www.sudzibas.lv Rīgas 49. Vidusskola Nepamatoti tiek uzskatīta par labu skolu

Rīgas 49. Vidusskola - Nepamatoti tiek uzskatīta par labu skolu

Rīgas 49. vidusskola nepamatoti tiek uzskatiita par labu skolu. Tur bērni tiek atklaati pazemoti. Skoleena pienaakums tur ir sistemaatiski mazgaat skolu, taatad dariit apkopeejas darbu, jo tur apkopeeju vispaar nav. Skoleenu katru dienu iet uz skola ar stresu, jo baidaas no taa, ka vinjiem atkal tiks izbojaata diena, jo vinjiem var piespiest tiiriit skolu pilniigi bez nekaada iemesla. Turklaat vidusskolniekiem biezhi nav atljauts apmekleet maaciibu stundas, jo taa vietaa ir jaatiira skola. Ljoti biezhi ir bijushas vecaaku suudziibas skolas vadiibai par beernu pazemoshanu, tomeer vieniigais, ko taa speej pateikt ir: "Ja nepatiik shii skola mekleejiet savam beernam citu skolu." Taapeec pirms veecaaki meklee savam beernam skolu, apdomaajaties, kaada buus juusu beerna dziive shajaa skolaa.

G

B baram 20.05.2008

Jebkuraas sistemas var atrast gan plusus, gan miinusus, bet katraa zinjaa sjajaa sisteemaa es noteikti atrodu vairaak plusus.

A Artūrs 20.05.2008

Ārprāts, es lasu un smejos, te ir tik daudz absurdu versiju par to, kāda ir skola, kurā arī es mācos, nu jau no 7ās klases un šogad beigšu. Goda vārds, visi tie, kas raksta par to, ka skola pazemo, ka jātīra apkopējiem, bļa atnākat jūs stulbie cilvēki( ak dievs, te pat viens degradējies 35 gadīgs dauņuzņēmējs ierunājās - smerdelis) uz manu skolu, es jums vsiem labprāt kārtīgi parādītu, ko nozīmē cieņa pret vietu kurā iegūsti izglītību, cieņu pret vecākiem cilvēkiem(skolotājiem)... Es nevienu brīdi nenožēloju, ka nokļuvu tur, tādu patriotismu un vnk parastākās disciplīnas ievērību tur var iegūt, paralēli izglītībai. Vai tiešām ir tik nesaprotams fakts, ka jau skolas laikā Tev iemāca būt punktuālam, respektīvi, nekavēt skolu, līdz ar to tiksi sodīts(reālajā dzīvē, sen tiksi izmests no darba). Un skolu neviens nekad mūžā nav tīrijis vairāk par 10min... RESPEKTĪVI - ES ESMU ĻOTI NIKNS UZ VISIEM TIEM, KAS NONIECINA MANU SKOLU, ARGUMENTĒJOT SAVU VIEDOKLI PILNĪGI TIZLI, smiekli par Jums nāk... kretīni

S Saimnieks 20.05.2008

Problēma nav skolā, bet gan tajā kāds tu pac esi! Ja nevari normāli cienīt vecākus cilvēkus un novērtēt to ko viņi tev sniedz, tad tev vienkārši nav vietas šādā mācību iestādē. Viss ko tu šeit saņem ir izglītība un maigs(uzsveru maigs) ieskats dzīvē, ja esi tik aprobežots, ka nespēj to saprast tad pēc nedēļas savāc papīrus un lasies, neviens tevi tur nav piesējis un neliel tās "mocības" izciest. Kādi pasaules nesaprasti un dzīvē apdalīti ļautiņi. Smiekli nāk par tiem visiem raudu stāstiem, kā nabaga bērniņam dzīve sabojāta! Dusmas par kaut kādu tādu murgu liešanu un viss reālais pamatojums ko jūs pajoliņu bars varat izdomāt ir tas, ka jūsu skolas gadi bija draņķīgi - neviena cita izņemot jūsu vainas tur nav! reāli sūdzība ir par to, ka šajā skolā bērniem tiek ieaudzināta normāla disciplīna. Visa tīrīšana un viss pārējais tiek saskaņots ar cilvēku un tas gribot negribot iemāca komunicēt, ja esi tuik aprobežots, ka pat tad navari neko normālu sarunāt tad zini - nu esi ar pelbijis tīrīt stundās(nekad neesmu dzirdējis kur nu vēl redzējis, ka kas tāds notiktu) un visu savu atlikušo mūžu ar vari ar slotu saistīt ielas slaukot. Kauns, ka tik aprobežoti un, acīm redzot, visās jomās nekomtetenti cilvēki kait kā ir izlīduši cauri visam un saņēmuši nepelnīti labu izglītību! JA KĀDAM VĒL KAS IR SAKĀMS DROŠI VARAT SAVAS PROBLĒMAS NERAKSTĪT ŠEIT, BET ATNĀKT UZ SKOLU UN PASTĀSTĪT CIK TE IR SLIKTI - REDZĒSIET KĀDI BŪS JŪSU PIEKRITĒJI!
SAVĒJAIS

