www.sudzibas.lv Rīgas 49. Vidusskola Nepamatoti tiek uzskatīta par labu skolu

Rīgas 49. Vidusskola - Nepamatoti tiek uzskatīta par labu skolu

Rīgas 49. vidusskola nepamatoti tiek uzskatiita par labu skolu. Tur bērni tiek atklaati pazemoti. Skoleena pienaakums tur ir sistemaatiski mazgaat skolu, taatad dariit apkopeejas darbu, jo tur apkopeeju vispaar nav. Skoleenu katru dienu iet uz skola ar stresu, jo baidaas no taa, ka vinjiem atkal tiks izbojaata diena, jo vinjiem var piespiest tiiriit skolu pilniigi bez nekaada iemesla. Turklaat vidusskolniekiem biezhi nav atljauts apmekleet maaciibu stundas, jo taa vietaa ir jaatiira skola. Ljoti biezhi ir bijushas vecaaku suudziibas skolas vadiibai par beernu pazemoshanu, tomeer vieniigais, ko taa speej pateikt ir: "Ja nepatiik shii skola mekleejiet savam beernam citu skolu." Taapeec pirms veecaaki meklee savam beernam skolu, apdomaajaties, kaada buus juusu beerna dziive shajaa skolaa.

G

D dārta ansaberga 05.06.2008

bet kapec gan dēļ dažiem izlutinatiem bērneļiem, vai slikti audzinatiem pusaudžiem kkas būtu jāmaina.Es lidz 7tajai klasei dariju visadas blēņas skolā, man nekas netika piedraudets.Vienigais bridinajums bija pec klasesbiedrenes matu nogriešanas-un es uzskatu, ka tas ir normali šādā situācija, jo es muļķīgi rīkojos.Ja, jau si skola ir tik stulba, kapec jus neejat uz citu, un izlaidumos lejat asaras?

V vita 15.06.2008

nevienam nenovēlu šo murgu!
vecāki nenodariet to saviem bērniem...viņus tur vienkārši apspiedīs
man liekas, ka šeit vēlas ražot robotus, kas paklaujas uz vārda~!
izglītība ko viņi pievāvā iespējams ar neko netašķiras no lielākās daļas lv skolu...bet nekas labāks jau nu 100%nav..viss jau atkarīgs no pasniedzēja...protams, ka ir ar tādi pasniedzēji ko cienu no visas sirds... bet tādu tiešam nav daudz...lielu daļu raksturo vienaldzība...bailes, ka kaut kas nebūs kār'ībā..daži klases žurnālu stunas sākumā aizpilda pat 15 min..tas ir apmāns, ka tur ir baigā kartība..tas ir uzpūts...un man kā skolniekam tas tiešām liekas smieklīgi!
vitas un gaiļa sistēma..pāsi skolotājas ir iebiedētas manuprāt tas nav nejauši, ka šeit strādā tikai direktors un sievietes..un neuzdrošinnās būt pašas..protams ne visas..
tie kas pieder ģimenei..vispār jūtas kā karaļi..un atļaujas pilnīgi visu!klases priekšā pazemot skolēnus..
es teiktu, ka šeit valda monarhija!!tiešam nepāršpīlēju..

V Viktorija 20.06.2008

Pareizi, skolā jābūt arī darbaudzināšanai!!!Citādi izaug šmurguļi, kas tik slapstās pa ielas stūriem ar smēķi zobos manāmi iereibuši un pat lupatu nemāk noturēt rokās. Agrāk skolā visi skolēni piedalījās uzkopšanas darbos, a tagad nezin kādas stulbības izdomā, lai tik slinkotu. Noteikti, ka arī bērni pārspīlē. Tā tak traģēdija, ka liek kaut ko darīt! Gabals nokritīs!Visu cieņu skolai.

D dārta ansaberga 27.06.2008

To:Vita
un atļaujas pilnīgi visu!klases priekšā pazemot skolēnus..
es teiktu, ka šeit valda monarhija!!tiešam nepāršpīlēju..

