www.sudzibas.lv Rīgas 49. Vidusskola Nepamatoti tiek uzskatīta par labu skolu

Rīgas 49. Vidusskola - Nepamatoti tiek uzskatīta par labu skolu

Rīgas 49. vidusskola nepamatoti tiek uzskatiita par labu skolu. Tur bērni tiek atklaati pazemoti. Skoleena pienaakums tur ir sistemaatiski mazgaat skolu, taatad dariit apkopeejas darbu, jo tur apkopeeju vispaar nav. Skoleenu katru dienu iet uz skola ar stresu, jo baidaas no taa, ka vinjiem atkal tiks izbojaata diena, jo vinjiem var piespiest tiiriit skolu pilniigi bez nekaada iemesla. Turklaat vidusskolniekiem biezhi nav atljauts apmekleet maaciibu stundas, jo taa vietaa ir jaatiira skola. Ljoti biezhi ir bijushas vecaaku suudziibas skolas vadiibai par beernu pazemoshanu, tomeer vieniigais, ko taa speej pateikt ir: "Ja nepatiik shii skola mekleejiet savam beernam citu skolu." Taapeec pirms veecaaki meklee savam beernam skolu, apdomaajaties, kaada buus juusu beerna dziive shajaa skolaa.

G

A anoniims 27.08.2007

Es kaa 49. vsk. skolnieks (jau vairaak, nekaa 10. gadus) varu pateikt, ka tajaa skolaa joprojaam valda ieksheejas totalitaarisms! Skola ir bezmaz vai liepinju privaatiipashums (nu visa vinja gjimene tur straadaa). nokavee (kaut vai sastreegumu deelj) - berz. Un jaaberzh nav jau tikai tiem, kas nokavee - berzh visi - regulaaras sanitaaraas dienas, no 10.kl. ir dezhuurnedeeljas, kad jaavaakjee visa skola. nu apkopeejas mums skolaa ir - vinjas tiira tualetes, mazgaa aktu zaali un garderobes. paareejo visu mees pashi berzham. runaajot par cien. juri liepinju - vinsh vispaar nemaak runaat ar skoleeniem - dzekiem vinsh ironiski liek virsuu un ar meiteneem vinsh flirtee... aa - un visaa cienjaa liepinju gjimenes aciis ir basketbolistiem - vislielaakaa dalja vinju maacaas suudiigi un ja vinji nebuutu gari un nemaaceetu meetaat bumbu, sen jau buutu izsperti no skolas ar kaaju... bet nu pret viniem liepinsh ir laipns un nekad neesmu redzeejis, kad kaads no basketbolistiem berztu skolu, jo vinji var kaveet, cik grib un nekas par to nav... tas laikam taapeec, ka pateicoties tiem dzekiem skolai labi rezultaati basii - bet ko tas dod - taa ir skola nevis k-kaads sporta instituuts un es domaaju, ka smadzes buutu jaaveertee augstaak par garu augumu... un tas liepinju gjimenes (iznjemot biologjijas skolotaaju i. liepinju - vinja ir vieniigaa jaukaa liepinja, tieshaam laba skolotaaja) pretiigais runas veids - runaajot ar kaadu no vinjiem tieshaam paliek pretiigi, jo vinju sejas izteiksmes un runas veids ir taads, it kaa es buutu k-kaads meesls vai vergs... taapeec es parasti izvairos no sarunaam ar pashu j. liepinju vai vinja deelu. un arii varu pateikt, ka nu shajaa skolaa briivi izteikties ir naavesspriedums - tur ir kaa chekaa - kko ne taa pateiksi, uzreiz pie dirikja - ja paveicaas, tad atsauc uz skolu senchus un liek rakstiit paskaidrojumu un shis spaarnotais teikums: ''ja kaut kas nepatiik, ejiet uz citu skolu!'' vai arii vnk chau un viss... taads bija mans sakaamais...

