplami un nepatiesi.Ko var dezinformēt cilvēkus.Klau Saška, labāk oficiāli nokārto licenzi un vinnē konkursā, nevis klabini anonīmi internetā, nevari, lasies dillēs.
Nesaprotu, kurš idiņš vēl var rakstīt tik stulbus un pokemoniskuis komentārus, kā pasažjiere, zaļā varde, ogres žurka un šķiet arī autors ir viena un tā pati persona.

E Es! 07.07.2010

... ziniet, palasot šos komentārus paliek žēl ... jūs visus! Vai tiešām no šādiem debiliem-komentētājiem sastāv mūsu Valsts? Un jūs vēl runājiet par iespējām, kad pēc laika šīs valsts ekonomika atveseļosies ???????
Cik gan stulba ir mūsu tauta, ekonomiski aktīvais slānis :((((
Komentatori-konkurenti ir vienkārši dzīvē sevi neatraduši cilvēki, patiesībā dziļi nelaimīgi... Un kā pieredze rāda ar laiku nodzeras vai notiek vēl kas sliktāks.
RĪGAS TAKSOMETRU PARKS IR DZĪVĀKS PAR DZĪVU!!! UN JŪS "KONKURENTI" PRIECĀJATIES, KA VIŅI IR TIK SOLĪDI UN PAR SAVĀM TIESĪBĀM CĪNĀS TIKAI AR LEĢIMITIVĀM METODĒM!
KRIEVIEM IR TEICIENS: " VOLKI VOJUT, KARAVAN IDJOT" ... Vinjiem pofig jūsu visu aktivitātes!!!

R Raivo 07.07.2010

Informācija par takšiem: http://www.satdep.lv/
Paņemiet sadaļu "sabiedriskais transports" pēc tam sadaļu "vieglie taksometri" ... un beidziet šķidri liet! Rīgas Taksometru parks pārdēvēja vieglo taksometru nodaļu par RED CAB un joprojām ir nozares līderi !!!