Kada sakaraa es enzinu vai tu gaji musu skola?un ja tu ta juties tu laikam esi bijusi galigi slima berns ar kkadu nenormalu psihi, kas to ka skolotaji bernus raaj uzskata par pazemosanu, vai ari pazemosana ir tas ka skolotajas citreiz pajoko??

vecāki nenodariet to saviem bērniem...viņus tur vienkārši apspiedīs
man liekas, ka šeit vēlas ražot robotus, kas paklaujas uz vārda~!

robotus?tie kas seit macas un iet ari visusskola klust par sabiedriski akiviem un pozitiviem jaunieshiem, ari skolas vasaras prakses, kas varetu skist nevajadzigas mus skola satuvina un vieno.

K karolina 02.07.2008

Jā arī man kāds pazīstams puisis tur mācījās, briesmu stāsti no viņa dzirdēti ne pa jokam.
Tāpēc nezinu vai šī skola ir vispār to uzslavu vērta kādas tiek reizēm dzirdētas

L Liene 07.07.2008

es 49.vsk. pavadiiju 9 gadus!es atvainojos, bet vai maaciibu paarzinei ir tiesiibas pateikt beernam, ka tu esi nulle un ka dziivee nekur netiksi? shaadi vaardi vien grauj beerna pashapzinju un veelmi maaciities!shie 9 shajaa skolaa pavadiitie gadi bija viens liels murgs... runaajot par skolotaajiem bija tikai dazji patieshaam jauki skolotaaji, kuriem nebija vienalga. vai tas jums shkjiet normaali, ka skolotaajas atnaak uz stundu, nober savu sakaamo un aiziet, bet, kad skoleens pienaak un paprasa, lai paskaidro veelreiz, tad vinjam tiek veltiiti taadi skatieni itkaa vinjsh ir pilniigs idi*ts! kad paargaaju uz citu skolu zinaashanu liimenis ieveerojami paaugstinaajaas. skolotaaju attieksme bija pavisam savaadaaka un vinjiem uztrauc tas, ko skoleens ir iemaaciijies un ko nav! un nav taa, ka skolotaajs atnaak uz stundu vienkaarshi, lai atpelniitu stundas. runaajot par dezjuuraam - ir okay, ka skolaa pastaav kaada pashdisciplineejosha iekaarta, bet diemzjeel 49. vsk. biezji vien netaisniigi tika PIERAXTIITI skoleeni, kuri dazjaadu iemeslu deelj nav patikushi. un, kas attiecas uz vidusskoleeniem(dezjurantiem), biezji vien vinji censhas PIERAXTIIT vairaak PAARKAAPEEJU, lai pashiem peec tam buutu mazaak jaatiira! no shaada skatu punkta shii dezjuureeshana ir absurds!

L Liene 07.07.2008

augstaak esoshajam tekstam!

A Anna 09.07.2008

Esmu nomācījusies šajā skolā 12 gadus, ja Jums nepatīk skolas disciplina vvienmēr var atrast citu skolu...Lūdzu...neviens Jūs netur!Par skolas tīrīšanu domāju daudzi pēc skolas beigšanas bija pateicīgi, vismaz skola tiem iemācija kā apieties ar slotu un bružiem, ja tam nepietika laika vecākiem... Galu galā, mīļie vecāki vediet savus bērnus uz citā skolā, kur nav šīs disciplīnas, kur katrs otrais tirgo narkotikas, kur 2 soļus no skolas stāvēs Jūsu nepilngadīgais bērns un smēķēs, bet skolotāji nebildīs ne vārda.Kur Jūsu bērns par disciplīnu nezinās neko... Ejiet uz turieni un ļaujiet Mums, vecākiem, kuri novertē šo skolu vest savas atvases disciplinētā skolā ar saviem likumiem un disciplīnu!!!Paldies 49.vidusskolai!