E enkurs 20.05.2008

Tiešām pilnīgākais absurds. Vienkārši informācijai:
Rīgas 49. vsk. ir un paliks viena no Latvijas labākajām skolām, kuru beidzot, vari būt lepns, jo tas nemaz nav tik viegli.
Pirmīt rakstītie komentāri par slikto izturēšanos pret skolēniem un "Cilvēku tiesību pārkāpumiem", kā piemēram, skolas tīrīšana pret paša gribu ir vienkāršs pārspīlējums, ak Dievs, Jūs esat vienkārši neizdevušās nulles, kuri netikuši ar skolas prasībām galā un tādēļ cenšaties skolu notraipīt, tādā veidā parādot, jaunības gados sakrājušos neapmierinātību par Pasauli... :-D Nu ko, tagad labāk kļuva? Izrunājāties?!
Patiesībā, nevienam nekas nav Jums jāpierāda, fakti ir neapgriezeniski un šajā gadījumā ir runa par Rīgas 49. Vidusskolu - "tā ir un paliks viena no Latvijas labākajām skolām" un tas ir fakts.
Domāju, ka pašiem vienkārši jāsaņem dūša un jādodas vienu dienu nelielā ekskursijā uz vietu, ko vēl joprojām var saukt par "Mācību iestādi".

"Savējā"

V Veiksmiigaa 20.05.2008

Nu pilnīgs murgs! 49taja nomācijos 9 gadus - pilnīgi bez pretenzijām, žēl ka nācās aiziet jo mainīju dzives vietu!
Ļoti labs veids kā izvairīties no tīrišanas - vnk nekāvēt stundas!!!??? Neskaraidīt apkārt, nekauties, nelamāties? Tas ir tik grūti!? Nu ja tev nepatīk šāda veida disciplīna nu tad ej prom no tās skolas un miers, pats busi laimīgāks un citi arī! Uzkatiet ka tas ir pilnīgi normāli ka pie skolas durvīm 16gadīgs jaunietis izvelk cigareti un pīpe, ka piemēram tas ir Rīgas Komercgimnāzijā vai vel labāk Rīgas Valsts Tehnikumā - pīpē skolas pagalmā! Tas Jūsu prat ir normāli? Ej kad gribi un nāc kad gribi ...

Visu cieņu Liepiņam un viņa taktikai, viņam es varu teikt tikai lielu paldies :)

Ja kas 49tās nīdēji - runājot par šo sistēmu - daudzas skolas ņem piemeru un cenšas ieviest līdzīgus kārtības noteikumus! Nu skrieniet un tagad raudiet! Būūū!