P Paulz 03.09.2007

Tie cilveeki kas uzskata ka 49 vsk ir laba ir vai nu basketbola kaisliigi piekriteeji, vai speeleetaaji, vai arii personas ar ietekmiigiem arii vienkaarshi bieziem vecaakiem! ne jau velti ir taadi kuriem ir pretenzijas pret sho skolu! vai juus tieshaam redzat shajaa forumaa visas LV skolas? nee, bet 49 te ir, un tas nav briinums, jo tur maacaas ljoti daudzi cilveeki kas nav apmierinaati ar maaciibu liimeni un attieksmi pret skoleeniem. un shajaa gadiijumaa es uzskatu ka nevajadzeetu apgalvot ja nepatiik tad lai iet prom, jo piem man nepatiik Latvijas valdiiba un liidz ar to man vai tad vajadzeetu braukt prom? ir jaameegjina aizstaaveet sevi un savas tiesiibas un tikai taa var kko panaakt. pagriezhot muguru un aiziet ir vienkaarshaakais. es neatbalstu shiis skolas sisteemu un ir savi pamatojumi jau ieprieksh komenataaros mineetie. un es ceru ka kaadreiz beigsies shajaa skolaa shkjiroshana peec gjiimja vienpersoniskaa Liepinja vadiibaa. ceru ka skoleeniem beidzot patiks uz turieni doties un tur maaciities, jo man nepatiik!

L liga 12.01.2008

Skola laba, skola ir disciplīna, nevis visatlautiba! Skolniekiem ir savi pienākumi, nevis tikai tiesības! Skolu mazgā tikai tie, kas nejēdz laicīgi uz skolu atnakt!!! Man skola patika! Vismaz dzīve pēc tam var kaut ko sasniegt!!

E Elja 15.01.2008

6kola eta prosto otstoj sama v nej u4ilasj O-T-S-T-O-J! KAK i derektor sikuljavij Vladimir Komarov. V nej delatj mozno vse 4to ugodno i tebe ni h*ja ne sdelajut.

O Oskars 16.01.2008

Ziniet, skola nav jātīrā sistemātiski, bet kad tad kad tā ir nokavēta, un šādi bērniem tiek deizgan labi iemācīta laika plānošana.
Un skolas līmenis ir augsts, nebrīnišos ja šo sūdzību ir rakstijis kāds kurš no turienis ir bijis izmests. Un lūdzu es gribētu zināt kaut vienu skolotāju kurš ir pazemojis bērnu šai skolā ? Lūdzu kaut vienu !

U Una 18.01.2008

49. vsk ir disciplīna - kuras diemžēl daudzās skolās nav. Jā, skolēni IR jāradina pie darba, kā arī ir jāatbild par pārkāpumiem. Jā, neļauj smēķēt, liek ievērot stundu sākumu, utt. Es kā māte dēlam esmu pateicīga, ka no pusaudžiem tiek prasīta kārtība. Nevēlos, ka mans dēls varētu brīvi pīpēt pie skolas, utt. Esmu priecīga par stingrību. Tiem, kam tas liekas nevajadzīgi, vajadzētu padomāt par citu skoliņu.

D dk 19.01.2008

Apkopēju trūkst, skolēnu skaits rūk, jāsāk aicināt viesstrādniekus no citām valstīm.

S samantha 29.01.2008

Drausmas...Tas viss man atgādina skolu, kurā es mācījos, bet tolaik tas bija normāli visās padomjlaika skolās. Negribu, lai mans bērns mācās tādā totalitārisma garā.

G Guntis 13.02.2008

Kaut kas te nav kā vajag. Vispār jau 31.vsk arī man šķiet tāda kārtība bija, bet tas bija ui ui cik sen. Tieši tā - PSRS laikos. Man personīgi šķiet, ka normāli tas nav, ka skolēni mazgā grīdas savā skolā. Tas ir tiešām ļoti pazemojoši. Morāla trauma ir neizbēgama. Lai skolotāji jeb cits vadošais personāls, kas izdomājis šo te, iedomātos sevi jaunības gados. Citi klases biedri apsaukātu, smīnētu u.c. vēl kādu gadu. Ko saka psihologi par to? Tas ir izpētīts?

Es saprotu- savas klases remonts vai kāds sods par kaut ko. Bet tāda lieta?!...