A Anna 09.07.2008

Un vēl... Mīļie šīs skolas skolēni, kuri šobrīd mācās 49.vidusskolā un raksta šos apsurdos komentārus, piedodiet, bet Jūs vēl nespējat objektīvi spriest par šo skolu un novērtēt ko tā Jums sniedz... Jums ir aizvainojumi no kāda skolotāja, jums vispar negribas macities, ko tie Učuki zina... un tā tālāk... Tas nāks ar laiku... Visiem bija grūti skolā ar ķīmijas ieskaišu pārlikšanu, ar tām ikmēneša ieskaitēm, to visu literatūru ko bija jālasa un jāraksta milzīgie domraksti.. tie pretīgie "i" un "ni"... =)
Tagad, kad pagājuši gandrīz 5 gadi, ir smieklīgi salīdzinājumā ar Universitāti pēc tam arī darbu...
Tāpēc pēc pāris gadiņiem, kad mana meitucīte būs pietiekami pieaugusi sūtīšu tieši uz Rīgas 49.vidusskolu!

D Dic 10.07.2008

Macijos savulaik cita skola un mums bija t.s. dezhuru sistema. Tirijam pec stundam klases- ta ka viss ok. Bet milzigos gaitenjus gan netirijam- to gan darija apkopeja... Kadam gan citam iemeslam vinja ir paredzeta un sanjem algu?

L Laura 13.07.2008

!Tiem skolēniem, kas tur mācās n-tos gadus ir, protams, jau iekalts galvā tas viss kā norma. Pati tur pietiekoši nomācījos, lai varēt spriest! Neesmu skolēns ar "grūtu galvu"!
Vispār, pat ziņās ir bijis sižets par skolu, jo dēl sporta skolotājas meitene salauza astes kauli, jo redz, viņa pēc sporta stundas dušā apskaloties gāja apakšveļā, un redziet, sporta skolotāja tā vietā lai pateiktu ka viņai ne par ko nav jākaunās, viņa vinai 5 minūšu laikā lika 10 REIZES apģērbties, ieiet dušā un noģerbties. Skrienot par dušu teplu slideno grīdu, rezultātā viņa salauza astes kaulu! Meitenei bija apm. 12-13 gadi, un viņai bija vnk kauns novilkts apakšveļa, bet kā jau es teicu, tā vietā lai izrunātu lietas, kas notiek ar ķermeni tajā vecumā, viņai piespriež sodu. Šis nav viens vien gadījums, te varētu teikt ļoti daudz, par skolā vispār valdošo Liepiņa sistēmu, un visu aizmuguri, kas viņam ir īstenojot no viņa puses šādu visatļautību. Viss ir labi un vajadzīgi, bet ar normu.
Izskaidojiet faktu, šā gada janvārī avīzē bija ielikts sludinājums, ka R49vsk tiek meklēti vismaz 8 jauni priekšmetu skolotāji, tas arī par kaut ko liecina. Kopumā esmu vairāk kā apmierināta ar to, ka beigu beigās pabeidzU RV1Ģ, un mācības varēšu turpināt Eiropā! Takā, es Jums ieteiktu paplašināt redzes loku, un vismaz uzzināt kāda citur Eiropā ir attieksme, vieta skolēnam. Un sistēma kopumā! Nevis lepoties ar to, ka esmu beidzis 49vsk, un visa dzīve man vaļā! Jūs esat daudz ieguvuši, bet tajā pašā laikā daudz zaudējuši..

I iedomiiga 13.07.2008

likt tirit piespiedu karta kaut kadas trepes utt ir pret LR likumdošanu mana skolā (parstā) to atcela(klases dežurantus) kad gaju kada 5.klasee pirms gandriz 10 gadiem, jo bernus nevar piespiest neko tadu dariit...