K KAspars 20.05.2008

es pavadīju pēdējas 20 min lasot visus komentārus, un man radās diezgan skumīgs priekštats par mums pašiem - Latviešiem. Es mācos šajā skolā no 5 klases un esmu izgājis cauri visam tam ko te min kā morālo traumu uzdzinošu (vai tie, kas mētājas ar šiem apzīmējumiem zina, ko tie nozīmē? izvarošana, slepkavības aculiecinieks u.tml. lūk kas ir morālas traumas. 15-20 min pastrādāšana par nokavētu stundu šaubos vai to var nosaukt par jebkāda veida traumu un te arī vienā komentārā pieminētie psihalogi vārētu piekrist.
Interesants arī bija komentārs par to ka 1.klasenieki aizdambē toletes, tādejādi izpaužot savu protestu pret skolā vladošo iekārtu... khem... es teikšu ar pilnu pārliecību, ka zēni, kas to darīja, neko vēl nesaprata par skolā valdošo kārtību un kur nu vēl, lai par to izteiktu protestu... jēziņ viņiem ir taču 6 gadi, un viss ko viņi darīja bija palaidnības. Un 6 gados mēs gandrīz visi taisījām lielākus vai mazākus sūdus.
Taču komentārs, kas mani sakaitinājavisvairāk bija tas kur cilvēks, kurš ir nomācījies 10 gadus atļaujas manu skolu salīdzināt ar čeku, piedod, bēt kā tu vēl bērna autiņos sēdēdams ar savu nenobriedušo infantīlā prātu drīksti runāt par čeku, dzimis tu esi laikā kad tas viss bija tikai ļaunu atmiņu atblāzma, par ko pat varēja pastāstīt anekdotes... zini ko aizej labāk uzprasi, kas ir čeka tiem cilvēkiem, kuru mātēs, tēvi, brāļi vai māsas tika nošauti vai izsūtīti...

Protams, ka man šajos 7 gados ir bijuši brīži, kad gribas paņemt bomi un vālēt direktoram pa viņa smaidīgo ģīmi, un brīži kad jutos kā ceļā uz cietumu, brīži, kad grībās nodedzināt šo skolu līdz pašiem pamatiem ar visām skolotājām un viņu ieskaitēm, lupātām un slotām, bagātajiem snobiem un basketbolistiem...
Bet šie brīži ātri pāriet, kad skaties ziemassvētkiem vēltītajā uguņošanā, smejies līks skolas popielā, vai dejo valsi skolas Ziemassvētku ballē, vai arī skrien ar klasi cauri mežam, orientēšanās sacensībās. utt. Tādas tradīcijas un tik daudz kādas mums ir šeit es neesmu redzējis nekur citur. Visos šajos pāsākumos skolotāji un direktors spēlē 2 plāna lomu, šie pasākumi ir domātie priekš mums skolēniem, un savu laiku skolā es pavadu nejau sēžot aci pret aci ar kādu skolotāju, vai direktoru, bet gan ar saviem skolas biedriem un draugiem un brīdi kad man kāds draugs pastāsta kārtējo joku par kādu no skolotājām, es jau visu negatīvo esmu aizmirsis...
Ir jāsaprot, ka 49. vsk nav domāta kuram katram. Tā no cilvēka prasa ļoti daudz gan mācību ziņā, kas dažbrīd atgādina gatavo elli, taču tik un tā ir tādi talanti, kas izceļas piem, es zinu cilvēku, kas spēlē skolas basketbola komandā un viņam matemātikas eksmāmenā bija perfekts A līmenis 200% . Arī garīgajā ziņā, skola prasa daudz, ir jāsaprot un jāievēro tas, ka katram ir savas tiesības un arī PIENĀKUMI, kuri ir jāievēro.

I Ieva 21.05.2008

Lai uzrakstītu tādus murgus, kādi redzami šajos komentāros un sākuma publikācijā, tiešām jābūt aprobežotam!! Varētu vēl saprast, ja kaut kādi cilvēki no malas padzird muļķības par 49. un tad tik runā, paši nejēdzot ko - tāda jau cilvēkiem ir tendence. Bet, šeit lasāmie negatīvie komentāri no tiem, kuri mācās šajā skolā, ir izcils piemērs tam, ka tik daudzi nemāk novērtēt to, ko viņiem dod šī skola, visas daudzās tradīcijas, kā jau te minēts, un jā - arī radināšana pie kārtības. Patiešām, tas nav nekas briesmīgs pāris reizes gadā kaut ko nedaudz iztīrīt.! Tas, ja kāds kavē katru dienu un vēl nez ko dara, kā rezultātā katru dienu jāberž skola, ir tikai šā cilvēka personiskās desiciplinētības problēmas.
Es mācos šajā skolā no 1. klases un, protams, nekas jau nav 100% ideāls, bet man nekad nav bijusi vēlēšanās iet uz citu skolu, pēc 9.klases pat nepieļāvu domu iet kaut kur citur mācīties.