J Jēkabs 20.02.2008

Skolā arī ir ļoti interesanta attieksme pret dažādiem stila skolēniem. Skolotājas mēdz izteikt īpatnējas piezīmes pret skolēniem, kuri, piemēram, ģērbjas kā reperi. Kāda skolotāja manam draugam izteica piezīmi, ka nepatikšanas taisa viņam tikai tāpēc, ka viņš tā ģērbjoties! Vienkārši absurds! Cita skolotāja kaut ko bubina zem deguna katru reizi, kad viņai garām paiet kāds, kurš izskatās savādāk nekā pārējie. Arī direktoram ir visai īpatnēja attieksme, citēju:"Noņem taču tās ķēdes, vēl kādu nositīsi!!!" vai "Vēlreiz redzēšu, atņemšu un vēl varēsi skoliņu patīrīt!" un "Labāk piever mutīti kādreiz!" Arī dežuranti mēdz pierakstīt tāpat vien aizbildinoties, ka esot "Neievērojis dežuranta norādījumus un neklausījis!". Vai jūs arī būtu nepretojušies, ja jūs ar varu vilktu pierakstīties, lai pēc stundām liktu to tīrīt?Mācību pārzines vai kancelejas pārzine ar ir izcila!Viņai lūk riebjoties visi, kas ir vecumā no 14-16 gadiem!!!Jaunie skolotāji, kas nāk, jo visi vecie aiziet, ir extra slikti! Izskatās, ka ģeogrāfija šajā skolā vairs nenotiks, jo direktors nevēlas viņai nodrošināt apstākļus!!! Un ar galveno mācību pārzini acīmredzot direktors kaļ kādus plānus un veido manipulācijas! Vairāk neteikšu, vēl izsekos un izdomās likt tīrīt skolu visu atlikušo mācību gadu! :)

D direktorinsh 28.02.2008

Ja NEPATĪK ej uz citu skolu, nepamatoti nevienam tas netiek likts darīt! vismaz ir cerības, ka izaugs normāls cilvēks!

F fuj 28.02.2008

Nu jau beigshu sho iestaadi, bet kad pārrunās man Liepiņš jautāja, lai pastāstot, ko par skolu runā ''ārpusē''. biju shokaa- vaitad vinjsh pats nezina? es taa arii pateicu, ka sheit ir cietums.. aarpraats, tas smiins vinja sejaa.. likaas, ka vinjam tas pat patiik. Un arii maaja, kuraa dziivo.. nu diezvai godiigaa celjaa sapelniita. arii lielais konkurss uz tikshanu skolaa lieka bezjeedziigs.. ja tu speelee basi un zini, cik ir 2+2, tad tu jau esi iekshaa, un, kaa jau augstaak mineets, vari laimiigs bastot stundas un tev par to nekas nedraud. ja arii kaut ko izsaka, tad iipashi labveeliigi. Paareejiem visu tradiiciju ieveerotaajiem-nekaadu privileegjiju. diezin vai Liepinja deels arii ir normaals, zinu par vinju un dazhu labu izbijusho skolnieci ne iipashi patiikamu faktu. nav briinums, ka vins vairs nav dzeku sporta skolotaajs, grozaa pat nemaaceeja traapit. zinu arii, ka dazhs labs skolotaajs darba laikaa dzer.. un ne jau teeju. zinu arii, ka Liepinsh izsaka arii pateiciibas ar materiaalu labumu. visu cienju skolotaajai Ireenai, kura ir neparasti jauka un toleranta,lai gan pati baidaas no direktora. Skolotaajas juutas stipras, jo vinjaam aiz muguras staav DIREKTORS. un ja kas, tad suutiis pie direktora. logjiski, ka ir jaaieveero bargais teels, savaadaak nedarbotos shii sheema. Arii ieprieksheejaa skolaa bija jaadežūrē gaitenjos un vestibilos, tikai tur skola mazaaka- mazaak jaatiira- mazaak laika pateeree- mazaaka breeka. Vienu taa skola ir izmaciijusi -nezemoties un nekaveet.

E ES 19.03.2008

Pilniigs murgs. mums ir apkopējas... vinjas aiz mums pārtiira pie tam! un maaciišanaas liimenis ar AUGSTS!! taapeec taa ir viena no prestižākajām skolā Rīgā!!!

G Guntars 20.03.2008

Pabeidzu šo skolu tieši 10 gadus atpakaļ – 1998 gadā, bet patiesi smieklīgi, ka nekas nav mainījies- dežūras, tīrīšana par kavējumiem u.t.t.
Patiesībā nebija jau tik traki – vienīgi ir jāiemācās pašam atbildēt par savu rīcību, kā arī no katras bezizejas ir izeja, ko jāmāk atrast...
Disciplīna ir vajadzīga!!!

G garāmgājējs 20.03.2008

Skolas tīrīšana nav skolēnu pazemošana. Ja prot piemēslot, jāprot arī aiz sevis satīrīt. Tā ir normāla audzināšana, un cepuri nost, ka kādā skolā vēl to piekopj. ja kādam nepatīk, ir taču skolām pilna Rīga.