A Aija 13.07.2008

un cik daudz te ir nelaimīgu esošo skolēnu, kas paguruši no mācībām vēlas izgāzt savas dusmas?
es neko nezinu par 49 skolu, bet izskatās, ka lielāko daļu slikto komentāru raksta jaunieši, kas jaunāki par 18 gadiem :))

A Aija 13.07.2008

tas, ka skolotāji pazemo bērnus, ir visās skolās. tā kā 49 skolu vien par to vainot būtu nepiemēroti.

J Jānis is 15.07.2008

Pats 2005 gadā biju šīs skolas apsolvents. Lasot šos "gaišos" komentārus atceros vien teicienu "lido domas "zelta" spārniem". Ir daudzas lietas, kur skola rīkojas ļoti pareizi un tā kā nākas, tomēr tā kā tā ir sistēma, tad tai ir arī savas nelīdzenās puses, kas izpaužas tieši ar to, ka visiem izpatikt ir neiespējami un bezjēdzīgi. Vienmēr būs tādi, kas būs apmierināti un vienmēr būs tādi, kas būs neapmierināti un pukstēs.
Skolā esošā sistēma liek skolēniem aizdomāties par reālo dzīvi, par dzīvi, kad nebūs vecāku, par dzīvi, kad nebūs kāda, kurš palīdzēs, par dzīvi, kad viss būs jādara pašiem. Būs jādomā, ko un kā ēst, būs jādomā un pašiem trauku jāmazgā, būs arī grīdas jānomzgā, reizēm var nākties arī kādu naglu iesist utt, bet, diemžēl, lielākā mūsdienu sabiedrības bērnu daļa ir pieraduši, ka visus mājas soļus apdara vecāki vai tam speciāli nolīgti cilvēki. Es un visa mana klase vēljoprojām reizi pa reizē sanāk un tiekas ar mūsu audzinātāju un visi sakām LIELU PALDIES 49i vsk par nenovērtējamo ieguldījumu mūsu personību pilnveidošanā un izaugsmē, gan darba tikuma, gan mācību ziņā. Izglītības un apjoma līmenis ir unikāls, milzīgs. Tie, kas nevēlas mācīties tie tur tiešām netur līdz. Tiem tur nva ko darīt, jo tieši viņi ir tie, kas čīkst un pīkst par to, ka tas un tas ir grūti. Gadu desmitiem skolā ir šī dežūrklases tradīcija un es esmu par to, ka tā tur ir arī jāsaglabā. Tas izveido cilvēku, tas izveido personību. Ja kāds tur arī salūzt, tad tā tam arī jābūt un vainojami ir vecāki, ka nav iemācījuši bērnam iztaisnot muguru un pieņemt dzīvi tādu kāda tā ir, nevis naivi turēt pasaku valstībā, bet tad, kad tiek reālajā dzīvē, tad ir lemti iznīcībai. Skola šeit nav vainojama. Jā, sociālais pedagogs Kudrjavceva ir nevietā, viņai pasniegt ķīmiju sanāk daudz labāk, tomēr izrunāties ar viņu var, lai gan viņa nav labākais padomdevējs, tīri savas pašaurās domāšanas dēļ, tomēr parunāt var(es gan nezinu vai viņa pašreiz ir soc. ped, bet manā laikā bija). Jā, ir arī dažas "bestijas-iznīcinātājas" skolotājas un mācību daļa, arī pats Liepiņš nav Dieva dāvana, bet katram ir sava uts, katram ir savas dīvainības. Ja cilvēkam ir kaut mazliet smadzeņu un vēlmes, tad visu var panākt, jo es pamanījos nolikt pie vietas, aizdomāties un pārdomāt dzīvi ne tikai pašam Liepiņam, bet arī šīm saucamājām "bestijām" un pat Rīgas Skolu valdei. Cilvēki nezināja, ka ir tādas un tādas problēmas, līdz es viņiem pateicu, kas notiek un ap ko lietas grozās, jo visi ir cilvēki nevis gaišreģi, tāpēc vecākiem savām atvasēm jāiemāca komunicēt, tad arī viss notiek + visam klāt darba mīlestība un sanāk ideāls cilvēks, jo pats Liepiņš strādā vaigi sviedros ne tikai skolā, bet arī savā dārzā un tāds pat kā visi pārējie, tikai no viņa prasa vairāk, bet tā kā viņs ir viens, tad pievērsties visiem ir neiespējami.
Tas, ka skolotāji aiziet, tas ir pašsaprotami, jo esot 49 vsk skolotājs tevi novērtē ārpus skolas un vienkārši piedāvā augstākus amatus kā vienkārši skolotājs un būsim reāli, ka par skolotāja algu strādā tikai entuziasti, tā kā pie skolotāju rotācijas ir vainojama mūsu mīļā valsts nevis skola, jo 49 vsk arī skolotāji ir ar apgriezieniem un īpaši spēcīgi, zinoši, stingri un atsaucīgi.
Esmu LEPNS par to, ka mācījos 49 vsk
Esmu PATEICĪGS 49 vsk par sniegtajām zināšanām un pieredzi
Esmu GANDARĪTS par to izaugsmi kādu man sniegusi 49 vsk