A Antinsh 21.05.2008

LAi dzīvo 49. vidusskola!!!

A Andrejs 27.05.2008

Kārtībai un disciplīnai ir jābūt, ja sašmucē, lai arī satīra!!!

H hmm 28.05.2008

Bet ja tu nokavē 1 min tev arī jamazgā? tas nav normāli. turklāt noteikumos rakstīts (LR), ka bērns nedrīkt pat tāfeli notīrīt, bet 49.tas ir trektēts kā papildus mājturības apgūšana...GUDRI NE?

J Jauninjaa. 31.05.2008

Sveiki ! Tiko pabeidzu 7tīto klasi ! Es apsveru domu pāriet uz šo skolu ! Vai Jūs man ieteiktu tur iet ?
Vai mani pieņems ar vidējo aritmētisko 6, 2 ?

A Aija 31.05.2008

Jā, palasijos es komentārus par šo skolu, kur pavadiju 9'-iņus ''burvīgus ''mācību gadus.
Murgs ne skola.Un izskatās, ka kolonijas režīmā ar nekas nav mainījies.
Tā pati beršana vien ir palikusi.
Bet par J.Liepiņu runājot, visu cieņu šim direktoram.Viņš ir izdarijis ļoti daudz.
Ja salīdzina ar Putniņu un Kalniņu, kura, ja nemaldos ar gadu bija šīs skolas direktore.
Un par skolotāju Kavaci runājot, man viņa vispār mācija ģeogrāfiju, bet kādan te ķīmiju, nu gan plaša profila kabacis .
Un par skolotāju Krivošējevu, tagad gan Freibergu, vispār nav ko runāt, histērijas iemiesojums.
Ai vispār, izņemot par divām savām burvīgām pamatskolas klases audzinātājām, ne par vienu citu pozitīvi izteikties nevaru...

M Minesota 31.05.2008

To Aija ... Kavace mācīja ķīmīju, bet viņas meita arī Kavace ģeogrāfiju. Tā, kas mācija ģeogrāfiju super skolotāja.

Y yvettec 16.02.2021

Man vēl pie Grases Irīdas bija tas gods, un pie Buka, Pānes, Pavlovas, Āboltiņas, Ķīķeres, Plūmes, Lūsiņas, Leinertes, Ozolu pāra- spēlēju basketbolu kādu laiku, arī skolas sienas mazgāju- labs laiks un labas atmiņas, laba skola, vis, vis... :)

M mnbvcxz 01.06.2008

Joprojām atceros to dienu, kad mani ar draudzeni pierakstīja un lika berzt gaitenī apmalītes, jo tualetē aizcirtām durvis. Tie kas tur mācījās varbūt atceras, ka pirmā stāva meiteņu tualetēs durvīm nebija kādu laiciņu krampīšu un tās bija jātur ciet ar kāju vai ar zobiem. Un tas bija normāli?

D dārta ansaberga 01.06.2008

jūs domājat, ka berni, kas tur iet VISI TIE SIKIE SMURGULI, kuri ir mazi izlutinati kropli ir kko citu pelnijuši??ja musu skolā nebūtu normāla kārtiba tad vini neaizaugtu par normaliem cilvekiem!!!
kopš kura laika mazgāt grīu, tāfeli, logus ir pazemojoši??nevienam skolēnam nav jāmazgā toletes, to dara apkopējas.
un nezinu kads pamuļķis ir bērns, kas var no tā dabūt morālu traumu??
mūsu skolā iemāca kārtīgu attieskmi pret citiem cilvēkiem un cieņu pret skolot;ajiem.šeit vismaz neviens neatļaujas apvainot skolotājus, kā arii vecāki var būt droši, ka skolā skolēni neierodas piedzērušies .
bet ta ir JA NEPATIK TAD EJ UZ CITU SKOLU!