Z zajacz 24.03.2008

nu moins..lielie reejeeji atradusies!labaak parunaasim par to, kaadi ir palikusi pasi skoleeni- skolotaajiem bail muti atveert, ka tik neiesuudz kaut kur!es arii esmu beigusi so skolu, 12 gadus tajaa nomaaciijos. un ne man ietekmiigi vecaaki ne es basketboliste. man loti patika un Liepins ir malacis- izceela so skolu sauliite- i mums tualetes sataisiija, i sporta zaali uzblieza i telpas izremonteeja!un izgliitiibas liimenis ir augsts!kaadu absudu es dzirdu no citaam skolaam- aarpraats!!
un tagad labaak parunasim par pasiem siikajiem- ne vins aiz sevis savaakt var, ne papiiru pacels. un uz veecaaka skoleena aizraadiijumu tik atbildees- ej dir... man taa pateica 1.klasnieks!!!un veel ir arii taada kategorija kas tik pilnaa kaklaa mauj- a Tu zini kas ir mans teetis??a vins man taads un sitaads!un vins tev to un to nodariis!!konkreeti viena izlases basketbolista deels to baaz visiem aciis!!un vins nav vienigais!taa ka miilie jaunie vecaaki saakumaa iemaaciet saviem beerniem kaartiigi uzvesties un tad varat piekasiities skolai, kas vismaz meegina no juusu mazajiem monstriem cilveekus izaudzinaat!!fuj kaa dusmu uzdzina!un vispaar- ejiet maaciities citur!nu iisti latviesi- ka tik kaadam iekost!!!

V viksauto 24.03.2008

izklausas kad ir loti netira skola-taa tiek nemitigi mazgata!!!nemeslojiet, tad nebus jatira.skolotaji zina ko dara.viennozinigi!!!

P Palodze 26.03.2008

esmu beigusi 49. taa skolas tiirisana ir parspileta, saslapini lupatu uzmet uz metru platas slotas un aizbrauc pa gaiteni lidz otram galam, tad pieliecies (aarpraac kaada smaga fiziska nodarbe), apgriez lupatu, pastaigaa atpakal, izskalo un velreiz pastaiga uz otru gaitena galu un atpakal. es to neuzskatiiju par berzsanu, es to uzskatiiju par pastaigu.
un pec tam vienalga piemeslot negribeejaas, taapat pasiem jatira. manupraat efektiiva audzinaasanas metode. izlepusi taa musdienu jaunatne - seez tik un raada vecaakiem cilveekiem - tu man pienes sito, tu man padod sito un tu mammu man ar karotiiti eedienu iebaaz mutee kameer es pie kompja paseedeesu.
manupraat 49. ir viena no retajaam skolaam riigaa kur ir kaartiiba.
un tie kas visskalaak kritizee ir tiesi tie kas staav arpusee un ieksaa nekad nav bijusi, tikai kaut ko kaut kur saklausiijusies un uzpuutushi savu interpretaaciju.

M Minesota 26.03.2008

Es tajā sskolā mācījos no 1985-1987 gadam, t.i. 9. un 10. klasē. Dienasgrāmaātā pirmajā lapā bija jāieraksta"Rīgas 49. vidusskolā obligāta izglītības ministrijas apstiprinātā standarta skolas forma"... Klases audzinātāja, vecāku un mans paraksts. Pat tās rūtainās blūzes vietā nedrīkstēja uzvilkt baltu blūzi. Matiem bija jābut sapītiem bizēs :))
Ja nokavēji stundu, tad dieznasgrāmatā ielika štempeli "NOSEBOJA"...
Liepiņš tad bija fizskutūtas skolotājs. Laikam to nirgāšanos par skolniekiem pārņēma no iepriekšējās direktores Putniņas. Matemātikas pasniedzēja (tagad viņa laikam mācību pārzine-Barvika) neidziļinājās: saprot visi vai nesaprot jauno vielu, tik lika rakstīt kontroldarbus. Bija tāda Kabace vai Kavace ķīmijas skolotāja. Viņas mīluļi bija ar pielaizītām frizūrām. Tākā man mati bija nepaklaussīgi tad pateicoties viņai man bija jāaiziet prom uz vakarskolu. Un nekas, tagad man ir augstākā izglītība. Bet tos divus gadus 49. videnē atceros kā murgu no manas dzīves.

S Santa 27.03.2008

es tur iepriekss arii maaciijos bet peec tam paargaaju uz citu skolu bet iisteniibaa nebiju domaajusi kad tur taa buus man iipashi nebija jausmu kad taa buus...Juris Liepinns arii ir izdomaajis baigi labi kur beerniem ir jaamaacaas stundaas un jaaapguust maaciibas tajaa vietaa ir jaatiira skolu tur visi vairaak tagat stingri njem beernus tas taccu ir lloti slikti!!