Liepiņ un "bestijas", ņemiet šos komentārus nevis kā pārmetumus, bet kā pamācības, jo viss, kas notiek šajā dzīvē ir ar kādu dziļu domu un tas noteikti ir mūsu pašu nopelns!

V Viktors 16.07.2008

Autors raksta pilnīgas muļķības! Pats esmu beidzis šo skolu, tagad abi bērni tur mācās, skolai nav ne vainas.
Protams, skolniekiem ir jāpalīdz tīrīt sava skola, gan sava klase un es te nesaskatu neko sliktu. Varbūt kādam mājās aug kāds baltrocītis, kuram paņemt rokās slotu skaitās noziegums. Bet normāli vecāki par to nesatraucas.

V vija asbaha 21.07.2008

Ja bērns neiemācās pats uzkopt to vidi, kurā pavada laiku, tad kas no viņa izveidosies tālāk. Jautājums vecākiem- kas tad Jūsu atvasītei notiks, ja izmazgās grīdu? Rokas nenokritīs, nespļaudīsies un nemēslos. Dzīvē noderēs. Savu istabu taču bērns arī uzkopj un tualetē aiz sevis ūdeni nolaiž un poda vāku uzliek, jeb kāds staigā pakaļ? Neaudziniet patērētājus, mīļie vecāki. Ar cieņu omīte, kuras mazdēls mācās šajā skolā.

G grshn 26.07.2008

DARTA ANSABERGA :"JA NEPATIK TAD EJ UZ CITU SKOLU!"

KAs tas ir par stulbumu! tas ka tu gribi ielīst pakaļā kādam skolas pārstāvim, nav nekas labs, tas liecina tikai par tavu debīlistu, infatīlismu!

Un nevajag teikt, ka visi mazie bērni ir KROPLI, jo tada veida izpauzas attieksme, kada valda skolā, stapr lielajiem un tadiem, ka manējais, kurš mācās 3 klasē!

B Brīnos 08.08.2008

Palasos te visas sūdzības un brīnos: visiem kautkādas problēmas- slikti apkalpo, kāds ir uzbļāvis, kautkas ir salūzis, kāds ir ar pārtiku saindējies. ... utt visādas muļķības. Man gan viss ir kārtībā. Par internetu nesūdzos, par kabeļtelevīziju nesūdzos, mobilie sakari strādā... Pārdevēji, viesmīļu man smaida, suņa kakā neesmu iekāpis, darba gevējs man makssā labu algu un apmaksāa visu nodokļus... Varbūt vaina tomēr ir Jūsos pašos.

B Brinosapsisirbrinos 10.08.2008

E a tu "BRĪNOS", a varbut isteniba vaina ari nav tevi, ka rakstīt īsti nemāki ?