E Edgars 01.06.2008

Es jau 49. eju 10 gadus... Un nevaru sagaidīt to dienu kad pabeigšu vidusskolu! Par to disciplīnu es varu pateikt tā, ja tu nepatīc direktoram skola liksies kā īsts murgs! Par tīrīšanu...vienā vārdā sviests!

D diaaana 01.06.2008

macos šeit jau ilgus gadus un nav nekādu pretenziju.Ja tiesam kadam kkas nepatik, tad lai mekle citu skolu, neviens vinu šeit netur.Un vēl atļaujās muti palaist, ja ceļš uz citām skolām nav slēgts.Un ja no ritiem patik ilgi gulēt, tad ari nākas tīrīt skolu.

M meitene 01.06.2008

Cilvēki, jūs tiešām esat nojūgušies, ja uzskatat, ka 49. ir slikta skola ar zemu līmeni.
Rīgas 49. vidusskola ir viskārtīgākā un vizuāli pievilcīgāka nekā visas citas rīgas neglītās skolas.
Tas ir absurts, ka jūs sakat, ka bērni iet ar bažām uz skolu. Uz skolu mēs ejam ar smaidu sejā, jo šajā skolā ir leiliski skolēni un skolotāji un direktoram ar nav ne vainas. Jā, piekrītu direktoram ir savas simpātijas un antipātijas, jā, viņš pret pamatskolu izturas daudz savādāk nekā pret vidusskolu.
Šajā skolā mēs iemācamies cienīt citus un citu paveiktos darbus. Pabeidzot šo skolu tu būsi izgājis ideālu pieredzi, kura tev noderēs visā turpmākajā dzīvē.
Ta kā aizrijieties visi tie kuri enko nezin un tikia noliek šo skolu.
Apkopējas ir! Un mēs ar savu darbu attīstam skolu un tās viizuālo sktāvokli. mēs esam lieliski. Un ar šīm skolas tīrīšanām mēs tikai labi pavadam laiku un viss ir labi. Mēs sevi neapkaunojam, jo daram tikai mazus darbus, nevienam nav ikts berzt podu, viss ir tā kā vajag un citām skolām būtu jāmācās un jāņem piemērs.

2 2007.gadaabsolvents 02.06.2008

1995.-2007. gadam
Juri Liepiņ paldies!
Maija Zaķe paldies!
Viss!

E Evija 05.06.2008

Man liekas, ka skolas patriotiem pirms aizstāv savu mīļo skoliņu būtu vērts padomāt, kāpēc šeit ir tik daudz negatīvu komentāru. Nekas jau nav tāpat vien un, ja skolā patiešām būtu augsts līmenis, tad tik daudzi neteiktu pretējo. Arī es tur mācos un varu pateikt vienu, ka iespējams kādreiz mācību līmenis bija augstāks, bet tagad tas noteikti ir nolaidies. Un ir pilnīgi bezjēdzīgi sūdzēties vadībai vai vēl kādam no skolas, jo sekos šie slavenie vārdi:''Ja kaut kas nepatīk, tad pameklē sev citu skolu!''
Tiešām, ja šī būtu tik laba skola, tad tā nebūtu trešā populārākā sūdzība šajā portālā.
Visu laiku tiek draudēts, ka tiksi izmests. Piem, ja pat vasarā neatnāk vienu dienu uz praksi, tu tiec automātiski atskaitīts un vari paņemt savus dokumentus. Runājot par praksi, man liekas, ka tas nav īsti normāli.ka piecas dienas no deviņiem līdz vieniem jādara kaut kādi melnie darbi. Piem, pagaišgad man lika slaucīt ar istabas slotu ielas priekšu. Tas bija vairāk nekā mokoši un es nevarētu teikt, ka tas kaut ko man iemācīja. Ja nu vienīgi to, ka ar istabas slotu ielu slaucīt ir debīli, bet to jau es zināju
un par kādu disciplīnu te vispār iet runa, ja šajā skolā vnk visiem ir bail un visi tikai pakļaujas.
vēlējos tikai padalīties ar savu viedokli..